|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ciste kod fetusa
7.5.2010 15:15:43   
pahulja76
tek sam malopre uzela da gledam snimke (iako se u to ne razumem) sa MR-a i nasla i cd sa istim, pustila kad na jednoj slicici joj se vide krupne oke user posted image
user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ciste kod fetusa
7.5.2010 17:01:52   
Anoniman
pahuljice user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ciste kod fetusa
7.5.2010 17:30:34   
Daca88
Pahuljiceuser posted image
Rezultati su super,verujem da ti je sada mnogo lakse.
Cista ce da se povuceu trudnoci,ili spontano nestane kad se bebica rodi,u krajnjem slucaju operacija ce sve da resi i bice to jedna zdrava curicauser posted image
Meni je ova slika skroz nejasnauser posted image to je beba ili neki organuser posted image a gde su krupne ociuser posted image ,ja se stvarno ovde ne snalazimuser posted image ,ali fenomenalno sto sam procitala da je sve ok

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ciste kod fetusa
8.5.2010 7:50:17   
pahulja76
tasho, daco user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ciste kod fetusa
8.5.2010 18:47:04   
Anna79
Pahuljice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ciste kod fetusa
9.5.2010 9:22:42   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Anna79

Pahuljice user posted image user posted image user posted image


anchi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ciste kod fetusa
10.5.2010 17:22:57   
pahulja76
bili smo danas u frontu, beba raste-imamo preko 750g (malo smo tezi za ovu nedeljuuser posted image ) a sto se tice ciste ista je kao pre 2 nedelje kada je radjena mag. rezonanca, dr mi je rekla da opet u cetvrtak idem na konzilijum u institut za majku i dete da rezultate mag. rezon. pogleda neonatoloski hirurg.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ciste kod fetusa
10.5.2010 17:24:09   
Snelle
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ciste kod fetusa
11.5.2010 13:37:07   
Anna79
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ciste kod fetusa
13.5.2010 13:37:16   
pahulja76
bila sam danas na konzilijumu, dok su dr radili uz jedna dr (pretpostavljam da je ona neonatalni hirurg) je svo vreme meni objasnjavala kako je mag. rez. pokazala cistu al oni i dalje ne mogu da znaju koje vrste je cista mada misle da je benigna kao i gde se tacno nalazi-kaze otkrice se tek kada se beba rodi i moze biti manja anomalija do komplikovanih. pitala sam je dal ce beba morati odmah na operaciju cim se rodi, kaze ne, prvo ide pracenje da se tacno utvrdi gde je pa ce onda raditi biopsiju, moze biti da je cista zahvatila npr. crevo a mozda i samu jetru al to ne moze da mi potvrdi sve dok se malena ne rodi i dok njoj ne urade mag. rezon.
dr je imala slican slucaj kod jedne devojcice pre par god., mada su oni tada sumnjali na jedno al se kasnije pokazalo da je kod nje cista bila u hilusu jetre kao sto kod mene i pise na nalazu MR-a, dr je operisala i devojcica sada ima 3 god.  i sasvim normalno funkcionise.
Zakazali su mi kontrolu za 6 nedelja, 24.6.'10.

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 11:59:32   
Daca88
Pahuljiceuser posted image user posted image user posted image
A sta kazu,to je sigurno da se mora operisati ili mozda nece ni moratiuser posted image
Mislim,ako je benigna,ako ne rasla,ako njoj ne bude pravila nikakve probleme mozda je nece ni diratiuser posted image
Ja ipak navijam da ona prodje bez te operacije,mala ce biti,da ne prolazi kroz sve to,ali kako god bilo vereujem da ce na kraju sve biti u reduuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 12:39:07   
Rivana
Pahuljice od moje drugarice sestra se porodila kad i ja znaci pre 16 meseci, malecki je rodjen sa nekom cistom na mozgu dr je rekla da nista ne diraju nego eto prate i to se povlaci nece ni morati da se operise, mali se normalno razvija, sve je ok. Tako d se ne sekiras bice to sve ok. user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 13:23:56   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Daca88

