|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.7.2013 15:03:18   
bea83
Imam pse ceo život što u stanu što u dvorištu, ali sad sa bebom ili malim detetom ne bih se odlučila na držanje kuce u stanu.
Inače moja zaova ima maltezera, poprilično se linja i jako je lajav, a mene to užasno nervirauser posted image  
Za stan je dobar izbor bišon, on se provereno ne linja, nema nikakvog mirisa od njega jedino što je pomalo dosadan i s godinama postanu namćorasti (ne u smislu da ujedaju nego samo leže i spavaju,mrzi ih da ustanuuser posted image ) Kumin bišon je često kod nas kad idu na letovanja/zimovanja, lak je za održavanje ali za mene dosadnjikav

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.7.2013 16:02:37   
doktorkakristal
Meni je civava u kuci,spava sa nama svugde se penje i naravno da se povremeno linja,e sad mora da se cisti vise nego inace jer izlazi napolje da se igra,ali ljubav koju pruzaju zamenjuje sve nedostatke,mene nervira to tripovanje okoline tipa stize vam beba da izbacite to pseto napolje,prvo on je clan porodice drugo meni je bio uteha u jako teskim trenucima,bebi nece smetati,a i psi su odlicni i dokazano je da deca koja odrastaju uz njih imaju manje sanse da obole od astme,na kraju krajeva ne planiram da dete drzim u sterilnim uslovima.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
24.7.2013 8:40:40   
nata11
Ma ne brini doktorkristal u svetu je normalno da imas ljubimca i bebu zajedno u stanu. Kao sto i sama kazes neces izbaciti clana porodice. Ti najbolje znas kakav je tvoj pas i da li ce eventualno biti ljubomoran na bebu ali samo mu ogranici kretanje tj. da ne ulazi u pocetku kod bebe u sobu i to je to. Moja rodjaka ima retrivera koji otkako su dobili bebu dok beba spava on lezi ispred vrata sobe i ukoliko slucajno krene beba da se vrpolji dotrci u prizemlje da ih obavesti user posted image a kuma ima pikenezera koji je u dvoristu ali je toliko ljubomoran na bebu jer mu je ukrala svu paznju da se to vidi iz aviona.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
24.7.2013 10:10:20   
doktorkakristal
user posted image umeju da budu jako pazljivi i bas korisni u cuvanju dece,ali mislim da je normalna pocetna ljubomora

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 14:32:12   
spasiceva
Mi imamo macku i super se slaze sa decom.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 14:47:12   
nenad.milovan
Imamo i macku i psa i papagaja. Opasna druzina. Stalno su zajedno. Papagaju je otvoren kavez pa on izlazi kad god hoce napolje, a samo smislja kako ce da napravi neki nestasluk i ima punu podrsku od svojih drugara...

(odgovor članu spasiceva)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 14:57:18   
wivern
Sa prvobitna dva papagaja stigli smo na 5, tako da sad imamo dve kornjace;5 papiga i psa...jos samo da dobijemo i bebca i kompletni smo :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nenad.milovan)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 14:58:08   
lesica
Wiv, biće user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 15:05:41   
Наташица
немамо, али бих ја тако хтјела. не могу вам описати ту жељу. неког пса или мацу, можда зеца...али имамо мали стан тренутно па се и ми гурамо. надам се ускоро да ћемо имати нешто веће да узмемо љубимца. таман ће ми дијете порасти још мало па ће бити пажљивија, овако их само чупа, удара...жао ми животиња, али их воли и не боји се што ми је драго.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 15:28:41   
Janncica

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal
mene nervira to tripovanje okoline tipa stize vam beba da izbacite to pseto napolje


uh kako mi ovo ide na zivce...
mi smo imali bernandince user posted image nezni dzinovi,odlicni sa decom i opasni kao pojava. Neko nam ih je otrovao pre dve godine... user posted image user posted image
Sad imamo jazavicara(mi iz krajnosti u krajnost)...

