|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi sneg
13.11.2008 8:39:25   
Anoniman
Kod nas je baš zahladnelo poslednjih dana... naravno odmah počinjemo da se nadamo snegu. Ja mnogo lakše podnosim zimu ako ima snega, nego kada recimo samo duva košava.

Međutim, ni zime više nisu kao što su nekada bile. Ni snega više nema dovoljno u gradu, brzo se topi, i pravi se blato.

Prošle godine kada sam izvela Luku na prvi sneg jedva je hodao od čuda. Slikala sam mu otiske u snegu, ali sam stavila i moj otisak da bi se videla razlika. Do kraja je naravno kliznuo, pao na rukice (rukavice nije hteo da obuče), pa kako mu je bilo hladno na ruke, izmakao ih je i onda je nos zaronio u sneg. Digla sam ga a on je rekao "Kući me!" (što znači - vodi me kući).
Na drugi sneg smo već izašli sa sankama, moji roditelji su mu kupili neke fancy sanke, koje imaju od gore neki uložak, kao stolicu, za manju decu, a kasnije se to može skinuti pa ostanu obične sanke za starije. Mogu da se vuku na kanap, ali mogu i da se guraju kao kolica. Ako iskopam neku sličicu, ubaciću vam.

Onda je moja mama napravila malog sneška belića, ceo je bio možda 10cm visine, ali je sve imao, i kapu i oči i nos i dugmiće i štap...kao veliki. Poneli smo ga gore u stan i stavili na terasu da Luka može da ga gleda kroz zatvorena (staklena) vrata. Problem je nastao kada je sinulo sunce i kada se otopio. user posted image

Sadaje već veći, jedva čekam da padne sneg, da vidim kako će da reaguje. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi sneg
13.11.2008 8:56:14   
Anoniman
 user posted image
<guppy kaže: Tašo, pec pec pec, slika nije bila po pravilima. Stavljaj manje sličice!>

Eto jedan sneško belić koji je usput i inspiracija za vredne kuvarice! user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 13.11.2008 20:13:36 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi sneg
14.11.2008 9:14:53   
Anoniman
user posted image

Eto i ja da smanjim sliku, a pošto motiv upada pod ovu temu... evo je. user posted image

Iz nekih privatnih razloga znam da je prošle godine oko 20og novembra u Novom Sadu JAKO padao sneg, i zaista se nadam da će i ove godine. user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 14.11.2008 9:16:44 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 0:05:36   
Anoniman
Žene, vi ne volite sneg ili šta??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 9:56:31   
guppy RR
Bolje za vas, da ne počnem da pričam o snegu.. misliće svi, da sam udarena mokrom čarapom po glavi.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 13:34:55   
Anoniman
Kaži nam, kaži nam!
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 13:50:45   
Lu
Ja obožavam zimu i snijeg,okružena sam prirodom,pa je i logično.
Jedva ga čekam,da pravimo snješka u dvorištu,pa lampice,Božić,N. Godina,a prije svega rođendan mog anđela.user posted image ,moj,ma imam mnogo razloga...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 13:50:56   
Anoniman
Evo i naše slikice sa otiscima... user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:04:50   
guppy RR
Da kažem .. a? ....

Ja sam ... LUDA na sneg.. Luda... totalno...
znači... stajala bi dok pada sneg napolju... i hvatala pahuljice.. obožavam pahuljice, to čudo prirode... OBOŽAVAM!!!

Hvatam ih na crnu jaknu... pa ih posmatram kako su lepe. Milion raznih oblika.. lepotice male, savršeno su delo prirode...

a kada se nakupi puno snega.. obučem se dobro... i odem negde gde još nije niko hodao po njemu.. I bacim se na leđa ... i pravim snežne anđele ...
možda prilepim sliku svog zadnjeg anđela za koji dan (ne ide mi se sad po CD).

