|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: baby apoteka
3.8.2010 22:28:46   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tashke

Ja jesam gledala rok, ali onaj štampani, na kutiji, koji verovatno važi za neotpakovan lek, ali nikada nisam videla to 30 dana od otvaranja. 


ma da, na to sam i ja mislila...Mada sad razmisljam ja sam joj ga davala i kad je bio otvoren i po dva tri mjeseca user posted image Obicno nakon vakcine...Ali hvala Bogu pa je sve u redu.

Vidim pisete za Plantex...Meni ostalo 5/6 kesica jos od L, ali je rok trajanja da 10/2010 user posted image Mogla sam dat nekome ranije, jer nama nece valjat...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: baby apoteka
3.8.2010 22:31:48   
Anoniman
Meni i više od 2-3 meseca... 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: baby apoteka
4.8.2010 0:34:01   
gagins
IZVORNA PORUKA: Tashke

Ja jesam gledala rok, ali onaj štampani, na kutiji, koji verovatno važi za neotpakovan lek, ali nikada nisam videla to 30 dana od otvaranja. 


Istouser posted image ,meni Brufen stoji mesecma,sada cu definitivno da ga bacim,mi uglavnom prvo obaramo sa cepicima,jer to najbrze deluje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:16:25   
gagins
IZVORNA PORUKA: gagins

IZVORNA PORUKA: Tashke

Ja jesam gledala rok, ali onaj štampani, na kutiji, koji verovatno važi za neotpakovan lek, ali nikada nisam videla to 30 dana od otvaranja. 


Istouser posted image ,meni Brufen stoji mesecma,sada cu definitivno da ga bacim,mi uglavnom prvo obaramo sa cepicima,jer to najbrze deluje!



Malopre proverila,na Brufrnu ne pise nigde da je posle otvaranja rok za upotrebu mesec dana.Sto mi i ima smisla,jer je to lek za snizavanje temperature i protiv bolova,a to se ne koristi svaki dan,a suvise bi glupo bilo da ga jednom upotrebim pa da skoro celu bocu bacim!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:16:53   
Jeca*
PIŠE NA KUTIJI!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:30:39   
*Alexx*
Piše, ja sam upravo pogledala.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:32:45   
gagins
Kod mene nema,onda mora da su vasi noviji od mog sirupa,mozda su starije zalihe u apoteci,rok mu je do kraja 2011.!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:35:14   
gagins
Onda mora da je moj malo stariji od vaseg sirupa.Rok mu je do kraja 2011.godine.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:37:47   
gagins
greska,nije prvu poruku htelo da mi objavi pa sam kucnula druguuser posted image .
Jeco,nema potrebe da se ljutis i da kucas velikim slovima,nemam nameru nikoga da izazivam i da se svadjam zbog glupsti,a nesto ne bih objavila da prvo nisam proverilauser posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:47:29   
Jeca*
joj nisam se ni ljutila, nego mi je u trenutku kad sam htela da ti napišem da piše na kutiji, naleteo Luka i ja u brzini samo otkucam to i kliknem pošalji...bzvz...nije trebalo tako da zazvuči. Čak samo pokušala i da slikam kutiju ali ne vidi se, sitna slova...glatka...pa odsjaj...ma nebitno, ja sam to više rekla kao info za mame...ni ja nisam znala do nisam videla

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: baby apoteka
4.8.2010 21:50:02   
gagins
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

joj nisam se ni ljutila, nego mi je u trenutku kad sam htela da ti napišem da piše na kutiji, naleteo Luka i ja u brzini samo otkucam to i kliknem pošalji...bzvz...nije trebalo tako da zazvuči. Čak samo pokušala i da slikam kutiju ali ne vidi se, sitna slova...glatka...pa odsjaj...ma nebitno, ja sam to više rekla kao info za mame...ni ja nisam znala do nisam videla


Ha,ha ha i ja sam htela da slikam kutiju da bi ti pokazala da ne lazemuser posted image user posted image user posted image ,ajmo iz ove teme,otisli smo offuser posted image !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:01:07   
Anoniman
Piše stvarno, tamo gde piše kako ga čuvati... user posted image

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:02:43   
gagins
Onda je moj bas matoruser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:04:20   
magde
KINDER imuno i KINDER kolostrum.ono prvo je nakon 2 god a ovo drugo iz pocetka.Svi ga hvale uzela sam ga pa videcemo.Nego....dali je neko od vas cuo za ovo???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:08:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagins

Onda je moj bas matoruser posted image user posted image user posted image !


