|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
18.4.2010 22:38:00   
pahulja76
sutra idem u bolnicu zbog kordocenteze user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
18.4.2010 23:46:11   
NONA79
i ja sjutra ali u porodilište i od pregleda zavisi da li će cr biti u utorak ili četvrtak !

pozdrav!!!

pahuljo user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
19.4.2010 9:54:38   
New Mom
Sad sam došla. Prvo, iznervirana sam, njihova vaga uvek pokaže više kg nego moja. Zbog čega svaki put popijem kritiku od dr kako sam se previše ugojila. I sada mi je rekao da redukujem ishranu.
Drugo, radili smo na kraju samo UZ, placenta je još II stepen, plodova bistra i maksimalne količine, nikakvih naznaka skorašnjeg kraja.
A bebac mi je debeo - po dr proceni 46cm dužine i između 3200 i 3600gr težine. Potpuno sam se skenjala, rodiće se već debela.user posted image
A dr je vrlo optimističan, zakazao mi je tek za 14 dana ponovno viđenje, UZ i prvi CTG. Valjda zna šta radi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
19.4.2010 10:11:23   
bebuska
Ma kakvi debela...  Bice mala, slatka, buckasta beba. user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
20.4.2010 14:32:08   
stasha77
New Mom, nemoj da se sekiras, ta njihova procena duzine i tezine vrlo cesto nije ispravna i krajnje je statisticka. Gotovo da su svim mojim drugaricama promasili i po pola kg.. sem toga i da je bas takva bice mali slatki bucko. Nikad  nisu debele user posted image

Ako moze neko da mi kaze kada ste poceli da idete na kontrole kod dr na 2 nedelje? Ja sam bila u 25. i dr. rekla da dodjem za 4-5 nedelja, najbolje u 30. A dobih onu poruku sa kalendara trudnoce da u 28. treba ici na pregled i onda na svake 2 nedelje..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
20.4.2010 16:20:36   
Pilence81
Danas bila na kontrolu i bolje da nisam :(
Radili mi CTG i sve je ok,ali zato na Ginekoloskom se umalo nisam onesvestila,od kad me je dr pregledao ginekoloski ne prestaje stomak da me uzasno boli,jedva hodam,u petak imam opet kontrolu i molim boga da se porodim do petka

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
20.4.2010 16:29:39   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: pahulja76

sutra idem u bolnicu zbog kordocenteze user posted image


uradili su mi kordo i sutra ujutru opet idem da mi urade magnetnu rezonancu (ako proradi aparat jer je bio u kvaru)

NONA79 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
20.4.2010 16:39:10   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: New Mom

A bebac mi je debeo - po dr proceni 46cm dužine i između 3200 i 3600gr težine. Potpuno sam se skenjala, rodiće se već debela.


New Mom, mom Andreju su promašili za pola kilograma. Večito su pričali da je mali, da kasni... Dan pre porođaja su me čak pitali i da li sam ja dobro izračunala datum zadnje menstruacije... Da bi se Andrej rodio sa pola kile više!
Kod tebe je obrnuto, ali ovo ti je ilustracija da su to predviđanja koja mogu da naprave preko ultrazvuka. Nije to baš fiksno user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
20.4.2010 16:52:22   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Pilence81

Danas bila na kontrolu i bolje da nisam :(
Radili mi CTG i sve je ok,ali zato na Ginekoloskom se umalo nisam onesvestila,od kad me je dr pregledao ginekoloski ne prestaje stomak da me uzasno boli,jedva hodam,u petak imam opet kontrolu i molim boga da se porodim do petka



zeno..pa sta ti je radio, mene gledala jucer, ne boli me nista...ju..bas mi zaouser posted image user posted image

ja idem u nedelju, ponovo..e ako si ti sebi izracunala da ces u petak,( po danima koliko mi bezis), taman da ja u nedeljuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 8:46:38   
Lilly*
Idem sada kod dr, posle 4 nedelje i jedva čekam user posted image Baš sam nestrpljiva da vidim bebca user posted image user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 9:05:33   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Idem sada kod dr, posle 4 nedelje i jedva čekam user posted image Baš sam nestrpljiva da vidim bebca user posted image user posted image


Lilly user posted image user posted image user posted image
Javi utiske sa pregleda.user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 9:52:50   
Tara
I ja idem danas user posted image user posted image user posted image user posted image
Lilly RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 9:57:24   
Anoniman
Ja idem sutra na pregled.... ne mogu da chekam da prodju praznici da vidim ove moje shmizle user posted image

