|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
22.11.2009 11:11:22   
NinaMandarina
Nina pre 3 godine na Kalemegdanu user posted image

user posted image

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
22.11.2009 11:59:22   
gina
Imamo malu šumsku kornjaču Kokija i persijskog mačka Jogija user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio gina -- 22.11.2009 12:00:02 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.11.2009 11:37:31   
Anoniman
Vlasnici kućnih ljubimaca oboleli od novog gripa mogli bi na njih da prenesu virus, pokazali su rezultati istraživanja objavljenog na sajtu američkog Državnog univerziteta Kanzasa. Nije pravilo da su svi kućni ljubimci podložni virusu gripa A H1N1, ali bi mačići, na primer, mogli da budu zaraženi tim virusom, preneli su francuski mediji.
Izvor: blic

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.11.2009 11:46:45   
Maza82
Ja imam Labradora žutog i zove se SIMBA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.11.2009 11:54:03   
Delijagirl
Tasha iskreno toga se ja i najvise plasim lako cu ja za sebe dobiti tamiflu a ko ce da mi ga predpise za moje lepotice i lepotana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:23:16   
cipiripi
ljubav moja razmazena ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image


i moje debelo prase labrador retriver...

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:28:28   
gagana83
IZVORNA PORUKA: gagana83

Imamo jednu lesiku i zovemo je Mukiuser posted image

Da dodam da imamo i akvarijum sa ribicamauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:31:22   
cipiripi
ja sam imala ribicu u osnovnoj...muzijak borca..zvao se "Riban" user posted image
i ja onako mala i luda pre nego sto sam otisla u skolu, osavim mu Barbi ogledalo pored akvarijuma, on je mucenik ceo dan udarao glavom o staklo jer je mislio da je druga riba...
kad sam dosla iz skole..plutao je...user posted image



_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:35:23   
bratzz
Nikad necu cuvati zivotinje pogotovo ne u kuci jer sam zbog kucnih ljubimaca imam probleme u brakuuser posted image Ali protiv zivotinja nemam nista

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:35:53   
cipiripi
sto? user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:42:38   
bratzz
Moja svekrva obozava macke ni ja nemam nista protiv macki ali me nervira sto prave nered u kuci i sto vrse nuzdu u kuci, medjutim moja sekrva se ne obazire na to ali nije samo problem sto mene nervira vec sto u trudnoci nije bezbedno da macke zive sa trudnicom zbog toxoplazme ali moju svekrvu bas briga za mene i moju bebu i nema nameru da izbaci macke napolje. Zbog svega toga se je mm posvadjao sa njom i na kraju sam ja ispala za sve kriva jer ja sam dosla u kucu i ja moram da se prilagodjavam, a mene je bas briga sta ce o meni ko da misli meni je moje dete na prvom mestutako da cemo morati da idemo u podstanare sto moj muz mora da prihvati silom prilike ali ne zeli

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:46:35   
cipiripi
ahaaaa ok, apsolutno si u pravu user posted image
ja sam radila toxo pre vto, bila je negativna.
uvek te svekrve grrrr, sto bre sve nisu kao moja, ona mi i cuva kucice i hrani ih..a sutra ako ne daj boze budem morala da izbacim kera znam da ce biti kod njih..tj u stanu ispod mene... user posted image
maltezer je super za decu, tako da nisam u velikoj frci... bice lubomoran al dobro...kupicu mu zensku user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 1:54:15   
bratzz
Lepo je to sto volis zivotinje i ja ih volim ali mi se ne svidja ideja da ih cuvam u kuci jer sam videla kakav nered prave i muka mi je zbog toga. Nemam prava nikome da govorim sta je ispravno a sta ne ali misljenja sam da trudnica treba da se pazi bakterija i parazita koje zivotinje prenose i da uopste ne valja da mala beba u pocetkuu zivota bude blizu zivotinja zbog alergije i naravno bakterija.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 11:50:48   
Lisica
Na 8. strani je slika mog jorksirca i moram da kazem da ne pravi nikakav nered
Cak sta vise, meni je stan i cistiji i uredniji nego kod drugih koji nemaju ljubimca, mi ga redovno kupamo, cistimo a kad dodje iz setnje obavezno mu peremo sape
Sto se tice bakterija koje moze da unese spolja, mislim da vise unosimo mi sami na obuci koja je mnogo veca od njegovih sapica (da potsetim on je visok 20 cm i tezak 3 kg)

