|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
1.8.2012 14:36:34   
*Alexx*
user posted image
Ženo draga, prijavi ga, ako možeš. I daj ime i prezime, i gde radi, da razglasimo svuda da se kod njega ne ide!

IZVORNA PORUKA: Jole84

Mene je dr prevario da imam kondilome.Proverila sam kod drugog i kaže da nema ni traga.
Za sve žene kojima utvrde "kondilome" jedan savet-odmah potražite mišljenje još nekog.Slažu cure da imaju pa im onda "skidaju" i naplate 150evra.To bre doktorska mafija user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
1.8.2012 14:56:36   
Jole84
Moraću da zatražim mišljenje i trećeg lekara,da ne optužim tako lako.
Godinama idem kod njega,bio mi je odličan,a onda odjednom ovo.Na sledećoj kontroli ću da tražim mikroskopom da mi pogleda,jer kako mi je objasnio ovaj drugi dr,golim okom ne može da se vidi.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
16.8.2012 21:53:37   
miu miu
Malo pre sam bila kod ginekologa i rekla mi je da imam kondilome. Golim okom se ne vidi nista, a ona nije uradila ni Papa test ni kolposkopiju. Samo je pogledala nekom lupom sto mi je bilo cudno. Javio mi se svrab i malo izmenjen sekret, i rekla mi je da mi je opao imunitet (sto bas i nije tacno) i da mi se javila i kandida uz sve. Rekla mi je takodje da dodjem kod nje privatno da mi ih ukloni. Da li je moguce da je pogresila? Moja mama je lekar i konsultovala se sa koleginicom iz ginekologije koja joj je rekla da dok ne dopijem drugo misljenje nikako ne idem da mi diraju bilo sta. Posto nismo u istom gradu rekla mi je da sacekam dok ne dodjem kuci i odem kod nekog drugog za misljenje. Pitanje- da li je moguce da je pogresila? Ja sam potrazila simptome na netu i mnogo vise odgovaraju nekoj infekciji nego kondilomima. Mada opet, oni ne moraju da daju nikakav simptom. user posted image mogu li dobiti neki savet... user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
16.8.2012 22:52:31   
cockic
miu miu pise u postovima iznad da ima slucajeva da dr izmisle da bi ti kao uklonili kondilome a ustvrari ti ih nisi ni imala i uzmu dobre pare.

konkretno ja jesam i nisam imala nikakave simptome,a reklo mi je dva gin,
moj savet proveri kod jos nekog obaveznouser posted image poz

(odgovor članu miu miu)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
27.9.2012 15:33:47   
lipar
Ima li neko da je koristio Papiloma kremu. Mucim se sa kondilomima vec jako dugo, a citam na forumima da je ta krema dobra. Htela bih cuti jos neko iskustvo.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.11.2012 20:01:30   
gaymomak
dobar dan. imam kondilome na anusu. interesuje me da li mogu da imam oralni sex sa deckom (ja da uzimam njegov::)) bez rizika po njega. da li postoji sansa da on tim putem dobije kondilome?

(odgovor članu lipar)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.12.2012 1:38:13   
uplasena1
Vidim da je ova tema zapustena, ali se ipak nadam odgovoru user posted image
Imam 17 godina, i prvi put sam imala polne odnose pre oko mesec dana (i njemu je bio prvi put). Otisla sam oko nedelju dana nakon tog iskustva kod ginekologa, cisto da popricam sa njom o nekim stvarima, kad ono imam kondilome ! user posted image
Naravno da joj nisam poverovala, pa sam otisla po drugo misljenje kod proverene doktorke, i ispostavilo se da je istina, imam doooosta unutrasnjih.
Sada imam mali milion pitanja, nadam se da ce se naci neko spreman da mi bar na pola odgovori user posted image
Idem na odstranjivanje radio talasima, koristice se anestezija (jos uvek ne znam koja), ali me zanima ako je u pitanju lokalna, GDE SE ONA TACNO DAJE ?! user posted image
Naravno, mog decka optuzuju da mi je preneo kondilome. Ono sto ja znam jeste da sigurno nije imao ni jednu pre mene i da nema nikakvih bradavica igde dole, a ja ih imam bas dosta, sto me odvlaci na drugo pitanje, ako je iko negde naisao na takvu informaciju, koliko je vremenski potrebno otprilike da bi se razvio veci broj bradavica ?
I da, na kraju, nakon sto odstranim te kondilome sta da radim sa svojim, tek zapocetim seksualnim zivotom ? user posted image
Volim svog decka, i tek smo sve zapoceli, ali ako on kojim slucajem ima taj virus (vise nije ni bitno ko je kome preneo), a ja odstranim kondilome, mislite da ce mi se vratiti ako budem nastavila da imam polne odnose sa njim ?
Bas mi je krivo zbog svega ):
E da, inace, mene kuci tretiraju kao da imam ne znam ni ja sta, sidu, pa se vec spominje da se moj vec recimo nece prati vise nikad sa vesom ostalih clanova porodica, da im ne bih prenela... Da li se to moze desiti uopste ? user posted image
Moooooolim vas za odgovor <3

