|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.6.2015 12:42:07   
vonavoj
Jeco,nisi dobro kopirala link,pa nece da mi otvoriuser posted image

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.6.2015 14:32:12   
jeca87
Vidiš li sada?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.6.2015 10:48:53   
vonavoj
Evo i mene iz uprave! Naravno da smo odbijeni,i to nismo na listi cekanja,nego bas na listi odbijenih... Ovakvo je sranje-stanje,ona ima 70 poena,i njih 5oro samo ima toliko,da je rodjena samo 13,9.usla bi 100%,,a sada cekamo avgust,novi upis..kod nas nema sanse da udje jer sve popudnjeno...jedino u grad...to je meni 10min kolima,cerka mi ide u ovaj vrtic gde zivimo,ja radim u naselju gde zivimo,mm firma se od avgusta seli isto u nase naselje... i ja sam OCAJNA!user posted image user posted image Ja ne vozim zimi kad je sneg...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.6.2015 13:13:47   
QueenJ
Ja sam danas u lokalnim novinama procitala da ce oko 300 dece ostati neupisano. Pokusavam da preko nekoga saznam da li je E. upisana. Zvanicna rang lista ce biti objavljena tek krajem juna/pocetkom jula. Ako nije upisana, moram da jurim vezu... Oboje smo zaposleni. Ja moram da pocnem da radim. Uzas! Bas mi frka.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 9:21:56   
New Mom
U Novom Sadu je danas dan D, rezultati posle dva meseca cekanja.

Mi uspesni. :) Al spisak odbijenih, majko mila!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 12:52:59   
QueenJ
NM user posted image čestitam!
Mi još čekamo...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 13:55:51   
vonavoj
NM,kod nas trece dete ima prednost za upisuser posted image ..ne gine mi trece,da spojim sad trudnicko,pa 2 godine porodiljskog i onda cu sve upisati kako valjauser posted image ..naravno da se zezam,nisam za trece,jokuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 14:00:22   
QueenJ
Von, što, šta fali? user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 14:10:09   
vonavoj
user posted image user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 15:36:25   
Didy
Čestitam, NM.
I kod nas su treća deca prioritet, čak i ako roditelji nisu zaposleni. I vrtić je besplatan za treće dete.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 18:07:27   
New Mom
Za trece jeste besplatno, ali nije upis po de foltu siguran.
40 bodova nosi ako su oba roditelja zaposleni, po 10 za brata i sestru koji vec idu u vrtic i 10 za trece dete u porodici. Vise jedino imaju deca sa posebnim potrebama, bez roditeljskog staranja i sl.

Mada me boli glava od svega. Poziva se na linc, jer svako ko nije primljen misli da si imao vezu za upis itd.
A eto svo troje upisani u prvim rokovima u vrtice koje smo zeleli i bez veze.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 23:08:36   
vonavoj
Kod nas kad se jednom upises nema vise upisa do skole. Samo premestaji. I kod nas rade veze,ali ovog puta ne moze nista..inspekcija ima bila prosle godine,tuzili ih..ma haos!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.6.2015 23:22:48   
choopa choops
Kod nas je za treće dijete vrtić besplatan jedino ako su svo troje u tom momentu u vrtiću. Znači ako ima školarca i dvoje u vrtiću, plaćaš punu cijenu.

Meni se M ove godine upisao u vrtić automatski, jer je predškolsko obavezno. Plaća se oko 40e ja mislim...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.6.2015 9:32:23   
QueenJ
user posted image user posted image Sad mi drugarica javila, nema nas na spisku... Ne znam kako, oboje zaposleni, ja za stalno. Mada ću posle porodiljskog ostati bez posla i moram tražiti drugi... Idem posle da vidim šta ću i kako ću. Žalba nam ne gine...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.6.2015 10:07:45   
Sanjica26 RR
QueenJ tako i kod nas. Pisali smo i zalbu i nista. Kaze mi dugarica vaspitacica da je opstina odredjivala ko ce biti primljen u drugom krugu. Naravno nemamo vezu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Upis u jaslice-vrtić
17.6.2015 10:32:47   
QueenJ
Užas!! Baš sam razočarana.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2015 9:42:13   
QueenJ
Može li neko ko je već pisao žalbu, istu da mi prosledi na PP ili mail, da vidim kako bi to trebalo da izgleda, molim vas?
Mail je jelena_j_89@hotmail.com
Hvala!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.6.2015 9:57:37   
wivern
Na zalost mislim da se ni zalbama ne postize nista. Ja sam bila spremna da sedim ispred skupstine ako treba, i jos uvek sam. Trebalo bi da svi roditelji izadju na ulice sa svojom decomi ukazu na problem. Ovo je zaista veliki problem koji prolazi godinama vec tek tako. Kakav bre Beograd na vodi i ostale djoke, gradite obdanista aman.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2015 8:59:57   
nikiteki
kod nas trece dete placa punu cenu vrtica ja sam sad predala ali verujem da necu biti na spisku to je ako imas vezu prolazis

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2015 17:34:24   
jeca87

IZVORNA PORUKA: wivern

Na zalost mislim da se ni zalbama ne postize nista. Ja sam bila spremna da sedim ispred skupstine ako treba, i jos uvek sam. Trebalo bi da svi roditelji izadju na ulice sa svojom decomi ukazu na problem. Ovo je zaista veliki problem koji prolazi godinama vec tek tako. Kakav bre Beograd na vodi i ostale djoke, gradite obdanista aman.


Zovi za ispred skupštine. user posted image
Mi čekamo odgovor na žalbu 29.6.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2015 18:07:50   
vonavoj
I ja sam danas pisala zalbu! Dolazim gde treba da im sve po spisku!!

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.6.2015 8:29:18   
wivern
Von bas mi je zao, kreteni jedni user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2015 17:28:33   
jeca87
Odbili nas,ponovo.


< Poruku je uredio jeca87 -- 29.6.2015 17:29:44 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2015 18:27:04   
wivern
Jeco i sta sad? Sta cete raditi?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2015 19:15:38   
vikiveki
Nije samo u BG problem oko upisa dece u jaslice i vrtić...i ovde kod nas je isto,vrtića je malo koliko imamo upisnica.Svake godine obećavaju da će sagraditi novi vrtić i ništa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here