|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolostrum
22.4.2010 8:47:24   
New Mom
Smeshkice, Tasha, hvala, devojke, stvarno! Puno mi znači! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kolostrum
16.6.2010 9:53:05   
Anoniman
ja sam u 18 ned,i bas mi curka,nosim dnevne uloske u brusuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kolostrum
2.8.2010 1:58:24   
natasa20
izgleda da je meni pre svih krenuo kolostrum,u 17-oj nedelji... ostavlja mi trag na brusu,a cini mi se da iz desne vise ide,
user posted image
dobro je da znam da cu imati mleka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kolostrum
9.12.2010 19:03:06   
Ognjena
E pa sad mi je lakse, ja sam u 19-oj nedelji i pre par dana sam primetila flekicu na spavacici u predelu grudi, tek sam sinoc skontala da mi u stvari izlazi mleko, ili kolostrum. Mnogo cudnouser posted image , malo sam se i uplasila ali vidim da se to i drugima desava u tako ranoj trudnoci.
A danas pogledam brushalter iznutra i vidi se jedva primetne flekice, to sam baaas morala da zagledam posto nosim onaj sa korpama i jos u boji..
Da li osecate probadanje u bradavicama zbog toga, jer meni se to desava vec dva-tri dana?? A sad mi se cini i da su mi grudi malo vruce?? 

(odgovor članu natasa20)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kolostrum
15.12.2010 22:21:43   
bojanica7
ni meni se nije pojavio a sutra mi je termin... al eto, vidim da ni druge novosadjanke nisu imale, tako da kuuul user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kolostrum
10.5.2011 15:50:32   
Crvenkapa85
meni curi po ceo dan...bukvalno na 2-3 sata,pocne kao bockanje u grudima i osetim kako krece,bez onih jastucica bih poludela,pogotovo nocu....majca mi bude sva na fljoke do jutra... a i hladnoooooooooo....

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kolostrum
29.12.2011 13:32:52   
crazymama
moze neki savet kako da negujem bradavice, posto je i meni krenuo kolostrum u 23.nedelji, i jako me iritira jer mi lepi majicu za bradavice, mogu li necim da mazem bradavice da budu vlazne..?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kolostrum
29.12.2011 18:38:28   
Verus
Mozes lanolinom (ako se tako zove), postoji krema za bradavice za dojilje-to uzmi i mazi...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kolostrum
29.12.2011 18:44:27   
bea83
Crazy, meni rekoše u školici za trudnice da mažem uljanim ad kapima ili kremicom sa lanolinom bradavice, bez obzira na kolostrum, tako da možeš da probaš.I kupi one tufere, čisto da ne prljaš brus i da ti ne prodje na majicu
Kod mene ne curi ništa ali mi se povremeno pojavljuje nešto jako gusto, bele boje na vrhovima bradavica....ne znam jel to touser posted image i uvek je povezano sa napetošću i bolom u grudima...

< Poruku je uredio bea83 -- 29.12.2011 18:45:12 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kolostrum
29.12.2011 18:56:09   
cockic
meni ni u prvoj trudnoci to nije curkalo dok sama malo nestisnem dojku
da vidim imali cega ali kod mene je zuckasta vodica kako sam ja videla.

a ipak sam dojila 14 meseci malog.ja se nadam da cu i sad uspeti da
dojim malu.makar i 6 meseci.

a zato kad se setim kakve sam bolove ja imala posle porodjaja
sto se tice nadolazenja mleka to je bio haos.ali vredi svaki pretrpelji
bol user posted image

a mazala sam i ja taj lanolin.super je kao i ad spasavao me je od
ujeda.


(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kolostrum
29.12.2011 21:35:07   
crazymama
bea, jeste to to, samo sto kod nekih curka malo, a kod mene malo vise i to vise na levoj dojci :)
hvala za savete sutra cu da potrazim ili ad kapi ili lanolin...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kolostrum
2.7.2012 11:26:40   
Zemunka85
Ja sam u 30+3 nedelji, a niti imam kap icega, niti ikakav osecaj u grudima, tokom cele trudnoce.
Je l to znak da cu imati problema sa mlekom, ili ne mora da znaci?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kolostrum
2.7.2012 11:29:05   
Anoniman
To nista ne znaci , ne brini user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kolostrum
2.7.2012 11:34:36   
New Mom
Ništa ne znači. Pisala sam gore, u prvoj trudnoći mi je tek 2 dana posle porođaja krenuo a dojila sam 14,5 meseci bez problema.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kolostrum
2.7.2012 11:52:04   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Ja sam u 30+3 nedelji, a niti imam kap icega, niti ikakav osecaj u grudima, tokom cele trudnoce.
Je l to znak da cu imati problema sa mlekom, ili ne mora da znaci?


Ja sam tog dana kad sam se porodila bila ubedjena da nemam ni kap mleka u grudima, dok nije došla laktacijska sestra i krenula da izmlaza i rekla da imam mleka koliko hoću. Fora je što ja uopšte to mleko nisam znala da istisnem kako treba user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kolostrum
27.11.2013 11:44:15   
Olga75
IZVORNA PORUKA: crnicka

sakam da prasam prva bremenost mi e i ne znam. vo 5tiot mesec sum a veke pocna da mi tece nesto od gradite dali e normalno



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kolostrum
6.3.2016 17:15:27   
IvanaSK RR
Ima oko mesec dana da mi je krenulo curkati iz grudi. I bas me nerviraju te fleke. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoći.
I da, u porodilistu mi je to stalo, tek drugi ili treci dan krenulo, i to kad mi je sestra povukla tako jako bradavicu da sam sve zvezde prebrojala.
Iz druge nista nije curilo dok beba nekako nije uspela posto se sestra okrenula i otisla.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kolostrum
6.3.2016 17:24:55   
Animsaj9
Meni je mleko krenulo drugi dan od porođaja, i to svega dve tri kapi,.a evo hvala Bogu sada ga ima i previse

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here