Sneg... volim sneg...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:07:25   
Lu
Veju veju pahulje,mraz po staklu šara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:11:51   
Anoniman
Padaju, padaju s neba bele zvezde KLIK

user posted image user posted image user posted image

I ja obožavam sneg! Odmah idem napolje! user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 16.11.2008 14:13:30 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:15:15   
guppy RR
Ako to nije savršenstvo prirode... onda.... ne znam...
user posted image  


< Poruku je uredio guppy -- 16.11.2008 14:20:24 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:16:44   
Anoniman
Da... fenomenalno!

Luka još prošle godine nije bio svestan, mislim da će ove godine biti haos! JEDVA ČEKAM!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:19:15   
guppy RR
Tašo.. tvoje slike.. jel to ovogodišnji sneg u NS?????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:23:34   
Anoniman
Neee

To je novembar prošle godine. user posted image Misliš što su mu tako veliki otisci? user posted image  Imao je neke ogromne poluduboke cipele, koje su bile postavljenje krznom, pa oko cipele guma, pa su onda otisci ogromni. Inače je broj 20.

< Poruku je uredio Tasha -- 16.11.2008 14:25:59 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi sneg
16.11.2008 14:54:26   
Anoniman
Najavljuju sneg za subotu noć (sada sam gledala na netu), međutim i subota i nedelja preko dana sunčano, tako da ništa od toga. A pravi sneg najavljuju tek za 30ti novembar... (Novi Sad)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi sneg
22.11.2008 17:16:39   
Anoniman
Luka je zaspao u 14h, ja sela za komp (neizbežno rr user posted image ), probudila Luku u 16h, prešli kod moje bake da ručamo, kaže ona "Jesi videla da je padao sneg?", a ja "KADA???????", kaže ona "Pre sat vremena... verovatno si i ti spavala sa Lukom... ", a ja pomislim... PROPUSTILA SAM PRVI SNEG JER SAM BILA NA RR... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi sneg
22.11.2008 18:49:51   
andrijana
Kod nas i nije nesto padao,samo u ponekoj ulici i brzo se istopio.user posted image Inace,kosava duva kao luda! Sinoc je bila takva oluja,ja sam se uplasila...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi sneg
22.11.2008 18:58:12   
guppy RR
Kod nas je najavljen sneg za ponedeljak. JUPI!!

Tašo, nisi ništa propustila, uhvatila sam ga za tebe.
user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi sneg
23.11.2008 0:45:38   
Anoniman
I lu se uplašila, nije mogla da zaspe... napisala je u nekoj temi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi sneg
23.11.2008 7:00:04   
Lu
Kod mene juče(petak na subotu) pao snijeg,a kad sam pitala sina zna li što je to,počeo da kaže kame...(kamenčići)user posted image ,pa se ispravio sav oduševljen SNJEŠKO MAMA
Prošle godine je imao godinu kad je pao snijeg valjda je zaboravio,a i pokazivala sam mu na slikama.
I sad ga ima ali malo,jedva čekam da napada puuno da pravimo čika snješka.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi sneg
23.11.2008 14:34:40   
Anoniman
JAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOO BLAAAAAAAAAAAAAGO VAAMAAAAAA!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi sneg
26.11.2008 11:49:56   
Anoniman
Gledam juče Operaciju trijumf (iz nepoznatih razloga to gledam, kada inače uopšte ne pratim i ne znam ništa o učesnicima), i prikazuju ispred kuće... a sneg veje veje veje...

Ja trk na prozor - kod nas ne veje! Kao da smo udaljeni od BG-a ne znam ni ja koliko, a ne oko 100km... user posted image

Jecika, kakav vam je sneg? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi sneg
25.12.2008 10:50:54   
Anoniman
PADA SNEEEEEEEEEEG! Gadni, mokri, bljutavi, ali nema veze! user posted image
Digla sam Luku na prozor a on je počeo da peva "Padajte, padajte s neba bele zvezde..." user posted image

Ode napolje sa dadiljom, a ja pičim nad knjigu, jer inače neće valjati! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi sneg
25.12.2008 15:09:36   
guppy RR
I kod nas je upravo počeo da PADA SNEEEEEEEEEEEEG!
Debeleeeee pahuljice
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here