|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ojed
11.2.2011 16:56:21   
pepeljuga
u nasem slucaju pavloviceva nikad vise, samo pantenol mast i guza je savrsena user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ojed
11.2.2011 21:09:29   
Anck Su Nmaun
T se guza ojede kad puno kaki, sad koristim Sebamed, al to meni nesto i nije bas.
Prodje ono, al cim se sledeci put iskaki opet se zacrveni user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ojed
11.2.2011 21:10:59   
JMPM
Pantenol mast-zakon!Koristim je od kada se rodio user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ojed
11.2.2011 23:40:42   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

T se guza ojede kad puno kaki, sad koristim Sebamed, al to meni nesto i nije bas.
Prodje ono, al cim se sledeci put iskaki opet se zacrveni user posted image user posted image



anck, obavezno probaj pantenol mast, iznenadices se koliko brzo sredi svako crvenilo. mi smo bas imali problema sa pavlovicevom. cak sam je relativno skoro ponovo mazala kad smo bili kod mojih, pa tamo imam nju jos uvek, i opet se pojavilo crvenilo uzasno, ali sam sredila pantenolom bez problema user posted image
pavloviceve sam sve frknula pravo u djubre i sad samo pantenol user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 11.2.2011 23:41:18 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ojed
12.2.2011 15:50:56   
jovicaa
ne znam da li sme pantenol bas stalno?
nama nije pomogao. niveina krema sa cinkom uvek resi problem, koji se stalno vraca kroz par dana iznova, zato bih je i koristila stalno, ali i dalje sam u dilemi da li da je koristim svaki danuser posted image
a pavloderm, nikooo??

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ojed
12.2.2011 16:01:05   
Anoniman
Sme Pantenol, ja sam Luki koristila Pantenol nakon jednog groznog ojeda, ali sam primetila da mu nije prijalo da mu ceo deo pod pelenom mažem, već sam mazala samo čmar.
Kremu sa cinkom smeš da koristiš kao stalnu negu za pod pelenom, pitala sam ja jednom pedijatra (sad nedavno, u proteklih 5 meseci), rekli su mi "Koristite ono što Vašoj bebi odgovara". Tako ja koristim Sebamed protiv ojeda i osipa, i promenila sam pelene, sa Pampersa sam prešla na Huggies, probaj da menjaš pelene.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ojed
12.2.2011 16:15:02   
jovicaa
kombinujem huggies i pampers. sad sam kupila evy baby, koji mi je uzasan, bolesno je namirisan.
sad kad sam vec kupila isprobacu taj pavloderm...
ja mislim da se on ojeda, zato sto non stop trcka! uvek je ukakan.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ojed
12.2.2011 20:40:36   
Shishica
Ja vise ne znam sta cu!! Sva je istackana! Sad joj je i na guzu preslo i penje se i po stomacicu po koja..

Vodim racuna uvek i bili smo izlecili sa Tridermom, ali se odmah posle vratilo user posted image i sad je jos gore user posted image j

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ojed
18.2.2011 17:17:22   
goda
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ja vise ne znam sta cu!! Sva je istackana! Sad joj je i na guzu preslo i penje se i po stomacicu po koja..

Vodim racuna uvek i bili smo izlecili sa Tridermom, ali se odmah posle vratilo user posted image i sad je jos gore user posted image j

Ista situacija,samo kod nas je to bilo pre 5 meseci i evo sada se opet pojavilo ima deset_ak tačkica na piši,namazala sam eosini sol a triderm se ne usuđujem da namažem,jako me nervira ako ne spadne ipak cu joj namazati jedan dan,to je 2 mazanja i prošli put je tako spalo.
Sada sam joj promenila pelene kupila sam suprims da i to probam,nije bilo onog dobrog pampersa koji uzimam.


< Poruku je uredio goda -- 18.2.2011 17:18:44 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ojed
18.2.2011 17:28:31   
prolece
a koje maramice koristiš? mojoj mlađoj ćerki smetaju "pampers" i maramce i pelene dobija cvene ojede koji liče na opekotine. "pavloderm" koristimo od početka, a za ojede od "pampersa" pomogla nam je jedino "nivea" sa zinkom u kombinaciji sa "šaljićevom" za opekotine. prešli smo na "huggies" i ojedi se nisu javljali. sem kad je 1o dana imala proliv izazvan stomačnim virusom, ali su to bile neke tačkice, opet rešeno "niveom"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ojed
16.3.2011 16:51:32   
Verus
Dizem temuuser posted image

Moja beba se jako pocela ojedati od kada je pila antibiotike za infekciju usiju, i dobila strasne prolive, 5-8 na dan, sto je, rekao pedijatar, bilo za ocekivati.  Sve bi malo pomoglo dok se opet ne ukaki, pa makar bila tako 5 minuta, koza opet bukne.  Pavloviceva je malo pomogala, krema sa zinkom dosta isusivala kozu (pa je kretala da puca), sve u  svemu lose. 

