|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 21:54:41   
Pretty78
Moj najveci blam je bio na radnom mestu. Radila sam u Meku 5 godina. I muvala sam se sa jednim kolegom koji je bio presladaaaaaaaaaaaaaak ..

on radi na kasi a ja u kuhinji iza. Inace u Meku su obavezne cipele sa gumenim djonom ( tipa sebadjo i sl ) jer kad se pod obrise , a brise se milion puta dnevno mnogo se klize.....i sad.....

Radim ja u kuhinji, radi on na kasi...svi znaju da se muvamo i svi nas zezaju, i kaze meni sef kuhinje idi i odnesi pite, samo pozuri velika je guzva i ljudi vec cekaju. Pite se nose kod kasa i ja sad uzmem pite, stavim na tacnu i trk na kase...pod u kuhinji suv pa trcim i dodjem do dela gde pocinju kase kad tamo neko obrisao pod i ja krecem da padam...i padam....i letim...usput bacam pite na pult da ne padnu na zemlju....svi stali i gledaju u mene i kolege i ljudi sto kupuju....svi cekaju da padnem a ja se borim da ne padnem, kao bambi na ledu....a moj lepi decko sipa dve case soka...okrece se sa po jednom casom u ruci u mom smeru. vidi da letim ka njemu, podize obe ruke u vazduh da mu ne prospem sokove a ja........................leleeeeeeeee ja padam na kolena njemu ispred nogu i nabijam mu glavu medju noge....c c c c......svi pocrkali od smeha a moj lepi kaze meni: "pa dobro.....ne moras bas ovde" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majko mila, cetvoronoske sam se vratila u kuhinju jer me bilo blam da ustanem user posted image user posted image user posted image

p.s. posle toga smo se zabavljali 3.5 godine user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 14.3.2011 21:59:37 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 22:05:10   
madre
gimnazija... radimo kontrolni zadatak iz srpskog jezika (glasovne promene)... i profesorka diktira reci: granje, pruce, cebad, pilad, NAPICI, a ja iz cista mira (nisam dobro cula sta kaze) pitam: NA CEMU??? celo odeljenje u smeh, a ja se pokrih usimauser posted image user posted image user posted image
i dan danas se strasnooo smejem kada se toga set__imuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio madre -- 14.3.2011 22:06:34 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 23:08:13   
Jele
Hmmm, mislim da sam već negde spomenula... Recimo ovaj, crkla nam je sijalica, ja imala 100 stvari nekih da obavim, ponavljam sebi spisak u glavi, trčim, ulazim u radnju sa sijalicama i sličnim potrepštinama, ispred mene par tipova, ponavljam u sebi sijalica, usko grlo, sijalica usko grlo, dođem napokon na red i kažem prodavcu daćete mi molim vas duboko grlo user posted image user posted image Svi su me u radnji (mahom muškarci srednjih godina) pogledali i umrli od smeha...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 23:30:01   
isidora88
ljudi crkavam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam moj blam pisala u temi kako ke lepo biti glup,valjdalo bi procitati tamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moj najveći blam
14.3.2011 23:31:52   
isidora88
joj gledam onaj snimak ove sto se prosula i stomak me boli koliko se smejem,mm se probudio i prepao se,kaze sta places user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moj najveći blam
15.3.2011 8:03:52   
Trcosava
ne sećam se mojih blamova.... ali stvarno a imala sam ih garant

nego pretty hoću da pitam - zar se kod vas u meku nije radila rotacija?????


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moj najveći blam
15.3.2011 10:40:20   
Anoniman
Mislim da se Đinđić prevrće u grobu user posted image

KOORDINATOR BESEDNIŠTVA (molim te nemoj više da besediš)

PLAVUŠA MUDRUJE U ĐINĐIĆEVU ČAST

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moj najveći blam
15.3.2011 10:44:11   
bubulence
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mislim da se Đinđić prevrće u grobu user posted image

KOORDINATOR BESEDNIŠTVA (molim te nemoj više da besediš)

