|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 19:04:49   
Trcosava
@ Priti - odgovor sa neke tamo prve strane - rotacija u meku je nešto najnormalnije u Bg, svaki dan si negde drugde, jedan dan na floru, drugi na kasi, treći u kuhinji, četvrti na ''''walk/drive'''' through....

@ Snele - ne mila, ja sam Stevan Dukić na Karaburmi, ali se sećam Tare i ''''diska'''' (palo mi na pamet da nisi možda iz škole iz koje mi se sviđao jedan dečko, svi su znali da smo ''''zatrskani'''', ali on je sa Banovog Brda), ali smo zato generacijaaaaaauser posted image

A ja ne verujem da nisam ispisala moj blam.. Elem to bejaše kod bivšeg. Nekih mesec dana smo se tek zabavljali i tad sam trebala prvi put da upoznam njegovo društvo - nanjegov rođendan. Ja sam tada već radila, ujedno i išla na višu, posle jurila ceo dan poklon i mrtva gladna dođem uvče kod njega. Jedem ja, jedem..... gladna još ali me sramota više da jedem.
Privučem ja njega i šapnem ''''ja sam još gladna, ali me sramota da jedem još'''', pita on ''''štaaa?'''' ja opet ponavljam, kad se on razdra ''''Ih, prdnula pa prdnula, šta sad?''''
qq bilo je zemljo otvori se i progutaj me user posted image

< Poruku je uredio Trcosava -- 19.3.2013 19:05:49 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 19:07:29   
Anck Su Nmaun
Ihihiihihiiii ubicu se user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Moj najveći blam
19.3.2013 20:34:21   
Sanja90
ahahaaahaaahahahahahaahah trcosavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 22:06:52   
jole82
Nije najveći u životu, al ovog momenta jeste user posted image
Ja sam ljudi moji do evo malo pre nick guppy RR, od kad sam se učlanila na forum čitala kao gruppy user posted image
Tek sad vidim da slova r neeemaaa...

< Poruku je uredio jole82 RR -- 2.11.2013 22:07:50 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 22:22:12   
adulence
moj najveci blam....hmmm...bese to na drinskoj regati...elem nakon kupanja u jezeru drugarice i ja odlucimo da sednemo na picence i ja skinem kupaci jer je bio mokar (gornji deo) ostala u majici i donjem delu ,i tako pijuckamo nas tri jedno,drugo,peto pice i odlucimo da odemo da se bucnemo,na obali je bila grupa novosadjana koji su bili zajedno sa nama,medju njima i jedan koji mi se dopadao,silazimo mi do obale,odlazimo do njihovih lezaljki kako bi ostavile stvari da nam pricuvaju i ja ne ramisljajuci skidam majicu i bacam na lezaljku krecem ka jezeru i kapiram da nemam nista na sebi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:16:04   
adulence
ma ova tema je potpuni hit citam sada unazad i placem od smeha...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:17:40   
Ivanka 75
Prošlog decembra, predavala sam eng nekom Čehu, i pozdravimo se krajem meseca, on ide u Češku na odmor od 3 nedelje pa se dogovaramo kad ćemo nastaviti časove posle našeg Božića, sve se lepo dogovorimo, ispozdravljamo se i odemo svako svojim putem.

Ja uđem u bus kući i počnem sestri pisati poruku kako je super što neću imati časove sa čehom, kako on ide na odmor do sredine januara, a i meni je potreban, pošaljem poruku... i tek posle 5 sekundi vidim da je otišla njemu lično!
Još mi čovek odgovara i kaže "srećna nova godina" user posted image
Nikad se nisam lošije osećala, nisam ja ništa bez veze napisala u poruci, samo da on ide na odmor, jesam nmapisala juhuuuuu ali... user posted image
Izvinila sam mu se, naravno... user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:25:44   
vikiveki
I ja čitam i smejem se....i pokušavam da se setim šta je meni bio najveći blam...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:34:50   
Janncica

IZVORNA PORUKA: adulence

moj najveci blam....hmmm...bese to na drinskoj regati...elem nakon kupanja u jezeru drugarice i ja odlucimo da sednemo na picence i ja skinem kupaci jer je bio mokar (gornji deo) ostala u majici i donjem delu ,i tako pijuckamo nas tri jedno,drugo,peto pice i odlucimo da odemo da se bucnemo,na obali je bila grupa novosadjana koji su bili zajedno sa nama,medju njima i jedan koji mi se dopadao,silazimo mi do obale,odlazimo do njihovih lezaljki kako bi ostavile stvari da nam pricuvaju i ja ne ramisljajuci skidam majicu i bacam na lezaljku krecem ka jezeru i kapiram da nemam nista na sebi...