Onda nadjem na internetu da se namaze koza sa majcinskim mlekom.  Sveze izmuzenim, ili zamrznutim, nije bitno.  I probala sam preksinoc (sa mojim odmrznutim mlekom).  Stavila u spric, i stavljala na komad vate i mazala.  Pustila da se osusi, pa tako u krug, nekih 10tak mililitara.

Ojed joj je skroz prosaouser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ojed
16.3.2011 16:59:14   
jovicaa
sta znaci dizem temu??

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ojed
16.3.2011 17:01:07   
jovicaa
posto moje dete vise ne kaki, nema ni ojeduser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ojed
16.3.2011 17:03:55   
Verus
pokrecem temu, otvaram diskusiju...

Govance i ojeda kozu, zato se mora odmah menjati pelena i zato je moja dobila od silnih proliva svaki dan, mada uvek je kakila po 2,3 ili 4 puta na dan i nije bilo problema, eto sve do sada.
IZVORNA PORUKA: jovicaa

sta znaci dizem temu??

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ojed
16.3.2011 17:07:43   
jovicaa
znam, nisam dobro formulisala, sva sam rasejana zbog dojenja... htela sam reci vise se ne ojeda, ali vise i ne kaki, sto opet nije bas dobro.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ojed
28.3.2011 0:27:12   
Anoniman
Pitanje : Nina se ojela ispod vrata , tamo gde je prevoj , ispod svih onih "krofnica od kože . Ojela se od prevelikog balavljenja . E sad , zanima me , je l' bolje to tretirati kremama sa cinkom ili puderom ? Pavlogal inače stavljam na guzu kad se malo zacrveni , i odmah prođe , prošlo je i to na vratu pa se opet pojavilo jer stalno balavi , a ja nisam načisto šta je bolje stavljati user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ojed
28.3.2011 0:31:08   
sneza24
Bubo mozda da stavis puder.David nikad nije imao ojed pa nisam sigurna sta da ti kazem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ojed
28.3.2011 0:32:44   
Anoniman
Ni Nina se nije do sada ojela po guzi , ali ispod vrata joj je baš crveno user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ojed
28.3.2011 0:32:54   
lesica
Ja na ojed na krofnama prepona stavljam kremicu,ali onako baaas u sloju,a vrat se L nikad nije ojeo i nema neke krofne tu. Mada kad vratim film letos mi je dr rekla da joj na sve te pregibe stavljam puder da se od znoja i vrucine ne ojede. Ne znam Bubo,probaj kremicu pa onda i puder mada ga ja ne volim nesto.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ojed
28.3.2011 0:35:02   
madre
ja mislim da je puder bolje resenje od bilo kakve kremiceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ojed
28.3.2011 0:36:20   
Anoniman
Ja šabanka stavila joj jedan dan puder a drugi dan kremu , pa sad ne znam od čega joj je prošlo . Tipujem na kremu ... Probaću sutra . Hvala , mamike .

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ojed
28.3.2011 0:37:38   
lesica
Uh sto smo ti  pomogle user posted image Red ovog,red onog-samo neka prodje...Stavi sveuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ojed
28.3.2011 0:39:11   
Anoniman
Bitna je dobra volja . A vi ste je pokazale . user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ojed
25.4.2011 23:41:52   
AndreaK
Matej je imao ranicu na guzi jos u porodilistu, izgledalo mi je strasno... babice kazu da je to zbog suncanja, tj.toplote... no dobro, necu nikog da krivim...mada sam skontala da ne presvlace bebe redovno.

Od tad koristimo niveinu kremu po savetu patronazne sestre i malo se poboljsalo ali ne prolazi...sada je vec vise od dve nedelje...

umesto ranice pojavile su se tri tackice, poput bobuljica...pa smo presli na puder i sada nema tackica vec mu ojed lici na opekotinu a i prosirio se...sada je po celoj guzi...

zao mi da ga gledam tako... ne znam vise sta da uradim... sve sam probala.

Jel jos neko imao iskustva sa majcinim mlekom? svidela mi se ideja, pa cu i to probati...ne moze da skodi.



< Poruku je uredio AndreaK -- 25.4.2011 23:53:31 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ojed
25.4.2011 23:46:53   
pepeljuga
Andrea, probaj Pantenol mast. Mi smo u pocetku imali problema sa crvenilom jer sam ja po default-u koristila originalnu Pavlovicevu mast (bila sam ubedjena da je to najbolje) i sve vreme mu je bila crvena guza. Posle par nedelja probala sam Pantenol mast i sve se sredilo bukvalno za jedan dan! Od tada vise ne menjam a njegov pedijatar se uvek odusevljava kako mu je negovana koza u tom predelu user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here