PLAVUŠA MUDRUJE U ĐINĐIĆEVU ČAST


jooooj sto je dobro, ali plavusa je bolja, skoro se nisam ovako slatko nasmejala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moj najveći blam
18.3.2011 14:03:01   
Sesilija 83
Situacija u restoranu hotela na letovanju,svedski sto ali neki specijalitet od mesa sluzi baja kuvar za kao sankom tu sprema przi i sluzi,a par koji me je jako nervirao svih 10dana u redu ispred nas,i ona kao dobri poznavalac engleskog jezika kaze two " komads" please, ja pocinjem cccc da se smejem a mm kad je cuo pocinje zarazno da se smeje i ona se okrece a on joj kaze, komads a hahaha, i okrece se i odlazi,ostalih par dana kad je vidim ja se zacenim od smeha a ona se trudila da nas izbegava u sirokom luku!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moj najveći blam
18.3.2011 14:05:14   
Sesilija 83
A sto se tice ove padavicarke,prvo joj garderoba nije za ovakvo mesto a tek ponasanje... a sta je sa onim malim ni on ne zna sto je dosao!

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 18.3.2011 14:06:01 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moj najveći blam
20.3.2011 15:24:21   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK



vesti

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moj najveći blam
20.3.2011 16:32:29   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: majathegreat

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Nije moj, ali je njen, pogledajte do kraja snimak user posted image

KLIK



vesti



a ha, videla sam juče na vestima

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moj najveći blam
20.3.2011 16:53:09   
Podrum Š.
E, jesam se nasmejala user posted image


_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moj najveći blam
20.3.2011 16:59:11   
pepeljuga
joj, slaDZa je sou user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moj najveći blam
20.3.2011 20:55:08   
Brana
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

E, jesam se nasmejala user posted image


vala i ja samuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moj najveći blam
22.3.2011 17:41:27   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ne sećam se mojih blamova.... ali stvarno a imala sam ih garant

nego pretty hoću da pitam - zar se kod vas u meku nije radila rotacija?????



kakva rotacija?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:17:02   
Vika
Možda nije najveći, ali mi sad pade na pamet i to na temi Kako zovete svoju...

Zvoni meni telefon i ljubazan muški glas kaže:
"Dobar dan, kako vam je maca?"
U to vreme smo imali mačora Panteliju koga smo tretirali kao dete, i ja iz topa:
"Dobro je, evo baš se proteže i prede"

On;" A jel bih mogao malo da poljubim macu?"
I tek mi tad klikne da neki manijak zeza preko telefona

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:26:27   
Brana
Ja se secam kada je Laki imao 2.meseca moja sestra je dan pre zaboravila da mi kaze da ce joj doci drug ujutru na dorucak,i ja lepo ustala,podojila Lakija i onako golih grudi i u gacama krenula u sobu da pozovem mamu da mi pricuva Lakija da ja odem do kupatila i lepo ulazim ti ja u sobu i umesto mame ja vidim Ivana,decko je ostao bez teksta ispustio je i viljusku hahaha,joj Boze kada se samo setim dodje mi da propadnem u zemlju,ja brzo istrcah iz sobe a on ni manje ni vise kaze kroz vrata "Dobar dan i tebi"!!!Jao htela sam sestru da ubijem,jos gore sto i danas dan dolazi kod nas a ja kada ga vidim u zemlju propadam od sramote!!!Eto jedna anegdota iz mog zivota a ima ih jos mnogo!!! user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:29:38   
Brana
joj vikauser posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:35:56   
madre
vika, brano, pogotovu branouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:37:19   
Vika
Zamišljam kako se Ivanu osladilo da doručkuje kod vasuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:41:37   
Brana
IZVORNA PORUKA: madre

vika, brano, pogotovu branouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Vika, jeste mu se osladilo ali ja sada znam kada dolazi pa moze samo da sanja da se opet ispalim!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:43:54   
jelenadunja
Hej,hej,cao mame...... user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moj najveći blam
25.3.2011 20:58:01   
Brana
IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Hej,hej,cao mame...... user posted image

user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moj najveći blam
14.4.2011 23:39:33   
dunja RR

jao jutros mi u kupatilu pade na pamet, ali stvarno nemam pojma zašto, priče neke drugarice koja je pričala da je njen deka koji nije dobro video, par puta kosu oprao sa sanitarom, i nasmejala sam se onako u sebi

sada odem da se istuširam i kupka mi pri kraju i ja kao uzmem neku novu, koja stoji pored - mama mi donela; trljam, ja i trljam, ništa ne peni, kada ono pogledam sipala sam na sebe brdo mleka za telo. E tako mi i treba kada sam se smejala nečijem dedi user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here