|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 8:28:22   
sanji
Nema šanse da je to uslov! Pa ima dece koja prohodaju sa 15 ili 18 meseci. Ne mogu zbog toga da ih odbiju!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 9:04:18   
Anck Su Nmaun
Pa ZAR OPET....


Cena boravka dece u vrtićima "Radosnog detinjstva" poskupeće od sledećeg meseca za 18 do 23%, ili 700 do 900 dinara po detetu.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 9:41:43   
sanji
Au! Jel to državni ili privatni vrtić! Nama ako dignu doguraćemo do 10000! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 9:42:57   
Anck Su Nmaun
Drzavni u Novom Sadu

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.11.2012 9:43:17 >

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 9:47:34   
sanji
Nisu normalni! Ja se nadam da nama neće poskupeti! Iskreno se nadam!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 9:49:44   
Anoniman
Sanji, vrtić u NS mesečno košta oko 2000-3000din. Meni je enigma kako se za te pare nahrane deca za mesec dana.
Radosno detinjstvo je u gabuli, to je nerealno niska cena, stava sam da treba da poskupi još više nego 500-700din.

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 706
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:10:59   
Anck Su Nmaun
Izvinjavam se na preracunu.... sad sam gledala u Septembru je poskupelo 50 din po danu, isla je svaki dan u vrtic i cena je 3550, znaci bice oko 4 400...neznam, a uvek se nesto dodatno doplacuje.
Pa nije to ni malo Tash, u mom rodnom gradu za sve to je cena vrtica 2500, i to smanjena sa 4000.

Ako neko radi za 20 000 treba pola plate da da samo za vrtic user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:14:10   
Anoniman
Nisam znala za prethodno poskupljenje.

Neću da se raspravljam zaista, nisam se zbog toga javila, ali pitajte BG-ađanke koliko plaćaju vrtić. Ako se ne varam, državni vrtić u BG je 8000 din mesečno. I ja nikada nisam čula ni jednu BG-ađanku da kuka. A u NS grad refundira 80% cene vrtića, i stalno se neko žali kako je skupo, pri tom se plaća otprilike 1/3 cene u odnosu na BG.

< Poruku je uredio Tash -- 7.11.2012 10:15:22 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 708
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:22:41   
Anck Su Nmaun
Ma kakvo raspravljanje...

Neznam stvarno za cene u BG, ljudi valjda navikli pa ni ne kukaju.
Meni je ok cena bila , al kad sad s poskupljenjem sracunam ako obe budu isle...10 000 nije bas malo.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.11.2012 10:24:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:28:29   
Anoniman
Ja na to gledam ovako: Ja nedeljno potrošim u prodavnici 2000din, a kupim samo osnovno: salama, sir, pavlaka, paštete, viršle, sok, mleko, jogurt, možda koju voćku. MM i ja ne jedemo kod kuće (možda koja šolja jogurta, i mleko za u kafu). Marko sve to ne jede. Dakle, to je SAMO ZA LUKU! To je mesečno, samo za Luku, i samo hrana za večeru jer doručkuje u vrtiću, 2000din nedeljno! To je 8000din mesečno! Meni je i dalje enigma kako se mesečno za 4000din detetu spremi doručak, užina, ručak, užina, a gde je još vaspitačicina plata što "brine" o mom detetu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 710
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:32:28   
Anck Su Nmaun
Njima su plate smanjene u Avgustu, Septembru. Nije super to je i moja struka.
Necu se baviti njihovom racunicom.
Ali znam za moju, da i sad jedva preguramo mesec, samo sa mm platom, i zelim da se zaposlim vise...al dok ne dobijem posao...treba dodati jos 5 000 za vrtic user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.11.2012 10:42:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:37:21   
Anoniman
I ok je što su im smanjene plate? Mislim, s obzirom na moje iskustvo, ja im ne bih dala platu, ali pošto vidim da sam ja redak slučaj lošeg iskustva, nije mi jasno kako je to opravdano.

I dalje je državni vrtić u NS džaba, a sasvim je druga priča ko koliku platu ima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 712
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:39:41   
sanji
U Bg-u puna cena 8 700 (8 66?) a meni puta dva. Regresiranje smo dobili samo na osnov toga što su dve (nisam sigurna da li 10 ili 20 % ), nemamo pravo na osnovu primanja.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:41:53   
Anoniman
O tome ti pričam sanji. 

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 714
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:44:41   
sanji
Znam Tash, stvarno nisu humani sa cenama. A pri tome stalno se nešto dodatno kupuje i plaća! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:46:00   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Tash


I dalje je državni vrtić u NS džaba, a sasvim je druga priča ko koliku platu ima.



