|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:19:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja se nisam vraćala u nazad da čitam početni post, samo sam komentarisala neke osobe X, Y i Z. user posted image

Znadem...user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:20:06   
MarijaBg
Pa vidim ja nigde nikog nema na drugim temama... Znaci ovde ste user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:20:34   
indy_25
Pa i meni zvuci strasno ni je ne bi voljela da se desi naravno mi puno volimo i nadam se da cemo cijeli zivot ostati zajedno.Ali kad bi se desilo znam da bi se smirila i pozeljela bi mu srecu jer nista drugo ne mogu .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:21:56   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: verolino

Prica se o supruznickoj ljubavi, a iz njenog posta se konta da se ona i dalje oseca ljubavnicom..
I ja joj kazem da tako ne moze biti srecna...Ja se nadam da smo se konacno svi razumeli, pa da ja skuvam jedan caj od naneuser posted image


Ja ni u jednoj njenoj rečenici nisam shvatila to tako kako si ti shvatila.
Indy, zaljubljenost i ljubav nisu isto, i tu treba napraviti veliku razliku! Ako te muškarac ostavi zato što se zaljubio u neku drugu osobu, on je onda nestabilna ličnost, ili obrnuto.



Znam Snelle da nije isto ali vecinom iz zaljubljenosti proizilazi ljubav. Tacnije mislila sam na ljubav user posted image


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:24:04   
minavb
Pitanje za Verolino: ako ti mislis da anonimna tako ne moze biti sretna, sta ona treba da ucini da bi bila? Prosto me zanima tvoje misljenje. Ili mozda mislis da je osudjena da vecno bude nesretna radi neke kosmicke ravnoteze? user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:25:29   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:25:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: verolino

Prica se o supruznickoj ljubavi, a iz njenog posta se konta da se ona i dalje oseca ljubavnicom..
I ja joj kazem da tako ne moze biti srecna...Ja se nadam da smo se konacno svi razumeli, pa da ja skuvam jedan caj od naneuser posted image


Ja ni u jednoj njenoj rečenici nisam shvatila to tako kako si ti shvatila.


Zašto  postoji takvo misljenje da žene kao ja ne zaslužuju da budu voljene?


(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:25:50   
indy_25
ma dobro i verolino ima svoje misljenje i svoj stav o tome sto je normalno ima takav stav vecina zena .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:26:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Pitanje za Verolino: ako ti mislis da anonimna tako ne moze biti sretna, sta ona treba da ucini da bi bila? Prosto me zanima tvoje misljenje. Ili mozda mislis da je osudjena da vecno bude nesretna radi neke kosmicke ravnoteze? user posted image

Zašto  postoji takvo misljenje da žene kao ja ne zaslužuju da budu voljene?
 
Odgovor je u njenoj glavi, ne u mojoj....



< Poruku je uredio verolino -- 5.4.2011 22:27:58 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 334
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:34:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: minavb

Pitanje za Verolino: ako ti mislis da anonimna tako ne moze biti sretna, sta ona treba da ucini da bi bila? Prosto me zanima tvoje misljenje. Ili mozda mislis da je osudjena da vecno bude nesretna radi neke kosmicke ravnoteze? user posted image

Zašto  postoji takvo misljenje da žene kao ja ne zaslužuju da budu voljene?
 
Odgovor je u njenoj glavi, ne u mojoj....




Jel to citat iz njenog posta? Meni to ne zvuči kao da se oseća kao druga, nego kao da je BILA druga, ali da to nije razlog da ne bude voljena.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 335
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:36:23   
Tea2
Moja drugarica je najlepše godine svoga devojaštva dala oženjenom čoveku koji je tada imao dvoje dece,a za vreme njihove veze dobio i treće.Trajalo je 10 godina. On se razveo.Sada žive u srecnom braku,imaju dvoje dece.On je 15 godina stariji od nje,ali je pun duha,šarma,ne izgleda lose...pruža joj ljubav.Ona je bila ,a i sada je-ribetina,svi su ludeli zanjom.Ona je htela samo njega.Mnogi se pitaju-zasto jer nije ni bogat,ni lep...Valjda- ljubav...A pucala je po šavovima dok je bila druga.Samo ona zna kako joj je bilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:39:03   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

I ja joj kazem da tako ne moze biti srecna...

Zbog ovoga sam te pitala. Po ovome se cini da ti imas odgovor, pa bih volela da znam zasto ti mislis da ona ne moze biti sretna, sta treba da ucini da bi bila i ima li za nju nade?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:48:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: verolino

I ja joj kazem da tako ne moze biti srecna...

Zbog ovoga sam te pitala. Po ovome se cini da ti imas odgovor, pa bih volela da znam zasto ti mislis da ona ne moze biti sretna, sta treba da ucini da bi bila i ima li za nju nade?user posted image

Nemauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 338
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:52:45   
Anoniman
Ja čitam i pišam se od smeha user posted image . Prvo sam pala na ono "miškobolja" , a sad na ovo Minino "ima li za nju nade" .
E kuku . user posted image

A btw , biti ljubavnica je danas u modi , pogotovo kod napupelih omladinki . Imati fake LuJis Vijton torbu , golišav stomak i matorog , oženjenog "dečka" je dovoljno da bar 10 dana budeš glavna na FB i da svi lajkuju tvoju sliku iz kupatila u novom brushalteru (kupio ti momak) .

