|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:36:18   
Klarita
Mislim da bi se u slucaju djubretarca mm definitivno razveo od mene i odrekao deceuser posted image ionako pizdi od plastelina svuda po kuci...pizdi, pizdi, pa sedne i otima se s Klarom, zaigra se user posted image
Ja vise ne znam sta sam sve porucila od igracaka, ali kad krenu da stizu, kuku si ga meni. Svi mi okolo rekli da narucujem pa im javim za pare, a unapred ne smem da im uzmem, zacas potrosimuser posted image plus joj rodjendan 22.12. za kad sam joj isto porucila neke ponice (zaludela deca konjicima ponicimauser posted image , dvorce od tetke, druge tetke, drugarice, mog brata, mojih...uffffffffff izasla sam malo iz faze kupovine garderobe, sad pocinjem da preterujem sa igrackamauser posted image ko god me pita sta da joj kupi samo potrazim pare i razgledamuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:37:03   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: bubulence

a sta staviti u paketic bebi od mesec dana?



Benkicu, portiklicu, kapicu... neku zvečkicu ili plišanu igračkicu, neku kozmetiku za bebe (ono što će koristiti kada se beba rodi) i sl...

Tina je imala mesec dana kada je bila njena prva Nova Godina. Moj brat joj je poštom poslao muzičku novogodišnju čestitku (koju svake godine staimo ispod jelke, jer je Tina obozava user posted image ) i kupio joj neku bebi garderobicu i muzičkog dedamraza (one muičke igračke koje sviraju i igraju). Još uvek radi i aktuelan je za svaku Novu Godinu

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 12:58:45   
snezap
eh, ja pojma nemam sta mojim klincima kupiti..slatkise ne sigurno, jer Filip je prosle godine dobio 12 paketica, zna ove godine ce biti duplo user posted image
odeca isto ne dolazi u obzir jer sta se deca tome obraduju
znaci neku igracku, ali koju kad sve zivo ima vec, lepo nisam pametna..ja bih najradije neku knjigu mu uzela, ali sumnjam da ce se i tome obradovati...vrvt ce izbor pasti na neki set alata, ili ono sto ima garaza sa auticima, videla sam lepih na netu, a nisu ni skupi.
a za bebana, tek nemam pojma, 4 meseca, sta njemu moze biti zanimljivo...jedino neka muzicka igracka

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 13:07:33   
Mala Elena
Za 4 meseca zanimljive su samo zvecke user posted image a garaza je super, ima je sestric mm i nikad mu ne dosadi .Ili mozes autic na daljinsko upravljanje.
Ja cu mojoj , izmedju ostalog, knjizicu neku sa onim zivotinjkama , a ono ostalo smislicu valjda ima vremena! user posted image

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 13:20:11   
mati
Bubulence, a da kupis neki bebi projektor za krevetac, tako nesto, ima i one knjigice suskave.
Snezo i ti moses isto ovo, ili one velike helijum balone, M je sa njima uzivao tako mali, zakacimo mu za rukicu i on kako mrda i balon leti.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 19:35:13   
bubulence
hm, hvala mati i Zapkic...
uz posteljinu sam mu uzela i neke sitnice tipa portikla, bodici, zeka... tako da to ne bi i za NG. ali da, mozda neke zveckice ili te suskave knjizice, mozda neke gluposti za kupanje...
Klarita, znas kako mi radimo. napisemo pisma za deda mraza i damo baki i deki, ujaku itd... u svakom pismu pise sta ona zeli i gde ima da se kupi user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 20:09:54   
Didy
Bubi, silikonska portikla, ja to kupujem svoj deci. Uz to možeš još neke sitnice ili set za hranjenje, neki baby kuvar pošto će uskoro početi da ručka.
Mi ne kupujemo deci ništa, pošto dobiju iz firme mm paketić veći od njih pun igračaka. Neke nam još uvek stoje neraspakovane od prošle i pretprošle godine (lutke, dva dvorca imamo i dva autića na daljinski). E, a ti autići na daljinski su meni lično teška glupost. Prvo što Stefanu nisu nešto posebno zanimljivi, drugo što pojedu baterije za dan. Do sda smo ih dobili sigurno 10, što za rođendane, što za Nove godine. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 20:28:30   
Buba Mira
I ove godine ćemo dobiti vaučer iz firme, na 10000 u Pertiniju za paketić. A ja mrzim Pertini. Jer za 10000 u Pertiniju ja kupim 3 stvari, dok recimo u Lavirintu ili Bajkolinu mogu da nakupujem svega i svačega za te pare. user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 20:33:35   
Azra_
Play Doh je uvek odličan poklon. Ja sam skoro kupila onu hobotnicu, super je! Nema je kod nas , naravno. Mod, i mi smo skoro gledali za one autiće, ali ih mm u Nemačkoj nije našao.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 21:13:20   
Azra_
A kakvog su kvaliteta igračkice u Lavirintu??? Ja recimo viđam da imaju neke garaže za autiće duplo jeftinije od Buraga, takođe neki setovi sa kamionima i građevinskim mašinama, ali pošto nisam videla uživo, ne mogu da procenim.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 21:46:43   
Buba Mira
Ja sam i mom a i tuđoj deci kupovala svašta u Lavirintu i zadovoljna sam. Ok su im igračke skroz.
U Pertiniju sam kupila Nini kuhinjicu, platila je pozamašno, pa posle par meseci u Bajkolinu kupila drugaricinoj curici sličnu kuhinjicu. U Bajkolinu je bila BUKVALNO duplo jeftinija, a po kvalitetu ništa lošija od Pertinija, isprobano.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Novogodišnji paketići
19.11.2014 23:37:20   
mati

