|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.8.2014 18:29:47   
wivern
Ja mislim da je to super. Ne opterecuj se Dunjci nego ga doj kad god i gde god, nista u tome lose nema. Ja sam zauser posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.8.2014 18:32:46   
dunja RR
E pa hoću, trudnjačo draga, meni uvek treba neko da me pogura, hvala tiiii user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.8.2014 18:34:30   
wivern
Ma idi bre, po gradu setaju gola dupeta i ostale spodobe a ti se razmisljas o dojenju. Samo napred !

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.8.2014 18:39:37   
Anoniman
Dunja nemoj da mu uskracujes, ja sam Unu svuda dojila, nisam ja bila kriva sto moje dete dojim , i ne mogu da mu ponesem spremljeno mleko i da mu kada je gladno stavim flasicu u usta, nemoj da se opetecujes oo toga.user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.8.2014 22:26:59   
New Mom
Dunjci, ma sta uopste razmisljas? Beban gladan - das da siki i kraj.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.8.2014 22:33:29   
Meisje
Hahaovo je bolno istinito
IZVORNA PORUKA: wivern

Ma idi bre, po gradu setaju gola dupeta i ostale spodobe a ti se razmisljas o dojenju. Samo napred !


Dunja samo napred, ja ne znam gde nisam dojila

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 8:18:32   
big mum
Samo napred doji svoje djete,šta te briga za okolinu.
Svoje sam dojila napolju pokrijem se pelenicom i polako.Opusti se i uživajuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 9:39:53   
bubulence
hm, nisam za dojenje medju masom ljudi. i dok je E sikila nikada nisam sedela u kaficu i dojila je. uvek sam gledala da idemo ili u vreme kada ne treba da siki ili smo imali kola u blizini gde bih podojila. dosta trznih centara ima prostorije za prepovijanje beba, ok mi je i tamo podojiti bebu. prvo nisam ja bila opustena, drugo mislila sam da njoj treba tisina i mir.
ne osudjujem one koji rade drugacije.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 10:30:29   
branki*
isto kao bubiuser posted image
nekako bi mi bilo neprijatno da dojim bebu medju puno ljudi,mislila bih da svi pilje u nas i ko zna sta misle..ne znam,to sam samo ja,nemam nista protiv kad vidim da zena doji bebu,nije mi ni cudno,ni glupo,ali ja ne bih ipak mogla.moze napolju,ali negde da se osamimo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 10:38:19   
Meisje
Ja se jedino slazem za bucna mesta ali neko normalno bez jake muzike I guzve I cigara naravno..

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 12:21:54   
Sanjica26 RR
Nisam protiv toga, ali ja nisam nikad dojila na javnom mestu. Uvek sam izlazila sa bebom posle dojenja.


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.8.2014 12:22:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 12:45:20   
mali_mis
Nisam dojila na javnom mestu, ali nemam apsolutno nista protiv toga. Ako mi mozemo da ruckamo posred ulice, u parku, kaficu...zasto ne bi mogla i beba user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Dojenje na javnom mestu
17.8.2014 14:34:27   
Torbica
Dunjice,

zna se sta je prioritet, samo napred.user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Dojenje na javnom mestu
2.9.2014 17:12:44   
Mala Elena
Sve zavisi od situacije, da li je placljiva ili koliko si blizu od kuce ... mislim da u gradskom prevozu ne bih-osetila bih se kao ona ciganka sto prosi a i jako je nehigijenski .
Sa malom sam bila svugde od starta ali je nahranim pre polaska napolje . Juce sam kod nekog magacina ispred Delta C . onako javno to uradila ali je bilo nuzno .I nije me bilo ni najmanje stid jer se zna sta su prioriteti, da umirimo i nahranimo bebu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Dojenje na javnom mestu
2.9.2014 17:32:47   
Sanjalicaaa
mi smo dosta aktivni, i stalno smo van i putujemo. u pocetku mi je bilo neprijatno, a posle najnormalnije. nikad me niko nije pogledao popreko zbog toga. a i pritom stvarno se nista ne vidi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.9.2014 11:02:27   
emicaa
Ja sam čudak po ovom pitanju,na javnom mjestu mi je sasvim u redu dati bebi da ručka,nužda je nužda ali kad nam dodje svekar nisam nikad mogla pred njim,uvjek sam išla u sobu da me ne vidi user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.9.2014 12:01:07   
Mala Elena
Emice , kad sam bila kod njegovih, svekar je bezao od mene a ne ja od njega. user posted image Ko god od muskih da dodje u goste, bezi u kuhinju ...sta da radim haha

