|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Siofor
20.12.2012 0:21:32   
Jole84
Ne znam to stvarno,ali naravski gledaj da izbegavaš slatkiše.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Siofor
20.12.2012 13:58:46   
milenatea
ne jedem slatkise i nikada ih nisam jela ponekad samo. videcemo kako ce biti sa kozom, kada sam pila diane 35 i koza i kosa su mi prelepi. da dodje beba pa se vracam pilulama, nezamenjive suuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Siofor
18.6.2013 15:42:32   
Minja23
drage moje,nekima je vec poznato da sam dobila terapiju siofor(gluformin,glukofaz) 2x500mg ujutru i uvece za odrzavanje redovnih ciklusa i ovulacije.
E sad me zanima sledece:
Da li je nekoj od vas bilo lose u toku celog dana sto se mucnine tice pri ovoj dozi.Inace sada pijem gluformin(to sam nasla),a prosle godine sam pila siofor i cini mi se da se nisu jabljale mucnine u ovoj meri.
Ujutru doruckujem,popijem lek i onda ceo dan muka ,ogladnim,pojedem nesto(ali sam postala jako izbirljiva od kako sam pocela piti gluformin) pa opet muka :(((user posted image osecaj je user posted image
Da li se ova tri leka razlikuju po bilo cemu?Jel imala neka iskustva sa gluforminom?
Inace stolice su mi postale cvrsce i redje idem u wc na duzu pauzu user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Siofor
18.6.2013 16:09:48   
Minja23
i ono sto nisam napomenula,a sto je dobro-cigare su mi se ogadile user posted image ,ali jako cudno...pocecu ja sa dve tablletice(2x500mg) samo pred spavanje da me ne muci preko celog dana user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Siofor
18.6.2013 16:45:17   
isidora88
minja meni je bilo strasno muka,sad je srecom proslo, nisam pusila par dana, bilo mi je muka uzas, sva sam bila slomljena
da li je neko imao problem sa nesanicom, ja vec 10-ak dana ako ne i vise ne mogu da soavam ,lezem oko 2 i to na silu, ustajem u 7 najkasnije i skroz sam odmornauser posted image
inace imam hipotireozu i stalno mi se spavalo do pre koji dan

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Siofor
19.6.2013 9:13:48   
Minja23
isidora88,koliko je ta mucnina otprilike trajala user posted image ?
sto se nesanice tice,nemam taj problem ,a mozda je to samo od ovih oscilacija u temperaturi,jer i meni nekad naidje period da malo spavam,ali to nema veze sa lekom...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Siofor
19.6.2013 9:52:58   
milenatea
meni nije bilo muka, samo sam par dana imala dijareju i sada kad pojedem nesto bas slatko,PONEKAD user posted image opet dijareja. nikakve druge simptome nemam apetit mi je isti cak sam se i popravila dva kg. ali nisam debela niti buckasta user posted image
nisam opet proveravala insulin pijem 1x500mg ujutru

_____________________________

Poraz je najbolji učenik, jer u poraz možeš da sipaš sve svoje buduće pobede - koliko ti je potrebno.

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Siofor
19.6.2013 11:37:00   
Jole84
Minja dešava se da nekim curama odgovara siofor a ne odgovara gluformin i obrnuto.
Ako si tek počela s terapijom onda je u redu,ali ako to traje duže onda se konsultuj sa dr da ti da siofor ili glukofaž,sva tri leka sadrže metformin,nema razlike ali ako ti više odgovara siofor,što da se mučiš.
Ja sam već duži period na gluforminu,povraćala sam čini mi se mesec dana,iako piše da je 10ak dana ok,sad ga ne osetim ali obavezno ga popijem na pola ručka i uz dosta hleba,tako mi odgovara,a ako sam u žurbi pa ne ispoštujem to,dešava se da me boli želudac i da mi je muka.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Siofor
19.6.2013 12:51:07   
jess021

IZVORNA PORUKA: Minja23

drage moje,nekima je vec poznato da sam dobila terapiju siofor(gluformin,glukofaz) 2x500mg ujutru i uvece za odrzavanje redovnih ciklusa i ovulacije.
E sad me zanima sledece:
Da li je nekoj od vas bilo lose u toku celog dana sto se mucnine tice pri ovoj dozi.Inace sada pijem gluformin(to sam nasla),a prosle godine sam pila siofor i cini mi se da se nisu jabljale mucnine u ovoj meri.
Ujutru doruckujem,popijem lek i onda ceo dan muka ,ogladnim,pojedem nesto(ali sam postala jako izbirljiva od kako sam pocela piti gluformin) pa opet muka :(((user posted image osecaj je user posted image
Da li se ova tri leka razlikuju po bilo cemu?Jel imala neka iskustva sa gluforminom?
Inace stolice su mi postale cvrsce i redje idem u wc na duzu pauzu user posted image

minja, u pricipu su ta tri leka paralele, ali koliko znam da strani lekovi (siofor, glucophage) imaju kvalitetenije pomocne supstance, pa i to moze uticati na to kako se koji lek podnosi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Siofor
19.6.2013 13:14:32   
Minja23
Hvala vam puno na iskustvima,savetima...Kako sam ga pocela piti 15.06.,sacekacu bar do kraja meseca pa da vidim da li ce se nesto promeniti...ako se ne promeni prelazim na siofor user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Siofor
19.6.2013 14:59:40   
isidora88
posle 15-ak dana su me prosle mucnine, mada i sada mu bude malcice muka, ali je podnosljivo, prvih dana sam umiralauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Siofor
22.6.2013 12:27:50   
Minja23
drage moje,zanima me kakvo je iskustvo sa cigaretama?da li su se nekim devojkama ogadila u toku uzimanja siofora?meni se to desilo,ali je jako cudno,jer sam ga pila i prosle godine,ali nije bilo tih promena user posted image ?
sto se mene tice ,mnogo je bolje,ali su bas pocele da mi se gade user posted image user posted image .i da pocela sam da jedem supu,koju inace ne jedem(volim samo corbe),a pre neko vece skuvam supu i samo veceram supu,krenem na posao-jede mi se supa ujutru u 8 user posted image ,show - ne verujem sta mi se desava sa mozgom user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Siofor
22.6.2013 12:31:25   
Minja23

