|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 13:51:25   
*Alexx*
Povela se diskusija u drugoj temi, ovo su postovi iz nje. Neke sam malo izmenila, tj. skratila.

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Pa tad je verovatno bio na sluzenju roka a sad hoce da ide da bude profi vojnik kolko ja kontam?


Zar za to ne postoji neka vojna akademija? Neka škola koja traje nekoliko godina,a za to vreme ne primaš platu, već plaćaš školarinu? (PITAM, NE ZNAM)


Tashke zavisi ... ako ides na vojnu akademiju ona imas cin oficira ali ako ne ides onda si valda obican vojnik ili neznam sta jos... Inace mozes ti da se profesionalno zaposlis u vojsci i to ti dodje ko kot policije npr...



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kako da se zaposliš? Šta da budeš?
Jeeeeel? Pa mogu ja da se zaposlim u policiji onda, oni imaju beneficiran radni staž, i posle 3-eg deteta idu u penziju. user posted image



IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

U vojsci je bio saobracajac i sad je poslao molbu,kad ga pozovu ide na obuku do 6 meseci i onda potpisuje ugovor na 3 godine,pa ako se snadje (a ja verujem da hoce jer stvarno voli to) produzava se ugovor i tako...
Ukidaju obicnu vojsku i bice samo profesionalana tj. placena! Imaju soluciju da daju ispite i za neke vise cinove a vojna akademija je drugo!



IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Tasho pa valda mozes... neznam sad zaista za srbiju ali u sloveniji se ide na neku obuku koja traje e da me vucete za trepavice valda od 6 meseci do godinu dana i posle toga si pandur... Verovatno ti je za vojsku nesto slicno tako... Pa kad se zaposlis onda si profi vojnik... user posted image

Ja znam meni tako drug u sloveniji bio profi vojnik radno vreme od 8 do 16 svaka druga subota plata pristojna.... ma vrh...



IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Tasho imas kurseve za pandure,treba da prodjes neke testove,ja sam to mnogo volela al mi trebala visina 165 najmanje a ja sirota tek 155cm!user posted image

Pa plata bi mu za pocetak bila oko 28000,znaci posle obuke i kad potpise ugovor! Ma kako da nije fino! On bi posle verovatno davao ispite za nesto vise!


IZVORNA PORUKA: Jelena81

oni imaju beneficiran radni staž, i posle 3-eg deteta idu u penziju.


e zar zaista to postoji? msm, donesen zakon?

bilo je nesto reci i za sportiste, troje dece i drzavna medalja i da li je bilo usslova za radni staz ne znam, ali znam da sestra odavno to govori...



IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Nemaju svi beneficiran radni staž.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nedavno sam pričala sa drugaricom koja je pandur, kaže rade na drugom, i onda se nadoveže da eto baš bi bilo super da budu blizanci da ona lepo ode u penziju... tako ja saznah za to... user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 13:54:17   
Anoniman
Mm je konkurisao za posao profi vojnika pre oko godinu dana, ali su u toj kasarni privremeno zaustavili zaposljavanje zbog svetske ek. krize. Prosao je sve preglede i testove, a ima ih brdooooo, prosao je bezbednosnu proveru u Novom Sadu, pa u Beogradu, papiri su stigli...i sad cekamo da pocnu da zaposljavaju.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 13:56:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
MM je tek poslao molbu! Prolazio je bio sve te testove al je bio odustao od vojske i sad ce ponovo!
Koj rod je tvoj MM?

Alexx ladno sam i ja bila citirala sve i taman da promenim naziv teme i iskljucim slucajno prozor! Imali bismo dve teme!user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 1.12.2009 13:57:30 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 13:57:30   
Anoniman
vezistauser posted image ali mislim da tog roda nema u prof. vojsci, vec da bi bio nesto drugo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 13:59:15   
Anoniman
Jedan decko iz Bora je sada primio prvu platu a mislim da je vezista! Znaci prosao je sve i samo ceka da ga zaposle? Koliko dugo ceka?
MM-u su rekli da sada nema otvorenih konkursa al da posalje jer svakoj kasarni trebaju ljudi,al mm je saobracajac!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:00:41   
Anoniman
Ceka godinu dana, ali on ima siguran posao pored toga, na kom i bolje zaradjuje, ali su smeneuser posted image
To i on ceka, da se otvore radna mesta, posto su privremeno zaustavili zaposljavanje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:04:00   
Anoniman
Joj pa to je dobro sto ima siguran posao dok ceka ovo pa moze da bira posle!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:04:51   
tamnik
Ako mogu da pomognem.MM je vezista,radi u PK,inace smo iz Nisa.Cela jedinica je prebacena tamo pre par godina...Da ne davim sa time...Nemoj da te lazu oko plate i ostalog,sa dodatkom za placanje stana,a to prima svako ko nema SVOJ stan,prima oko 50000.Situacija je mnoooogo bolja nego pre par god.On je vec 11 god. na tom poslu i mislim da bi bilo ludo da ga napusti...Pozzzzzzzzzzz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:07:04   
Anoniman
Toliko se prima? MM je cuo oko 28 000 a jedino mozes da zivis u kasarni ako hoces celu platu za sebe al tad od braka i td. nema nista!