Htela sam da chekam da sredim zdravstvenu na novo prezime....al necu to motji tako brzo... pa ako mi ispishe neki uput, overitju ga kad dobijem novu zdravstvenu... user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:14:51   
pahulja76
sutra idem na magnetnu rezonancu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:16:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahulja76

sutra idem na magnetnu rezonancu user posted image


Bitje sve ok pahuljice user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:20:10   
Lilly*
Evo mene, išla za džabe, dr mi otišao u BG user posted image Sutra ću morati ponovo ići.
Tara, javi nam se i stavi slikice user posted image
Pahuljo, držimo palčeve user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:20:50   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: pahulja76

sutra idem na magnetnu rezonancu user posted image


Bitje sve ok pahuljice user posted image



daj boze, smeshki.... svi me redom pitaju ako se ustanovi da je beba bolesna sta cu da radim user posted image
znam da je tezak zivot i za dete i za roditelje imati bolesno dete i vodati ga od rodjenja po lekarima al jednostavno ne znam sta da mislim, a najvise me plasi prekid trudnoce sad krajem 5. mes.user posted image kada sam na faxu ucila o trizomijama i bolestima dece nisam ni pomisljala da cu se mozda jednog dana naci u ovakvoj situaciji i da cu morati da odlucim sta da uradim sa trudnocom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:22:17   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo mene, išla za džabe, dr mi otišao u BG user posted image Sutra ću morati ponovo ići.
Tara, javi nam se i stavi slikice user posted image
Pahuljo, držimo palčeve user posted image user posted image



hvala lilly user posted image
smeshki user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:24:51   
Lilly*
Pahuljo moja draga, nemoj se opterećivati tako teškim mislima user posted image Veruj da će sve biti ok user posted image Ljubim te, svi smo uz tebe user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:27:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahulja76


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: pahulja76

sutra idem na magnetnu rezonancu user posted image


Bitje sve ok pahuljice user posted image



daj boze, smeshki.... svi me redom pitaju ako se ustanovi da je beba bolesna sta cu da radim user posted image
znam da je tezak zivot i za dete i za roditelje imati bolesno dete i vodati ga od rodjenja po lekarima al jednostavno ne znam sta da mislim, a najvise me plasi prekid trudnoce sad krajem 5. mes.user posted image kada sam na faxu ucila o trizomijama i bolestima dece nisam ni pomisljala da cu se mozda jednog dana naci u ovakvoj situaciji i da cu morati da odlucim sta da uradim sa trudnocom user posted image


Nemoj ni pomisljati u tom pravcu.... ja verujem da tjesh posle svega da budesh nagradjena prelepim zdravim detetom....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:29:00   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Pahuljo moja draga, nemoj se opterećivati tako teškim mislima user posted image Veruj da će sve biti ok user posted image Ljubim te, svi smo uz tebe user posted image


verujem i nadam se da ce sve biti ok al me ipak nekad pomalo uhvati "panika"
valjda cu sutra posle MR znati konkretnije sta je sa bebom a u medjuvremenu ce i stici rezultati kordocenteze.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:31:14   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: pahulja76


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: pahulja76

sutra idem na magnetnu rezonancu user posted image


Bitje sve ok pahuljice user posted image



daj boze, smeshki.... svi me redom pitaju ako se ustanovi da je beba bolesna sta cu da radim user posted image
znam da je tezak zivot i za dete i za roditelje imati bolesno dete i vodati ga od rodjenja po lekarima al jednostavno ne znam sta da mislim, a najvise me plasi prekid trudnoce sad krajem 5. mes.user posted image kada sam na faxu ucila o trizomijama i bolestima dece nisam ni pomisljala da cu se mozda jednog dana naci u ovakvoj situaciji i da cu morati da odlucim sta da uradim sa trudnocom user posted image


Nemoj ni pomisljati u tom pravcu.... ja verujem da tjesh posle svega da budesh nagradjena prelepim zdravim detetom....user posted image user posted image user posted image



lilly, smeshki user posted image user posted image user posted image razmisljam samo pozitivno, mora sve biti ok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:49:01   
magnetic
Sutra idem na pregled,jedva cekam.Uvek sam uzbudjena dan pre nego sto odem.

Pahuljo user posted image .Drzim vam fige i iskreno verujem da ce sve biti u najboljem redu.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:50:44   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: magnetic

Sutra idem na pregled,jedva cekam.Uvek sam uzbudjena dan pre nego sto odem.

Pahuljo user posted image .Drzim vam fige i iskreno verujem da ce sve biti u najboljem redu.


magnetic user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice, kada idete na pregled - II deo
27.4.2010 12:53:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Sutra idem na pregled,jedva cekam.Uvek sam uzbudjena dan pre nego sto odem.

Pahuljo user posted image .Drzim vam fige i iskreno verujem da ce sve biti u najboljem redu.


Chuvaj mi mesto ako stignesh pre mene user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here