|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2013 18:14:22   
MarijaIvanovic
Ja imam AMERICKA AKITA legla.
Sad stizu mlade stence sa ovog legla.
OTAC Cameron Red Mist 6xPRM,12xCAC,2xCACIB,2xRCACIB,13xBOB,6xJBOB,JBIS3, BOG3,2xBOG2,JBIS,6xBOG,
2xBIS2,derby winner FCI prvo mesto,WDS Austria 2012 V4,JCH SRB,CH SRB,JCH BIH,hips HD-A,elbows ED-0.
MAJKA Nikita 2XBABY BIS 2,3XPRM,JCHSRB

Marija izbrisala sam kontak. Ako je neko zainteresovan moze vam poslati pp.
I molim vas da ubuduce postujete pravila foruma i ne piset_e velikim slovima.


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 10.9.2013 20:15:27 >

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.9.2013 20:11:40   
nata11
Odvojite malo vremena da potpiset_e peticiju protiv istrebljenja pojedinih rasa u Danskoj http://www.change.org/petitions/tell-denmark-to-stop-banning-dog-breeds-2

< Poruku je uredio nata11 -- 23.9.2013 20:14:17 >

(odgovor članu MarijaIvanovic)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.9.2013 22:25:58   
Bebilina
Imamo, cera ima, dobila za treci rodjendan dva morska praseta. Nazvala ih je Gospodin Cupko i Gospodin Klupko (prim-pev, al obavezno sa Gdin user posted image ) i zive u svom box-u u dvoristu, sa kucicom u vazduhu. Svekar je napravio citavu konstrukciju, i to je bio rodjendanski poklon. user posted image
E nazalost nedavno je Mr Klupko uginuo, tako da je Cupko dobio drugara Mr Coco-a, bebu. Sad se njih dvojica druze, a mi i celi komsiluk ih mazimo i pazimo. Svi im donose povrce, cuvaju ih kad putujemo.user posted image
Sin ih obozava, u stanju je po pola sata da sedi pored kaveza i gleda ih, pokusava da ih pomazi. Dam mu i povrce pa ih hrani user posted image Cera isto, bas ih vole.
Ja sam misljenja da deca treba da imaju ljubimce, od tog nekog uzrasta od 3-4god barem. Ja sam imala pudlicu-mesanca i imam predivne uspomene na nju. Mm-ovi oduvek cuvaju labradore i trenutno imaju jednog totalno otkacenog user posted image Ceri smo obecali da cemo imati cokoladnog kad poslednja beba bude dovoljno velika (da imamo svi vremena za kucu) al kad vidim kakav je ovaj od svekija predomislim se! Mozda ipak neki koker user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
24.9.2013 12:49:55   
mara985
Imam psa, vucjak, divan je! user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.11.2013 21:03:12   
Figaro88
user posted image
Nas Grickouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mara985)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.11.2013 21:28:13   
madre
jooj, kako je A ushicenauser posted image
mnogo vam je sladak taj vas grickouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.11.2013 22:29:43   
milicicak
Mi nemamo ljubimca, ona ima nas user posted image inace je macka a zove se Cupka

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.11.2013 10:46:26   
vikiveki
Mi smo imali dva kućna ljubimca hrčka i kuče.Hrčak nam je jedan dan iznenada umro....joj to je bio dan žalosti svi smo plakali...sada nam je ostao samo kuca Džeki inače rasa je srednji šnaucer biber so,deca ga obožavaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 10:09:22   
Peace*
Imamo kornjače od pre koji dan. user posted image