(odgovor članu tamnik)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:10:04   
gagins
Mm radi u vojsci,postoji rod vezista jer je on vezista.Plata u vojsci ne zavisi od roda nego od cina plus dodaci koji idu na platu.A podnosenje zahteva je stopirano(znam posto moj brat isto hoce da se prijavi),jedino valjda otvaraju mesta po potrebi.Svi koji su do sada prosli obuku cekaju mesto,jos to znam.I plate su im daleko manje od onih koji su zavrsili akademiju ili vojnu skolu i nemaju te dodatke na platu.Mozda nisu bas sve informacije tacne,posto to mene narocito ne interesuje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:15:52   
tamnik
Pa mi smo u braku 11 god!!!!!!!!!!Zivimo u stanu njegovih roditelja i primamo kao i svi koji nemaju svoj stan!!!!!A obuka za vozace je npr. u Beloj Crkvi 2 meseca .Mm je iznajmio bio stan sa kolegom tada i tamo da ne bi bio u kasarni.Foliraju ljudi,vole da ih drugi sazaljevaju cinjenicom da se muce...Ti sto zive u kasarnama stede novac za kiriju,veruj mi.I to su uglavnom momci. Mada i oni vise to izbegavaju...Da ne zaboravim,plata je u dan tacna,stambeni krediti se dobijaju bez problema....mi stvarno nemamo zamerke.Posao je siguran garant.Samo neka malo pozuri neka hvata neku vezu,nesto,posto vise nece biti ugovoraca kao sada.Malo se menja taj deo zakona....Dakle,sto pre!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:16:52   
Anoniman
Tamnik a tvoj muz koj cin ima?

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:17:32   
Lu
Ja bi da pitam nešto,nemojte mi se smijati jer nisam upućenauser posted image
Jel Srbijaušla u NATOuser posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:17:36   
tamnik
Zaboravih da ti kazem da mm nema akademiju,vec se iz civilstva zaposlio po cinu koji je bio u vojsci....

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:18:09   
*Alexx*
Ćuti, dobro je user posted image

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

user posted image user posted image user posted image
MM je tek poslao molbu! Prolazio je bio sve te testove al je bio odustao od vojske i sad ce ponovo!
Koj rod je tvoj MM?

Alexx ladno sam i ja bila citirala sve i taman da promenim naziv teme i iskljucim slucajno prozor! Imali bismo dve teme!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:18:49   
tamnik
Podoficir,neki vodnik....Kao i svi bez akademije,tj.oficiri.Srbija nije u Nato savezu.Ne jos uvek...

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:24:43   
Lu
IZVORNA PORUKA: tamnik

Srbija nije u Nato savezu.Ne jos uvek...

A onda je dobro,još uvijek ih neće slati u Iran,Afganistan i dr.
U Bih se isto dosta momaka odlučuje za vojsku,čak i za deminere kod kojih je dobra plaća ali život visi o koncu,ljudi su očajniuser posted image

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 14:30:11   
Anoniman
I gde sad da nadjemo vezu neku!user posted image Mora sto pre da se gurne nekako jer cu i ja da poludim pored njega! MM je nije imao cin u vojsci jer je morao zbog nekih problema ranije da izadje iz vojske ali priznata mu je cela vojska!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 17:37:04   
Anoniman
Draga, ja imam za mm vezu...mnogo jaku...al ne vredi kad ne mogu nikoga da zaposle, jer ne smejuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 20:09:03   
Anoniman
A sto ne smeju?user posted image
Pa jedan decko je primio prvu platu proslog meseca,vezista je... Znaci da je skoro zavrsio obuku!user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 1.12.2009 20:22:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 21:34:12   
Anoniman
Draga, oni mogu da prime samo rodove koji su im preko potrebni dok ne prodje kriza. Konkretno u ovoj kasarni nije potreban vezista, i nece biti dok ne prodje kriza, a taman ce tad i ukinuti redovnu vojsku, pa ce zaposljavati sve rodove. Na to sam mislila.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 21:49:04   
Anoniman
Ahaaaa,ja rekoh da nece da ih zovu zbog ovog gripa ili nesto! Posto je decembarski rok odlozen!MM nema vezu pa sad da l ce da ga prime il nece user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 22:03:21   
Anoniman
Ajoj, mm kad je konkurisao nije se culo za grip, u novembru prosle godine, kad je ostao bez posla.
Primaju oni i ako nemas vezu, al, kao i svuda, prvo idu oni sa vezomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Radno mesto - policija, vojska
1.12.2009 22:08:21   
Anoniman
Pa verovatno je tako svuda sada,tako da... strpljenje i ako prezivimo ovo  super!user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 1.12.2009 22:09:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Radno mesto - policija, vojska
3.1.2010 18:37:22   
Anoniman
Da li bi zene ciji su muzevi vojno lice mogle da mi pomognu?
Jer mozete da ih pitate da se raspitaju oko ovog sto su slali molbe za profesionalnu vojsku,kad ce da pocnu sa deljenjem odgovora,kad pocinje,nesto bilo sta...
Hvala unapred! user posted image user posted image user posted image
Milsim ne mora samo muzevi,braca,prijatelji,rodbina... user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 3.1.2010 18:39:18 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here