|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
19.4.2021 9:48:05   
Maraj
Didy i ja sam zapela za taj dvokrilni. Ali pogledaj u radnji. Nista vise ne staje u njega. Police su jako uske. Ne znam dal bi veca serpa stala. Verovatno knap bi.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Frizider i zamrzivac
19.4.2021 9:49:26   
Maraj
Zato sam na kraju trazila klasican kombinovani ali prosiren, al oni se rade samo u sivim i crnim bojama, a meni treba beli... uz to pitanje je dal bi mogla skroz da otvorim ta sira vrata jer mi ke naspram frizidera kuhinja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Frizider i zamrzivac
19.4.2021 10:09:11   
Ana RR
Jako su male i uske police u dvokrilnim frižiderima. A kod nas se ne prodaju američki modeli.

Kada smo mi kupovali frižider, bio je jedan daewoo model koji je bio neverovatno širok, nikad nisam videla takav model. Ali bio je niži, što mi se nije dopalo, a i nisam znala da li vredi kao marka. Tada smo kupili Samsung i evo još uvek ga imamo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Frizider i zamrzivac
23.4.2021 21:07:04   
Maraj
I...kupili smo upravo samsung frizider. Bas smo se dvoumili izmedju bosh i samsung frizidera. Al samsung daje 10god garancije na inverter motor. Bosh daje 2+3 god. To je presudilo u korist samsunga

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Frizider i zamrzivac
23.4.2021 22:21:51   
Ivanka 75
U zdrqvlje da vas sluzi i uvek pun da bude 👍😊


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Frizider i zamrzivac
23.4.2021 22:50:11   
dddaca
Maraj nek vas lepo sluzi

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Frizider i zamrzivac
24.4.2021 11:06:24   
Maraj
Hvala drage user posted image stize u utorak...user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Frizider i zamrzivac
24.4.2021 17:43:20   
flamingos
Divno Maraj.U zdtavlju da vas služi.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Frizider i zamrzivac
1.7.2021 8:59:45   
Maraj
Da se javim i ja skoro 2 i po meseca nakon kupovine samsung frizidera.
Elem kao sto rekoh birali smo izmedju samsunga i bosha. Presudili u korist samsunga samo zbog duze garancije. Garancija se izdaje tako sto nakon kupovine uredjaja moras da registrujes uredjaj na sajtu, u roku od mesec dana od kupovine. Mi smo to i uradili ubrzo nakon kupovine. Ishod je da i dalje imamo frizider bez garancije. Mm i ja se skoro svakodnevno dopisujemomailom sa ljudima iz samsunga. Oni nas bikvalno zavlace..i od garancije nista. Bas ludim. Ne znam dal da se obratim emezzeti posto su oni i uvoznici ovog modela ili da se obratim centru za zastitu potrosaca.
Inace bas jutros gledam, taj isti frizider sada u emezzeti ima samo 2 godine garancije....
Kada smo ga mi kupovali imao je 5 god garancije na uredjaj i 10 na motor ukoliko se registruje ....
Eto...bas sam ljuta...
Nikad vise nista samsung kupiti necu!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Frizider i zamrzivac
1.7.2021 9:03:11   
flamingos
Šta znam,Maraj.Baš su bezobrazni.Kontaktiraj nekog.Mi smo kupili Vox,juče ljudi doneli.Odmah dali garanciju 5 godina i super.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Frizider i zamrzivac
1.7.2021 10:16:30   
mama Jo
Maraj, bas bzvze, stvarno nije u redu.
Obrati se zastiti potrosaca, ja bar mislim. Realno, bas nije u redu, i bas vas zavlace...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Frizider i zamrzivac
1.7.2021 12:41:29   
Sanidej
Kako mislis zavlace vas Maraj? Samsung frizider je inace za svaku pohvalu i posle 5 godina radi bez problema.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Frizider i zamrzivac
1.7.2021 13:35:41   
Maraj
Sanidej, kao sto napìsah gore... zavlace nas u smislu sto nam 2 i po meseca ne izdaju garanciju, koja nam sleduje.
Stalno imaju neke izgovore. Ma ne znam... bas sam ljuta.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Frizider i zamrzivac
2.7.2021 8:57:56   
dddaca
Maraj, pa secam se da si skoro kacila slike i bila u nedoumici koji da kupis.
Da li imas neku prepisku sa njima ili se sve svodilo na telefonski razgovor?
I ja bih se slozila sa ostalima. Mozda je najbolje da se pisanim putem obratis udruzenju za zastitu potrosaca. Ako imas prepisku sa Samsungom, jos bolje. Prosledi tu prepisku i nadovezi se na nju. Ako nemas, probaj prvo pisanim putem da se obratis Samsungu i navedi sve o cemu ste pricali i ako se secas datuma kad je to bilo. Trazi od njih pisani odgovor u roku od nekoliko dana. Ako ni tad ne budes dobila zadovoljavajuci odgovor, sve prosledi udruzenju.
Eto, tako bih ja uradila

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 214
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here