|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
4.7.2015 14:50:38   
vonavoj
Ana jel bolje? Idete li na more?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
4.7.2015 17:41:01   
Ana RR
Popodne opet temperatura 39,2. Poludeću. Bili danas kod trećeg doktora (u četvrtak ga pregledala naša dr, juče je otišla na odmor pa smo bili na školskom a danas dr koji radi na dečjem) i isto je rekao da su pluća čista, grlo ok, samo da obaramo temperaturu. Završili sa inhalacijama. Sav je slomljen, baš mi je žao. Od mora ništa dok ne ozdravi, nigde ne vodim dete sa temperaturom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
4.7.2015 17:54:02   
NadaR
Brz oporavak drugari. :-*

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
4.7.2015 18:00:14   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
4.7.2015 18:20:01   
veselicaa
Ana brzo ozdravite user posted image Ima vremena za more,sta da se radi,bolje da krenete kasnije kada dete ozdravi nego da se mucite tamo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
4.7.2015 21:00:17   
vonavoj
Bas mi je zao Anauser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
5.7.2015 15:31:13   
Ana RR
Noćas nije imao temperaturu, jutros 37,5 i evo od tada više nema. Nadam se da smo sa tim završili. Kašlje dosta i zvuči kao zreo kašalj, procureo mu je nos. Valjda je to to, sad malo da se oporavi pa da vidimo šta ćemo sa morem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
5.7.2015 15:43:16   
vonavoj
Super! Prosla je temp! Vi niste uplatili preko agencije?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
5.7.2015 15:52:20   
Ana RR
Ne, sami nađemo smeštaj. A dobro je što nam nisu tražili depozit tako da u svakom slučaju nismo na gubitku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
5.7.2015 16:19:21   
veselicaa
Ana dobro je,prolazi prehlada user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
5.7.2015 16:45:10   
vonavoj
Dobro je Ana,ipak je tako bolje sa decom..nwcy ni da razmisljam o bolestima!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
6.7.2015 1:06:09   
Azra_
Anči, tako je i nama bilo. temperatura, laringitis. Onda temperatura nestala, a kašalj postao zreo i nos procureo. Pio je broncamil, ali smo morali da dodamo i Berodual po savetu dr. Za 5-7 dana će Mare biti kao nov!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
6.7.2015 10:16:07   
Ana RR
Nemamo iskustva sa inhalacijama, ja se nadam da neće više morati. Dr u subotu je rekao da ako ne bude imao temperaturu već u utorak možemo da putujemo. Ali meni je baš frka, nikad nismo putovali kada je prehlađen.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
9.7.2015 16:12:15   
Ana RR
Posto sam ovde pocela da pisem evo update:

Mi celo jutro proveli na institutu majka i dete...ovaj mali se jutros probudio naduven ispod levog uha. Kad se nisam srusila, prvo su mi zauske pale na pamet. Odemo u dom zdravlja a posto je nasa dr na odmoru pre podne primaju na skolskom. Ona nas posalje na institut. Tamo nas odmah prime iako je guzva, ali dok smo izvadili krv pa sacekali rezultate, pa na orl, pa onda opet kod dr na prijemu... proslo skoro 4 sata. Ima upalu neke zlezde, dobio pancef (prvo su hteli longacef) i mora da sisa limun. Onda nazad u nas dom zdravlja po recept koji nam nije ni trebao jer se sirup kupuje. On smlacen, boli ga, ja jedva stojim stegla me prehlada. E pa ovo je da poludi covek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
9.7.2015 16:14:14   
Ivanka 75
Jao Ana, mukica mala, bas se namuči user posted image
Da brzo ozdravite user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
9.7.2015 17:35:35   
vikiveki
Au Ana,koliko sam čitala on je prvo bio prehlađen...da mu to nije iskočilo od prehladeuser posted image možda kao neka reakcija

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
9.7.2015 18:58:32   
veselicaa
Joj Ana ja sam bas pomislila da ste ozdravili i da se spremate za more kad ono sad ta upala.Jos si i ti prehladilauser posted image Brzo ozdravite,sta da radis,glavno da je dobio ab,sada ce brzo proci user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 9.7.2015 18:59:21 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
9.7.2015 19:02:26   
Ana RR
Kažu da se žlezda začepila od sekreta koji se sliva. A evo sad i ja imam temperaturu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
9.7.2015 19:03:47   
veselicaa
Bas mi je zao,drzi se,uzmi neki paracetamol,cajeve,jedi voce i odmaraj koliko mozes user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 9.7.2015 19:04:13 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
10.7.2015 0:12:07   
Azra_
Ih bre Anči! Igleda da kod laringitisa stvarno treba posegnuti za antibiotikom na smaom početku, u preventivne svrhe. Ovde to lekari praktikuju, čim ima visoke T i lar.kašalj, idu inhalacije i antibiotik. Ja nisam nešto za to, ali eto... Dobro je da ste kod kuće. nadam se da će sada da ozdaravi. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
10.7.2015 0:24:32   
veselicaa
Azra to si u pravu,moja S tako dobila zapaljenje pluca jer joj dr kasno dala antibiotik i to Alfacet koji joj skoro i nije pomogao.Sve se iskomplikovalao i zavrslili smo u bolniciuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
5.12.2015 15:15:37   
mamin mish
Evo mene opet u ovoj temi.
Juce bila zdrava i otisli na rodjendan, dosli kuci a ona nemoze da govori sva promukla kaze odjednom vise nije mogla da prica. Jutros vec promuklo kaslje. Znaci krenuli smo sa laringitisom.
Dok nisam otisla na posao dam joj Aerius i onhalacija samo pantenolom.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
8.12.2015 9:48:45   
Figaro88
I mi smo opet navukli laringitis,samo sad je bio bakteriski.Prvo je dobila gnojnu anginu,pa joj kao bilo malo bolje,pa onda krene kasalj,pa temperatura opet pod antibiotikom,juce je bila uzasno,danas mi vec izgleda bolje i manje kaslje.Jutros smo opet dali krv,valjda ce sad biti bolje.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
8.12.2015 11:39:17   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mamin mish

Evo mene opet u ovoj temi.
Juce bila zdrava i otisli na rodjendan, dosli kuci a ona nemoze da govori sva promukla kaze odjednom vise nije mogla da prica. Jutros vec promuklo kaslje. Znaci krenuli smo sa laringitisom.
Dok nisam otisla na posao dam joj Aerius i onhalacija samo pantenolom.


Mom Nikoli Aerius nije pomagao. Kao vodu da mu dajem! Bez inhalacije nikako ne prolazi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Laringitis (zapaljenje grkljana)
8.12.2015 12:09:19   
mamin mish
Kod nas se stanje popravilo. U subotu popodne joj ukljucila i inhalaciju Efedrinom. Sad je skroz ok. Srecom nije bilo strasno ovog puta.
Nama je Aerius obavezan u kuci. Narocito kad je letnji period zbog alergija na ujede komarca. Jedino nam on pomaze.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here