|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:19:58   
Lu
Biti ljubavnica je po meni kazna sama po sebi,  ja to tako gledam  jer biti cijelo vrijeme neka druga je ponižavajuće, nije to ljubav!
Jednom sam pisala da imam rodicu koja je ljubavnica sad već preko deset godina a taj oženjeni muškarac još uvijek živi sa ženom, koja normalno zna za ljubavnicu, pravi pravcati trokut  ali niko nikoga ne pušta iz njegauser posted image

Ovo što piše anonimna, iako je bila ljubavnica to se završilo i postala je supruga ili životna partnerica, nebitno, uglavnom se vole kako kaže a to što je bilo u prošlosti treba zaboraviti, jer koliko sam pročitala njen post on nije bio sretan sa prvom ženom, htjeli mi to priznati ili ne nije sve crno- bijelo i evo na kraju se vidi ko je kome suđenuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:22:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa bila sam u toj kozi.
Mnoge od vas ce me verovatno osuditi odmah ,jer  odmah zamisljate sebe i svog partnera u toj situaciji.
Nije to bas sve tako.
Makar nije u mojoj situaciju.
Znala sam da je ozenjen ,ali sam se jebi ga zaljubila.
Zaljubio se i on u mene.Takve se stvari jednostavno dese.
Da je njegov brak bio u redu pa on bi bio zaljubljen u svoju zenu a ne u mene!
Upali smo u vezu kao i ponasali se kao zaljubljeni klinci.I voleli se i to stvarno.
Krili se ,smisljali izgovore.
On za svoju zenu ,a ja za moje prijatelje i rodbinu.

Da li sam se kajala ?
-Ne ,nikad
Da li sam pomisljala kako li je njoj?
-Ne, nikad
Nije mi pricao price kako mu je u braku,nije me zavodio glupostima da je neshvacen i ne voljen.
Ja sam to postovala i volela ga ludo bez rezerve.
Jednom mi je samo rekao i to u velikom pijanstvu da je odavno vise ne voli ,ali i da ga ona mnogo voli ,da je  6-7 meseci posle vencanja ukapirao da se zajebao.I da eto tako zivotare vec 3-4 godine.Dece nisu imali niti su planirali.
Znala sam i to da me neizmerno voli i da ga je ta ljubav naterala da otvori oci.

Trajalo je to 2,5 godine.
Oni su se razveli da li zbog mene ili zbog sebe nije ni bitno.
On i ja smo vec 10 godina u braku i dalje se puno volimo

OT ali - Ne razumem kako neko moze da se venca pre nego sto skonta da li moze da zivi s tom osobom ili neuser posted image
A ne znam nikoga ko se razveo zbog ljubavnice. Znam ko je ozenio ljubavnicu, ali razvod ima samo jedan uzrok - los brak.
A sta je sa zenama koje iskljucivo zele da budu ljubavnice? Imam prijateljicu, vec sam pisala negde, koja se iskljucivo vidja s ozenjenim muskarcima koji svi imaju bar dvoje dece i stariji su od nje min.10 godinauser posted image
Ne razumem ko moze da voli nekoga ko je svoju partnerku izneverio lazima, odnosno, kako se nekome dopadne osoba koja nema hrabrosti da stavi tacku na ono sto mu se ne dopada nego bezi od stvarnosti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 302
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:25:55   
anajid
Mozda sam luda ali ja u ovakvim situacijama samo mislilim o jadnoj deci.Nikada nekome ne bih mogla oteti oca,niti bih zeljela da mom detetu neko "otme".
Zivot zaista pise romane,ali ja se svakako divim i cudim zenama koje sebi dozvole da budu "druge".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:27:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sve ovo sto si napisala je totalna glupost.
Ovako kako ti razmisljas naucila te je okolina ,a ne zivot.

Osudila si me na prvi pomen da sam bila ljubavnica i samim time zasluzujem lomaču ,loš brak i da me muž vara.
Automatski sam ja ta koja je uzrok svega lose.
Nije sve u zivotu crno ili belo.



