|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
18.9.2020 12:33:17   
Misha i Ljisha
Didy i ja se evo vec sad toga bojim. D me pitala vec 100pyta kad ce smeti da se sminka. Mene to izludjuje. Ja se ne sminkam ne lakiram nokte osim za posebne prilike. Leti doduse volim da nalakiram nokte na nogama i to zato sto non stop idem bosa pa nalakiram neki tamni lak da se ne vidi da li su mi nokti prljavi slucajnk od prasine 😂 lakiranje noktica dozvoljavam samo na raspustu ili eventualno vikend za skolu se skida. Ucim je sta je pristojno. Da je bitnije da si cist i da drzis do higijene a ne da imas sminku ili slicno. Da je bitno da treniras i da se trudis da jedes zdravo itd. Ali...nemam pojma da li cu uspeti y svemu tome. Plasim se iskreno. Kod nas se preteruje sa tim stvarima. I sa oblacenjem i sa sminkom i sa frizurama i noktima. Ja uvek kazem npr deci u skoli kad se iznenade koliko imam godina da mi je lice mladoliko jer se ne sminkam 😂 svi mi dadose ispod 30. Ali stvarno gledam tetku koja u zivotu nije otisla na posao da nije u fulu nasminkana izgleda 10 godina starija od moje mame a ustvari je obrnuto. Ja duboko verujem da nijedna sminka nije ok. Kad kazu nije testirana na zivotinjama. Ja se samo nasmejem i kazem znaci da su svi sastojci u njoj testirani na zivotinjama pre 10 godina 😂 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
18.9.2020 12:48:54   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Didy i ja se evo vec sad toga bojim. D me pitala vec 100pyta kad ce smeti da se sminka. Mene to izludjuje. Ja se ne sminkam ne lakiram nokte osim za posebne prilike. Leti doduse volim da nalakiram nokte na nogama i to zato sto non stop idem bosa pa nalakiram neki tamni lak da se ne vidi da li su mi nokti prljavi slucajnk od prasine 😂 lakiranje noktica dozvoljavam samo na raspustu ili eventualno vikend za skolu se skida. Ucim je sta je pristojno. Da je bitnije da si cist i da drzis do higijene a ne da imas sminku ili slicno. Da je bitno da treniras i da se trudis da jedes zdravo itd. Ali...nemam pojma da li cu uspeti y svemu tome. Plasim se iskreno. Kod nas se preteruje sa tim stvarima. I sa oblacenjem i sa sminkom i sa frizurama i noktima. Ja uvek kazem npr deci u skoli kad se iznenade koliko imam godina da mi je lice mladoliko jer se ne sminkam 😂 svi mi dadose ispod 30. Ali stvarno gledam tetku koja u zivotu nije otisla na posao da nije u fulu nasminkana izgleda 10 godina starija od moje mame a ustvari je obrnuto. Ja duboko verujem da nijedna sminka nije ok. Kad kazu nije testirana na zivotinjama. Ja se samo nasmejem i kazem znaci da su svi sastojci u njoj testirani na zivotinjama pre 10 godina 😂 





Kao da sam ja pisala ovaj post. Moji ucenici ne veruju da cu za koji dan 37 godina. U prodavnici mi govore devojko. 🤣
Meni je mnogo bitnija unutrasnja lepota. Decu ucim isto tim stvarima. Naravno, higijena na prvom mestu. Ne dajem u skolu da idu sa lakiranim nokticima. Samo kad su na raspustu može. Nesto ni ne traze. Valjda su se navikle bez toga. Skoro sam se iznenadila kad sam videla koleginicu bez sminke. "Uplasila sam se". Ok je sminka, ali ne treba ni sa njom preterivati. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.9.2020 12:49:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
24.9.2020 11:49:39   
mikica88
Ljisa kad napise ima se sta procitati.
Meni su nolti nalakirani kod malih devojcica jako slatki, a i sad imaju lakovi koji su na vodenoj bazi i posle ih operu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
24.9.2020 11:54:44   
emicaa
Kod mene su nokti uvjek nalakirani,ali kratki i uredni.Dora isto voli ponekad da joj nalakiram.Uglavno svjetlije,njeznije boje.Kad ide u skolu ne lakira,sama trazi da joj skinem.