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Dojenje na javnom mestu
15.9.2014 9:53:37   
Anarunika
Dojila sam uvek , kada god su tražili i gde god su tražili. Ako imam gde da se sklonim ja se sklonim, ako ne, onda stojeći, sedeći, čučeći...kako god je moguće. I obično sam nailazila na osmehe i odobravanja ljudi, ili sam ja filtrirala sve ostale reakcije i videla samo one koje mi se sviđaju user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 16:06:24   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: branki RR

super,ana,mi jos nismo imali dojenje u javnosti..doduse nismo ni bili u javnosti jos.mene zanima sta vi nosite od garderobe ako dojite napolju?je l uvek neke bluze i kosulje na dugmad,pa to raskopcate ili obicne bluze,pa podignete skroz nagore..ja pojma nemam sta bih obukla,a da dojenje izgleda sto neprimetnije,tj da bas ne sevaju sojke i gola koza.


IZVORNA PORUKA: Ana13

Ja moram malo da se pohvalim user posted image Juce je bio lep dan,skitali smo sa prijateljima koji isto imaju bebca (1 mesec).Njihov sisa na 2h,nasa na 3h i poklopilo se da u 12:30 obe traze da ruckaju.Tako da smo nas dve mame podojile nasu decicu u restoranu u rodi.Nije nam se islo kuci user posted image Nase prvo dojenje u javnosti user posted image Do sad sam bila u grcu kako da se uklopimo kad idemo negde da se na vreme vratimo kuci,ali sad smo probili led.
Nas dve smo se okrenule ka prozoru,tate su nas zagradile kolicima,pokrili se tetrom i siskali.Miti je nekom sa strane moglo biti neprijatno jer sevaju siske,niti su nase bebe bile gladne user posted image



< Poruku je uredio Trcosava RR -- 16.2.2015 16:07:52 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 16:12:41   
Trcosava
Pošto imamo temu, Branki ovde ću ti odgovoriti.

Meni je bitno da mogu potkošulju da prevučem preko sojke. Dakle neka majca ispispod koja se lako prevuče, preko nosim običnu majcu. Za sada imam takve 3-4. Lepo podignem majcu tu gornju, prevučem "potkošulju" preko jedne sojke i uvalim mu. Do sada sam ga dojila samo u bolnici kad je išao na UZ kukova. Bio još jedan par sa bebom. Boli me paja, posle samo prekrijem pelenom i teraj.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 16:14:32   
mama krava
Samo napred, mame!

Ja sam svuda kad je trebalo, ovog, sada velikog, dojila!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 16:37:20   
Olga75
ma pelena preko ramena i bebe i nista se ne vidi
a odeca , ono sto ne stiska grudi , meni nije prijala uska odeca i kojekakvi grudnjaci


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 16:43:14   
branki*
jeste,imamo temu,izvinjavam se,nego me ponela anina porukauser posted image
citala sam sad malo unazad temu,ja mislila da je ova dilema prosto pitanje necije stidljivosti i sl,a citam svasta,da su radnici obezbedjenja opominjali zene koje su dojile bebe u javnim ustanovama ili da su neke zene ogovarale majke kojesu dojile kako namerno pokazuju gole grudi..boze,bozeuser posted image strasno.
zasto svako ne gleda svoja posla.
ja cu ovako kao trca,dobar je taj sistem sa 2 majice,a pokricu se i maraamom,pa koliko se vidi.ako nek hoce bas da bulji u moje grudi dok beba sisa,pravi je idiot.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 16:50:18   
World
ma branki, ja sam tokom prvog dojenja stavljala pelenu ili maramu i tako sve nesto oprezno, a pravo da ti kazem sad sam puno opustenija.. kad stavis bebu, zadignes majicu, ma ne vidi se tu nista sto ne treba.. a i bas ako je nekom zapelo da vidi pa blene, pa sta mu ja mogu...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Dojenje na javnom mestu
16.2.2015 17:38:25   
wivern
Ja sam pre neki dan bila odusevljena, zena sedi na klupici ispred naše zgrade i doji bebu. Ništa se ne vidi, a i da se vidi koga briga lep prizor ne gledam u sojke, a oni mogu lepo da nastave setnjicu. Mm je bilo malo neprijatno jer mora da prodje bas pored njih, ali samo iz razloga da zena ne pomisli da je zagleda i da joj ke**a. Sede na klupici, beba siki a sunce ih obasjalo, kakva bi to fotka bila.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here