|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mrzim da mrzim
22.4.2010 10:36:10   
Anoniman
Da li smo samo mi iz ovog regiona specificni ili je tako u celom svetu? Meni se cini da se ovde vise nego igde vodi briga o tudjem zivotu, pljuje tudj uspeh.

Ne moz'''' Srbija nikad da napreduje kad jos uvek funkcionisem po sistemu '''''''' da komsiji crkne krava''''''''. A da ne pricam o tome kako bi bilo lepo da radimo iz hobija i da nemamo briga, da nema previse truda. E, pa mora mnogo da se mucis za sve, moras da se trudis, da bi to cenio, ali to nije razlog za ogorcenost.

A da ne pricam o tome, koliko smo sebi skloni da damo za pravo da pljujemo o svemu i svacemu. U sve se razumemo i kritikujemo tudj uspeh, tudje prioritete.
Da li je to pitanje toga da su ljudi nesrecni, nezadovoljni svojim zivotom ili jednostavno imaju visak vremena pa se bave tudjim zivotima?

Ako mogu da pomognem, pomoci cu, ali da trosim dragocenu energiju da pljujem recimo Kusturicu (koji mi je jako nesimpatican), ma daj, odakle mi pravo, covek je dobio Dve zlatne palme. Izvol''''te gospodo koja pljujete po coveku, uradite bolji, budite tako uspesni u svom poslu...

A da ne pricam o sportistima kada posle zlatne medalje osvoje cetvrto mesto na nekom takmicenju, pa gledaju ih ko smrtne neprijatelje - uzas!
Da ne nabrajam ostale, a i ovo je bio samo primer...

Dajte malo ispunite srce optimizmom, radoscu, srecom, pocece lepe stvari da vam se dogadjaju. Zagrlite svoje dete, uzivajte u njemu, tako brzo porastu. Mazite sa svojim muzem, drzite se za ruke i set__ajte kao tinejdzeri, kad dodje beba bicete zeljni da uzivate jedno u drugom i neko vreme cete hvatati samo trenutke. Udahnite svez vazduh na prozoru kada ostanete sami, sipajte vermut i uvalite se da citate knjigu, mazite nokte. Oset__ite zivot!
 
I sto bi rekao Strumpf: ''''''''Mrzim da mrzim''''''''

< Poruku je uredio Nejtiri -- 22.4.2010 10:49:08 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 12:14:36   
viking
E, ovo je živa istina! Ja o tome razmišljam već duže vreme, i baš "pratim" taj fenomen, svima je uvek sve bez veze i glupo i ovako i onako, a 95 posto tih kritika nema nikakvu osnovu ni potporu, da ne pričam o tome ljudi najčešće kažu da im je nešto a da ne znaju da obrazlože zašto niti umeju da ponude predlog kako bi to moglo bolje da se uradi. Ljudi uglavnom vole da pričaju napamet, kritikuju stvari u koje se uopšte ne razumeju i o njima ništa ne znaju, ali imaju mišljenje. Dakle, kritika kritike radi.
Konstruktivna i obrazložena kritika je uvek dobrodošla, a pljuvanje samo zato da bi se pokazalo kako smo mi super i iznad svega je baš loš trip.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 13:19:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

E, ovo je živa istina! Ja o tome razmišljam već duže vreme, i baš "pratim" taj fenomen, svima je uvek sve bez veze i glupo i ovako i onako, a 95 posto tih kritika nema nikakvu osnovu ni potporu, da ne pričam o tome ljudi najčešće kažu da im je nešto a da ne znaju da obrazlože zašto niti umeju da ponude predlog kako bi to moglo bolje da se uradi. Ljudi uglavnom vole da pričaju napamet, kritikuju stvari u koje se uopšte ne razumeju i o njima ništa ne znaju, ali imaju mišljenje. Dakle, kritika kritike radi.
Konstruktivna i obrazložena kritika je uvek dobrodošla, a pljuvanje samo zato da bi se pokazalo kako smo mi super i iznad svega je baš loš trip.


Mene su uvek nevidjeno nervirali kriticari. Kakvo je to zanimanje - kriticar, uopste? Zivi i pusti druge da zive. Pa svako sebi zeli najbolje.

A posebno se jezim kada se na osnovu novinskih naslova (pri tom obicno natpisa samo sa naslovne strane) raspredaju celokupne price o necijem zivotu, karakteru...

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 13:47:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Mene su uvek nevidjeno nervirali kriticari. Kakvo je to zanimanje - kriticar, uopste?
A posebno se jezim kada se na osnovu novinskih naslova (pri tom obicno natpisa samo sa naslovne strane) raspredaju celokupne price o necijem zivotu, karakteru...


