|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:17:43   
Tea2
Meni mm priča fazon juče: Koja je razlika između žene i švalerke? 20 kg
A ja ga pitam, a između muža i švalera, kaže 10 cm

user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:20:58   
lanajelena
Anonimnu da ne muci savest sigurno ne bi ni pisala u ovoj temi nego bi bila sad srecna a taj deo zivota ostavila iza sebe ...ne osudjujem nikog,svako ima svoj zivot neka ga zivi kako hoce

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:24:09   
minavb
Izvini, ali moram da se nasmejem. Zasto bi iko razmisljao o tome kako je tebi? To je tvoja stvar a o tome treba tvoj muz da razmislja, ne ja, ili bilo ko drugi. I zasto ti je ta "opajdara " kriva za to sto ti se dogodilo? Krivac je on, ili mozda cak i ti sto si se dovela u situaciju da ti muz pozeli drugu. Na kraju, zasto drugima zelis da dozive isto sto i ti?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:24:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

I jos bih volela da znam ko uopste danas za sebe moze reci da zivi po moralnim nacelima, i koja su to moralna nacela koja bi trebalo da postujemo, i zasto bas ta? Mnogo toga bi volela da mi se pojasni, valjda zato sto mislim da ljude ne treba stavljati u kalupe. Neciji drugi meni ne odgovara, i obratno.

Univerzalna moralna nacela jesu kalupi. Ali preeeeeeeeeeeeeko potrebni da bi mogli sebe da nazivamo ljudima. Verujes li ti u nesto Mina? Posto mi zvucis kao potpuni ateista i na religijskoj i na svetovnoj bazi. Ako ni u sta ne verujes cemu onda svrha govorenja onoga-ne kradi, ne ubij, ne pozeli i ne uzimaj ono sto je tudje.........Pod br. dva..Ja nisam rekla da druga zena ne moze biti srecna. Moze, ali samo u slucaju ako nema trunke grize savesti. Ali ja sad tu vec opet uplicem moral i sledi prica o kalupimauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 354
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:27:00   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pitate li se vi sto branite ljubavnice kako je nama koje muzevi varaju.meni se moj kleo na vernost i ljubav pa me prevario i varao me 2 godine sa nekom malom opajdarom.Volela bi da i vi to osetite pa da vidim kako bi vam bilo


Zao mi je zbog tebe, ALI ....ja rekoh negdje na jednoj od tema (pa me umalo vukovi progutase user posted image ), tu nije kriva ljubavnica vec TM. Da mene Mm sutra prevari, aj' zbogom. bilo bi mi krivo sto nisam saznala i ranije, ali ne bi krivila tu zenu, na njojzi je da proba da igra igru, a na njemu je da prihvati ili ne user posted image

I ne znam zasto bi ti voljela da to neko osjeti...ja ne bi nikada to pozeljela nekome.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:28:16   
lenaa
Ne razmisljam o tome da li ce nekada mm da nadje ljubavnicu, jesmo se mi "obavezali" na vecnu ljubav ali to nije dovoljno da brak opstane i ostane za "vek i vekova" .Treba znati negovati ljubav, cuvati pametno, svakog dana usreciti voljeno bice. Mnogi muskarci a i zene, na zalost, misle da je dovoljno to sto imaju decu i sto se neko obavezao na papiru, zapostave partnera... Mnogi se i zapuste i fizicki a narocito zene kojima je u vecini slucajeva trudnoca izgovor da se prejedaju, ugoje kao user posted image user posted image user posted image user posted image i onda naravno postanu ocajne i jadne pa se jos vise zapuste.... Jedno je kad vas Bog osakati (pu, pu..) a nesto sasvim drugo kad sami sebe unistimo.
Place mi beba, ne mogu da dovrsim user posted image u svakom slucaju shvaticete i same sta sam htela reci

