|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 20:54:22   
Verus
Pa da...meni su operasali grlic pre 11 godina, a uopste nisu trebali, mada, tad je bila takva procedura, za svaki los papa i biopsiju (tj. promenjene celije), su operisali, a sad, ako nema HPV-a i ostalo je ok, ne diraju....

Znas, to mi je i skratilo grlic i zeznulo me verovatno sa Helenom, i sto sam morala da lezim jer sam se zamalo rano porodila....tako da sam i dalje pomalo ljuta sto sam operisana a nisam trebala....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 21:26:06   
erika021
Draga moja,dobila sam rezultate pape proslog utorka,pise da je 2 grupa sa jakim znacima upale plocastog epitela i zlezda,ipak sam radila biopsiju i kiretazu grlica proslog cetvrtka i sad grickam nokte i cekam rezultate,ovo ubijauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 21:28:55   
erika021
Ja molim boga da bude laser, ne ide mi se bas u kamenicu na operaciju,joj muka mi je od svega.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 21:42:10   
dunja RR
erika navijam da bude sve OK user posted image

(odgovor članu erika021)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 21:46:44   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Opet se vidi ranica grrr, i rekli su da planiram i biopsiju (pre ili posle operacije endometrioze u zavisnosti od rezultata pape).

Kada se biopsija radi kod državnog koliko se ostaje u bolnici, kakva je procedura?

kod privatnog?

Šta ide dalje ako su rezultati biopsije loši?



Ja sam radila u Frontu,istog dana ides kuci,samo moras da mirujes cini mi se oko 3 nedelje i ne smes da podizes nista tesko.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 21:49:08   
dunja RR

Hvala Nensi:)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 23:41:01   
erika021
Hvala Dunja i ja se nadam dobrom, asto se tice biopsije nemoj da brines sama intervencija traje kratko,par minuta,i ides odmah kuci. Jedino posle malo krvaris nekoliko dana i imas male boleve u stomaku,kao pred ciklus,nista strasno,ja sam radila u lokalnoj anasteziji.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Ranice na grliću materice
20.9.2011 23:58:06   
Nensi*
Ne bih da te plasim,ali meni su radili bez anestezije,i jako me bolelo,ali to je bilo pre vise od 5 godina,mozda sada daju anesteziju.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu erika021)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 8:03:51   
PoisonEve
Nensi i meni je radjena biopsija u Frontu, takodje pre 5 godina, takodje bez anestezije.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 13:02:29   
erika021
Ja sam radila privatno,jos su me pitali hocu li opstu ili lokalnu anasteziju ,zato je i kostalo 180e,a rezultate jos cekam,nema nista gore od iscekivanja.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 13:48:07   
PoisonEve
Erika, sigurno anestezija mnogo znaci....meni je bez nje bilo groznouser posted image Kada su ti rezultati?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu erika021)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:17:25   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Erika, sigurno anestezija mnogo znaci....meni je bez nje bilo groznouser posted image Kada su ti rezultati?


I meni,dlanovi su mi bili mokri kao da sam ruke potopila u vodu.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:21:46   
PoisonEve
Jos meni nisu rekli da ce mi to odmah raditi, nego sam se skinula kao za pregledi kad je krenula da mi to radi, nisam znala sta me je snaslouser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:24:41   
Nensi*
Ja sam znala,ali mi zbog toga nije bilo nista lakse.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:26:27   
PoisonEve
Ko te je operisao u Frontu? Mene je Andja Knezevic. A ona me je spasila i zamalog pobacaja u 5. mesecu, jer da mi nije prepisala terapiju i mirovanje ko zna sta bi bilo sa mojom mimiuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:27:34   
Nensi*
Mene je Dr Perišić,ne secam se imena,muškarac.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:31:26   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ko te je operisao u Frontu? Mene je Andja Knezevic. A ona me je spasila i zamalog pobacaja u 5. mesecu, jer da mi nije prepisala terapiju i mirovanje ko zna sta bi bilo sa mojom mimiuser posted image


Andju znam privatno, ona je fenomenalan dr. mada mislim da je sada u penziji ali da ima svoju privatnu kliniku (čini mi se na Vračaru).

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 17:33:19   
dunja RR
PE javi jel u penziji Anđa, sada si me zbunila. Ja sam bila ubeđena da je odavno otišla. Ako još radi u Frontu biću jako srećna, jer uskoro idem na operaciju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 18:53:45   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

PE javi jel u penziji Anđa, sada si me zbunila. Ja sam bila ubeđena da je odavno otišla. Ako još radi u Frontu biću jako srećna, jer uskoro idem na operaciju.


Ona je napisala da je radila pre 5 godina,isto kao i ja.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 20:34:57   
erika021
Dosta znaci,jel osetis samo malo kao neko bockanje i gotovo...rezultati bi trebali biti gotovi do petka,ja se nadam da ce biti sve ok. ali ipak se uvek javi onaj crv sumlje,sta ako...user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 20:37:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Nensi*


IZVORNA PORUKA: dunja RR

PE javi jel u penziji Anđa, sada si me zbunila. Ja sam bila ubeđena da je odavno otišla. Ako još radi u Frontu biću jako srećna, jer uskoro idem na operaciju.


Ona je napisala da je radila pre 5 godina,isto kao i ja.



PE je sada trudna, pa kapiram ako je spasla od pobačaja dr. Anđa Knežević onda je skoro bila kod nje u Frontu; zato sam se i zbunila jer sam mislila da je odavno u penziji.

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.9.2011 20:40:42 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 20:40:02   
PoisonEve
Erika, verujem ti, zaista te razumem, drzimo palceve!
Dunja, nazalost Andja jeste u penziji, ne radi vise u Frontuuser posted image Ja idem kod nje privatno kad treba nesto, pa sam tako i  kad sam bila u 5. mesecu. Da, na Vracaru je.

< Poruku je uredio PoisonEve -- 21.9.2011 20:41:12 >


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu erika021)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 20:41:35   
dunja RR


Hvala PE, tako sam i mislila, skoro sam videla da ima kliniku na Vračaru.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Ranice na grliću materice
21.9.2011 22:10:33   
erika021
Hvala na podrsci i pozitivnim stavovima,mnogo mi znace u ovim danima neizvesnosti,hvala vam drage moje,divne ste.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Ranice na grliću materice
23.9.2011 13:01:56   
erika021
Konacno su su stigli svi nalazi,bogu hvala nije ono najgore,blage su promene na grlicu i radice mi intervenciju radio talasima,cim prodje ciklus,tako da mi je pao kamen sa srcauser posted image . Da sam slusala predhodnog lekara koji me je godinu i po dana lecio bezveze ko zna gde bi zavrsila.



(odgovor članu erika021)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here