user posted image

Ova što žmuri ima konjuktivitis. user posted image

Vodili smo je pre koji dan kod veterinara, očistio joj je oči fiziološkim, namazao pantenolom, i rekao da u vodu u akvarijumu stavljam po 1 dcl kamilice. Međutim ne prolazi. Juče su nam dali AD kapi, da damo kornjači da pije, ali kako joj prinesemo špric, ona tako uvuče glavu u oklop, da joj zadnje noge i rep skroz ispadu. user posted image I stavljamo joj Dexametazon-neomicin u oči. Oko 13h će mama odneti kornjaču opet kod veterinara, kažu da bi joj injekcija ad kapi pomogla.
Jadnica (to je ova što žmuri), ne vidi da jede, pa joj bacam jednog po jednog komarca po nos da bi mogla da pronađe.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 12:36:10   
Klarita
Nemamo i ne zelimo da imamo. Kuce ce se uskoro odseliti i bice zivela sloboda u dvoriste.
Tasho, eto zbog cega bas ne zelim kucne ljubimce. Ne mogu bre brate pa i za njih da se sekiram i vodam veterinarima, da mislim na hranu, na cuvanje kad me nema user posted image . Kad poraste jos malo, pa kad bude trazila i trazila i trazila i plakala e, onda cu da joj popustim..do tada, NE!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 12:44:57   
Peace*
Vodila je mama kod veterinara, i zadržana je tamo na lečenju. Stavili su je u akvarijum sa ribicama, tamo je voda čišća i toplija, i daju joj D vitamin. Sledeće nedelje ćemo videti hoće li se oporaviti, pa je mama za svaki slučaj za večeras naručila još jednu. Ako i ona preživi, onda ćemo imati 3. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 12:47:25   
Klarita
Leleeee, blago si ga vamauser posted image Ja ne volim i to ti je, a ko voli, postujem!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 13:00:55   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*
ona tako uvuče glavu u oklop, da joj zadnje noge i rep skroz ispadu. user posted image

Jaoooo, sve sam videla tu scenu, jadnica user posted image
Ja nemam ljubimce, sramota, ali nemam, iako smo u kuci, ali znaaam kolika je to obaveza pa se ne usudjujem dok jos malo decica ne porastu...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 13:11:22   
Peace*
Ja se godinama borim protiv ljubimaca. Ribice su mi dosadne, imali smo ih i završile su u wc šolji.
Ali kornjače su diiiivne. Pa ona šeni kad čuje da otvaram kutiju sa hranom, ne možete da zamislite. Maze se. user posted image

I već sam zabrinuta šta će biti sa njima kad u junu pođem sa mamom i decom na more, jer tatu i muža ne vidim kako brinu o kornjačama.... Razmišljam kako bi mogle sa nama u Grčku. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MarijaIvanovic)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 13:40:37   
wivern

IZVORNA PORUKA: Peace*

Imamo kornjače od pre koji dan. user posted image



Jaaoooo ovako su izgledale moje kad su bile male. Sad su porasle toliko da ih hranimo hranom za macke user posted image . I moja je primala injekcije kad je bila manja, zapusili su joj se usni kanali od vrucine..u glavnom najvaznije je da im je oklop cvrst, sve ostalo se lepo izleci
Meni psic pre neki dan pojeo kauc user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 13:43:57   
Wannajah
Moj muz je prosle godine nabavio kuce nemackog ovcara.. Joooj kako je meden bio.. Moj sin je uzivao da ga mazi,hrani,da se igra sa njim... Bio je kod nas celih 5 dana i onda ga je 100% moja svekrva spakovala negde daleko u neku nedodjiju jer joj je boze moj gazio i kakio po travi... Nikada nismo saznali gde je.. Mi smo mislili da cemo umreti od tuge. Dete nije babu hteo da pogleda mesecima koliko je bio ljut na nju. Ni ja nisam bila ravnodusna. I dan danas ga spominjemo. Posto nam nije dozvolila kuce,samo da mog malisu nekako oraspolozim odem i kupim morsko prase i pokajem se kao nikad u zivotu ali sta cu. Moram da je trpim zbog deteta. Taj strv koji pravi,taj smrad ako je samo dva dana ne ocistis... Fuj! Dlake,hrana,izmet svuda oko kaveza.. Moram pored bebe i skolarca jos i o njoj da brinem.. Al sta cu.. Eto izjadah se bar ovde.. :)