Menibje bitno da sam lijepa sebi,i kad se sminkam sminkam se za sebe.Apsolutno me ne zanima sta ce drugi reci.Nisam umisljena ali znam da sam slatka i bez sminke tako da mogu i takva hodati 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.11.2023 15:25:34   
Srecko47E
Ja se sredjujem oduvek za sebe.
Volim da mi je kosa cista,odmah se lepse osecaj.
Nokti sredjeno,poletno se osecam.
Lepo se obucem,sebi sam najlepsa,cak i onda kada imam visak kg.

Bitno je da zena sebe ne zapusti.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.11.2023 18:00:36   
flamingos
Apsolutno se slažem.Sređujem se zarad sebe.A to ko šta misli ne zanima ne.Bitno da sam ofarbana,doterana,prikladno obučena u skladu sa godinama i da sam ja zadovoljna.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.11.2023 20:54:32   
Ana RR
Ono što svakome savetujem je da uradi analizu boja. Svako od nas pripada nekom dobu na osnovu tena, boje očiju itd. Mnooogooo, mnogo žena se npr farba u boju kose koja im apsolutno ne stoji, čini ih starijima, čini da se nepravilnosti lica istaknu itd. Kupovina garderobe će biti mnogo jednostavnija kada znate koje boje vam pristaju i ističu ono najlepše na vama.



< Poruku je uredio Ana RR -- 1.11.2023 23:50:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.11.2023 21:49:53   
flamingos
Hvala Ana na savetu.Nisam znala za to.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.11.2023 22:06:25   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ono što svakome savetujem je da uradi analizu boja. Svako od nas pripada nekom dobu na osnovu tena, boje očiju itd. Mnooogooo, mnogo žena se npr farba u boju kose koja im apsolutno ne stoji, čini ih starijima, čini da se nepravilnosti lica istaknu itd. Kupovina garderobe će biti mnogo jednostavnija kada znate koje boje vam pristaju i ističu ono najlepše na vama.




Slazem se Anci. Sad postoje i strucnjaci ako ne znas sam da odredis.


< Poruku je uredio Ana RR -- 1.11.2023 23:51:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
1.11.2023 23:49:29   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ono što svakome savetujem je da uradi analizu boja. Svako od nas pripada nekom dobu na osnovu tena, boje očiju itd. Mnooogooo, mnogo žena se npr farba u boju kose koja im apsolutnonestoji, čini ih starijima, čini da se nepravilnosti lica istaknu itd. Kupovina garderobe će biti mnogo jednostavnija kada znate koje boje vam pristaju i ističu ono najlepše na vama.






Slazem se u potpunosti.....ja sam se bila farbala pre u cnu boju i izgledala sam mnogo starije....Ipak je plava pun pogodak posto imam i svetle oči...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 0:01:50   
Ana RR
Retko kome stoji crna kosa, a da nije super zgodna klinka sa preplanulim tenom haha Ja sam jedva ubedila mamu da prestane da se farba u crno, jednostavno nije za starije žene, samo deluje još starije i izmorenije, podočnjaci dođu do izražaja, bore, sve. Još uvek se farba u tamno ali barem nije crna.

Davno sam radila neku online free analizu i po njoj sam jesen, što sam i mislila, ali hoću da uradim kod jedne devojke baš detaljnu analizu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 6:40:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Kata90



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ono što svakome savetujem je da uradi analizu boja. Svako od nas pripada nekom dobu na osnovu tena, boje očiju itd. Mnooogooo, mnogo žena se npr farba u boju kose koja im apsolutnonestoji, čini ih starijima, čini da se nepravilnosti lica istaknu itd. Kupovina garderobe će biti mnogo jednostavnija kada znate koje boje vam pristaju i ističu ono najlepše na vama.