(odgovor članu gaymomak)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
16.12.2012 16:40:02   
mireta
u nis sam bila u septembru,i rekao mi da dodjem do kraja meseca bolje sto pre,da mi radi radiotalasima ako hocu sa lokalnom anestezijom ili bez,rekao mi kako hocu…, ,a ja sam bila odmah kod doktora u krusevac,rekao mi da dodjem za 2,3 meseca na spaljivanje,....jer kaze da ce kondilomi da se 80% povuku sami,do mi je povidon jod I vaginalete za secret…… strah me da se nisu povecali kondilomi i da dodje do problema nekog?kondilomi su na vulvi...kod koga je bolje u nis ili u krusevac?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
2.10.2013 17:09:57   
Ivanka 75
Bila sam danas kod dr na kolposkopiji, lepo mi pokaza kondilome, uzela bris za papa test koji je sestra odmah odnela drugom dr da hitno pogleda (moja dr joj tako rekla, dan iko drugi ne radi analizu samo on jer njemu veruje). U petak popodne da dodjem na razgovor i konsultaciju sa oboma - do tada će on da uradi analizu, pa da se dogovorimo kad da skidam tu glupost user posted image
Žurajaaaa user posted image

(odgovor članu mireta)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
2.10.2013 17:26:35   
Janncica
user posted image bedak Ivanka...
Meni je pre dve godine doktorka videla kondilome spoljne... Odem kod drugog ginekologa,nema nista. Radila i kolposkopiju,unutra nista.
Sad sam bila kod te koja ih je videla na kompletnom pregledu(tu mi je najlakse i najbloze) i nisam spominjala nista i ona nista ne rece...Nadam se da je to to sto se tih mojih kondiloma tice.
Kazu da je kolposkopija najpouzdanija. Zelim ti da ih se sto brze i lakse otarasis.A imunitet obavezno popravi sad. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
2.10.2013 17:38:52   
Ivanka 75
Jancice, znam da moram poraditi na imunitetu, a mislila sam da nema zdravije osobe od mene, ne pamtim kad sam bila bolesna i pila lekove, ali šta je tu je, mora se user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
2.10.2013 22:16:25   
Moiraina
I ja imam kondilome i moraću da ih skidam. Radila sam test na HPV i negativan je. Nemam pojma odakle mi to user posted image Doduše, ako mogu da se pojave od pada imuniteta, onda je definitivno od toga - meni je imunitet katastrofa još od prve trudnoće.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
2.10.2013 22:32:58   
VVVV
U principu hpv se prenosi seksualnim putem, ali ne mora da se ispolji.
Onda kad padne imunitet izbija na sve moguce nacine.

Ja sam kondilome dobila pre 15 godina (i verovatno sa njima i hpv) i onda mi je npr. u trudnoci (10 g. kasnije) izbijalo sve i svasta iako uopste nisam imala odnose u tom periodu.
Sve u svemu, ne mnogo opasna boljka, ali dosadna i mora se drzati pod kontrolom :/

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 18:07:48   
Ivanka 75
Sutra idem da skidam kondilome, ima li neka posebna priprem pred intervenciju (mada mi ne bude odmah radjena intervencija), kako da se pripremim?

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 18:23:12   
vikiveki
I ja sam operisala kondilome i to pre nego što sam bila u drugom stanju a meni dr rekla da oni mogu nastati i kad imunitet oslabi pa organizam bude podložan svemu,jer ja nisam imala sad neki seksu. život pa da razumem da je od toga.Pogotovu mogu da se pojave posle nekih stresnih perioda u životu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 18:25:24   
Ivanka 75
A da li treba nesto posebno da se priprrmim, mislim fizicki?
Da ponesem uloske mozda? Ne znam sta mi treba...

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 28.11.2013 18:26:29 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 18:40:39   
vikiveki
Joj ja sam to odavno radila i ne sećam se detalja,znam samo da su meni to radili u totalnoj anesteziji,mislim da ulošci nisu bili potrebni,ali nisam sigurna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 19:04:07   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Krema se zove Aldara 5%


Pisala sam na prvoj strani, moja drugarica je koristila ovu kremu i tek sa njom se rešila kondiloma, nekoliko puta ih je spaljivala ali su se vraćali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 21:26:57   
Ivanka 75
Jao Ana sto ne citah temu od pocetka da kupim tu kremu ranije, ali odmah sutra je kupujem i koristim posle skidanja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 21:49:33   
Tiziana
Zavisi kako ti rade,kojom metodom i da li su unutra ili spolja. Ako ti rade radio talasima i ako su unutra,ne treba ti nista.Nece biti ni krvarenja ni nicega. A ako su vise spolja,onda ponesi ulozak jer ce ti curkati nesto,a verovatno ce ti i savetovati da ga natopis rivanol rastvorom da bi sto brze proslo.
ja sam ih 2x skidala u lokalnoj,radio talasima.na zalost imam hpv virus i mogu da ocekujem da ce biti recidiva.nemam viruse iz one najrizcnije grupe,ali sve jedno nosim ih u organizmu. uopste ne mora da znaci da ukoliko neko ima kondilome da je i nosilac hpv virusa. to se jedino moze utvrditi hpv tipizacijom. moja kuma je nekoliko puta skidala kondilome,ali tipizacija pokazuje da ona ne nosi virus u organizmu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 22:26:07   
Ivanka 75
Hvala Tiziana, meni su unutra, mislim da ce biti laserski u lokalnoj anesteziji.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 22:26:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jao Ana sto ne citah temu od pocetka da kupim tu kremu ranije, ali odmah sutra je kupujem i koristim posle skidanja.


Raspitaj se da li je ima u prodaji kod nas. Drugarica je preko nekoga poručivala iz Italije, čini mi se. Ali rešila se muka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 22:28:04   
Ivanka 75
Mogu da ih nabavim iz Italije user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 22:30:25   
vikiveki
Meni su spaljivali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
28.11.2013 22:37:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mogu da ih nabavim iz Italije user posted image


Super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here