|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
19.6.2013 11:08:10   
Jole84
Cvećka što se tiče polivanja shvatila sam da je najbolje samo dole u tacnicu da se sipa voda pa oni uzmu koliko im je potrebno. Ja sam jedno vreme toliko polivala da mi se ubuđala zemlja (da mi majka to nije rekla,ne bih ni znala da je od toga) Tad su mi i stali sa rastom,naročito mirođija,ni da opepeli. Sad su mi na terasi,prilično jako sunce,zalivam ih samo pridveče i pu pu pu ima se može se a ću turim i sličku user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
22.8.2013 9:13:35   
Lu
Evo rješenja za uzgoj paradaiza na terasi, možete staviti u onaj metalni stalak i poredati više saksija, ja sam objesila tri tek onako da probam, vrlo je jednostavno i praktičnouser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
22.8.2013 9:51:08   
dunja RR
Lu genijalac user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
8.10.2013 8:20:36   
Lu
E sad bi se mogli posijati začini za zimu u saksije na prozoru, bosiljak, ruzmarin, majoran...vlasac koji mi još nikad nije uspio ali ne odustajemuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
23.10.2013 8:58:10   
Lu
Moj ruzmarin, puzavacuser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
3.11.2013 19:54:31   
nata11
Lu kako je lep user posted image
Ja cu ovih dana persun za prozorske saksijice da nabavim.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
3.11.2013 21:44:59   
vikiveki
Lu ti si genije...ja se sve nešto spremam da napravim nešto kao ti...maštam da u saksijama imam svo začinsko bilje uvek sveže,ali nikako da počnem sa sađenjemuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.4.2014 19:45:07   
Figaro88
Ja sam vec posadila ljute papricice i nikle suuser posted image jagode isto od prosle godine.Spremila sam i cetiri balona od 5l,napunicu ih zemljom,izbusiti rupe sa strana i posaditi luk,valjda ce uspeti,videla sam to na internetuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2014 17:57:00   
nata11
Ovog proleca imam manje zacina u saksiji. Za sada samo persun i bosiljak.

_____________________________





(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2014 18:13:35   
Ivanka 75
Ove godine imam bosiljak (oba), korijander, anis, papricice, jagode, patuljastu lavandu, sve sama posijala i niklo, mozda dokupim jos nesto.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2014 18:16:54   
anci kv
ruzmarin,ali je ogroman,moraće da leti u dvorište

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.5.2014 12:54:18   
Figaro88
Meni su jagode propale kada su bile one kiseuser posted image One niknu-kisa padne-propadnu i sve tako...Papricice i dalje rastu,ali ne znam sta cu umesto jagoda,mozda opet ceri.Posadila sam i ananas,visecu da li ce mi uspeti user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
28.10.2014 22:43:54   
dunja RR
Čeri paradajz sa naše terase, extra ukusan, made by mm, beremo i jedemo ovih dana :)

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.10.2014 22:44:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
29.10.2014 13:37:39   
nata11
Olga home made user posted image
Ja sam pre par dana ponovo posejala persun i stavila na prozor tako da cu imati svez.

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
26.4.2015 20:40:43   
nata11
Treba mi savet za ceri paradajz u saksiji. Prosle godine mi skoro nije ni procvetao da ne pricam o plodovima. Da li mu je potrebna bas velika saksija? Da li ke pozeljo da bude skoro ceo dan na suncu?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
26.4.2015 21:05:01   
amdn
nata11
moja mama prosle god. imala na terasi ceri i bio je u nekoj srednjoj saksiji, alni je bio na terasi koja je istocna i zalivala svako vece,
imalo je puno plodova i bas je bio ukusan
Inace ja sam na mojom mini terasici posadila ove god. bosiljak, korijander, majoran i origano, Jedino origano lose nikao.
a vec imam nanu, ruzmarin, zalfiju i majcinu dusicu, preziveli zimu :)
user posted image
bas volim cvece i zacinsko bilje ali nemam gde da cuvam

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
26.4.2015 21:10:52   
Figaro88
Ja sam ga sadila u kadici,u onu deciju stale su cetiri sadnice i super mu je bilo.Terasa je okrenuta ka zapadu pa je popodne bilo bas sunca.I ljute papricice sam tu sadila u one vece saksije.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
27.4.2015 11:08:16   
Maraj
Ja sadila ovaj jabucar paradaiz na terasi u kanti od boje za zidove al nidu ga bubice obilazile da ga oprade i nista. Samo ke cvrtso i tu je stao. Nists od ploda....

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 12:29:10   
Modessty
Iz Majske teRRase:
IZVORNA PORUKA: mila83

Amdn,sta imas od zacina u saksijama ?


IZVORNA PORUKA: mila83

Amdn,sta imas od zacina u saksijama ?


IZVORNA PORUKA: amdn

Imam nanu, ruzmarin, majcinu dusicu, zalfiju to je od prosle god i lavanda, Sad sam posadila bosiljak, korijander, majoran i origano, sve mi lepo niklo sem origana, fotkacu mali balkoncic pa stavim sliku.
A ne znam dal treba da razredim majoran bas mi gusto niklo?


IZVORNA PORUKA: mila83

ja zivim u kuci,ali nemam puno dvorista pa zacine drzim u saksijama.Pretpostavljam da mozes, mada ja nemam majoran, pa ne znam.Pretpostavljam da ne moze da skodi user posted image


IZVORNA PORUKA: amdn

mi smo u stanu, i taj balkon terasa je toliko mali da je preskacem kroz prozor jer je to jedini nacin da se izadje :)
pa sam posejala u saksijam i zandinjerama, malo cu razrediti majoran, samo da jos malo poraste, korijander bas porastao veliki, a koristimo svezu nanu i za sok i za caj i za pasuljce :)



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 12:36:41   
amdn
Bravo Mod mi se zapricale na kafici user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 12:43:42   
jess021
Amdn, ja se nosim mislju da to uradim na terasi sledece godine. Jedino mi je problem sto mi je terasa gde je dnevna i kuhinja na severu, tu nikad nema direktnog sunca. Da li je to problem?
A druga sto je suncana je od decije sobe, pa mi bzvz da tu drzim zacine.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 12:48:37   
amdn
moja je istocna strana tako da imam samo ujutru sunce, pa probaj mozda ce uspeti, mada mozda kod klinaca na terasi mozes njih uposliti da zalivaju, nas uziva da zaliva i ceprka sobno cvece, ja mu rekla to je tvoje i moras da pazis na njega, sav je vazan kad to radi :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 12:57:04   
World
ja sam posadila steviju u saksije, vidjecemo da li ce prezivjeti user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 13:40:41   
amdn
World,cula sam za tu steviju, bas popularna u poslednje vreme, sta se njom jos radi, nemam pojma, vidim cokolade od stevije, secer, a sta sa biljkom?


< Poruku je uredio amdn -- 11.5.2015 13:41:07 >

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 14:58:18   
jess021

IZVORNA PORUKA: amdn

moja je istocna strana tako da imam samo ujutru sunce, pa probaj mozda ce uspeti, mada mozda kod klinaca na terasi mozes njih uposliti da zalivaju, nas uziva da zaliva i ceprka sobno cvece, ja mu rekla to je tvoje i moras da pazis na njega, sav je vazan kad to radi :)


Amdn, ja tek cekam prvo dete, tako da cu na tu pomoc malo sacekatiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here