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 11:55:02   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Lisica

user posted image
moj jorksirac, Badza user posted image


jao srce moje kako je lepppppp user posted image user posted image user posted image user posted image
moja radnica ima zenku ..zove se Ema..pa ako ste zainteresovani... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lisica)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 13:33:08   
cicko
Prelepi su vam ljubimci, obozavam zivotinje!!! Ja imam problem sa mm, jer imam papagaja kojeg OBOZAVAM, i sad su njegove mama i sestra vec komentarisale sta cemo sa njim kad se beba rodi. Ja kazem da cu ga redje pustati iz kaveza i da cu paziti da ne bude u bebinoj blizini, a one kazu da bi ga se one pod hitno otarasile. Bas me nerviraju! Najgore sto mm podleze njihovom uticaju i stalno me je user posted image va!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 14:08:17   
Lisica
@ Cipiripi  -  Pancevo i Beograd nisu daleko mozda i iskombinujemo nesto  user posted image   user posted image

@ Cicko  -  i mm je podlozan uticaju mame i sestre, ja ne smem da se javim na onu temu slazete li se sa svekrvom  user posted image
nego slusaj ti mene - jel komentarisu,pa nek komenterisu, sta te briga, ni prve ni poslednje
a papagaja ni slucajno ne izbacuj,ustvari prvi put ja i cujem za to jer znam brdo ljudi koji su dobili dete i nisu nista radili po pitanju papagaja,ma ni na pamet im nije palo
ljudi ne izbacuju ni pse ili macke a kamoli zivotinje koje imaju kavez
to ti je moj savet
ako pustis da ti se one mesaju u takve stvari zamisli tek sta ce biti kad beba dodje

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 14:09:40   
cipiripi
javljam ti kad Ema dobije teranje user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lisica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 16:14:39   
NinaMandarina
Jao, kako su vam slatke zivotinjice! Ja ih obozavam! Evo nasih slicica sa proslogodisnjom jelkom user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 16:16:19   
NinaMandarina
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ljubav moja razmazena ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image




A to je znaci taj mali razmazenji nevaljalac user posted image ? Presladak je? Ima i odelce?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 16:44:34   
Anoniman
Evo ga i Ra, moje sunce:

Jedna kad je bio mali:

user posted image

I neke od letos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu NinaMandarina)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 16:52:25   
pdada
kako je medeni,ja imam kuju zove se keki,njenog sina od prosle godine i prije dva mjeseca mi se ostenila,imam jos jedno stene,moram da nadjem kome da ga dam,ona nije nekekve odredjene rase,uglavnom je cupava,ima rep kao vjeverica,imam slike ali ih neznam postaviti,opozavam pse,i imam tri maceta,majka im nestala,ja sam luda za zivotinjama,znala sam kad nadjem negdje da je neko bacio stene ili mace ja ga pokupim pa kuci,jest da me moji ruze ali meni zao,i onda nadjem nekoga ko ce ih udomiti,jer sta bih ja sa njima tolikima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 17:02:10   
LillyT
Imamo kanarinca (zove se Grom), imali smo i zenku, jer je moj dragi zeleo da ih pari, medjutim, nesto se nisu voleli. Na kraju je Zoka krepala, uzrok smrti je neutvrdjen (Grom je glavni osumnjicen). Ja volim gmizavce (imali smo zmiju, belousku), ali trenutno nemamo uslova za neki lep terarijum. Volela bih da uzmem par gekona.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pdada)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 17:24:41   
cipiripi
Nina, ove slike su za poster preko cele dnevne sobe user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.12.2009 20:26:26   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image


IZVORNA PORUKA: Lisica

@ Cipiripi  -  Pancevo i Beograd nisu daleko mozda i iskombinujemo nesto  user posted image   user posted image

@ Cicko  -  i mm je podlozan uticaju mame i sestre, ja ne smem da se javim na onu temu slazete li se sa svekrvom  user posted image
nego slusaj ti mene - jel komentarisu,pa nek komenterisu, sta te briga, ni prve ni poslednje
a papagaja ni slucajno ne izbacuj,ustvari prvi put ja i cujem za to jer znam brdo ljudi koji su dobili dete i nisu nista radili po pitanju papagaja,ma ni na pamet im nije palo
ljudi ne izbacuju ni pse ili macke a kamoli zivotinje koje imaju kavez
to ti je moj savet
ako pustis da ti se one mesaju u takve stvari zamisli tek sta ce biti kad beba dodje


(odgovor članu Lisica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here