|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina bebi opreme
14.8.2010 11:37:33   
ivaj
Juce sam prvi put isla na sajt justclick i bas su povoljni.Zapravo,cini mi se da su kolica najpovoljnija od svega drugog.
E sad,jedino mi je bas frka to sto nikad nisam narucivala na 'nevidjeno',tako da ne znam sta cu.Imaju slike,ali sta ako mi se ne svide kad stignu.To pricam za kolica,a komodu cemo verovatno kod njih naruciti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: online kupovina bebi opreme
14.8.2010 13:28:26   
dacica
draga-pa ti prvo ta kolica sto ti se svidjaju vidi u prodavnici,pa onda ta naruci kod njihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: online kupovina bebi opreme
14.8.2010 23:59:36   
Anoniman
Ja sam na nevidjeno kupila kolica preko just clicka, i zadovoljna sam...i kolicima i uslugom...

Kontaktirala sam i dody shop zbog ogradice...i dan kasnije nakon primljene narudzbe javljaju mi da te ogradice nemaju i da biram neku drugu...pa sam lepo rekla da jave kad budu imali...

A preko ready-ja sam kupila suncobran...i trazila ciklama ili roze boju....a oni mi poslali crvenu user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: online kupovina bebi opreme
28.8.2010 22:11:20   
Anoniman
E, cure , Novosađanke , samo da vam kažem , ukoliko neka ne zna ... Ova firma gde sam danas kupila kolica od skoro ima foru "kućne dostave" koja je za NS-đanke besplatna , uz besplatnu članarinu i VIP cene na sve proizvode . Šta podrazumevaju pod kućnom dostavom ? Pa , recimo , vama kod kuće nestane kašica za bebu , pelena ... Nazovete njih , i kažete - želim 5 kašica od banane , jedno pakovanje pelena tih i tih i vlažne maramice ! Oni vam to lepo dostave na kućnu adresu , sa svojih lagera . Meni je to skroz ok , s obzirom da ću se možda nekad zadesiti sama kod kuće , januar mesec , hladno ... I onda nazovem i oni mi donesu ...

Vip cene ? Pa znaju da variraju od 200-300 din jeftinije za sitne proizvode , pa do 1000-2000 jeftinije za krupnije stvari na sajtu , u odnosu na "obične" kupce . Vip kupac postajete kada prvi put kupite nešto kod njih , sledeća kupovina je po VIP ceni , tako sam razumela .

Inače , mnogo su jeftiniji od klasičnih prodavnica . Kolica koja sam ja kupila online koštaju 15 700 , a po vip ceni 15 100 dinara , a na Bulevaru u jednoj prodavnici su 17 500 , što nije mala ušteda .

< Poruku je uredio BubaMira -- 28.8.2010 22:14:42 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: online kupovina bebi opreme
28.8.2010 22:15:02   
New Mom
I ja sam prezadovoljna. user posted image Npr. kupila sam suncobran za kolica za 2890, a u radnji najjeftinije sam našla za 5000. Sad sam nameračila na prenosivi krevetić, kod njih je 7600, a u radnjama i po 13000.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: online kupovina bebi opreme
28.8.2010 22:27:09   
Jele
Ja kad sam kupovala kišobran kolica preko justklika, mislim zimus-proletos, mrzelo me da ppopunjavam onaj neki on-line formular za registrovanje valjda, nego ih nazvala da pitam samo za tu VIP cenu i momak mi reče, ma nema problema, dostavićemo vam ih po toj VIP ceni, samo sam mu dala adresu i br. telefona. Pitali me kad mi odgovara, ja rekla, oni skoro došli u minut, dostava besplatna za Novi Sad, milina.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: online kupovina bebi opreme
28.8.2010 22:51:21   
choopa choops
A kako placate to? Na licu mjesta ili?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: online kupovina bebi opreme
28.8.2010 22:56:15   
Jele
Na licu mesta nakon što paket otvoriš, montiraš sve i uveriš se da je sve ok, super su, ljubazni, brzi i predusretljivi

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: online kupovina bebi opreme
28.8.2010 22:57:47   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Jele

Na licu mesta nakon što paket otvoriš, montiraš sve i uveriš se da je sve ok, super su, ljubazni, brzi i predusretljivi


Odlicno user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: online kupovina bebi opreme
6.10.2010 22:19:47   
dunja RR

JustClick akcija za mesec oktobar


- 15% popusta na sledece brendove: Graco, Primi Sogni, Esprit, Hauck, Plebani, Bellelli, Giordani.