Prva recenica ti nije na mestu, subjektivna je i nezrela.
Druga recenica je potpuno netacna. Okolina ne moze da navodi nekoga ko od malena razmislja svojm glavom. A ja mislim ono sto govorim. I ne znam otkud ti znas cemu je mene zivot ucio.
Treca recenica ti je takodje nepromisljena. Ja te ne osudjujem. Ja samo konstatujem.
Cetvrta-ja ne znam da li si ti uzrok svega loseg..Ponavljam, nisi tacno navela da li su se razveli zbog tebe. Ako jesu, ti onda jesi uzrok svega loseg, ali loseg po sebe-to je ono sto ti nisi razumela u mom postu. A citav ovaj tvoj odgovor zvuci kao vapaj za opravdanjem...Sad se pitas odakle mi taj zakljucak???Pa pogledaj svoju poslednju recenicu u postu.
U zivotu nije sve crno-belo. Ovo je jedina stvar sa kojom se ja slazem u citavom tvom postu. Ima i sivih stvari...A stepen sivila biramo sami...
I da si ovaj post napisala pod otvorenim nickom isto bih ti rekla...Ja ne osudjujem, ne sapucem, ne PP-isem...
Da rezimiram-svako jede ono sto zakuva...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:37:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: anajid

Mozda sam luda ali ja u ovakvim situacijama samo mislilim o jadnoj deci.Nikada nekome ne bih mogla oteti oca,niti bih zeljela da mom detetu neko "otme".
Zivot zaista pise romane,ali ja se svakako divim i cudim zenama koje sebi dozvole da budu "druge".

user posted image  Ispisali smo 13 stranica i nismo saznali zašto!
Meni je to fenomen, biti godinama neka druga, za neke dane ili vikende i ne moći prekinuti to...ali istina je da žene tako žive!
Meni recimo nisu jasne ni "prave" ili ne znam kako da ih nazovem, žene...kako mogu da žive sa mužem za kojeg znaju da u neke dane ili noći odlazi ljubavniciuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:38:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: anajid

Mozda sam luda ali ja u ovakvim situacijama samo mislilim o jadnoj deci.Nikada nekome ne bih mogla oteti oca,niti bih zeljela da mom detetu neko "otme".
Zivot zaista pise romane,ali ja se svakako divim i cudim zenama koje sebi dozvole da budu "druge".

user posted image  Ispisali smo 13 stranica i nismo saznali zašto!
Meni je to fenomen, biti godinama neka druga, za neke dane ili vikende i ne moći prekinuti to...ali istina je da žene tako žive!
Meni recimo nisu jasne ni "prave" ili ne znam kako da ih nazovem, žene...kako mogu da žive sa mužem za kojeg znaju da u neke dane ili noći odlazi ljubavniciuser posted image

Ni meniuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:43:56   
indy_25
nisam nikad svjesno bila ljubavnica jer ne bi mogla podnijetoi da dijelim muskarca sa nekom zenom. Jesam jednom ali ne znajuci ako se to moze nazvati ljubavnicom. pocela sam da se zabavljam s jednim prelijepim momkom i tako izlazili smo njegovi prijatelji su me znali nije me krio tako da noikad ne bi ni rekla da je ozenjen on je tada imao 27. I onsa od jedne prijateljice saznam da je ozenjen nije imao djecu. jos jednom sam se nasla sa njim i pitala sam ga zasto me lagao . on mi je rekao da ce se razvesti da su roditelji vrsili pritisak da se zeni jer nije kao volio svoju zenu. Nisam pala na njegovu pricu raskinula sam s njim i nisam htjela vise nikad da ga vidim. Nasa veza je trjala 4 mjeseca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:47:46   
Ana RR
Ne slažem se da je takav brak osuđen na propast, ne slažem se sa tim da će onaj ko je varao opet varati. Na ovaj ili onaj način svi mi tražimo svoju sreću i ponekad u toj potrazi skrenemo sa puta, povredimo i budemo povređeni. Zar smo svi savršeni i nikad nismo doneli pogrešnu odluku u životu? Teško.
Ne mogu nikoga da osuđujem jer ne znam razloge, možda neki ljudi prosto nisu imali sreću da se na drugačiji način upoznaju i zavole.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:49:21   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne slažem se da je takav brak osuđen na propast, ne slažem se sa tim da će onaj ko je varao opet varati. Na ovaj ili onaj način svi mi tražimo svoju sreću i ponekad u toj potrazi skrenemo sa puta, povredimo i budemo povređeni. Zar smo svi savršeni i nikad nismo doneli pogrešnu odluku u životu? Teško.
Ne mogu nikoga da osuđujem jer ne znam razloge, možda neki ljudi prosto nisu imali sreću da se na drugačiji način upoznaju i zavole.




