|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 15:00:09   
Peace*
Stavi peškir u kartonsku kutiju, ušuškaj ih.

Kontaktiraj Wiv na pp, ona ima više iskustva od mene.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 15:11:19   
wivern
Jaao Peace kakve su slatke...i male.
Moracu da fotkam mog dzina da vam pokazem kolika je narasla.
Serpi, trebalo bi samo da ih drzis u nekoj posudi sa makar 1cm vode, kapiram da ces ici kolima ili prevozom znaci nece biti bas napolju i nece im biti toliko hladno. A one na hladnoci upadnu u san, tako da je sasvim ok da ih uzmes.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 15:49:26   
serpica
Devojke hvala vam,divne ste..
Wiv,ne znam koliko cu moci autom da idem negde,pored njih troje i ja ovakva,tesko,nego sam mislila da mi neko od prijatelja donese kad budu isli..ili cu na kraju da uzmem ove sto sam nasla,ili makar jednu..jer mi je stvarno ludo da dam 1500din user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 22:21:02   
wivern
Ja se ne secam koliko su bile moje, ali je stvarno mnogo 1500..nesto mi to mnogo zaista..
Meni se zalomilo da budu muzjak i zenka i ona stalno nosi jaja, ali ih uvek izbaci u vodi i propadnu. Kad je stavim na pesak da snese ona nece, ne pomera se.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.12.2014 7:20:14   
serpica
Wiv ja sam ih svojevremeno placala nesto sitno,ne znam,150,200 din i sad sam bas htela da im ispunim zelju i kupim im,ali kad se sve preracunam sa opremom mnogo mi,iskreno. Zalosno je sto ta zena koja ih ima hoce da zaradi na njima,razumem ja da ih nigde nema ali da uvecas cenau 10x stvarno nije ok.
A one se raduju bas....skromne su i zao mi je ako im ne ispunim zelju. Valjda cu ih negde naci.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.2.2015 22:42:53   
wivern
Milicicak takve su bile i moje i isto sam ih hranila racicima, a onda su toliko porasle da sad jedu hranu za macke. No poenta je (tako su meni objasnili), sto im vise povecavas prostor u kom borave one vise rastu. Moja cak i jaja izbacuje, ali nikako nece u suv pesak kad je stavim, sve izbaci u vodu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.2.2015 22:50:34   
milicicak
Wiv, hvala :) one su ogromne, videla sam sliku :)
Mi bi trebalo da ih za vikend prebacimo u mm-ov stari akvarijum. Imace vise nego dovoljno prostora a i macka je nece smarati.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.2.2015 22:55:59   
wivern
Tako sam im ja 4 puta kupovala vece kadice, i sad im je ova mala ali ne smem vecu. Slobodno mozes da je hranis hranom za macke, one su mesozderi a svakako ti je jeftinije kupovati kesu hrane. Znas kako stamane kad im bacim par krekera, samo puca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.2.2015 23:01:42   
milicicak
Odlicno, ionako kupujemo hranu za macke :) a za sad ce joj biti dovoljan stari akvarijum :) o vecem cu da razmisljam ako prezivi macku i dete :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 7:49:54   
milicicak
Wiv, koliko susenih racica bi trebalo da pojede mala kornjaca u toku dana?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 7:55:20   
wivern
Ja sam to odprilike bacala, zahvatim sa dva prsta pa koliko uzmem.
Negde sam citala da bi one trebalo da imaju i po jedan dan kada ne jedu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 8:09:42   
emicaa
Koliko su zahtjevne kornjačice i šta sve treba od opreme?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 8:12:56   
wivern
Treba ti kadica, balon u koji ces sipati vodu da odstoji i kornjace. samo u prvih par meseci cesce menjati ustajalu vodu. to je to

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 8:17:41   
emicaa
A ne trebaju grijači za vodu user posted image imam još jedno poglupo pitanje,na kakav balon misliš,onaj pravi ili user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 8:25:45   
wivern
Na onaj sto koristimo mi koji nismo u EU user posted image
Npr ovako

user posted image

Ne treba grejac, pa na sobnoj temperaturi im je sasvim ok. Ja ih leti izbacim na terasu i one uzivaju, zimi im stavim lampu da im bije u kadicu i one izadju da se suncaju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 8:35:16   
emicaa
Od koliko litara je tvoj akvarijum,sad pročitah na nekoj stranici da im trebaju veliki.Ajd slikaj ti meni svoj da vidim kako to sve izgleda pa mi pošalji,možeš i na fb u poruci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 8:40:30   
wivern
Ja u moj stavim 10 l, ne treba im bre mnogo veliki. Moje su previse narasle kornjace, moja kadica je za glodare u stvari ali im super odgovara. Dimenzije su 30x60, odprilike. Imas na 38 ili 39 strani kako izgleda.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.2.2015 9:13:27   
emicaa
Hvala ti,za sad znam sve što me zanima,još samo da ubjedim ovog svog da ih uzmemo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.6.2015 0:22:30   
vikiveki
Mi imamo psa i pevajućeg papagaja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.6.2015 9:10:54   
nata11
Jel to kornjacica ima opet u prodaji? Zadnji put kada sam ih trazila bila je zabranjena prodaja istih.

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.6.2015 9:18:50   
wivern
Nato ja ih nigde nisam videla u prodaji. Ako ove moje ikada budu uspele da izbace jaja u suv pesak rado cu ti proslediti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.6.2015 10:34:48   
vikiveki
Ih koliko ja kaskam...nisam ni znala da je zabranjena prodaja kornjača...ne mogu tačno da se setim kada je to bilo,ali sećam se da sam pre par godina na nekom vašeru videla kako prodaju male kornjačeuser posted image možda je to bilo nešto protivzakonito

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.12.2015 19:12:29   
IvanaSK RR
Imamo dva hrčka i psa.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
29.12.2015 19:26:59   
adulence
Imamo sijamsku macku Miju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
30.12.2015 19:38:35   
Anck Su Nmaun
Dva papagaja i 20 ribica
A kod mojih Zlatnog retrivera..moju bebicu iz devojackih dana user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here