I mom je rok 2011. Verovatno kupljen prošle godine pred more (avgust 2009), a nije otvoren jer sam danas baš bacila onaj prethodni koji smo koristili 4 godine... user posted image Šalim se, nismo ga koristili toliko, ali za ove 4 god nisam promenila više od 3 bočice.

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:08:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magde

KINDER imuno i KINDER kolostrum.ono prvo je nakon 2 god a ovo drugo iz pocetka.Svi ga hvale uzela sam ga pa videcemo.Nego....dali je neko od vas cuo za ovo???


A šta je to?

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:15:33   
magde
TASHKE to je za imunitet puno vitamina i otvara apetit kod dece inace je prah rastvara se u vodu ili sok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:16:48   
Anoniman
Joj, ne dopada mi se da se takvo šta daje od rođenja. 

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:18:31   
magde
pa ne ni ja nisam davala od rodgenje sad sam pocela toje germanski proizvod kod nas zene vidim su dosta zadovoljne

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: baby apoteka
4.8.2010 22:24:50   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: gagins

Onda je moj bas matoruser posted image user posted image user posted image !


user posted image

Evo isla i ja da provjerim kad ste me zaintrigirale user posted image

Imam Ibuprofen (Panfarma) rok vaznosti do  08.2011. i isto ne pise nigdje, ni na kutiji, ni na papirima ni boci.
Paracetamol i Eferalgan imam samo flasice i papir (nemam kutiju) i ne pise nigdje.

Svejedno svo troje idu u smece za svaki slucaj. user posted image Sto je sigurno, sigurno je.

A je l' to vazi i za one sirupe tipa Zmajac, Lunac i sl?


Magde nisam cula za te lijekove.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: baby apoteka
15.11.2010 20:31:44   
Anoniman
Cure , imam pitanje ... Danas sam pokupovala u apoteci sve od dezinficijenasa i ostalih zeza potrebnih za mene i bebu : strerilne gaze , papirni flaster , hidrogen 3% , alkohol da se nađe , Octanisept , onaj praškić - zamenu za Bivacin imam ... E sad , kupih i povidon jod , naglasila sam apotekarki da je sve za bebu . Kad sam kod kuće prostudirala uputstvo , na tom povidonu piše da se ne koristi za decu mlađu od 2 godine user posted image Ne kontam , je l' to taj povidon jod koji se koristi za pupu ? Ignorisati uptstvo ? Inače , na kutiji piše povidon jd 10% , za spolju upotrebu . user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: baby apoteka
15.11.2010 20:34:17   
Modessty
Trebalo bi da je to taj. A ti si baš morala da čitaš uputstvo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: baby apoteka
15.11.2010 20:39:53   
Anoniman
A šta ću , meni to k'o slikovnica user posted image .

Znači , to bi treb'o da je taj jod ?

Btw , ja tražila Octanisept , i očekivala bocu , ma bocetinu kakvu mi koristimo na poslu , kad ono - pidžava flašičica od 40ml ...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: baby apoteka
15.11.2010 20:42:16   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image
što nisi pitala apotekare za veće pakovanje user posted image
Ja Octanisept nisam koristila. Samo jod i hidrogen.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: baby apoteka
15.11.2010 20:54:02   
Anoniman
Znaš zašto sam se istripovala za jod ? Sećam se da , kad sam još bila na praksi , neki jod ni u ludilu nije smeo u kontakt s bebinom kožom , a sad koji - sram be bilo što nema šanse da se setim user posted image I sad taj podatak prežvakavam po mozgu , sa sve onim iz uputstva "ne za decu mlađu od 2 godine" .

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here