Aj sad zdravo , odoh u neke manje smešne teme . user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 339
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:53:37   
IVA 11
Kako smo mi zene sve iste. Cim ima neka socna tema sa mogucnoscu prepiranja. pametovanja i nadmudrivanja, eto nas. A kad neko podijeli nesto lijepo sa forumasicama, ne komentarise nista, samo ga ima u "korisnici na ovoj temi" kad je post objavljen. user posted image

Sta me briga za anonimnu sto je ljubavica, ooooo, uvijek je neki anonimus glavna tema. Njen problem, njen zivot, zar ne? Ima pravo da bude srecna, pa da li kao zena ili ljubavnica, njena stvar, o kome god da se radi! Neke zene vole da budu prve, druge, nebitno samo da su na nekom mjestu.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:55:24   
Anoniman
Salim se...Osloboditi se okova savesti i prihvatiti ono sto zivot nosi...
Moj drug je ubio decka autom (on je bio kriv), nije se oslobodio okova savesti i izvrsio samoubistvo...Ovo je prejako poredjenje, ali donekle adekvatno.

P.S. Ovaj svet bi bio lepse mesto kad bi se malo vise postovala moralna nacela...A ja u poslednje vreme sticem utisak, da je ono sto je moralno vecini ljudi dosadno i bezveze...To je sramotauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:55:57   
Brana
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Kako smo mi zene sve iste. Cim ima neka socna tema sa mogucnoscu prepiranja. pametovanja i nadmudrivanja, eto nas. A kad neko podijeli nesto lijepo sa forumasicama, ne komentarise nista, samo ga ima u "korisnici na ovoj temi" kad je post objavljen. user posted image

Sta me briga za anonimnu sto je ljubavica, ooooo, uvijek je neki anonimus glavna tema. Njen problem, njen zivot, zar ne? Ima pravo da bude srecna, pa da li kao zena ili ljubavnica, njena stvar, o kome god da se radi! Neke zene vole da budu prve, druge, nebitno samo da su na nekom mjestu.


Samo mogu reci bravo i podrzati svaku tvoju rec!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 5.4.2011 22:58:43 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:03:22   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Neke zene vole da budu prve, druge, nebitno samo da su na nekom mjestu.



user posted image user posted image

Ja zam uvijek voljela da sjedim na zadnjem mjestu, u posljednjoj klupi user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:04:55   
minavb
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Njen problem, njen zivot, zar ne?

Bas tako. I ne volim moralisanje. Svako ima pravo da zivi svoj zivot kako god zeli, ko sam ja da tog nekog osudjujem zbog izbora koje je napravio?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:05:02   
Anoniman
user posted image Čupo blentouser posted image

Aj žene da se ne sprdate ovde, imamo rr kafanu za touser posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 345
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:08:05   
IVA 11
Naravno minavb! Prosto se svaka tema pretvori u sve samo ne u "problem" koji je u temi postavljen. Ako je doticna srecna, i ja sam eto, milo mi je da ima srecnih ljudi! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:09:54   
minavb
Ja se ne sprdam, bas bih volela da znam zasto verolino misli da anonimna ne moze biti sretna. Zasto po njoj druga zena ne moze biti sretna?
I jos bih volela da znam ko uopste danas za sebe moze reci da zivi po moralnim nacelima, i koja su to moralna nacela koja bi trebalo da postujemo, i zasto bas ta? Mnogo toga bi volela da mi se pojasni, valjda zato sto mislim da ljude ne treba stavljati u kalupe. Neciji drugi meni ne odgovara, i obratno.

< Poruku je uredio minavb -- 5.4.2011 23:14:00 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:11:33   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: Kiki BG

Meni je ovo jako tuzna tema! Nije mi jasno kako zena moze da izabere da bude druga,da bude ljubavnica? Kako to moze da je ispunjava? Kad joj treba on nije tu! Ne  razumem ni muskarce koji imaju potrebu da vode dvostruki ziovt? Ako pored sebe imaju divnu zenu sa kojim jos imaju  decicu i topli dom- zasto onda rizikuju da sve to upropaste?
Preko prevare ne bih mogla da predjem, ne daj Boze da cujem za dvostruki zivot! Tu bi bilo mrtvih majke mi mileuser posted image user posted image user posted image user posted image




Da potpišem

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:13:30   
Jele
Meni mm priča fazon juče: Koja je razlika između žene i švalerke? 20 kg user posted image user posted image
A ja ga pitam, a između muža i švalera, kaže 10 cm user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 23:16:00   
Anoniman
Pitate li se vi sto branite ljubavnice kako je nama koje muzevi varaju.meni se moj kleo na vernost i ljubav pa me prevario i varao me 2 godine sa nekom malom opajdarom.Volela bi da i vi to osetite pa da vidim kako bi vam bilo

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here