|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
23.2.2018 10:45:50   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

V sad pojede koliko i mi.
MM je neki dan ispekao sebi 3 jaja sa slaninom i ajvarom, malisa mu je sve slistio user posted image

Mašala! user posted image I od mene više pojede.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
23.2.2018 10:47:21   
Srecko47E
I od mene,a gabaritna samuser posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
23.2.2018 10:48:49   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
Kao masina je.kad se zaleti

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
23.2.2018 13:28:45   
Tatjana.87
Moj maleni porucka nekih 150-200g kasice,bila sam opterecena ali ne vise,lepo je napredovao prethodni mesec i pored toga sto sam ja mislila da nije dovoljno ruckao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
23.2.2018 13:32:02   
Srecko47E
Samo nek su jesni!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
23.2.2018 14:46:24   
Sarav
Ne jedem ni ja svaki dan isto, pa ne formiran ni bebu. Ja spremim koliko znam da može da pojede, ako ostane pojedem jauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 11:28:23   
Bunnyca
Meni je A jako lepo ruckao evo do nekog 7 meseca. Sada su krenuli zubici i ovo je uzas. Mleka pije max 200ml dnevno a hrane oko 100gr po obroku i to jedva.Prvo iskuka pa onda nesto pojede
Kada lepo jede, a to je bilo pre zuba , pojede onu vecu teglicu od 190 po obroku

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 11:29:43   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sarav

Ne jedem ni ja svaki dan isto, pa ne formiran ni bebu. Ja spremim koliko znam da može da pojede, ako ostane pojedem jauser posted image


Isto, u pocetku sam kao i prstila neke mere ali ubrzo odustala od toga

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 11:31:55   
Mala Elena
Merila sam i zapisivala za E kada sam primetila da slabo jede, svega par kasicica...ali ni tu nekog pravila nema, zavisi od deteta.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 11:33:15   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Meni je A jako lepo ruckao evo do nekog 7 meseca. Sada su krenuli zubici i ovo je uzas. Mleka pije max 200ml dnevno a hrane oko 100gr po obroku i to jedva.Prvo iskuka pa onda nesto pojede
Kada lepo jede, a to je bilo pre zuba , pojede onu vecu teglicu od 190 po obroku


Moja deca nikada nisu pojela tu teglicu od 190g user posted image

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 11:36:13   
mama Jo
Naravno, J.je uvek lepo napredovala i onda nisam htela samu sebe da opterecujem...nekad pojede vise nekad manje... a videcemo kako ce sada sa drugom smizlom biti...
To baa zavisi od deteta

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 13:28:24   
vocicana
Moje dete je uvek jelo sve sto napravim, cim krene da mrljavi, znam da ce se razboleti.
On pojede njegov tanjir, dubok pun musake, uz to recimo pojede dve kriskice fete i obavezno salate vitaminske kliko god hoe, nisam merila, ali jos malo pa kao ja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
27.2.2018 14:43:39   
mama Jo
Ja sam isto odavno prestala da merim.. J.bas fino jede, nekada isto kao i mi kolicinski, a necu da je ogranicavam... rastu i razvijaju se, a toliko au aktivni u toku dana da im.i treba energije i snage... potrkse oni ave to

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
1.3.2018 14:33:02   
Bunnyca
Meni je cerkica jela max teglicu od 120grama, sin duplo vise, a napredovao sporije.Izgleda da decacima vise treba, i jedu i vece kolicine, ne znam

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
1.3.2018 18:08:27   
Sarav
Ne mora da znači da je do pola deteta. Npr moja mlađa jede duplo više od starije u tom uzrastu a nema je šaka jada. Ali je dete dosta pokretnije, rano je prohodala, ne drži je mesto ni 2 min.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
4.3.2018 12:13:50   
Dora89
U početku je bilo jedan srednji komad voća ili povrća u kašici (otprilike od 4 puna do 6 punih meseci), pa dva komada (do negde 8 punih meseci), pa 3 komada ili 2+hleb, pa sa 11 meseci sve više, da bi sa 12 meseci počela da jede isto što i mi.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Količina čvrste hrane u porciji
4.3.2018 12:54:04   
Sarav
Jutros je pojela jednu bananu i do ovog trenutka je samo na tome. Pljuje kad probam da je hranim.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 192
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here