Modni guru...


Sta je 'out', sta je 'in'
savjetujte se sa njim
jer, on je stilist
Koje gace, koje hlace
koje boje natikace
on je stilist


morala sam user posted image user posted image

To je to zanimanje modni guru ili modni mačak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 13:52:14   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Mene su uvek nevidjeno nervirali kriticari. Kakvo je to zanimanje - kriticar, uopste?
A posebno se jezim kada se na osnovu novinskih naslova (pri tom obicno natpisa samo sa naslovne strane) raspredaju celokupne price o necijem zivotu, karakteru...


Modni guru...


Sta je 'out', sta je 'in'
savjetujte se sa njim
jer, on je stilist
Koje gace, koje hlace
koje boje natikace
on je stilist


morala sam user posted image user posted image

To je to zanimanje modni guru ili modni mačak user posted image


Da a on ne zna da skine naocare sa ociju dok razgovara sa nekim user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:04:56   
snješka
Treba shvatiti, a ne kritikovati!!!! Kritikovati je mnogo lakše!!!

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:06:30   
snješka
Eh da, ja ne mrzim nikoga zbog svog mentalnog zdravlja, jer je onoga koga mrzite baš briga za to, a vi se izjedate od mržnje.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:14:03   
Lu
Meni se često dešava u mojoj okolini da mi se ljudi naprosto suprostavljaju ako kažem da mi se sviđa nešto a to se recimo većini njih ne sviđa i samim time je neprihvatljivo.
Pa čovječe prihvati moje mišljenje kao što ja proihvaćam tvoje!
Ako se meni ne sviđaju neke cipele,model koji meni naprosto ne leži,ok tebi se sviđaju idemo dalje ali ne,ta osoba ima potrebu da mi dokazuje da su te cipele mnogo udobnije od mojih "đonara" koje ja obožavam i kritiziraće  ih bez prestanka  misleći da ću ja na kraju reći,ma u pravu si tvoje su bolje.
Mislim smiješna i glupa situacija ali neki ljudi i za najmanju sitnicu imaju namjeru da tjeraju mak na konac,zašto?
Ne znam ni jauser posted image
Možda smo svi zatrovani tim sindromom što kaže Nejtiri, nek komšiji crkne kravauser posted image
Uf teška su nam vremena ali smo i mi sve gori,čini mi se...


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:15:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: snješka

Eh da, ja ne mrzim nikoga zbog svog mentalnog zdravlja, jer je onoga koga mrzite baš briga za to, a vi se izjedate od mržnje.

U pravu si,tako i ja gledam na život...
Zašto mrziti,time samo sebi činimo zlo nikome drugome!!!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:19:22   
Anoniman
imamo mi veći problem, nacionalizma
odvajaju nas u razne torove javno

recimo uče nas da mrzimo sve što nije "naše"

e tako sam ja neku noć jednu tamo "njihovu" nazvala da je zamolim za nešto
i možete misliti POMOGLA MI JE

uvijek je bilo stoke ... al ja sa stokom nemam problema...davno sam je pustila da ide u svoj tor... ja i dalje imam sve one koji na "žalost" nemaju glavnog čobana i koji mi valjda još uvijek žele dobro...a ne da mi crkne krava


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:31:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

imamo mi veći problem, nacionalizma
odvajaju nas u razne torove javno

recimo uče nas da mrzimo sve što nije "naše"



Meni "oni" ne mogu ništa po tom pitanju ali najviše me zabrinjava kod nas u Bih,što nam djecu truju nacionalizmom na svakom koraku a nažalost i dosta roditelja to uči svoju djecu!
Pa škole su nam podijeljene na pola i dvorište je pregrađeno na pola PO NACIONALNOSTI,SRAMOTA!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:31:53   
strelitzia

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni se često dešava u mojoj okolini da mi se ljudi naprosto suprostavljaju ako kažem da mi se sviđa nešto a to se recimo većini njih ne sviđa i samim time je neprihvatljivo.
Pa čovječe prihvati moje mišljenje kao što ja proihvaćam tvoje!

upravo tako!
ja sam baš sinoć imala scenu sa drugaricom koja ima slične simptome. uh, volim je ali iznervirala me je strašno....
ona meni natura svoje mišljenje i ne odustaje žena...za sve...sad trenutno za trudnoću i odlazak kod gin. ona je po 5 puta išla gin u obe trudnoće i govori mi kako ne trebam dozvoliti da me svaki mjesec dole čačka! ne valja se ići tako često, nemoj i nemoj....itd. itd. mene boli nešto i ja krenem da objasnim kako i koliko i detalje, kontam ona je dva puta prošla kroz trudnoću pa će možda znati... ali žena mene prekine na samom početku izlaganja i da mi svoje stručno mišljenje - koje uzgred skoro pa stalno bude - jao što si smiješna, to te bole jajnici- i ne dozvoljava da joj kažem da mene čitav život bole jajnici i da znam kako je to i da ovo trenutno nisu jajnici....i na kraju odustanem.........