Pa ja pricam o prosecnim plata u Srbiji

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:49:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Tash


I dalje je državni vrtić u NS džaba, a sasvim je druga priča ko koliku platu ima.



Pa ja pricam o prosecnim plata u Srbiji



Pa te prosečne plate imaš i u BG, a ne samo u NS, pa se tamo ne žale na 3x veću cenu nego u NS. A znaš zašto se ne žale? Jer tamo vaspitačice rade sa decom! Kvalitet usluge u Radosnom detinjstvu ni ne treba da košta više od 2000din mesečno, i to sve treba da ode za hranu (takva hrana ni ne košta više), a vaspitačice ne treba da dobiju platu.
Odoh iz ove teme, mrzim Radosno detinjstvo!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 717
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:54:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Meni je i dalje enigma kako se mesečno za 4000din detetu spremi doručak, užina, ručak, užina, a gde je još vaspitačicina plata što "brine" o mom detetu.


Normalno da je to jedan mali dio, vrtići se finansiraju iz gradskog proračuna, bar je tako kod nas.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 10:58:16   
Anoniman
Koliko kod vas košta vrtić Lu?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 719
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:00:22   
simke

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Tash


I dalje je državni vrtić u NS džaba, a sasvim je druga priča ko koliku platu ima.



Pa ja pricam o prosecnim plata u Srbiji



Pa te prosečne plate imaš i u BG, a ne samo u NS, pa se tamo ne žale na 3x veću cenu nego u NS. A znaš zašto se ne žale? Jer tamo vaspitačice rade sa decom! Kvalitet usluge u Radosnom detinjstvu ni ne treba da košta više od 2000din mesečno, i to sve treba da ode za hranu (takva hrana ni ne košta više), a vaspitačice ne treba da dobiju platu.
Odoh iz ove teme, mrzim Radosno detinjstvo!


Prosečne plate se razlikuju od grada do grada.Nije isti prosek u BG-u,NS-u,NI-u i sl.Zato se cene vrtića i razlikuju.Evo ti primer prodavac u pekari u NS-u ima 18.000 platu,a u BG-u neće da rade ispod 30.000.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:05:18   
sanji
Jao Simke, kamo sreće da je to tako! Rade ljudi i u Bg-u za sitnu lovu. Ima ljudi koji rade kod Kineza za 12-15 000, po buticima za dvadeset_ak, a i u pekari, naročito kao prodavci imaju već od 17-18 000 pa do dvadeset_ i nešto. A cene se razlikuju zato što grad dotira do pune cene pa zavisi ko se koliko isprsi. Nema to veze sa platama!

< Poruku je uredio sanji -- 7.11.2012 11:06:05 >


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:07:41   
Anoniman
Prosečna plata U SRBIJI nema veze sa gradovima.

Prosečna plata u Srbiji za septembar je bila oko 40.000din. KLIK
"Prosečan nivo zarade bez poreza i doprinosa u Vojvodini, po pisanju Blica, iznosi 33.575 dinara, dok je ukupan prosek u Srbiji veći za oko hiljadu dinara i iznosi 34.444 dinага." KLIK

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 722
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:08:13   
Anoniman
Cena je ista za BG i NS ali u NS većinu dotira grad, puna cena u NS je skoro 13000, i toliko Radosno Detinjstvo dibija za svako dete, deo od grada, deo od nas. Hrana je užasna, bar po meni, moje dete ne voli ni paštetu ni salamu, ni džem ni med, ali oni mukice, kad su gladni, sve pojedu. Kad bi nekako samo mogli da daju izbor, da svako dete ima pravo da ne jede makar 2-3 stvari, ali oni ih teraju da omažu tanjire a njima jadničcima pegla kreće, tako makar mom detetu kad ga teraju da jede grožđeuser posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 723
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:18:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Koliko kod vas košta vrtić Lu?

Ja plaćam 60, poludnevni boravak( sa dva obroka) a cjelodnevni je 90eura.
Meni je cijena ok, i ja sam kao ti računala koliko ima djece i nema šanse da im to bude, pa sam se raspitala, vrtić finansira i graduser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:20:16   
simke
Znam draga da nema veze sa platama, znam i da se u BG-u radi za sitnu lovu(kao i svugde),ali ostaje činjenica da se prosečne plate razlikuju od grada do grada(u NS se kod kineza radi za 8000,a u BG za 12000-15000,a to nije mala razlika).Za mene je to poskupljenje udarac na ionako "siromašan" budžet,a kad bih morala da plaćam punu cenu bila bih primorana da dam otkaz,jer koja je svrha da 2/3 plate dajem za vrtićuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here