|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:20:59   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: simke



Prosečne plate se razlikuju od grada do grada.Nije isti prosek u BG-u,NS-u,NI-u i sl.Zato se cene vrtića i razlikuju.Evo ti primer prodavac u pekari u NS-u ima 18.000 platu,a u BG-u neće da rade ispod 30.000.



E, o tome ja pricam, uzima se prosek Beogradjana, ma bezi bre..narod jedva ima da jede, a oni o proseku 40 000... ma daaaj!

Jeste da ima i u BG da se radi za sitne pare, ali vise je bogatasa, nemojte da se lazemo!

Kao sto je jedna dama iz BG-a na TV skoro izjavila da ne poznaje nikoga ko ima platu ispod 500 e user posted image
Ja neznam u kojoj drzavi zive ti ljudi?

Ovo je skroz off... ne ulazim vise u dalju raspravu user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.11.2012 11:22:17 >

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:25:22   
sanji
Verujem Simke ali zato se NS isprsio i dao vam dobar popust a ovi naši i ne razmatraju skidanje cene, a prosek za regresiranje je isti na nivou republičkom ali su te cifre koje oni tamo pominju smešne.
Anck ja bih volela da upoznam tu gospođu, baš me zanima gde oni rade? Ljudi u Bg-u plate nisu toliko jake. U Maksiju, Liliju i sličnim prodavnicama mislim da ne prelaze 22 000 a znam gomilu ljudi koji rade i za manje. Znam i one koji rade za više ali ne toliko puno njih.

< Poruku je uredio sanji -- 7.11.2012 11:28:40 >


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:29:05   
Anoniman
Prosek plate je svuda jednako nerealna, jer i u NS i u BG i u Maloj Moštanici ima ljudi koji zarađuju 500 hiljada dinara mesečno, kao i onih koji zarađuju 10 hiljada mesečno. Taj prosek ne znači ništa, i za sve je jednako nerealan. naravno da u BG ima više bogataša, ali ima i više gladnih, jer je, jelte, grad veći. Procentualno, rekla bih da nije NS toliko iza BG, jer su kod nas neke cene dosta niže, neke su iste, ali eto, to je moje viđenje.

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 728
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:35:23   
simke

IZVORNA PORUKA: sanji

Verujem Simke ali zato se NS isprsio i dao vam dobar popust a ovi naši i ne razmatraju skidanje cene, a prosek za regresiranje je isti na nivou republičkom ali su te cifre koje oni tamo pominju smešne.
Anck ja bih volela da upoznam tu gospođu, baš me zanima gde oni rade? Ljudi u Bg-u plate nisu toliko jake. U Maksiju, Liliju i sličnim prodavnicama mislim da ne prelaze 22 000 a znam gomilu ljudi koji rade i za manje. Znam i one koji rade za više ali ne toliko puno njih.

Vaši ne razmišljaju ni o podizanju cene,a naši je stalno dižu,tj.smanjuju sumu koju grad refundira.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:42:34   
Olga75
mi placamo oko 5400 mesecno i ne znam da nam nesto grad dotira user posted image
isto drzavni vrtic
nekako mi to nije puno novaca , pogotovo sto Tash kaze tamo jede dva obroka , pere ruke , grejace se zimi a uz to dobija i neko obrazovanje
mozda zato sto je ona jedna , da je dvoje to je vec 11000 hiljada
ne znam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 11:44:15   
Anoniman
ja bih dala 8500 ako ce mi dete imati fine obroke, grupe ne vece od 20-22 i vaspitacicu voljnu da radi sa njima,

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 731
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 14:32:07   
Anck Su Nmaun
Bas sam malopre razgovara sa vaspitacicom iz jaslica gde bi isla Hana, jedini uslov je da je napunila godinicu.
Ima dece koja su i ranije konkurisala i krenula kad su napunila god.

U grupi ima troje koje ne hodaju.
Tako da..mozemo da se prijavimo, verujem da cemo biti primljeni.



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.11.2012 15:12:45   
cockic
nije tema ne znam kakve su plate u NS ali u BG su skroz jadne moja plata je 25.000 jer to plata i ja za dva vrtica treba da dam 14000-15000 ne znam tacno ali stvarno je puno i ovo kod nas 8.666 din a pritom grupa ima min 25-toro dece sad mozda ide nesto manje ali oko 20 ih ima.

tako ja mislim da se plata beogradska i ostalih gradova nesto nerazlikuju a za ovu platu ko sto ja imam prima min 50% beogradjana ako ne i vise.malo ima njih koji imaju preko 70.000din pogotovo sad kad se smanjuju plate samo padaju na kraju ce vise ljudi raditi za ovaj prosek.ma uzas.