i ja se slazem ne osudjujem nikog al kad je prava ljubav u pitanju ide se i kroz trnje user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:50:03   
Anoniman
Ima zena posebno mladjih koje ne zele obavezu, one sebe verovatno ne dozivljavaju kao ljubavnice vec to dozivljavaju kao zabavu i avanturu. Ja ne osudjujem ni jedne ni druge. Vecina ljudi je jaka na recima, puna principa a kada dodju u tu situaciju skloni su da sve to zaborave ili da trpe, sve zavisi na kojoj su strani. i ja verujem da se ljubavnik i ljubavnica pojavljuju u brakovima sa kojima nesto nije u redu.

Naravno da u brak moze da se stupi a da ne znas za koga si posao. Mnogi ne zive pre toga zajedno, ili se krako zabavljaju pa se posle iznenade ko je ovaj covek/zena u mom krevetu. Mislim da mnogi i ne znaju sta je ljubav, a mnogi opet volje da vole ili da budu zaljubljeni - vole taj osecaj a ne onog za koga su posli. Mislim da najvise ima onih koji svojim partnerima uskracuju pravo na malo privatnosti i na malo zivota sa svojim drustvom, bez zene/muza u svakoj prilici. Onih koji jedni drugima guse neke slobode, koji su previse posesivni i ljubomorni i onih koji ne postuju svog partnera vec stalno pokusavaju da ga preoblikuju u u svoju predstavo o tome sta jedan muz ili zena treba da bude.

Ne pricam napamet, imam dovoljno prijatelja i muskih i zenskih i svasta se covek naslusa, samo ako obrati paznju. Dece mi jeste donekle zao, jer mislim da zajednica nije uslov za dobro roditeljstvo.

Bog nam nije svima dao isto i nece nam ni suditi isto. Onaj kome je dato da bude probisvet pa to i isadne verujem da ima manji greh ili ga nema u odnosu na onoga kome je dato da bude velik a to ne ispuni.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:56:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Bog nam nije svima dao isto i nece nam ni suditi isto. Onaj kome je dato da bude probisvet pa to i isadne verujem da ima manji greh ili ga nema u odnosu na onoga kome je dato da bude velik a to ne ispuni.

Ovo ja rekoh anonimnoj...
Da je prelistala par stranica unazad videla bi moj davno napisan post koji opovrgava njeno misljenje o mojoj osudi...Ja sam samo htela da kazem da je tesko nositi na savesti neke stvari.
Anchi- sreca nikad nece biti sreca ako se gradi na nesreci drugih ljudi...Pa da se rushi svet ovo je Bozija istina.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 311
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:00:53   
indy_25
po meni je gore zivjeti s nekim a ne volis ga volis neku drugu osobu tek tada je prava zena nesrecna. a ne ako je ostavi ako se zaljubio. Recimo da moj muz nadje neku djevojku i da se zaljubi u nju ja bih voljela da mi lijepo kaze i da se u miru razvedemo nego da me ne voli a da je sa mnom i da me vara tek bi tada bila nesrecna. A da se razvedemo radi neke djevojke razumjewla bi ako se on u nu zaljubio meni je to normalno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:04:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ne znam šta podrazumeva to- biti ljubavnica. Ja kad bi bila ljubavnica ja bih sve radila da mu žena saznauser posted image baš sam grozna!
Ne bih mogla jer sam ljubomorna i posesivna i ne mogu da delim!



Ja samo da dodam da me je ova zena nasmejala do suza...Iskrena i bez patetike...Svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 313
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:05:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino


Anchi- sreca nikad nece biti sreca ako se gradi na nesreci drugih ljudi...Pa da se rushi svet ovo je Bozija istina.


Ja baš i ne razumem to, jer... ako su osobe X i Y nesrećne svakako, i pojavi se osoba Z sa kojom osoba X može biti srećna, zašto je to loše? Zašto treba i osoba X, i Y, i Z da budu nesrećne, ako X i Z mogu biti srećne.

Inače, nemam stav o ljubavnicama. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 314
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:07:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino
Ja sam samo htela da kazem da je tesko nositi na savesti neke stvari.