user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:38:39   
adulence
zao mi je sto ne mogu da ti docaram moj stav dok sam skidala majicu....neprocenjivo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:41:33   
Ana RR
user posted image user posted image tačno mogu da zamislim user posted image sva bitna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:44:43   
adulence
e bas to ana malo je falilo da je onako bacim iza sebe,pa da je obozaaoci pokupe....ahahahh...ludak!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:47:39   
Janncica

IZVORNA PORUKA: adulence

zao mi je sto ne mogu da ti docaram moj stav dok sam skidala majicu....neprocenjivo...


user posted image Ovako? user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:48:59   
Ivanka 75
adulence user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:49:16   
adulence
gde me nadje....ahahhahah bas tako...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:50:14   
Janncica
Molim za nastavak price? user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Moj najveći blam
2.11.2013 23:59:12   
adulence
hmmmm pa ovaj....dobro dobro,evo ga nastavak,kada sam shvatila sta se dogodilo stala sam ukopana i smejala se sama sebi svi su zanemeli jer nisu ocekivali tako nesto(pa nisam ni ja) i moj divni novosadjanin je prisao i dodao mi majicu,obukla sam se i eto to je to....ali prepricavalo se to dosta dugo cak posle godin dana otisla sam u ns da se vidim sa tim drustvom i naravno to je bila jedna od tema za smejanje...madanekima se i svidelo....ahahahhahahhaha

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 0:10:52   
vikiveki
Adulenceuser posted image to je bio pravi spontani i simpatični blam,mogu samo zamisliti kako si se osećala

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 1:38:04   
viktori
Jao pa ja sam kraljica blamova bila nekad, a sad kao manje...i sad pokusavam da se setim svega...Al ajde jedan koji mi je odmah pao na pamet. Ja sam pomalo user posted image brzopleta tj brza sam pa se umotam nekada ne znam gde sam.
Npr mm i ja smo se jos "zabavljali" i iznervirala me njegova sestra i on uzas. Ja saljem tako po***dela poruku kumi u kojoj napljujem mm i sestru mu najcrnje. (msm zasluzili su bas) Fiksni moje kume je slican mm broju mob i tako ljuta posaljem sms nikom drugom nego mm. Ja stavrno nemam pojma kako je on meni to zaboravio, al sam objasnjavala posle uh user posted image user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 10:47:46   
NadaR
Tv nam nije radio, tj nije bilo kanala .
Zovem ja nas Mtel da se pozalim. Ljubazan ciko mi objasnjava - iskljuci kablove pa ukljuci , ja pokusam - nece.
Kaze on ponovo - kucaj ovo , kucaj ono .. i dalje nece .. On vec iznerviran , ne moze nikako skontati sta je u pitanju pa ce - Gospodjo da li vam je adapter uopste ukljucen u struju ??

Ja virnuh kad NIJEEE user posted image user posted image

Kad sam usisavala jurila pauka , mlatnula onom sipkom i sve se iskljucilo .

Bas me bilo sramota!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 21:19:20   
Misha i Ljisha
ajao blamova u mom zivotu zilion hehehe...

Ali definitivno moj najveci blam je tokom trece godine fakulteta u Belgiji. Ja pre toga nisam nikad ucila francuski a tamo niko ne prica engleski ko svet. I Nakon jedno dve nedelje trebala sam usisati sobu a usisivac se iznajmljuje na recepciji, drugarica iz Italije mi kaze da njoj treba vakuum guma jer joj se zapusio lavabo i sad se nas dve dogovaramo ko ce da ide i ajd kao izvlacimo sibice. Naravno ja izvucem kracu. Nista sta cu ja odem u sobu uzmem recnik i u recniku pise da je usisavati succer. Naravno ni u jednom recniku ne postoji naziv za vakuum gumu i ja srocim recenicu u fazonu treba mi ono kad voda u lavabou ne moze da prodje i treba da usisavam. I dolazim ja do recepcionara i nakezim se (smatram svoj osmeh najvecim i najboljim atributom)i kazem ja njemu bonjouruser posted image i tralalala (da ne pisem sad na francuskom hihihi...) i vidim ja covek mene gleda malo cudno i ja rekoh da mu ponovim sporije mozda ce me bolje razumeti. I ja ponovim za treba da usisavam i vidim ja on mene jos cudnije gleda. Ja pocela tamo da se bacakam "znate soba" pa mlatim rukama i saginjem se kao da usisavam i covek krene da se cepa od smeha i kaze mi "aha treba vam aspirator" (ni na kraj pameti da se kaze za usisivac aspirator) i ok sad krenem ja da mu objasnjavam da mi treba vakumm guma i opet vidim ja nista taj mene ne kapira i na kraju mu kazem "ma treba mi" i pokazem rukom onako kako se vakuum guma koristi gore dole hehehe... Covek se povaljao i kaze on meni kako se to kaze na francuskom (valjda nikad necu zaboraviti tu rec) a u bukvalnom prevodu na srpski bi bilo otpusivac.

