|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 11:35:39   
Ipokrisia
ovaj filmic je upravo o tome i mnogo je smesan user posted image eto samo na kraju je malo tuznjikav...pa ako mozes odgledaj ovo pre samog kraja ,neke deloveuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 17:38:50   
Anoniman
user posted image

user posted image

(odgovor članu spps)
  Direktna veza do poruke: 977
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:21:39   
wivern
UM jel jos uvek bebac ili je porasla pufna user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:25:48   
Ipokrisia
preko puta nase zgrade ima jedna kuca i u dvoristu Haski preeelepi! Ja u pocetku nisam znala pol ni kako se zove i ja ga prozvala Vucko user posted image isti slucaj kao za bebu,kad ne znam pol ja ga jednostavno proglasim za musko user posted image medjutim kako to obicno biva, haski je zenka i zove se Aska (mastovito user posted image ). Ali sad je kasno, za mene zauvek ostade Vucko user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:30:56   
17 joka
UM, kako je lep user posted image
mi smo imali kad smo bili mali , a kad je ostario morali smo da ga uspavamouser posted image

imali smo i papagaja kojeg smo obozavali i kad smo i njega izgubili vise nisam mogla da se vezujem za divne ljubimce

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:39:42   
nata11
Moji ljubimci opet divljaju, povremeno ih uhvati neko ludilo da laju po celu noc. user posted image Starija se smirila ima oko 1.8 god a ova mala od 5 meseca divlja, ona je glavna u komsiluku. Malo mi muku predstavlja sto smo na glavnoj ulici a ona se caskom smugne ispod kapije ali naucila je vec da se pazi od automobila.

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:40:26   
wivern
Nato daj neku slicicu, da ih vidimo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:49:20   
Anoniman
Porastao je, ali na zalost nemam sliku kako sada izgleda, 2011. smo je dali na usvajanje, pre Uninog rodjenjauser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 983
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 20:56:34   
nata11
Wiv sve su mi u tel a on je na punjacu stavicu ovih dana.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:06:17   
Mala Elena
Imam dve male kuce na selu, prozvali ih Bobika i Musa user posted image
Lepi mesanci terijera i nekog kratkodlakog ( nisam ih razumela koja je rasa)...dobili od komsije .Preslatki , zlatno zuti sa crnkastim duz kicme ..imam sliku ali nemam opciju sa mob -a da je ubacim ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:40:07   
emicaa
user posted image

evo i moje brkate gospodje Eme user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:46:35   
wivern
Sto ja volim macije oci...
Onda nam vas dve dugujete fotkice...pisem u tefter user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:47:24   
Torbica
Moji su danas urnisali macice kod babe user posted image , mama maca i 4 macica i pitaju me da li bi i mi mogli da imamo. O da, cim prestanu ruke povremeno da budu u ustima i sisanje palca bude istorija user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:47:45   
nata11
Gospodja Ema je prelepauser posted image Jel sterilisana? Ja trenutno brinem o macki moje sestre koja nije sterilisana i kunem ti se zeno ona bi se parila na dva meseca, ludim user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:50:46   
emicaa
inace su joj oci zelenije ali je iz loseg ugla slikano,ovde su trebali biti nenormalno dugi brkovi u prvom planu user posted image
ti njima Torbi tri mace nabavi,da svako ima po jedno,ja bih ih imala punu kucu najradije,obozavam ih,jos kad su umiljate..moja je divljak teski

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:53:40   
Bibilib
Moj kucni ljibimac je lesi i puno je sladak... Inace se zove Artur...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:55:12   
17 joka
Ema je bas lepauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:56:36   
Bibilib
Zaboravih da kazem da Artur ipak ima svoju kucicu u dvoristu... Nje sa nama u kuci,naravno zbog dece...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 21:57:04   
emicaa
Gospodja Ema je prelepa Jel sterilisana?

hvala,jest kad je imala pola godine,i bila je poludila dok je nismo sterilisali,po cjelu noc se drala kao jarac,a kad prodjem pored odma legne i digne rep,jedva sam cekala da se to malo smiri pa da je vodimo,sad ima tri godine i nemamo tih problema user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 22:03:46   
nata11
Ista pesma user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 22:06:16   
Didy
Svekrva donela kuglu akvarijum s četiri ribice. user posted image I to onako perfidno deci rekla da kažu mami da će im baka kupiti ribice. Popizdela sam! Kao prvo, nemam gde da ga stavim, a da budem mirna kad nam dođu u goste deca. Moji neće svući s prozora gde sam ga smestila, ali za drugu decu ne garantujem. Što je najgore od svega, moja deca ih ni ne pogledaju, uopšte im ništa ne znači što imaju ribice, a ja da sam htela akvarijum, imali bismo veliki s pumpicom i prečišćivačem. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2014 8:44:11   
Torbica
Didy, ipak? user posted image
Mene uzasava to stavljanje ruku u usta nakon mazenja ljubimaca... A odrasla sam sa brdom macica, kucica, zecica, pacica, nema sta nisam imala..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2014 10:56:06   
emicaa
ja nisam nikad na to pazila da odma perem ruke posle mazenjaTeodora nasu i ne mazi jer Ema je se strasno boji tako da je jos nije ni pipnula,vjerovatno cu njoj dok je mala prati ruke posle ali znam da je Ema zdrava,ne izlazi vani,cista je tako da ne razbijam glavu time.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2014 12:55:54   
wivern

IZVORNA PORUKA: Torbica

Didy, ipak? user posted image
Mene uzasava to stavljanje ruku u usta nakon mazenja ljubimaca... A odrasla sam sa brdom macica, kucica, zecica, pacica, nema sta nisam imala..

Ja kao mala nisam htela da jedem bez zabe na stolu. I to jedan poljubac zabi-jedan zalogaj. Nadam se da ce i moj malisa naslediti tu ljubav prema zivotinjama. A sto se tice tog straha, mislim da smo svi zaboravili sta smo sve mi radili kao deca, u prljavom pesku pa ruke u usta, pa po blatu..pa opet eto nas, zdravi i pravi user posted image
Doduse ja dobih gliste od tog peska user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2014 13:04:35   
milicicak
Ni ja ne perem ruke posle mazenja Cupke i ne teram Taru da ih pere... macka nam je cista, sterilisana, vakcinisana, redovno je cistimo od parazita bez obzira na to sto ne ide napolje... Tara i cupka su stvarno najbolje drugarice a inace nam je macka baksuz, ne da niko da joj pridje osim nas. Odmah je usvojila Taru, bila nam je bebi alarm dok ga nismo kupili... sto ne znaci da nece da je cusne ako je Tara mnogo gnjavi, udari je sapicom da joj kaze da nije raspolozena za igru... jedino sto sam dok je T bila beba cesce usisavala, skupljala dlake i kad je pocela da puzi preko tepiha smo stavljali beli carsav...
Didy, nemam reci za tvoju svekrvu, stvarno user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here