Nije tvoja, moja, ili bilo cija stvar da li je nekome tesko da na savesti nesto nosi. Takodje, nije tvoje, moje ili bilo cije da osudjujemo ljude koje ne znamo i o cijem zivotu nista ne znamo. Ne znas sta je zivot za tebe spremio/ Zivi i pusti druge da zive.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 315
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:07:47   
Anoniman
Verolino, ja se bas ne mogu sloziti sa tim sreca na nesreci. Pa sta je sa onim ko je dobio posao jer je neko dobio otkaz i milion slicnih situacija. To verovatno vazi tamo gde si ti prouzrokovao neciju nesrecu, ali ja ne mislim da su ljubavnice te koje do nesrece dovode. Sto neko rece ja mislim da su one samo povod ili vetar u ledja da se raspadne nesto za sta obe strane nisu imale hrabrosti, snage ili vec cega da to zavrse. Ljudi ostaju u nesrecnim vezama i iz komfora, da ih ne bi osudila okolina, iz nesigurnosti sta ce dalje u zivotu.... Nesrecni su, doduse obicno je to jedna strana, bez obzira da li ce naici neko treci. Zasto niko ne postavlja pitanje zasto po svaku cenu vezivati za sebe osobu koju cinim nesrecnom. Tom logikom i sreca zene koja je prevarena zasniva se na nesreci njenog muza sto je sa njom.

Sve je ovo manje vise naglabanje dok covek ne dodje sam u tu situaciju i kad mu se perspektiva promeni. A onda se uglavnom promeni i prica i odjednom se nadje milion opravdanja.

Ne znam, nisam pametna sto bi rekla moja strina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:08:16   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: verolino


Anchi- sreca nikad nece biti sreca ako se gradi na nesreci drugih ljudi...Pa da se rushi svet ovo je Bozija istina.


Ja baš i ne razumem to, jer... ako su osobe X i Y nesrećne svakako, i pojavi se osoba Z sa kojom osoba X može biti srećna, zašto je to loše? Zašto treba i osoba X, i Y, i Z da budu nesrećne, ako X i Z mogu biti srećne.

Inače, nemam stav o ljubavnicama. user posted image



to sam i rekla u predhodnom postu samo si ti ljepse obajsnila user posted image ja nisam bas nesto rijecita user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:11:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: verolino


Anchi- sreca nikad nece biti sreca ako se gradi na nesreci drugih ljudi...Pa da se rushi svet ovo je Bozija istina.


Ja baš i ne razumem to, jer... ako su osobe X i Y nesrećne svakako, i pojavi se osoba Z sa kojom osoba X može biti srećna, zašto je to loše? Zašto treba i osoba X, i Y, i Z da budu nesrećne, ako X i Z mogu biti srećne.

Inače, nemam stav o ljubavnicama. user posted image



to sam i rekla u predhodnom postu samo si ti ljepse obajsnila user posted image ja nisam bas nesto rijecita user posted image


Da, ali ti si iskrena kada kažeš da bi smireno pustila muža jer se zaljubio, a meni ovo ima smisla u teoriji, nisam baš sigurna da bih u praksi pustila stvar tek tako... user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:12:47   
Anoniman
Apsolutno se ne slažem sa tim-varao je jednom, varaće opet, za početak. Ljudi se menjaju, sazrevaju. Varaš nekoga koga ne voliš. Osobu koju iskreno, svim srcem, ludački voliš, nemaš potrebu da prevariš. Znam po sebi, ne iz priče Kurtine i Murtine.
Takođe, graditi sreću na tuđoj nesreći...meni je to krajnje diskutabilno. Uvek će biti neke tužne priče, ostavljene bivše-žene ili devojke...nijedna zrela žena, ozbiljna, ne bi bila ljubavnica radi toga da bude ljubavnica...to je možda nesrećan splet okolnosti da prosto svog muškarca nije upoznala ranije, a on se, iz ko zna kog, ali ne pravog, razloga oženio prerano, pogrešnom ženom...i jeste, treba da ispadneš džek i prvo se razvedeš pa onda odeš sa ženom svog života u novi život...ali gde bre ima tih savršenih života? Bolje tako, nego da dobiju decu, i da deca čitav život gledaju osrednji brak oronulih, nevoljenih ljudi koji nemaju više šta da pruže billo kome.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 319
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:13:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: verolino


Anchi- sreca nikad nece biti sreca ako se gradi na nesreci drugih ljudi...Pa da se rushi svet ovo je Bozija istina.