izvinjavam se moderatorima user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 10:39:42   
jance
ja vise neznam, dali da cekam, dali da reagujem, a i sama sam ispala smoto sto nisam sve uradila kako sam htela. naime, nasla nam zaova vezu vaspitacicu za upis, zena poslala molbu dan posle kako je Ogi napunio godinu dana... ja sam se sa tom zenom videla sledeceg vikenda i dala joj moj broj mobilnog da mi javi ako bude trebalo jos neke dodatne papirologije ili ako budemo odbijeni... e sad, ja tu nisam upisala njen broj mobilnog, mislila sam da zaova ima pa ako bas bude potrebno da ce mi ona dati. e sad, ja se sa tom zenom sto nam je veza nisam videla od tada, evo proslo je skoro tacno mesec dana, receno mi je da ako smo primljeni, nazvace nas iz uprave, mi cemo prakticno saznati pre nje pa ja cekam.. ali sada vec polako gubim strpljenje, treba mi da znam! da, pride, zaova je brisala kojesta u mobilnom i po zakonu inata izbrisala sve poruke od te zene i naravno broj... sad neznam sta da radim. dal da cutim i cekam, da zovem direktno RD pa da se pravim luda i pitam za status, ili... ?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 10:44:54   
Olga75
Jance ako nemas broj veze ( mi smo nasu potegli kad smo predali papire a pre tih listi , mada u pitanju je Nasa Radost ali predpostavljam da je u svim drzavnim vrticima manje - vise isto ) nazovi upravu , napravi se blesava ,kazi da ne znas da li si donela sve sto je trebalo i blablabla , ako si fina i podilazis daju mnogo vise informacija user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 13.11.2012 10:45:40 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 10:58:12   
jance
na kraju cu verovatno i da nazovem, nema mi druge... sve kao cekam, mozda imaju frku sada u upravi zbog poskupljenja, pa zbog promene direktora itd... al sada mi je vec zagustilo, ako nije primljen, niti ima sanse da bude primljen do februara, onda moram da trazim alternative, jer mi svekrva nece biti tu, seli se kod tetke kad budemo morali da se grejemo a ja cu se poroditi....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:04:21   
new nick
Mi smo se isto jako namucili sa upisom u vrtic... Nismo bili primljeni, mada smo i mm i ja zaposleni. Trazili smo na svim mogucim mestima, kucali na mnoga vrata... Na kraju smo ga morali dati u privatan vrtic i to negde na samoj periferiji gradauser posted image . To je bilo najprihvatljivije sto se tice cene. Sledece godine nas opet nisu primili, pa smo pisali neke zalbe, molbe... da bi nas konacno pozvali.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:10:15   
jance
i jesu vas oni iz uprave zvali da ste primljeni, ili ste vi zvali pa ste saznali?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu new nick)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:11:37   
new nick
Zvali su nas iz uprave, ali smo mi bili neverovatno dosadni. user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:20:52   
new nick
Jance, zar nemas neku drugaricu, poznanicu, komsinicu... koja radi u vrticu pa da potpise i primi dete kod sebe u grupu? Znam da su neki tako radili iuspeli. Posle samo prebacis dete u vrtic koji ti odgovara.
Ustvari, mozda to sad ne moze zbog novog direktora,itd.user posted image

(odgovor članu new nick)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:31:27   
jance
nn pisala sam gore, imam vezu koja je podnela molbu pre mesec dana i jos uvek nista, zato me i frka hvata.. nazvala sam, nista novo nisam saznala, na listi cekanja je, bicemo pozvani ako bude upisan.. samo sam se iznervirala, pa ima zena moj broj mobilnog, mogla je makar da mi pusti poruku da je molba odbijena da ne proveravam mobilni svakih pola sata zadnjih mesec dana u nadi da ce nas neko nazvati!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu new nick)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:35:48   
Anck Su Nmaun
Jance u RD je trenutno bas frka, zategnuto, tako da i te veze cekaju dobru priliku za to.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:39:25   
new nick
Da, sad sam procitala, izvini, uletela sam tako u temu...user posted image
Ma strasno je to sta rade u Radosnom detinjstvu... i nije mi vise jasan kriterijum po kojem primaju decu!
Kod Igora u vrtic jos uvek primaju neke malisane, malo-malo pa vidim nekog novog... Izgleda da ih moras pritisnuti, nema druge.user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:42:07   
jance
pa i mislila sam da jeste, inace bi vec daavno ja iskopala sta se desava... sve kao frka je, necu sada, valjda bi javila itd.. ali i meni je sada vec polako frka, moram da resim njegovo cuvanje makar na tih mesec dana posle porodjaja ako nikako drugacije....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 11:46:07   
Anck Su Nmaun
Da znam, tako smo i mi sa Tarom, taman je krenula u vrtic ka d se rodila beba. Mnogo mi je znacilo sto je ona isla u vrtic.

Neznam gde si konkurisala, ako su neki vrtici u centru... tamo je uvek gusto.
T je isti dan upala na adice, za Hanu cu predati do petka papire, nadam se da ce biti kao kod Tare jer upisano je samo 14 dece u mladju jaslenu.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.11.2012 12:37:12   
jance
konkurisala sam za onaj vrtic gde je ta vaspitacica, u Marodicevu, ali sam navela na spisak i vrtice u adicama, veterniku, futogu.. realno su mi blizi nego Marodiceva... no sta cu, nema mi druge, ili da cekam da mi se zena javi ili da trazim drugu vezu za upis, mada neznam odakle....

< Poruku je uredio jance -- 13.11.2012 12:38:46 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
6.12.2012 14:29:20   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Moja H jos nije primljena user posted image zanima me jel ja sad treba opet da podnosim prijavu na prolece kad bude konkurs ili sam mirna sve dok me ne zovnu?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
6.12.2012 14:57:39   
jance
koliko ja znam, podnosis prijavu ponovo kad bude sledeci konkurs (na prolece).. do tada cekas da te pozovu.. inace ni Ogi jos nije primljen, ja sam vec i prestala da se nadam da ce biti do porodjaja...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
6.12.2012 15:02:22   
Anck Su Nmaun
O nadala sam se da podneses jednom prijavu, sto mi je logicno user posted image a ne scaki put..al dobro sad...

Jance jesi ti ono zvala tamo da pitas? I sta su ti rekli? Jel kazu sta je razlog sto nije primljen?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.1.2013 22:51:33   
miva
Treba mi jedna informacija, mm je bio da se raspita za upis nase M u vrtic i rekli su mu da u februaru moramo da predamo papire, a ja na njihovom sajtu (Radosnog detinjstva) ne videh da je konkurs otvoren?user posted image

E sada ono sto me interesuje je, ako je nasa M napunila godinu dana sada u januaru, jel mi krecemo u jaslice tek u septembru (naravno ako nas prime).

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here