Slazem se u potpunosti.....ja sam se bila farbala pre u cnu boju i izgledala sam mnogo starije....Ipak je plava pun pogodak posto imam i svetle oči...
I ja se farbam u crno godinama unazad.Da poslušam vaše savete.Mada,svi mi daju manje godina,a i volim crnu boju.Šta znam...Svakako hvala na savetima.


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 8:13:58   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ono što svakome savetujem je da uradi analizu boja. Svako od nas pripada nekom dobu na osnovu tena, boje očiju itd. Mnooogooo, mnogo žena se npr farba u boju kose koja im apsolutno ne stoji, čini ih starijima, čini da se nepravilnosti lica istaknu itd. Kupovina garderobe će biti mnogo jednostavnija kada znate koje boje vam pristaju i ističu ono najlepše na vama.





Da!

Meni je super resenje-odeca,kosa...
Stil.


Potvrdilo mi je da sam na pravom putu i udaljilo me je od crvene boje,koju sam obozavala.

A cena je zaista zanemarljiva.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 8:35:36   
flamingos
Lepo.Imate iskustva sa tim.Ma ja sam lepa kako god.🙄

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 8:36:21   
Srecko47E
Bitno da si ti sebi lepa!
To je najvaznije.
Zena mora biti sebilepa i cilj je da je ona zadovoljna.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 9:02:10   
flamingos
Baš tako.Sebi lepa,a ostalima mogu,a ni ne moram.Bože moj,svako od nas ima prava na svoje mišljenje.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 9:21:17   
Srecko47E
Naravno.

Danas je lepota upitna stvar,toliko je sve pomereno i ograniceno.
Granice lepote su otisle u nedogled,ceni se plastika,izvestacenost.
Priroda je bacena u drugi plan.

Uostalom,lepota je u oku posmatraca.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 9:37:53   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Retko kome stoji crna kosa, a da nije super zgodna klinka sa preplanulim tenom haha Ja sam jedva ubedila mamu da prestane da se farba u crno, jednostavno nije za starije žene, samo deluje još starije i izmorenije, podočnjaci dođu do izražaja, bore, sve. Još uvek se farba u tamno ali barem nije crna.

Davno sam radila neku online free analizu i po njoj sam jesen, što sam i mislila, ali hoću da uradim kod jedne devojke baš detaljnu analizu.


Anci, ako mislimo na istu i ja bih uradila analizu.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 9:49:37   
Srecko47E
Ako neko zeli da radi analizu,mogu da preporucim od srca Sanju,ona je na ig.
Zena je jako detalja i tu je za sva pitanja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.11.2023 9:56:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ako neko zeli da radi analizu,mogu da preporucim od srca Sanju,ona je na ig.
Zena je jako detalja i tu je za sva pitanja.
Hvala.Ma,bitno je da sam ja zadovoljna.


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
6.11.2023 14:43:49   
Srecko47E
Naravno,zene se generalno zapuste kada se udaju.Dobiju decu...

Ja volim kada imam odredjen broj kg,frizuru,..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
6.11.2023 15:23:29   
flamingos
Sad ću biti još lepša i sebi,a i mužu.Uskoro odoh da se sredim kod frizerke.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
7.11.2023 12:16:05   
Srecko47E
Ja imam visak kgkoji nikako da regulisem-
Vec me ozbiljno opterecuje.

Danas je taj dan za novi list.
Ne cekam podeljak.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
7.11.2023 12:51:56   
flamingos
Sređena u fulu.Kilaža odlična.Zadovoljna sam,što je najbitnije.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
24.11.2023 10:29:23   
Srecko47E
Krenula sam na detox.
Bas mi prija.
Pijem sokice,ali imam i jedan obrok,zaista ne mogu biti samo na sokovima.
Prija mi,pletna sam i mnogo se lakse osecam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here