|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo bez nadzora
16.9.2011 23:51:17   
Sanjica26 RR
Bas cu u drugoj temi da pisem o prelasku u krevet. To ce za nas biti nemoguca misija. Mozda se varam, ali sa njenim skakanjem ce biti malo teze. Jedino ako se kasnije smiri.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: koliko dugo bez nadzora
17.9.2011 0:01:45   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: n i n a

Moja mama je sa osam godina silazila niz gelender sa drugog sprata i pala u betonski podrum na glavu-niko je eto nije pazio! 


I ja sam to radila user posted image Bas mi je to tad bilo zanimljivo user posted image Sama sam ostajala kuci od prvog razreda dok su mi roditelji bili na poslu, a mama me zvala svakih pola sata.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: koliko dugo bez nadzora
17.9.2011 0:04:58   
Ivanka 75
5 sekundi je dovoljno da nečujno otpuže negdeuser posted image
Kad spremam ručak - samnom u kuhinji, na podu sa šerpama, činijicama, varjačama ili pored frižidera obuzeta magnetima, vrata zatvorena.
U WC-u - ispred vrata, dam joj moj neseser sa šminkom. Vrata susednih prostorija sva zatvorena.
U dvorištu - ili u kolicima vezana ili u ogradici, zavisi šta hoće da prihvati od to dvoje u tom trenutku.
Ako je u dnevnoj sobi a ja u kuhinji vidim je jer su vrata jedna naspram drugih.
Kad radim za kompom - pored mene ili ispod stola zanima se papirićima (odštampane slike životinja u boji, u stanju je po 2 sata da se zanima njima, gleda ih, protura meni ispod stola, razbacuej okolo, onda ih ja opet skupim u kutiju i tako u krug)
U suštini, nikad ne ostaje sama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: koliko dugo bez nadzora
17.9.2011 7:23:10   
zoća
ovaj nas zapostavljeni nije bez nadzora ni sekundu,jedino kada spava a i tada pravi gluposti tako da provera stalno postoji

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here