|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2014 19:47:14   
Cakana84
Jao Wiv, koji urnebes pravi tvoj pas.user posted image Moja bi verovatno pojela vrata. Mi smo u iznajmljenom stanu pa nisam smela da rizikujem ozbiljniju štetu. Sada urniše dvorište, ali se to lakše podnosi. Meni skače na glavu, zna da joj sve dopuštam.

UM, haski je prelep.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2014 1:04:58   
Torbica
Sve znam, ali ne mogu da se pomirim sa tim...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2014 1:25:53   
Sanjalica1980
Ema maca je divna. Ja ih prosto obozavam. Imala bi ih nekoliko da mogu.
Meni se zak svidja i ona Sfinks koja je svima gadna.
Jos je umiljatija i privrzenija vlasniku od drugih maca.
Ja sam imala sibirsko plavu macu ali je bio divljak.
Obozavao je da spava kod mene i to obavezno da oseti moje telo blizu.
Znao je kada se vracam kuci tj. kada cuje lift pocne nenormalno da mnjauce. Mama i tata nisu mogli da veruju kako zna kada ja dolazim s' obzirom da je lift cesto isao gore dole.

Volim mog Tobija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2014 10:22:02   
emicaa
u bosni sam imala macora zvao se Cica,pratio me kad idem pod tus,kad odem kod kume on se tad nije pojavljivao kad se ja vratim vrati se i on,Ema je potpuna suprotnost,mogu na prste izbrojati koliko sam je do sad puta izmazila,sad dodje malo cesce od kad je beba tu,proradila ljubomora.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.9.2014 16:33:25   
nata11
Mali haski ulepsa mi dan klik

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.9.2014 16:41:29   
wivern
Nato kako se ono samo trudi user posted image , pa jos i glavicu zadize...preslatko je

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.9.2014 16:44:21   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: nata11

Mali haski ulepsa mi dan klik

Istop! PA viiiidiiii gaaaaaa!!! Što bre ne mogu da ostanu uvek tako maaaali i sjaaaaatki , o'ma da ga uzem

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.9.2014 16:50:52   
nata11
Med medeni jeuser posted image user posted image
novi klip
Svi su super ali poslednja slicica mi je vrh. Jao tako ova moja minijatura kada vidi dete krene da juri ko luda, ali da bi skocila da ga lizne to joj je kao neki pozdrav, a oni se jadni prepadnu pa beze kao ludi. user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 27.9.2014 17:00:06 >


_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.9.2014 17:06:10   
mali_mis
Mali haski je presladak user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.9.2014 20:11:06   
wivern
Mali betmen je pobednik, pa ona dvojica sto im smeta bebac. Lepo se ismejah...ja sam svog prepoznala u svim slicicama, pravi je djavolak user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.10.2014 11:44:14   
Shishica
Zenice ima li nekoga da mi pomogne.. da se odlucim: kanarinac, zeba ili tigrica? Za tigrice znam kako i sta, a kakve su zebe i kanarinci?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.10.2014 11:49:10   
nata11
Ja sam morala da gugla da vidim sta je zeba. Mislima da je to kod nas zabranjeno drzati kao i stiglice, mozda sam pomesala user posted image
Ja nisam neki strucnjak za ptice imala sam samo tigrice.

_____________________________





(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.10.2014 11:56:08   
Shishica
Ne znam ima jos neki naziv za zebe ili sam pogresila... a prodaju ih ovde po radnjama za ljubimce.. imaju taj siroki kljunic.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.10.2014 12:30:47   
nata11
Shisice ipak to nije to sto sam ja mislila. Ja sam mislila da su to one ptice sto ima kod nas pa ih hvataju po poljima. Njima sigurno treba veci kavez.

_____________________________





(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.10.2014 14:18:39   
wivern
Ja glasam za tigricu. Vrlo druzeljubiva i sjajna. 👍

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.11.2014 22:40:47   
mati
Nama uginula tigrica Paja, danas... Videli smo da je klonuo a nismo mogli da mu pomognemo. Sad mi ne izlazi iz glave. Mm kaze da vise ne cuvamo ljubimce, posto to svi jako tesko podnosimo, kad uginu.
Posto smo u stanu, ograniceni smo na manje zivotinje, imali smo miseve, hrcke, morske prasice i kornjacu. I uvek mi je bilo tesko da Mati objasnim gde su kad uginu. A on vidi, prazan terarijum, prazan kavez i pita... Dusa me boli...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.11.2014 15:01:23   
hanka
Mati a da probate sa ribicama?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.11.2014 19:26:33   
vikiveki
I mi smo pre određenog vremena imali hrčka za ljubimca,živeo je kao car jer su mu deca svašta omogućavala i kupovali smo svašta za njegovu kućicu....a onda je jedan dan samo crkao i daca su bila jako tužna, da sam im rekla da više nećemo imati nikada ljubimca, kada oni tako teško podnose gubitak ljubimca.Međutim pre četri meseca komšija nam je poklonio mladog tek izleglog pevajućeg papagaja....tako da sada za ljubimca imamo pevajućeg papagaja.Predivan je i dobro smo ga pripitomili ,sam ulazi u kavez,sleće nam na ruke ili na rame,za sada je sve super

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.11.2014 19:46:22   
wivern
Sa pticicama treba biti posebno pazljiv jer su jako osetljive. Njima smeta i najmanja promaja kao i razni virusi kojima smo izlozeni.
Jeste jako traumaticno za decu kad izgube kucnog ljubimca ali mislim da je taj trenutak jako bitan u njihovom odrastanju jer shvataju da su i zivotinje ziva bica, da imaju dusu. Deca uz zivotinje uce sta je empatija.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
16.11.2014 19:28:39   
jovicaa
nasa petka(pas) je otisla.. nasli smo je na ulici, udomili i posle mesec dana su se pojavile gazde.... user posted image strasno smo se vezali za nju, bas mi je bilo tesko... ali ljudi su ok i jako im se obradovala, isto imaju decu koja su jako vezana za nju i nismo mogli da je ne vratimo... kazu da su je bukvalno othranili na cuclu... bas smo baksuzi, kako od svih lutalica mi bas da pokupimo neku koja je vec imala dobar dom... bas mi nedostaje, ali barem znam da je srecna.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
16.11.2014 23:27:26   
mati
Hanka, htela sam ja ribice, cak imam ful akvarijum kod mojih, ali ga nekako nemam gde, sve nam je puno igracaka i prilagodjeno za ovu dvojicu momaka tako da jos nista.
Ne znam, ja sam papagaja imala dosta dugo, ziveo je 22god... Za nepoverovati. I skoro je uginuo , mama nije smela odma da mi javi, plasila se da zbog stresa ne izgubim mleko, eto koliko nam tesko pada.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 14:48:04   
Peace*
Nisam ih davno stavljala, još od kad smo ih dobili.

user posted image

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 14:50:58   
serpica
E ja bas takve trazim...ranije sam ih cuvala ali sad ne mogu nigde da ih nadjem...a ove sto sam nasla su mi bas skupe iskreno.
a da li bi mogle da izdrze put od par sati pa da probam da ih nadjem u drugom gradu? Ako ih uopste negde ima...deca se bas raduju da ih dobijuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 14:52:52   
Peace*
A što ne bi mogle da izdrže put? Kontam da mogu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.12.2014 14:58:41   
serpica
nadam se ija ali mislim bas je hladno pa da se ne smrznu dok stignu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here