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:31:00   
Anoniman
KAd bi me mm prevario, ne bih krivila prvenstveno ni njega, jer ja znam kakvog sam čoveka uzela za muža, a on sigurno nije od sorte varalica. Krivila bih, verovatno sebe. Mada, da se ne lažemo, dobio bi i on neku vaspitnu po glaviuser posted image ali ta druga, treća, koja li već, mi ne bi bila ni na pameti. Nemam ja ništa sa njom, ko sam joj ja da razmišlja o tome kako je meni, zaboga. A ne mogu ni da garantujem da bih muža ostavila, sve je to meni toliko sivo područje da se ni crna ni bela ne naziru.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 357
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:31:32   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pitate li se vi sto branite ljubavnice kako je nama koje muzevi varaju.meni se moj kleo na vernost i ljubav pa me prevario i varao me 2 godine sa nekom malom opajdarom.Volela bi da i vi to osetite pa da vidim kako bi vam bilo


ma sta pricas to zeno pa izvini jesili ti normalna kad si ostala sa njim a on bio sa tom opajdarom dvije godine i mislis da vam se ljubav vratila ne ne i nije nikad te nece voljeti budi sigurna u to. Ne znam kako mozes biti uopste sa njim ? ako bi to osjetila rastavila bi se s sto je vrlo logicno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:31:37   
lanajelena
Mnogo sporo pisete...hoce li pasti neka polemika ili da idem da spavam user posted image ...nema Ane da zakljuca temu

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:32:36   
Ana RR
Stražarim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:33:05   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: minavb

I jos bih volela da znam ko uopste danas za sebe moze reci da zivi po moralnim nacelima, i koja su to moralna nacela koja bi trebalo da postujemo, i zasto bas ta? Mnogo toga bi volela da mi se pojasni, valjda zato sto mislim da ljude ne treba stavljati u kalupe. Neciji drugi meni ne odgovara, i obratno.

Univerzalna moralna nacela jesu kalupi. Ali preeeeeeeeeeeeeko potrebni da bi mogli sebe da nazivamo ljudima. Verujes li ti u nesto Mina? Posto mi zvucis kao potpuni ateista i na religijskoj i na svetovnoj bazi. Ako ni u sta ne verujes cemu onda svrha govorenja onoga-ne kradi, ne ubij, ne pozeli i ne uzimaj ono sto je tudje.........Pod br. dva..Ja nisam rekla da druga zena ne moze biti srecna. Moze, ali samo u slucaju ako nema trunke grize savesti. Ali ja sad tu vec opet uplicem moral i sledi prica o kalupimauser posted image

Mozda da otvorimo temu "Mina kod psihoanaliticara"user posted image
Ja sam agnostik. Verujem u nauku. Neke stvari u zivotu radim ili ne radim samo zato sto smatram da jesu ili nisu ispravne, ne zato sto vecina tako misli.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:33:06   
Anoniman
Pa niko se ne svadjauser posted image ...Cak je ovo jedna od zdravijih diskusija na ovom forumuuser posted image . Nema potrebe da se zakljucava tema...

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 362
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:34:43   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

KAd bi me mm prevario, ne bih krivila prvenstveno ni njega, jer ja znam kakvog sam čoveka uzela za muža, a on sigurno nije od sorte varalica. Krivila bih, verovatno sebe. Mada, da se ne lažemo, dobio bi i on neku vaspitnu po glaviuser posted image ali ta druga, treća, koja li već, mi ne bi bila ni na pameti. Nemam ja ništa sa njom, ko sam joj ja da razmišlja o tome kako je meni, zaboga. A ne mogu ni da garantujem da bih muža ostavila, sve je to meni toliko sivo područje da se ni crna ni bela ne naziru.


ne bih al mozda ostavila muza u situaciji seks za jednu noc ali kada je u pitanju veza sa drugom zenom ili ljubavnica na dvije godine bez trunke razmisljanja bi ga ostavila jer to je vec nesto drugo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:35:32   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Stražarim user posted image

tu si user posted image samo proveravam...ja cu biti fina krcka mi tastatura pa ne mogu da pisem samo citam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:36:43   
indy_25
I stvarno anonimna 2 kakva si ti osoba kad pises da bi voljela da imi to osjetimo pa da znamo kako ti je ne kontam te majke mi user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:36:58   
Anoniman
Sud i osecaj o tome da li je nesto ispravno ili nije si dobila od vecine. Zao mi je u kalupu siuser posted image  Npr. nije ti palo s neba misljenje da je biti serijski ubica nesto nenormalno, takodje ti to misljenje nije urodjeno, vec steceno iskustvom i pravilima vecine.
Smorila sam...user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 366
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:38:43   
Anoniman
Je l' mogu ja samo da pitam nešto ? A kako žena nije osetila da je muž vara 2 godine user posted image Mislim , valjda se to skapira , oseti ?
Ne , stvarno bih volela da znam ... Jer ja sve nešto verujem da bi osetila da nešto nije u redu . Greška ? user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 367
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:39:18   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: indy_25