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:34:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri


Mene su uvek nevidjeno nervirali kriticari. Kakvo je to zanimanje - kriticar, uopste? Zivi i pusti druge da zive. Pa svako sebi zeli najbolje.

A posebno se jezim kada se na osnovu novinskih naslova (pri tom obicno natpisa samo sa naslovne strane) raspredaju celokupne price o necijem zivotu, karakteru...



Kažu da su kritičari ( profesija ..) propali pisci ...
Neka, trebaju nam o oni .. to su vam kao dobre i loše bakterije u organizmu - dobro je dok postoji njihova ravnoteža ...
Mislim na književne kritičare po ovim kritičari ... user posted image


< Poruku je uredio kaliopi -- 22.4.2010 14:36:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:37:34   
Anoniman
Nacionalizam ...
u tu definiciju trebalo da stane sledeće - voli svoje poštuj tuđe..nažalost, danas je ovaj termin skroz izvitoperen.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:37:58   
Anoniman
LU mila moja pa ti i ja se razumijemo


viza vi ove priče ...ja ćerku hoću da upišem u KŠC sljedeće godine...da vidiš ti pogleda i kritike...doduše od meni ne baš bitnih ljudi

meni treba sigurnost za dijete pa taman da je u zimbabveu , a ne da sanjam da li će neko da joj otme 2-3 marke za užinu, i da je još zbode nožem itd...itd

(odgovor članu strelitzia)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:40:38   
viking
Ja na primer nemam ništa protiv kritičara, bez obzira na to da li su književni, pozorišni, muzički, modni ili neki drugi. Često se ne slažem sa njihovom kritikom, ali mislim da i nije poenta u tome da vam oni "daju" mišljenje koje ćete vi prihvatiti kao svoje. To su jednostavno ljudi koji detaljno prate određenu scenu /pozorišnu, modnu, itd/ i često neka njihova opaska ili refenca na neka druga dela iz iste oblasti može da baci potpuno novu svetlost na stvar i pruži drugačiju perspektivu.
Mislim da kritičari ne mrze nikoga (čast izuzecima).

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Nejtiri


Mene su uvek nevidjeno nervirali kriticari. Kakvo je to zanimanje - kriticar, uopste? Zivi i pusti druge da zive. Pa svako sebi zeli najbolje.

A posebno se jezim kada se na osnovu novinskih naslova (pri tom obicno natpisa samo sa naslovne strane) raspredaju celokupne price o necijem zivotu, karakteru...



Kažu da su kritičari ( profesija ..) propali pisci ...
Neka, trebaju nam o oni .. to su vam kao dobre i loše bakterije u organizmu - dobro je dok postoji njihova ravnoteža ...




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:41:56   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni "oni" ne mogu ništa po tom pitanju ali najviše me zabrinjava kod nas u Bih,što nam djecu truju nacionalizmom na svakom koraku a nažalost i dosta roditelja to uči svoju djecu!
Pa škole su nam podijeljene na pola i dvorište je pregrađeno na pola PO NACIONALNOSTI,SRAMOTA!



Stvarno?! Ja se zaista izvinjavam na svojoj gluposti i neobaveštenosti, ali meni je ovo neverovatno...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:43:52   
Anoniman
jeste Alexx ... ne svugdje , ali jeste, i mislim da nije većina mjesta al i da je jedna previše je

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:45:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni "oni" ne mogu ništa po tom pitanju ali najviše me zabrinjava kod nas u Bih,što nam djecu truju nacionalizmom na svakom koraku a nažalost i dosta roditelja to uči svoju djecu!
Pa škole su nam podijeljene na pola i dvorište je pregrađeno na pola PO NACIONALNOSTI,SRAMOTA!



Stvarno?! Ja se zaista izvinjavam na svojoj gluposti i neobaveštenosti, ali meni je ovo neverovatno...



Podeljena su po mnogo čemu između ostalog i po nacionalnosti ....