IZVORNA PORUKA: bubulence

hm, hvala mati i Zapkic...
uz posteljinu sam mu uzela i neke sitnice tipa portikla, bodici, zeka... tako da to ne bi i za NG. ali da, mozda neke zveckice ili te suskave knjizice, mozda neke gluposti za kupanje...
Klarita, znas kako mi radimo. napisemo pisma za deda mraza i damo baki i deki, ujaku itd... u svakom pismu pise sta ona zeli i gde ima da se kupi user posted image

Ih sto je dobra ideja. Da se ljudi ne muce i ne lutaju trazeci...user posted image
Imas i onu gumiranu knjizicu, za glodanje, a nama je u kupatilu, za kupanje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 9:23:53   
mali_mis
Mod naletela sam na ovo cudo. Cars projektor za crtanje user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 9:29:27   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Didy

E, a ti autići na daljinski su meni lično teška glupost. Prvo što Stefanu nisu nešto posebno zanimljivi, drugo što pojedu baterije za dan. Do sda smo ih dobili sigurno 10, što za rođendane, što za Nove godine. user posted image



e vidiš moja deca ih obožavaju! user posted image Imamo dva BMW-a, jedan porche i naravno Lightning McQueen-a user posted image I stalno ih voze. Unjih vredi staviti jedino one jače baterije ili one punjive.

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mod naletela sam na ovo cudo. Cars projektor za crtanje user posted image


Videla sam to još prošle godine ali Danilo nešto tada nije bio zainteresovan. Onda smo skoro otišli kod drugara koji imaju nešto slično i Danilo odlepio. Baš razmišljam d amu to uzmemo ili onaj komplet za pravljenje stikera. Pošto uglavnom ne voli da boji i crta, ovo će ga možda zainteresovati.

Nešto od PLay Doh-a ću mu sigurno uzeti jer to baš voli.

Ja ću i ove godine od firme dobti vaučere za Dexyco. Odemo tamo, izaberemo šta hoćemo, oni to spakuju i dopreme u igraonicu u kojoj bude dodela paketića. Pošto im i moji spremajupaketće onda se dogovorimo šta će oni da im uzmu a šta mi. da ne dupliramo.
Tu je još i RR deka pa bude baš veselo user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 20.11.2014 9:33:05 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 10:04:57   
Klarita

IZVORNA PORUKA: bubulence

hm, hvala mati i Zapkic...
uz posteljinu sam mu uzela i neke sitnice tipa portikla, bodici, zeka... tako da to ne bi i za NG. ali da, mozda neke zveckice ili te suskave knjizice, mozda neke gluposti za kupanje...
Klarita, znas kako mi radimo. napisemo pisma za deda mraza i damo baki i deki, ujaku itd... u svakom pismu pise sta ona zeli i gde ima da se kupi user posted image

Bubi, ti stalno zaboravljas gde ja zivim, staaaaaaaaaaalnouser posted image pa gde da ima dam zeno draga, kad kod nas nema nis' pa mi suludo da ih saljem u Nis, a tek pa da im kazem sa kog sajta poruceuser posted image Ovako lepo ja porucim, kad stigne oni daju pare i kvituser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 13:46:52   
Modessty
Šta mislite o ovome? Danilo obožava da pravi sve i svašta od kockica i mislim dabi ovaj Lego set bio pravi pogodak.
Lego building cube set

A nađoh i ovo:
Učimo azbuku

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:03:51   
Peace*
To Učimo azbuku imamo, i ne drži im nešto pažnju. S vremena na vreme izvuku, malo se poigraju, ali većinu vremena stoji zatureno.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:08:34   
Modessty
e baš mi je takva info trebala. Znači da ne kupujemo.
poludeću od mozganja. Na kraju je možda najbolje da jednostavno odemo u Dexyco kad dobijemo vaučere i šta nam tad padne pod ruku to uzmemo. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:08:34   
mati
Matija je sad zagrizen za Lego chima, ali se igramo samo kad M spava,on odma dotrci i sve bi da vidi i proba. A sad hoce i Lego City...
Za Mitu razmisljam da kupim celavka, on se tako odusevljala ne te bebe lutke i mazi se sa njima. Voli i Bumba knjigu da lista, uzecu mu jos jednu ali bi mu uzela i Bumba lutku, samo sto to jos nisam vidla nigde.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:09:03   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR



A nađoh i ovo:
Učimo azbuku

Mi imamo nesto slicno,nase je tablet i S.se mnogo dopao i jos uvek ga koristi iako smo joj kupili pre vise od godinu dana.Nzm da stavim link bas bih ti pokazala.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:12:41   
Modessty
veselice pa sad nešto mozgam bolje da mu nađem neku igircu i slično za tablet nego da kupujem ovakve igračke. user posted image Danilo voli sve što je vezano za borjeve i logiku. Slova mu nisu omiljena tema

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:14:48   
Sanjica26 RR
I mi imamo isto kao veselica. Teodora ga i dalje koristi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:15:34   
Anoniman
Ja sam mislila U da kupim azbuku, ali ona je uz pomoc tableta naucila celu, sada razmisljam. Slatkisa nam je puna kucauser posted image

I ne znam sta da kupim bebi od 4 meseca, sada za krstenje je dobila radosnicu i haljinicu i pare.user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:16:59   
veselicaa
Modessty.imas u Lavirintu mi smo tamo uzeli,tj narucili.Pogledaj imas Moja prva skolica i Mini skolica.A i nisu skupe user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Novogodišnji paketići
20.11.2014 14:19:53   
Modessty
misliš na ovo
Moja prva školica

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here