|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.3.2016 11:37:03   
marinadore
Ana, jel mi možeš napisati gde je centralni vrtić???
I jel ste vi dobili odmah odbijenicu, za koliko dana ste krenuli u vrtić???
Jel nema veze što je tek u aprilu konkurs???
Mnogo vam hvala, skratile ste mi sate i sate lutanja...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.3.2016 12:44:50   
Ana RR
Pa ne znam gde je vaš centralni vrtić, to je po opštinama. Nama je na Banovom brdu.

Odbijenicu sam dobila za nedelju dana (predala u četvrtak, podigla u sredu). Mi tek treba da krenemo, čekamo rezultate briseva (grlo i nos) ali danas idemo na čas u školicu sporta (u sklopu vrtića).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marinadore)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.3.2016 15:21:46   
marinadore
Ja neznam ni koju opštinu da gledam...prijavljeni smo na adresi u mirijevu, ona rođena na NBG i tamo joj je karton u DZ, a sad živimo na Voždovcu??

Aj pa lepo se izigrajte na tom času sporta...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.3.2016 15:25:59   
Sanjalicaaa
Mi smo prijavljeni u Mirijevu, živimo na Paliluli i tu smo i konkursali.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marinadore)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.3.2016 15:26:00   
IvanaSK RR
Ako ces je upisivati na Vozdovcu u vrtic, otidji kod njih u neki vrtić i reci situaciju.

(odgovor članu marinadore)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Upis u jaslice-vrtić
4.3.2016 15:50:49   
marinadore
Znači tu gde trenutno živimo tu je upisujem?
Koji je centralni vrtić na Voždovcu, čika Jova???


< Poruku je uredio branki RR -- 5.3.2016 7:32:37 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.3.2016 14:38:17   
localoca
Upisna komisija je u Jerkovicu, Save Sumanovica 1, nije bitno sa koje ste opstine tj gde je dete prijavljeno, mene je isto to zanimalo pa sam zvala da pitam. Ljubazna teta mi lepo objasnila. Upis ce biti verovatno, nezvanicno od 1.-15. maja, i eto...
IZVORNA PORUKA: marinadore

Znači tu gde trenutno živimo tu je upisujem?
Koji je centralni vrtić na Voždovcu, čika Jova???



(odgovor članu marinadore)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 10:26:20   
suzi kju
Da li zna neko kada počinje upis u vrtić, da li će biti kao prošle godine od 15.4.-30.4.?
I jel sžda samo jedan upisni rok godišnje?

(odgovor članu localoca)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 11:51:13   
IvanaSK RR
Koliko se secam, uvek je bio jedan upisni rok. A verovatno ce biti u tom periodu. Idi gore u vrtic i pitaj njih, najbolje tako.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 11:55:40   
suzi kju
Bila sam pre nekih mesec dana rekoše biće istaknuto na oglasnoj tabli. Svratiću neki dan.
Šta sve treba od dokumentacije za prijavu? Znam da trebaju njihovi izvodi rođenih.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 14:16:58   
Sanjalicaaa
Nama su rekli da bi konkurs trebao biti od sredine aprila do kraja maja. Jos uvek se ne zna. Samo je jedan upisni rok. Ali moze da se upise i van roka.
Osim upitnika koji roditelji popunjavaju potrebno je da se dostavi i dokumentacija za upis:
• Izvod iz matične knjige rođenih (može i fotokopija, bez obzira na datum izdavanja), kao i izvod za svu decu u porodici ukoliko imate više dece.
• Potvrde da su oba roditelja u radnom odnosu. Potvrde moraju biti zvanične, sa jasno istaknutim nazivom radne organizacije, pečatom, datumom izdavanja i potpisom odgovorne osobe
• Za vlasnike preduzeća potrebna je fotokopija rešenja o upisu u registar. Za one koji upisuju treće ili četvrto dete potrebne su fotokopije izvoda za sve troje, odnosno četvoro dece.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 11.4.2016 14:17:48 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 14:34:25   
suzi kju
Tako dugo traje upisni rok? Fino user posted image
Hvala draga na informaciji user posted image
A nakon koliko stiže odgovor da li su deca primljena u vrtić?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 15:28:12   
Sanjalicaaa
Suzi, još nije sigurno da će tada biti. Rekli su mi da u tom periodu očekujem. Ne znam posle koliko izlaze rezultati, mi smo za G predali van konkursa. Sad ćemo videti. Pretpostavljam 10ak dana.
Nema na cemu draga user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.4.2016 22:23:07   
suzi kju
Joj ja sam očajna što moraju u vrtić tako malene. Gledaću koliko god budem mogla da produžavam bolovanje.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.4.2016 18:01:30   
Maya Haze
Meni je u vrticu receno da ce upis ove godine biti nakon praznika (posle 1.5.), jer se menja sistem upisivanja dece (promene se ne ticu nas roditelja, jer su tehnoloske prirode). Verujem da ce od dokumemata biti potrebno isto sto i u poslednjih par godina - izvodi iz maticne knjige rodjenih za svu decu, i zvanicne potvrde da su oba roditelja u stalnom radnom odnosu.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.4.2016 14:11:05   
suzi kju
Sad nađoh na netu da će upis dece u vrtiće biti od 09.05.-20.05.2016.

(odgovor članu Maya Haze)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.4.2016 15:15:21   
Sanjalicaaa
Tako sam i pretpostavljala zbog praznika. Hvala Suzi na informaciji!

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.4.2016 15:51:19   
lesica
Devojke, evo nekih važnih info vezano za upis !
Online upis u beogradske vrtiće

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.4.2016 15:57:39   
suzi kju
Hvala draga user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.4.2016 15:59:51   
lesica
Vidi, sve nas isti sos čeka user posted image
Pa sad, kome je kako lakše user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.5.2016 21:31:36   
Khaleesi
Da li se neko vec upisao online??

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 12:26:49   
Maraj
Suzi jesi li upisala curice? Ja ne znam sta da radim jos uvek.... da l da upisujem L il da cekam sledecu god.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 12:29:51   
suzi kju
Upisala, išla lično.
Ja ne smem da čekam sledeću godinu nema šanse. Jer smo ja i muž ovde sami, nebi imao ko da uleti u slučaju da ih ne upišem.
Ja planirala da u željeni mesec upišem januar, međutim kad sam videla koliko malo dece primaju a koliko ima prijava, Upisala sam novembar.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 12:33:04   
Maraj
Memi su moji tu tako da mogu da uskoce , al na N. Bg je katastrofa sto se mesta tice. Suzi mozda nije velika navala za jaslice , vecinom ih roditelji upisuju u vrtic

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.5.2016 15:33:16   
wivern

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Upisala, išla lično.
Ja ne smem da čekam sledeću godinu nema šanse. Jer smo ja i muž ovde sami, nebi imao ko da uleti u slučaju da ih ne upišem.
Ja planirala da u željeni mesec upišem januar, međutim kad sam videla koliko malo dece primaju a koliko ima prijava, Upisala sam novembar.




Suzi mislim da je svuda navala za vrtic, u jaslice retko ko daje decu i ima mesta. Meni je M krenuo u jaslice sa godinu dana, i ja sam zadovoljna. Jeste , potrajace dok izgradi imunitet ali je tamo sa svojim drugarima i dosta toga nauci. Plus sto je moja situacija takva da ne znam sta bih radila da ga nisam upisala.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here