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:47:37   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

jeste Alexx ... ne svugdje , ali jeste, i mislim da nije većina mjesta al i da je jedna previše je


Samo ću reći ovo: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jer ako krenem... Pa gde će im duša... user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:48:08   
diamond
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Meni "oni" ne mogu ništa po tom pitanju ali najviše me zabrinjava kod nas u Bih,što nam djecu truju nacionalizmom na svakom koraku a nažalost i dosta roditelja to uči svoju djecu!
Pa škole su nam podijeljene na pola i dvorište je pregrađeno na pola PO NACIONALNOSTI,SRAMOTA!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 14:48:17   
Lu
Draga Alexx,ne volim da razmišljam kako i gdje će moje dijete da ide u školu i čemu će da ga uče,uf ma najrađe bi se odselila iz ove proklete države bilo gdjeuser posted image
Ipak,ne osjećam se toliko bespomoćno i ne dozvoljavam da neko upravlja sa mnom ili mojim djetetom jer dok mi je mog zdravog razuma ja ću ga učiti i učiti vrijednostima života i pobriniti se da nikoga ne mrziuser posted image

P.S. Žene drage, šta je to u zraku danas smo puni teških tema,odosmo i do smrtne kazneuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 15:00:53   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Da li smo samo mi iz ovog regiona specificni ili je tako u celom svetu? Meni se cini da se ovde vise nego igde vodi briga o tudjem zivotu, pljuje tudj uspeh.

Ne moz'''' Srbija nikad da napreduje kad jos uvek funkcionisem po sistemu '''''''' da komsiji crkne krava''''''''. A da ne pricam o tome kako bi bilo lepo da radimo iz hobija i da nemamo briga, da nema previse truda. E, pa mora mnogo da se mucis za sve, moras da se trudis, da bi to cenio, ali to nije razlog za ogorcenost.

A da ne pricam o tome, koliko smo sebi skloni da damo za pravo da pljujemo o svemu i svacemu. U sve se razumemo i kritikujemo tudj uspeh, tudje prioritete.
Da li je to pitanje toga da su ljudi nesrecni, nezadovoljni svojim zivotom ili jednostavno imaju visak vremena pa se bave tudjim zivotima?

Ako mogu da pomognem, pomoci cu, ali da trosim dragocenu energiju da pljujem recimo Kusturicu (koji mi je jako nesimpatican), ma daj, odakle mi pravo, covek je dobio Dve zlatne palme. Izvol''''te gospodo koja pljujete po coveku, uradite bolji, budite tako uspesni u svom poslu...

A da ne pricam o sportistima kada posle zlatne medalje osvoje cetvrto mesto na nekom takmicenju, pa gledaju ih ko smrtne neprijatelje - uzas!
Da ne nabrajam ostale, a i ovo je bio samo primer...

Dajte malo ispunite srce optimizmom, radoscu, srecom, pocece lepe stvari da vam se dogadjaju. Zagrlite svoje dete, uzivajte u njemu, tako brzo porastu. Mazite sa svojim muzem, drzite se za ruke i setajte kao tinejdzeri, kad dodje beba bicete zeljni da uzivate jedno u drugom i neko vreme cete hvatati samo trenutke. Udahnite svez vazduh na prozoru kada ostanete sami, sipajte vermut i uvalite se da citate knjigu, mazite nokte. Osetite zivot!
 
I sto bi rekao Strumpf: ''''''''Mrzim da mrzim''''''''


Potpisujem! Svaka čast Nejtiri!

Baš čitam temu Problemi u Srbiji i toliko ogorčenosti i jeda, a ni malo samokritike. I toliko naivnosti, da se negde drugde lagodno živi i super zarađujeuser posted image  i da je kod drugih sve uređeno i divno....
I uvek su drugi krivi. Uvek. Neverovatno.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 15:06:01   
Anoniman
mene to ne dira ... pustili smo i gledamo šta nam se dešava ...

ali ja dokle god imam kome da odem na Uskrs/Vaskrs, na Božić, na Bajram, na Hanuku, 1. maj, (nadam se da moj drugar neće čiatati jer ako sam pogrešno napisala jao si ga meni), i sa ti isti dođu meni.

Dokle god mi neko "onako" pošalje poruku, ili okrene moj broj iz Beograda, Novog Sada, Novog Pazara, iz Zagreba, Rijeke, iz Londona, Frankfurta na onoj Majni, iz Banja Luke, Brčkog, Mostara (sa obje strane), Bara, i Podgorice, Dubrovnika, ... dotle se ne brinem za svoje mentalno zdravlje i ne brinem se za to kako ću djecu odgojiti

a kome se ne sviđa nek okrene glavu

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mrzim da mrzim
22.4.2010 15:22:57   
Anoniman
Lu uze mi reč iz usta  - ..... jeste danas teških tema ... neki talas navalio ..



Leki draga ...o tome u onoj temi ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here