Ja baš i ne razumem to, jer... ako su osobe X i Y nesrećne svakako, i pojavi se osoba Z sa kojom osoba X može biti srećna, zašto je to loše? Zašto treba i osoba X, i Y, i Z da budu nesrećne, ako X i Z mogu biti srećne.



Ne moraju biti nesrecne...Osoba Y je uglavnom kretenske sorte, a osoba X to ne vidiuser posted image
Ovako  postavljena jednacina nije predmet rasprave.

Ovde je slucaj da je Y ozenio X pod pretpostavkom ljubavi, a posle pola godine ga je udarila miskobolja pa je nasao Z. Z ne zna da li je rasturila brak i ne zanima je, vencava se sa Y, zive deset godina u braku i pise post na RR-u u kojem iz svake reci izbija da se ona i dalje oseca kao druga. E u tome je problem. Prica se o supruznickoj ljubavi, a iz njenog posta se konta da se ona i dalje oseca ljubavnicom..
I ja joj kazem da tako ne moze biti srecna...Ja se nadam da smo se konacno svi razumeli, pa da ja skuvam jedan caj od naneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:13:32   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Tash


Da, ali ti si iskrena kada kažeš da bi smireno pustila muža jer se zaljubio, a meni ovo ima smisla u teoriji, nisam baš sigurna da bih u praksi pustila stvar tek tako... user posted image



Čitaj - prvo bih ga prebila, osakatila i iskopala oči user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:15:37   
indy_25
Tasho zaista bi pustila jer sam se ja puno puta zaljubljivala i odljubljivala nekako sam razumna i razumijem sve ljude pogotovo kad je u pitanju sreca jedino zlo ne razumijem. Pa na primjer da se on zaljubi i kaze mi sta bi ja trebala da ga molim i da placem da ostane sa mnom a znam da me nece moci voljeti ili da pokusamo da pomravimo nesto sto je nemoguce kad se jednom pokvari. Pozeljela bi mu srecu vjerovatno bi ga brzo preboljela jer sam taj tip brzo se dignem kad padnem a zaljubljive sam prirode pa bi ubrzo nasla nekog drugog i stvar rijesena. Ne mogu da se zakunem da mozda ja necu sutra naci ljubavnika i ostaviti muza ili on mene. Menu sve te stvari normalne ako se ljudi vole.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:16:08   
Anoniman
Ja se nisam vraćala u nazad da čitam početni post, samo sam komentarisala neke osobe X, Y i Z. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:18:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Tasho zaista bi pustila jer sam se ja puno puta zaljubljivala i odljubljivala nekako sam razumna i razumijem sve ljude pogotovo kad je u pitanju sreca jedino zlo ne razumijem. Pa na primjer da se on zaljubi i kaze mi sta bi ja trebala da ga molim i da placem da ostane sa mnom a znam da me nece moci voljeti ili da pokusamo da pomravimo nesto sto je nemoguce kad se jednom pokvari. Pozeljela bi mu srecu vjerovatno bi ga brzo preboljela jer sam taj tip brzo se dignem kad padnem a zaljubljive sam prirode pa bi ubrzo nasla nekog drugog i stvar rijesena. Ne mogu da se zakunem da mozda ja necu sutra naci ljubavnika i ostaviti muza ili on mene. Menu sve te stvari normalne ako se ljudi vole.


Joj Indy, sve to super zvuči, ali meni je u praxi strašno... kada pomislim samo da je došao i rekao "E, ja sam se zaljubio u Simonidu i odoh!" mislim da bih ja dobila fras! Naravno da bih prebolela, ali trenutno mi to zvuči JAKO STRAŠNO!

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 22:19:17   
Snelle
IZVORNA PORUKA: verolino

Prica se o supruznickoj ljubavi, a iz njenog posta se konta da se ona i dalje oseca ljubavnicom..
I ja joj kazem da tako ne moze biti srecna...Ja se nadam da smo se konacno svi razumeli, pa da ja skuvam jedan caj od naneuser posted image


Ja ni u jednoj njenoj rečenici nisam shvatila to tako kako si ti shvatila.
Indy, zaljubljenost i ljubav nisu isto, i tu treba napraviti veliku razliku! Ako te muškarac ostavi zato što se zaljubio u neku drugu osobu, on je onda nestabilna ličnost, ili obrnuto.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here