|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2015 22:05:35   
vonavoj
I nas su odbili..da dodjemo u septembru..samo ne shvatam sta se to moze promeniti do tad,kad je sad raspust...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Upis u jaslice-vrtić
29.6.2015 22:16:16   
jeca87
Sutra ću da zovem upravu, da vidim za odbijenicu, pa u privatni. Samo je još to ostalo ili da ga vodim sa sobom na posao.
Svakog dana mi potvrđuju da treba da odemo odavde.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2015 15:50:03   
nela79
Da li neko ima pojma koliko kosta cjelodnevni predskolski program u Bg? ili koliko bi trebala da placam u privatnom vrticu ako je njihova cijena 25000? Kolika je ta refundacija  troskova? Ja se gubim. ne znam vise sta da misli. Odbili su mi oboje djece iako smo oboje zaposleni. pisala sam zalbu , nista ni od toga. Ja radim i nocne. ne znam kako cu se snaci sa djecom ove godine

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.7.2015 22:32:05   
vikiveki
Ja vama u Bg ne mogu puno pomoći,ali zato znam koliko je u SM.celodnevni boravak u vrtiću košta 3800,a u privatnim ja mislim da je oko 15000 ,za privatne nisam baš sigurnauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.7.2015 19:02:02   
Bibilib
zar nisu doneli zakon da se sada u svim vrticima placa jedan iznos a to je 2400 bez obzira na primanja....?!

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.7.2015 19:47:37   
vikiveki
Ovamo kod nas niko nije ni čuo za taj zakon.Kod nas svi plaćaju cenu od 3800 bez obzira kolika su im primanja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.7.2015 23:18:01   
bojana92
Mame,sa koliko godina se deca upisuju u vrtic,i koliko se placa mesecno.? Pomazite,jer nemam nikakve informacije.user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.7.2015 6:37:21   
serpica

IZVORNA PORUKA: bojana92

Mame,sa koliko godina se deca upisuju u vrtic,i koliko se placa mesecno.? Pomazite,jer nemam nikakve informacije.user posted image




U Nisu je cena vrtica u visini decjeg dodatka ko prima a ko ne prima placa 4500din. U vrtic moze da se krene cim dete prohoda,bar je tako kod nas.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.7.2015 21:58:56   
QueenJ
I posle pisanja žalbe i jake veze, moje dete je izvisilo za obdanište. Ali zato mnoooga druga deca besposlenih roditelja nisu. Izgleda da i za vezu treba veza. Baš sam ljuta. A osećam se tako bespomoćno. Slošilo mi se, koliko me pogodilo. Ništa da nas zaobiđe...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.7.2015 23:33:27   
Sanjica26 RR
QuennJ znaci i vi ste izvisili i pored zalbe. user posted image Mozda i kod vas neka stranka odredjuje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.7.2015 23:37:44   
veselicaa
Queen a jel ti hitno za vrtic?Da li si nasla posao ili si jos na trudnickom?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.7.2015 23:39:32   
QueenJ
Gotovo mi je porodiljsko, sad sam na g.o. Ali posle svega sa poslodavcem, sigurno me neće vratiti na posao. A ja moram da nađem novi, pothitno. Tako da, jaaaako mi je hitno obdanište.

< Poruku je uredio QueenJ -- 12.7.2015 23:40:06 >


_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.7.2015 23:40:14   
vikiveki
Uglavnom određuju oni u opštini,bar kod nas,nama pune grupe i preko broja sa decom takvih roditelja preko jake veze koji ne rade.I mi,vaspitači ,isto ludimo više od toga.A što je najgore ,kada kasnije krenu u vrtić,takvi roditelji koji ne rade,tj.mame nigde ne rade, imaju najviše zamerki i njihova deca deca dolaze u vrtić obično prva a odlaze zadnja.Možete zamisliti situaciju ,jednom mi se desila,došla mama koja inače ne radi po svoje dete u 16h,znači dete je samo ostalo u celom vrtićuuser posted image a mama ide sa plažeuser posted image još mokra i još mi priča kako je bila na plaži,a ja u sebi mislim:"Pa možda bi i tvoje dete htelo da ide na plažu,a ne da se ovde kuva u sobi i to još sam skoro sat vremenauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.7.2015 23:42:02   
veselicaa
Uh bre Queen,hitno ti je.A baka servis ili neka dadilja?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.7.2015 14:56:54   
QueenJ
Ma hitno mi, da... Baka servis nije opcija, jer sveki radi, stalno drugu smenu, od 13h-21h. A moja mama mesec je tu, mesec ne... user posted image A dadilja... Pa za te pare može i u privatno obdanište.