Pahuljice
A sta kazu,to je sigurno da se mora operisati ili mozda nece ni morati
Mislim,ako je benigna,ako ne rasla,ako njoj ne bude pravila nikakve probleme mozda je nece ni dirati
Ja ipak navijam da ona prodje bez te operacije,mala ce biti,da ne prolazi kroz sve to,ali kako god bilo vereujem da ce na kraju sve biti u redu


IZVORNA PORUKA: Rivana

Pahuljice od moje drugarice sestra se porodila kad i ja znaci pre 16 meseci, malecki je rodjen sa nekom cistom na mozgu dr je rekla da nista ne diraju nego eto prate i to se povlaci nece ni morati da se operise, mali se normalno razvija, sve je ok. Tako d se ne sekiras bice to sve ok. user posted image


zato i ne mogu sad nista da mi kazu nego cekaju da se mala rodi ... a onda ce morati na cesce kontrole da se ta cista prati... ja bih volela da cista pocne da se povlaci ako je to ikako moguce...
daco, rivanice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 13:28:06   
pepeljuga
nemoj da se nerviras unapred u svakom slucaju. i ja se trudim isto to zbog nasih problema, znam da nije lako iskljuciti mozak ali nerviranjem samo mozemo da naskodimo nasim user posted image koje su, kao sto smo videle, hrabre i bice sve ok, mora!!!!  user posted image user posted image za vas od nas user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:07:50   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

nemoj da se nerviras unapred u svakom slucaju. i ja se trudim isto to zbog nasih problema, znam da nije lako iskljuciti mozak ali nerviranjem samo mozemo da naskodimo nasim user posted image koje su, kao sto smo videle, hrabre i bice sve ok, mora!!!!  user posted image user posted image za vas od nas user posted image


pepeljugice, iskreno ja i ne razmisljam o toj cisti kao da je nema...
juce sam javila svekrvi sta je bilo na konzilijumu a ona pocne sa pitanjima, bal bla bla i na kraju pita sta kazu tvoji roditelji user posted image rekoh nista ne pricaju jer misle da ce sve biti ok i sto bi me dodatno brinuli svakakvim pitanjima i glupostima kad znaju da bi mi tako samo odmogli a nikako pomogli.
i puno user posted image user posted image user posted image od nas za vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:09:43   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:11:07   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image user posted image user posted image


jecika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:17:48   
Maza82
pahuljice user posted image user posted image user posted image  daće Bog i biće sve u redu mila.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:20:40   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Maza82

pahuljice user posted image user posted image user posted image  daće Bog i biće sve u redu mila.


mazo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:23:16   
Maza82
Samo da znaš da mislim na tebe user posted image user posted image  i na tvoje majo bebče.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 14:25:03   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Maza82

Samo da znaš da mislim na tebe user posted image user posted image  i na tvoje majo bebče.


hvala ti mazo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 15:52:46   
minna
bice to sve u redu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 20:42:14   
sneza24
pahuljice redovno pratim sta se desava sa vama dvema ali ne stizem da pisem.Kad znam da si isla na pregled ili kad vidim da je tema aktivna obavezno pogledam da vidim sta se desava.
Ja se iskreno nadam da ce sve proteci u najboljem redu.Zelim vam puno srece i mislim na vas.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ciste kod fetusa
14.5.2010 22:39:45   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: minna

bice to sve u redu!!!


IZVORNA PORUKA: sneza24

pahuljice redovno pratim sta se desava sa vama dvema ali ne stizem da pisem.Kad znam da si isla na pregled ili kad vidim da je tema aktivna obavezno pogledam da vidim sta se desava.
Ja se iskreno nadam da ce sve proteci u najboljem redu.Zelim vam puno srece i mislim na vas.user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala minna i snezo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ciste kod fetusa
17.5.2010 12:55:41   
Anna79
Pahuljice, sve ce to da bude dobro user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here