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.8.2013 16:03:23   
wivern

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Wiv, biće user posted image

Bice, bice...nego razmisljam da li bi bilo mnogo da uzmemo i iguanu :)
Poklanja neki lik, seli se..pa ko velim ;)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 10:24:04   
nata11
E wivern ti si moj idol user posted image user posted image Ja obozavam zivotinje ali toliki broj neznam da li bih prihvatila da cuvam. A gde se cuva iguana, u kavezu illi ...?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 10:54:15   
pipi_coco
Mene duša boli za mačorom mojim, morali smo ga ostaviti kada smo se preselili user posted image user posted image

Sad čuva našu staru kuću, ima kućicu na balkonu i penje se u nju preko drveta, mm ga svaki dan obilazi i nahrani, i ja često idem pa me tuga uhvati. Duša draga svaki dan je tu oko kuće ili dvorišta. Nosila sam ja njega i u stan ali se boji i ne može da se navikne user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 12:25:33   
wivern

IZVORNA PORUKA: nata11

E wivern ti si moj idol user posted image user posted image Ja obozavam zivotinje ali toliki broj neznam da li bih prihvatila da cuvam. A gde se cuva iguana, u kavezu illi ...?


Nemam pojma kako je cuva ovaj lik...mislim da nije u kavezu jer ima 1 metar :)

Pa ja nedostatak dece lecim sa novom zivotinjom :) i sad vise nemam mesta, treba mi veca gajba :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 12:45:58   
doktorkakristal
Ja moju civavu ne bih dala ni za milion,mislim i da su deca koja rastu sa zivotinjama srecnija i bolja
Za iguanu treba stakleni kavez i podno grejanje njima odgovaraju vece temperature

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 12:53:56   
Sanja90
Mi imamo malo mace,deca ga obozavaju,igraju se zajedno,mnogo su slatki...pre nje smo imali macora Toma koji je otisao za mackom i vise se nije vratio,dusa me boli jer je mogao sve da istrpi(mislim na decije nestasluke) i bio je bas pametan macor, a i deca su ga obozavalauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 13:01:46   
pipi_coco
Mačori su zakon! Tako znaju biti umiljati i pametni da je to nevjerovatno.

I ja mislim da je pozitivno i čak i zdravo da djeca odrastaju uz životinje. Mislim da to doprinosi njihovom imunitetu, da razvija osjećaj bliskosti, pažnje i odgovornosti user posted image

p.s. mislim da se to čudo-"kavez" za iguanu zove terarij i to bude staklom obloženo, mora imati vodu, grijanje i svjetlost (često sam viđala da imaju neke lampe unutra) i granu drveta za izležavanje


(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 13:04:38   
wivern
Znaci morala bih ja da je grejem :)
MM bi se odusevio, on mrzi gmizavce :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 13:10:13   
Štetica
Wiw sa tim cudom kod mene nebi presla prag,mrzim gmizavce.Jezim se i od malog poljskog gusteta a kamo li od tog od 1m.
Ako ti fali zivotinja,poklonicu ti ja 2 maceta. Krzno im je kao plisana igracka meko.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 14:02:11   
wivern
Fali mi veca gajba, definitivno ;)
Ali barem ce mi deca rasti u sreci i veselju...i dzungli :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 14:19:33   
nata11
Ne bih se ja resila da cuvam to cudo od 1 m Wivern user posted image A sta ako izadje? Jel moze da se desi da napadne ljude ili su biljojedi? Ja otkad sam citalo kako ona zmija u kanadi podavila decu na spavanju jezim se od svih tih gustercica i zmijica user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 14:27:24   
Olga75
ja ne ljubim te reptile , gustere i to jih
imam jednog drugara koji drzi tarantule a ima dvoje male dece , svako si svoje zna user posted image
mi imamo naseg Astora i neka nam ga user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 14:36:39   
wivern
Zmije i paukove ne volEm..ali gustere obozavam... Nisam cula da je iko imao neprijatnost sa gusterima, osim u obrnutom smeru..da se decica malo zanesu, kao i sa svakom zivotinjom :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 14:40:42   
minnica
imamo dva psa u dvorištu. ja jako volim životinje i ok mi je da ih čovek drži ako ima uslova za njih, a ako nema onda su te životinje kao u zatvoru i to mi je surovo. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.8.2013 15:05:19   
doktorkakristal
Nasi psi zive bolje nego pojedini ljudi,ali ozbiljno,iskljucivo se hrane adekvatnom hranom,imaju sve uslove uz to su mazeni i pazeni,posebno civava koja je u kuci sa nama

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here