- 10% popusta na Pampers vlazne maramice(obicno ili duplo pakovanje) ako se uz njih uzme Pampers pelene jumbo pakovanje (vazi za sve velicine osim pampers 1)


- 50% popusta na clanarinu, uclanite se i kupujte po VIP cenama sledecih godinu dana


user posted image

http://www.justclick.rs/

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.10.2010 22:20:10 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: online kupovina bebi opreme
20.10.2010 23:38:55   
dunja RR
ne zaboravite na akciju user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: online kupovina bebi opreme
22.10.2010 23:43:51   
lilihip
super je akcija, ima povolnjih stvarčica user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: online kupovina bebi opreme
5.12.2010 20:30:00   
mejvis
Ja sam preko ready a naručila kengura i prenosivi krevetac. Prvo sam htela neki drugi krevetić ali nisu imali na lageru! user posted image
Justklick često obilazi ali nikad ništa nisma poručila.
Meni je to stvarno odličan način kupovine ali treba prvo videti negde u radnji, tako je najsigurnije.

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: online kupovina bebi opreme
5.12.2010 20:34:52   
isidora88
ja sam preko justclicka kupila neke sitnice za bebu(pelene pampers,tetra,kozmetika,kadica...) prezadovoljna sam user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:18:38   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: snješka

Molim vas za iskustva sa ovim, posredna i neposredna . Htjela bih nešto da kupim, ali ne znam koliko su sigurni, pošto sam malo skeptična u vezi sa internet kupovinom.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:19:44   
Mishica 77
Alexx, preduhitrila si me. Htela sam i ja da prebacim ovde. Taman sam uradila copy... al' ti si pre mene uradila paste. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:20:27   
*Alexx*
Što volim kad imamo tako divne forumašice user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:22:58   
snješka
Hvala vam cure. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:24:09   
mejvis
Sada vidim i Aksa je počela sa on line prodajom i koliko sam uporedjivala iste su cene kao i u njihovim prodavnicama....user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:26:42   
Mishica 77
I kao ne plaća se poštarina, a ne može da se naruči u vrednosti manjoj od 2000 dinara. Nije šija, nego vrat.

Alexx user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:27:58   
New Mom
Do sada smo preko justclik-a uzeli par stvari (suncobran, kengur, 2 hranilice, as i šetalicu), sve je bilo jeftinije, brzo doneseno i potpuno korektno. Plaćanje po prijemu.
Preko ready-ja sam uzeli prenosivi krevetić. Tu sam jedino imala zamerku što mi je kurir zvonio na vrata u subotu u 7.30h (naime, kod justclika se najave pola sata pre termina koji ste prethodno sa njima dogovoriliuser posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:32:28   
IVA 11
Meni se justclick-ov izbor jako dopada...Zna li ko da li isporucuju van Srbije?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: online kupovina bebi opreme
27.12.2010 14:34:22   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Meni se justclick-ov izbor jako dopada...Zna li ko da li isporucuju van Srbije?


Proveriću pa javljam user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: online kupovina bebi opreme
30.12.2010 14:34:54   
lilihip

na JustClick-u je stvarno sve povoljno, mnoge stvari sam kod njih našla dosta jeftinije nego na drugim mestima...........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: online kupovina bebi opreme
30.12.2010 22:42:06   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Meni se justclick-ov izbor jako dopada...Zna li ko da li isporucuju van Srbije?


Isporucujemo i u okolne zemlje, do sada smo to nekoliko puta radili ali saljemo robu samo autobuskim linijama jer ukoliko bi se radilo preko kurirskih sluzbi cena proizvoda bi zbog troskova carine, prevoza... bila mnogo veca. Uglavnom se to dogovaramo direktno sa kupcem i ukoliko postoji nekin nacin da im posaljemo robu, mi cemo rado to organizovati Cesto smo slali i iz Beograda robu za BIH jer nije bilo autobusa iz Novog Sada. Drago mi je da cujem da nas ljudi spominju, ali najbitnije je da su pozitivni komentari! Nadam se da cemo u narednoj godini imati jos bolju uslugu, vecu ponudu i najatraktivniji sajt.

Sve najlepse posetiocima Ringeraje u Novoj godini!

Pozdrav,

JustClick

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here