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 13:51:06   
nata11

Meni psic pre neki dan pojeo kauc user posted image

klasika user posted image
Ljubimci pruzaju puno ljubavi, predivni su i vremenom te obaveze oko njih vam prerastu u naviku i nista nije tesko jer ih obozavate. Ali najbitnije je biti iskren i razmisliti dobro da li ste stvarno spremni za jos jednu dodatnu obavezu. Ako niste onda je bolje neuzimati ih. Cesto ljudi ne razmisle dobro pa onda kada kuca poraste izbace je na ulicu jer pobogu laje, ne sterilisu jer nemaju para pa bacaju u kontejneru male mace itd, itd... Tako da je bolje sto kaze Klarita nemam vremena i tacka, kada budem mogla da mu se posvetim koliko zasluzuje uzecu

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 13:59:00   
Figaro88
Mi sad imamo dva hrcka-Gricko i Micko,i ribice.U planu je i papagaj(mm bi voleo),ali on smrdi,a ja ipah ne bi te "mirisljave" drzala u stanu.Ribice mi uopste nisu dosadne,toliko toga moze da se radi oko akvarijuma,da se stalno uredjuje.MM mi je obecao juwel 125 rio za rodjendan,ne mogu da docekam user posted image Inace pre dva dana smo dobili i prve prinove,11 malih ksifoa,ne znam gde cu ih sve sad...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:07:36   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja se godinama borim protiv ljubimaca. Ribice su mi dosadne, imali smo ih i završile su u wc šolji.
Ali kornjače su diiiivne. Pa ona šeni kad čuje da otvaram kutiju sa hranom, ne možete da zamislite. Maze se. user posted image

I već sam zabrinuta šta će biti sa njima kad u junu pođem sa mamom i decom na more, jer tatu i muža ne vidim kako brinu o kornjačama.... Razmišljam kako bi mogle sa nama u Grčku. user posted image

Jaooo, stvarno? Gde ste ih kupili? user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:12:51   
Figaro88
Torbice imas ih u zosopovima gde ima i ribica,preslatke su.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:20:59   
Peace*
Nema žene, nemate pojma. user posted image Zabranjen je uvoz vodenih kornjača pre par godina. Koliko sam razumela, ljudi su puštali uvozne u Dunav i pretilo je istrebljenje naših domaćih kornjača jer su ih uvozne ubijale, te uvoz zabranjen. Svuda ima samo kopnenih.
Moja mama je slučajno našla ove tri, čak ih vlasnica zoo shopa nije držala u radnji već kod kuće, i priznala da ih ima tek kada je mama oplela žalopojku. user posted image
Tako da Torbi, idi plači u zoo šopovima. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:37:38   
wivern
Torbi moja redovno nosi jaja, ali ih uvek izbaci u vodi sto nije dobro. Sad smo joj napravili kadicu sa peskom (ovukli pesak sa Tasosa prosle godine user posted image ) pa ako mi uspe ta akcija imas od mene kornjacice. Kod nas se inace sve zivotinjice lepo razmnozavaju, imali smo malu nimficu ali je na zalost uginula posle 6 meseci..mnogo su nezne tpicice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:41:02   
Peace*
wivwrn, ove vodene kornjačice bi ipak trebale imati i suv deo akvarijuma, jel? Nisam još nabavil pljosnato kamenje, ne znam ni gde bih ga tražila, pa sam ubacila neke posudice koje su plitke (naopako stavila kao ostrvce).
I hajde da te udavim sada još malo: voda ne sme biti hladna? Mora biti ustajala zbog hlora? Čime mažeš oklop? Dali su mi neke kapi za oklop, a posle veterinar kaže da je bolje pantenolom? I dali su mi neke vitaminske kapi za vodu u akvarijumu. Koliko puta dnevno ih hranim? Deca bi 2x. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:42:05   
Peace*
I rekli su mi da na 3l vode bar 1x nedeljno stavim 1dcl čaja od kamilice?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.5.2014 14:46:59   
Peace*

IZVORNA PORUKA: lanajelena



Mi kad smo posli na more odneli smo ih u radnju gde smo ih i kupili(njihova dobra volja),malo smo se zaboravili kad smo se vratili tako da su dzedzale vise od mesec dana tamo,sve su prezivele user posted image



Eeeeeee, vidiš, eto rešenja za more. Uvaliću ih kod veterinara, valjda će pristati. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here