I stvarno anonimna 2 kakva si ti osoba kad pises da bi voljela da imi to osjetimo pa da znamo kako ti je ne kontam te majke mi user posted image

Ne verujem da je mislila nista lose nego da kad bi Vam se nesto tako desilo da li bi Vam bilo isto misljenje o ljubavnicama,ja sam to tako shvatila a vi je napale pa mozda zena nije imala gde da ode user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:40:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: indy_25

I stvarno anonimna 2 kakva si ti osoba kad pises da bi voljela da imi to osjetimo pa da znamo kako ti je ne kontam te majke mi user posted image

Ne verujem da je mislila nista lose nego da kad bi Vam se nesto tako desilo da li bi Vam bilo isto misljenje o ljubavnicama,ja sam to tako shvatila a vi je napale pa mozda zena nije imala gde da ode user posted image

Ovako sam i ja skontalauser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 369
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:40:37   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Je l' mogu ja samo da pitam nešto ? A kako žena nije osetila da je muž vara 2 godine user posted image Mislim , valjda se to skapira , oseti ?
Ne , stvarno bih volela da znam ... Jer ja sve nešto verujem da bi osetila da nešto nije u redu . Greška ? user posted image

Moze Bubo i te kako,kapira mozda ali nece da poveruje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:41:52   
indy_25

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Je l' mogu ja samo da pitam nešto ? A kako žena nije osetila da je muž vara 2 godine user posted image Mislim , valjda se to skapira , oseti ?
Ne , stvarno bih volela da znam ... Jer ja sve nešto verujem da bi osetila da nešto nije u redu . Greška ? user posted image


Pa naravno da je osjetila sigurno nije mogao obje da zadovolji i zenu je seksualno zapostavljao a ko zna i u mnogim drugim situacijama. Pa i da nije znala nakon saznanja da je bio u vezi sa drugom dvije godine oprostila mu je. ja joj skidam kapu i svaka joj cast na oprostaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:42:34   
minavb
Ja odoh da spavam, sutra cu da citam.
Nisam nikad bila druga, ne bih na to pristala jer ne mogu da budem sa muskarcem koji mi ne pruza celog sebe. Mislim da jeste tuzno biti druga, a Nina ce vam reci zasto, ne ja. I samo bih da podsetim hriscane na nesto-ne sudi da ti ne sude!
Nina Simone-The other woman

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:44:25   
Anoniman
Pa to bih volela da znam ... Da li žena stvarno može da tako dugo vremena ništa ne primeti (brate , onda joj je muž Hudini) , ili je primetila ,znala za sve - e onda me zanima kako je uspela da se izbori sa tim saznanjem i živi sa njim (i sa saznanjem i sa mužem) dve godine ?

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 373
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:44:55   
indy_25

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: indy_25

I stvarno anonimna 2 kakva si ti osoba kad pises da bi voljela da imi to osjetimo pa da znamo kako ti je ne kontam te majke mi user posted image

Ne verujem da je mislila nista lose nego da kad bi Vam se nesto tako desilo da li bi Vam bilo isto misljenje o ljubavnicama,ja sam to tako shvatila a vi je napale pa mozda zena nije imala gde da ode user posted image


Ma ne napadam je ja nego svaka joj cast kad moze da oprosti vezu sa drugom zenom. A pomislila sam da zeli i nama svima da nam se to desi. ja nikad ne bih krivila ljubavnicu i da mi se to ne daj boze desi nego bih krivila sebe najvise ili mozda nikog jednostavno desava se u zivotu cesto.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:45:45   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Sud i osecaj o tome da li je nesto ispravno ili nije si dobila od vecine. Zao mi je u kalupu siuser posted image  Npr. nije ti palo s neba misljenje da je biti serijski ubica nesto nenormalno, takodje ti to misljenje nije urodjeno, vec steceno iskustvom i pravilima vecine.
Smorila sam...user posted image

Jashta, svi smo mi u kalupima, nisam ni rekla da nismo. Samo kazem, tvoj je meni malo sirok, a moj tebi mozda malo tesan.user posted image
Ne poredi misljenje o serijskom ubici sa misljenjem o ljubavnici. Neuporedivo je.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here