[/quote]
minja, u pricipu su ta tri leka paralele, ali koliko znam da strani lekovi (siofor, glucophage) imaju kvalitetenije pomocne supstance, pa i to moze uticati na to kako se koji lek podnosi.
[/quote]


jess021 ,hvala puno draga na odgovoru,pocelo je biti malo bolje,mozda cu i promeniti,nego sam uzela 3 kutije gluformina i uzela sam jednu kutiju siofora od 850(mislila sam da posle nekog vremena malkice pojacam) ,pun mi je frizider user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Siofor
26.6.2013 11:33:04   
baby_blue
Da li postoji neko kome je Siofor, uz naravno regulisanu ishranu, pozitivno uticao i na ovulaciju? user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Siofor
29.6.2013 16:27:06   
World

IZVORNA PORUKA: baby_blue

Da li postoji neko kome je Siofor, uz naravno regulisanu ishranu, pozitivno uticao i na ovulaciju? user posted image



Postoji, ja znam najmanje 3 zene.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu baby_blue)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Siofor
29.6.2013 17:43:21   
isidora88
mesec dana pijem glukofaz, nisam smrsala a ishranu sam regulisala maksimalno, ne jedem hle, slatkise, grickalice, sokove, nista samo povrce i meso i i dalje sam ista, nikad necu smrsatiuser posted image
secer mi je stalno povisen preko dana, oko 6-6,5 , posle mora cu da proveravam opet ogtt, izludecu taman sam mislila da kad sam otkrila problem sa secerom da ce mi ovi lekovi pomoci da smrsam kad ono nista, jedino jos da probam da ne jedem nista, pa ako prezivim mozda i smrsamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Siofor
29.6.2013 17:54:06   
dunja RR
Ja sam smršala, ali od kombinacije siofor + trešnje = ne ustajem sa WC šolje user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Siofor
29.6.2013 21:58:43   
little_one

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam smršala, ali od kombinacije siofor + trešnje = ne ustajem sa WC šolje user posted image



hahhah poznat mi osjecaj....jos pokusaj kifla+jogurt+siofor user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Siofor
29.6.2013 22:03:38   
dunja RR

Ma veselo, kako god user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Siofor
29.6.2013 22:40:07   
Anoniman
isidora, da li ti je toliki secer pre jela ili posle jela? jutarnji i pre jela bi trebalo da je do 6,1, a 2h posle jela do 7,8. ako ga proveras aparatices tako ga proveravaj - pre obroka ili tacno 2 sata nakon sto zavrsis sa jelom. nije fora da secer meri bilo kada u toku dana, jer je normalno da skace kada jedemo..

< Poruku je uredio Macaki -- 29.6.2013 22:52:02 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 370
   RE: Siofor
29.6.2013 23:04:33   
isidora88
posle neka 3-4 sata od jela mi bude preko 6, ovo izmedju se uklapa u neke normalne vrednosti, moram nabaviti aparat pa da par dana merim da vidim bas kako ce mi onda ici secer

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Siofor
29.6.2013 23:32:14   
Anoniman
uradi dnevni profil tako sto ces meriti: ujutru nastinu pre dorucka, pa 2h posle dorucka, pa pre rucka, pa 2h posle rucka i tako.. mogla bi to da poneses svojoj dr kada budes isla. ja koliko znam granica je 7,8 za 2 sata posle jela. nemoj cekati da prodje 3,4, izmeri posle 2 da vidis koliko je.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 372
   RE: Siofor
30.6.2013 8:54:49   
isidora88
bas cu uraditi tako da vidim,koliko kosta aparat?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Siofor
30.6.2013 20:24:07   
Anoniman
mislim da u prizmi kosta oko 3000, tracice su oko 1200 bile cini mi se kada sam ja uzimala, ali nisam odavno, a lancete oko 300 din.
ako mozes pozajmi od nekoga aparat, da ne kupujes..

kako si do sada proveravala?

ja sam prestala da koristim aparatic, jer se desavalo da se jako psihicki preopteretim sto treba da merim, pa mi se cini da mi od stresa jos vise skoci secer. kada sam bila kod endokrinologa pitala sam je da li da proveravam, rekla je da ne treba, jer mi je ok ogtt, a on je kao najbolji pokazatelj i ja sam onda to batalila..
sad treba ponovo da ga radim i bas mi je frka, jer nista nisam pazila sta jedem, bas sam brljala i verovatno mi ovog puta nece valjati.. user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 374
   RE: Siofor
30.6.2013 21:20:04   
isidora88
kod komsije sam proveravala, ali mi glupo da idem sto puta, tako da videcu od dede mozda da uzmem par dana, on ga ima, valjda mu radi i dalje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here