< Poruku je uredio QueenJ -- 13.7.2015 14:58:02 >


_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.7.2015 16:58:20   
vikiveki
Queenuser posted image ti si baš u nezgodnoj poziciji.Koliko kod vas košta u privatnom obdaništu boravak

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.8.2015 17:00:46   
dijana1*
Sutra prvi dan. Bas mi je Kosta brzo porastao, malo mi je i zao sto ga upisujem ali mislim da je bolje za njega dok je manji da se nauci na kolektiv. Vuka sam kasno upisalapa dan danas mucimo muku sa vrticem.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.8.2015 17:06:12   
Klarita
Dijo, neka nam je srecno svimauser posted image Nikolaj sutra ide samo u obilazak i da ostavimo Klaru. Od utorka ce ostajati a ne od sutra jer je nasa grupa mesovita, tj do tri godine, pa se od utorka odvajaju stariji...Cudno mi nekako sto mi zao, a za K mi uopste nije bilo zao kad je krenula sa 1g i 4danauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.8.2015 18:40:43   
MAMAMAJ
Moja Maša u utorak u 9.user posted image
Isto se ja čudno osećam, ali to naravno ne pokazujem pred njom. Još ona meni nije išla do sada uopšte. user posted image
Do sad smo se odvojile kad sam išla da rodim Kostu i u junu bila dva dana s tatom kod babe bez mene. Ona to bolji podnosi nego ja, definitivno. user posted image
Srećno svima.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.8.2015 18:42:29 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.8.2015 9:02:41   
dijana1*
Drugari srecno danasuser posted image
Kostu sam ostavila, nije plakao ali se stisao uz mene i cvrsto drzao za ruku. Sutea vec ocekujem suze. U pola 12 idem po njega.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.8.2015 9:59:55   
ivannna
mi krecemo sutra prvi put u vrtic!
bas sam uzbudjena i nekako ponosna sto ide,jedva cekam da vidim kako ce se uklopiti i sto ce imati svoje drugare
pricamo joj da ce ici u vrtic,da tamo nema mame i tate,da ce ih cuvati teta,da ce se igrati,crtati,pevati pesmice i za sada joj to zvuci zanimljivo ali videcemo sutra kako ce proci

sta oblacite deci u vrtic? nesto komotno,helankice,trenerke...?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.8.2015 10:13:14   
MAMAMAJ
Di, ja Mašu vodom sutra u 9,ali vaspitačica reče da sutra budem i ja tamo do pola 12,pa kući, a onda ćemo se dogovoriti za dalje, meni problem šta ću s Kostom, nemam ga gde, moraće i on, a baš bih htela da se posvetim njoj to vreme.
Ivannna, ja ću joj obući suknjicu i hulahopkice za prvi dan, da to bude malo svečanije user posted image i da joj formiram neki stav u fazonu kako je to lepo, važan događaj u njenom životu, a i ostaje kratko sutra, a za dalje sam spremila helankice, trenerkice, majčice, za kasnije plišane trenerkice i duksiće.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 31.8.2015 10:15:42 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.8.2015 10:23:59   
NadaR
Srecno malim drugarima !

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.8.2015 13:57:50   
dijana1*
Znala sam da ce sa njim to ici tezeuser posted image
Jadnice skoro sve vreme je preplakao i nista nije jeo. Za dorucak nista i posle je bila supica, teta ga hranila a on samo pljune.
Kada sam ga videla glas mu se izobliocio od plakanjauser posted image
Nadam se da ce sutra biti bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.8.2015 14:35:23   
Klarita
Dijo, bas mi zaouser posted image ali suza mora bti pre ili kasnije...tako rece jutros nasa "teta"
Nikolaja sam ostavilana kratko, mozda pola sata i plakao je kad sam ga ostavljala i kad sam ga uzimala, izmedju nijeuser posted image plakao je kad sam ga uzimala jer je morao da se odvoji od lopteuser posted image inace sutra ostaje do uzine, tj do 10h pa cemo videti...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here