|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 9:12:08   
Sandricak
E ja ovako kako Trc kaze... ali tih 5ml rasporedim po pola na svaku nozdrvu... i vise puta dnevno .. a sad kad je bas pino bio zapusen otopila sam svinjsku mast opranu u 9 voda i spricem u nos... otopilo sekret za cas i onda izvukla...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 9:43:54   
Milena18
I ja isto tako radim. Ako joj je glavica okrenuta na levo, stavim fiziološki u desnu nozdrvu, i obrnuto. Jedino je nisam okretala na stomak.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 9:47:48   
Anck Su Nmaun
Ja sam presula u bocicu od marisola sa prskalicom, i samo prsnem izlazi, a Fiziomer je mama za te stvari sve izlece.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 10:17:37   
Mala Elena
Sada je P slinava, tj jos uvek user posted image traje vec oko 10 dana. Cistim fizioloskim i vadim onim cudom na udah...ali tako se opire. Cak ne da ni da joj se spolja obrise nos maramicom .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 10:45:00   
Animsaj9
1,5 ml po nozdrvi

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 12:08:29   
Khaleesi
Mi fizioloskim ispiramo i slezom... Slez pije i umesto vode i sipam joj malo sa sokicem i bolje isteruje slince zbog njega...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 13:59:25   
muzicarka
Mi isto ispiramo fizioloskim i onda ja pumpicom vucem...Sad su joj bas guste pa moram bas jako ....

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 15:10:43   
Maraj
Dunja ima je temperaturu 38,6 i crveno grlo. Zato je pio antibiotik -ospamax. E sad mu ons vodica iz nosa sazrela i ne mogu je izvaditi. Evo vec 8 dana kako ne pije antibiotik a slinaca ne mozemo da se resimo. Krklja. Sad je zdrav
Sve je ok , al me taj sazreo sadrzaj iz nosa nervira. Kao i da hrče kad spava jer mu se cuju ti slinci. Da l da i dalje ispiram nos fiziomerom i izvlacim onom udnom pumpicom? Pluca me bole kolko uvlacim

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 20:00:50   
Mariya
Maraj, izvlači mu dokle god imaš šta, tj slinice da izvučeš. Ako izvlačiš samo fiziološki koji mu prsneš u nos onda nema potrebe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 22:33:51   
Maraj
Hvala Mariya . Probacu sutra da izvucem bez fiziomera. Veceras je loceo i da kasljuca. Valjda mu se taj sekret iz nosa sliva u grlo.... uzas... malo pre je zaspao. Cuhem ga bas bucnije dise. Nekad i zahrce. Valjda su mu ti slinci visoko u sinusima.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Čime čistite nosić?
10.10.2016 22:35:38   
Maraj
Zaboravila sam da pitam...
da l da ga inhaliram ako imamo ovaj problem i sa cime?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Čime čistite nosić?
11.10.2016 11:50:01   
Sandricak
Ja sam inhalirala fizioloskim...2.5ml Dok god ima hrkanja i slinica makar i visoko treba cesce cistiti nosic, pogotovo sada kada se greje unutra, suv vazduh osusi sluzokozu nosica i ubrzo eto problema...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 21:09:15   
Valerie
jel treba da se zapusi druga nozdrva kad se iz jedne izvlaci? ja do sada zapusavala, ali sam malopre probala na sebi jer mala bas sizi kad joj to radim i odmah me je zabolelo uvouser posted image doslo mi da bacim pumpicu u kantu...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 21:14:54   
Anck Su Nmaun
Ne, nikad ne zapusavam. A cime cistis?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.12.2016 21:15:41 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 21:23:54   
Valerie
nekim babylove bebi, a nekim drugim starijoj, ne znam koja je marka. starijom sam sto puta zatvarala. bebi sad par dana. uzasno je... mislila sam da treba da se zatvori druga user posted image
sa gumenom pumpico koja se stisne

< Poruku je uredio Valerie -- 22.12.2016 21:24:44 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 21:34:25   
Anck Su Nmaun
Ne nisam mislila na marku. Ja imam onaj nosko na usisivac i onaj obican mali rucni. Sve jedno... nikad ne zapusavam mislim da to ima efekta samo ako izduvavas..ovako ne.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.12.2016 21:35:23 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 21:37:32   
Valerie
ne znam, ja sam se istripovala da tako treba, da drugacije ne izlazi... bas sam se smorila. super izlaze slinci, ali je ocigledno prejak vakuum tako... nadam se da joj nisam naskodila, starija nije imala nikakve ocigledne posledice od ovakvog izvlacenja... uvek cu se nervirati, ocigledno!

edit> evo sad sam zvala halo bebu, kaze zena da treba da se zapusi druga nozdrva... na drugim mestima na netu pise da ne treba... o filozofije, bas ne znam sta da mislim

< Poruku je uredio Valerie -- 22.12.2016 21:43:41 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 21:41:14   
Anck Su Nmaun
Pa ne verujem da ce nesto posebno stetiti sem sto se stvarno stvori veci pritisak pa je mnogo neprijatnije nego inace. Eto...sad da znas da lepo izvlaci i bez toga.user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 22:24:00   
Valerie
user posted image hvala ti. naplasih se svojski

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 22:37:41   
IvanaSK RR
Valerie, ja sam sinu uvek zapusavala drugu nozdrvu. Upalu usiju je imao samo jednom(da kucnem u drvo user posted image ) i to od bazena. Nemoj da se sekiras.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Čime čistite nosić?
22.12.2016 23:06:44   
Mala Elena
Valerie, jel to ona pumpica sto se vuce uvlacenjem vazduha na usta?
Ja imam tu... sto mislis da si joj naskodila?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Čime čistite nosić?
23.12.2016 9:05:59   
Valerie
ne, ona gore plasticna, dole gumena okrugla sto se samo stisne rukom. ma zato sto sam sebi uradila ono sto njoj radim i tako me je uvo zabolelo da ni sad, sutradan nije sasvim proslo. onda sam citala da uglavnom ljudi ne zapusavaju i vise mi nista nije jasno. sem da joj danas samo brisem ono sto iscuri user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Čime čistite nosić?
23.12.2016 18:45:18   
IvanaSK RR
I ja imam tu kao ME.
Valerie, tvoja je rucna, znam na koju mislis. Ti joj cisti pumpicom i nemoj da zapusavas drugu nozdrvu i to je to :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Čime čistite nosić?
23.12.2016 19:48:42   
LauraAndrija
Sa spricem fiziološki, pa posle pumpicom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Čime čistite nosić?
23.12.2016 19:53:38   
Anck Su Nmaun
Sve u svemu , mozes i da zapusis i da ne zapusis user posted image
Imamo i mi tu rucnu, ja licno ne zapusavam i super izvlaci.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here