|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 15:01:17   
amdn
Jess sorry nisam videla, onda dok bebac ne poraste mozes, posadis u zandinjerice i stavis lepe natpise i moze biti zanimljivo i lepo, a posle poraste i pomoc i eto, fotkacu moju malu basticu pa vam pokazem, sad nam neki majstori kopaju ispred zgrade pa mi glupo (mi u prizemlju) :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 15:05:01   
jekiki
Jel nije kasno da se sada posade biljcice zacinske user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 15:08:02   
amdn
ja ti nemam pojma ali moze u nekoj saksiji, mozda ce malo kasnije izrastii, ali ako je lepo vreme mozda izraste i brze, imaces na jesen sigurno :)

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
11.5.2015 15:19:17   
Mala Elena
A gde uzimas tj kupujes te zacinske i jel uspeva u saksiji ?
Mi smo pre par god sadili ljutu papricicu , extra je bila! Evo sada posadili bundevu haha ....kakvi smo mi ludaci user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 8:20:45   
nata11

IZVORNA PORUKA: jekiki

Jel nije kasno da se sada posade biljcice zacinske user posted image

u saksije ne, mozes da ih posadis i u kasnu jesen ako je na toplom mestu i suncu vecina zacina ce niknuti.

_____________________________





(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 8:34:43   
jekiki
Hvala za info user posted image vec danas idem da pokupujem seme za razne biljcice i na terasi da ih zasadim u saksijicama user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 9:50:14   
World

IZVORNA PORUKA: amdn

World,cula sam za tu steviju, bas popularna u poslednje vreme, sta se njom jos radi, nemam pojma, vidim cokolade od stevije, secer, a sta sa biljkom?




poberes lisce kad mu bude vrijeme, osusis, sameljes i stavljas u sta hoces da zasladis user posted image



_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 10:07:53   
mali_mis
Kod mene na terasi se paradajz bori da raste. A bori se protiv mog sina, koji cim izadje na terasu hoce da zaliva, i ne staje dok ne napravi jezero user posted image Bojim se da ce mi se paradajz pretvoriti u pirinac user posted image
Anis smo sadili u saksije, ali nemam pojma u kojim je.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 10:17:03   
mila83
Hihihihi,mali pomagaci,tako je i kod mene slucaj ! user posted image ali vole kada iz saksijica uberemo nesto i stavimo u rucak ! Nana,bosiljak,ruzmarin,majcina dusica,persun..to sam za sada probala tako.
interesantna mi je ta stevia .

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 11:09:29   
Maraj
user posted image joj misu. Nasmeja me. Slatki su tako kad su mali i kako da im branis....

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 17:10:59   
Bibilib
Do sada nisam sadila nista ali moracu kao Nan,boiljak,persun i jos po nesto....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 17:28:33   
amdn

IZVORNA PORUKA: World

poberes lisce kad mu bude vrijeme, osusis, sameljes i stavljas u sta hoces da zasladis user posted image




E World hvala moracu i to da probam, mi beli secer i ne koristimo, 1kg nam traje mesecima
Mala Elena ja sam kupila seme u Tempu ali ima ga i u poljoprivrednim apotekama, a mozda i u cvecarama
Mali misu bravo za decaka, hoce da pomogne da brze poraste paradajz, moja mama imala lubenice u saksiji, doduse toliko su bile male i nisu ni uspele da sazru, ali zato smo jeli krastavac i ceri paradajz :)

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 19:38:29   
branki*
Pitanje za world I jos ako neko zna-
Gde kupujete steviu I kako se to gaji?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
12.5.2015 20:46:05   
World
ja sam nasla kod nas na pijaci, jedna zena donosi sadnice.. pretpostavljam da se moze naruciti negdje ili pogledati po pijacama.. za sada sam uzela samo 2 sadnice i prebacila u saksije, a moze i napolju da se posade.. mogu biti visegodisnje biljke ako se zastite od mraza, prilicno su jednostavne za odrzavanje, malo vise sunca, malo vode i to je to :)

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.5.2015 8:38:04   
nata11
Branki ima na oglasima da se kupi. Samo ubaci u pretrazivac.

_____________________________





(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.5.2015 9:09:08   
branki*
Hvala,world I NATO☺!
Bas bih to volela da imam,pozabavicu se kad se vratimo kuci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.5.2015 13:52:08   
mila83
Ja sam semena kupila u poljoprivrednoj apoteci. Bas bih volela i ja tu steviu da probam kod kuce da uzgajim.Ima li neko fotkicu kako to izgleda u kucnim uslovima ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
13.5.2015 18:44:04   
amdn
e i ja cu probati da nadjem steviu, veovatno je ima, kod nas na pijaci vidim da ima sadnica paradajza i ostalog povrca, danas ne stigoh da pitam jel ima ko steviju. Ako je nadjem u bg-u javljam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 10:45:18   
amdn
Evo najzad fotografisah terasicu i zacine i cvece.
user posted image
mala terasica sa svime :)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 10:48:55   
amdn
Htedoh da vas pitam koje se iskusne, bosiljak cu sigurno presaditi, ali me zanima da li i ovaj majoran da rasadim po drugim saksijama, kao gust je,nemam pojma iskreno :)
Origano jedva i da je niko :) mada svaki dan vidim da izbije jos po jedna biljcica.

user posted image





< Poruku je uredio amdn -- 16.5.2015 10:56:47 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 10:50:46   
amdn
Ovu sa dzunglom cu morati da presadim da svaka biljka ima prostor za sebe, nana se rasirila ko luda, m.dusica jedva da moze da dise. prosle god zandinjera bila skoro prazna a vidi sad.
I lavanda mi procvetala jest da ima 5 cvetica ali lepa je :)


user posted image

user posted image

evo jos par:)

< Poruku je uredio amdn -- 16.5.2015 10:54:54 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 11:18:31   
mila83
Amdn, divna ti je bastica !!! odusevljena sam, jako volim te mini baste, kad vec nismo u prilici da imamo velikeuser posted image I kod mene je origano jako malo izasao, a za majoran cu pitati mamu kad se setim, jer ona ima.Pretpostavljam da moze,probaj. Jesi li videla mozda na netu da li ima nekih saveta?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 11:24:30   
World
super ti je bastica bas.. i ja sam neko vrijeme drzala nesto malo zacina u saksijama, ali nemam bas prostora, a terasa mi je sa sjeverne strane i zastakljena je pa nesto nemam inspiraciju..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 11:27:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: jekiki

Jel nije kasno da se sada posade biljcice zacinske user posted image

u saksije ne, mozes da ih posadis i u kasnu jesen ako je na toplom mestu i suncu vecina zacina ce niknuti.


Znači može i sada?

Devojke, da li je neko sadio rukolu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Zacini, voce i povrce u saksijama
16.5.2015 11:27:55   
mila83
Moja je jos mala, nije sve jos posteno ni niklo i poraslo, ali jedva cekam,a onda vam stavljam fotkicu. Klinci su uzbudjeni oko bastice kao i ja. nego, videcu n apoijaci tu steviju d apronadjem ako ima.
World, za nju ne trebaju neki posebni uslovi ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here