I pricam ja sa drugom koji je Parizanin i kazem mu kako sam rekla recepcionaru i vidim on se valja od smeha i ladno mi kaze da sam coveku rekla " Moram da po*usim" i jos sam pokazala rukom gore dole za vakuum gumu i rekla "treba mi" hahaha... Ajao zezali me cele godine. Recepcionar me obozavao hahaha...

Isto u Be tom drugu iz Pariza (dogovorili smo se jedan dan pricamo engleski da on vezba a jedan dan francuski da ja vezbam) i dodje on kod mene u sobu i ja ga pitam da li hoce lesnike i vidim ja on mene gleda onako bas cudno i ja mu pruzim casu sa lesnicima i krene da se valja opet od smeha. Ladno sam ga pitala da li hoce seksi nocnu spavacicu hihih noissetes (lesnici) nuitset je seksi spavacica

nakon toga sam imala reputaciju da sta god izvalim bude nesto seksualno, kazu takva mi karmauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 21:31:16   
Misha i Ljisha
kazu Italijani cinque minutti di passione nuove messi col pancione-5 minuta strasti devet meseci stomaka(valjda sam dobro napisala) i sad oni mene uce to i ja umesto cinque kazem cento (100 minuta) i svi krenu da se smeju i kazu mi da sam rekla sto i ja kazem ma u Srbiju brale je 100 hehe...

posto se Belgijanci ljube dva puta kad se sretnu na ulici i ja im kazem da ne volim da se ljubim (inace ljubili su i mene iako su me prvi put videli sto je meni bilo jako cudno) i ja njima htela da kazem da se mi u Srbiji ljubimo tri puta i to samo kad se dugo ne vidimo a rekla sam im" mi se u Srbiji kre*emo tri puta kad se dugo ne vidimo"user posted image

u mom recniku pise baiser ljubiti se ali je to u slengu khm khm

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 21:31:55   
lokica77
milj ti si hituser posted image ,
Adulence zeno ulepsa mi vece, upravo te zamisljam na obali kako skidas majcicu i... ahhaaahhaaha...user posted image

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Moj najveći blam
3.11.2013 21:46:47   
Misha i Ljisha
ma ja bih knjigu blamova mogla da napisem.


Nakon sto sam zavrsila u bolnici u belgiji citam ja sta je lekar napisao. I pise la zone pubienne (cini mi se da se tako pise) i ja se bas uhvatim za tu rec i pitam druga sta to znaci a on pocrveno (nisam pitala ovog drugara iz Pariza vec nekog druga sa faxa). haha... Nije mi palo na pamet da i mi kazemo pubicna zona ili da englezi isto kazu pubic. user posted image . Nekad mozak prosto kao da me napusti.

eh da nakon par ispada i reci koje sam iz recnika pohvatala i skapirala da nemaju nikakve veze sa zivim jezikom prestala sam da koristim recnik i onda sam stalno zapitkivala ljude oko sebe sta sta znaci. Inace nakon pet meseci blamiranja zesceg polozila sam ispit na francuskom i to elektorniku a posle toga i kvantnu mehanikuuser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.11.2013 21:51:25 >

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Moj najveći blam
13.11.2013 10:25:47   
NadaR
Stavila sam neki lud ringtone za notifikacije na telefonu , nesto - Napokon, napokon , napokoooooon je i meni stigla poruka .

Uglavnom su tonovi iskljuceni . Juce nisu bili , mora da je M nesto cackao pa kad je to zazvrndalo u punom busu . Onaj piskavi glasic kao talking Tom . Pola busa se okrenulo i kako su me tek pogledali . Ajme ! user posted image

Bas me bilo sramota! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here