|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 22:29:45   
Anoniman
Hvala Torbi na odgovoru, to je znaci ovo u spreju, bas cu da probamuser posted image

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 22:39:09   
Torbica
Evo ga moj, kutiju sam bacila.
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 0:15:42   
Mala Elena
Za neposlusnu kosu kao sto je moja kad je operem, dobro je arganovo ulje iz podržane-a, bocica 30ml. Mada sigurno ima nekih drugih sastojaka vise nego samog arganovog ulja, samim tim sto je cena pristupacno a arganovo je skupo kao sam djavo i mi , obicni ljudi, ne mozemo da ga priustimo .user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 0:17:04   
Mala Elena
Iz oriflame -a sam mislila, ovi pametni telefoni su cudo user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 8:18:18   
Anck Su Nmaun
Dok je postojao onaj Sun silk balzam bez ispiranja kosa mi je bila bas kao svila, posle pranja tako nezna, od kad to vise ne postoji user posted image nisam nasla dobru zamenu za njega user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 8:25:48   
branki*
hvala,torbi,ovo ima verovatno kod nas.i meni bude kosa kao da sam stavila ulje na nju,izgleda jos tanja i kao da je nisam ni prala.DM nemamo,ali kad idem za bg bas cu da svratim da vidim taj alverde.

anck,i ja sam koristila taj sunsilk nekad,dobar je bio.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 8:28:01   
doktorkakristal
ja koristim poseban sampon i balzam jer imam keratin na kosi,probala sam svasta nesto ,najbolji naravno originalni preparati iz inostranstva ovo kod nas je tesko sr...,Loreal samo ako imate predstavnika u gradu,garnier meni ne odgovara,Sayos mi je bio super jedno vreme posle ne,ostale ne vredi ni pominjati,,bacanje para,ja to ovako obzirom da imam zahtevnu kosu,ako nemam keratin ,onda koristim medicinski pravljen sampon,a balzam bilo koji tek da mogu da se ocesljam,ne kupujem farbe,farba me frizer originalnim Loreal farbama LUO i INOA,kosa mi je fenomenalna obzirom koliko je tretirana

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 8:31:19   
branki*
kris,za tebe valjda idu oni samponi bez parabena,tako sam bar ja cula.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 10:32:13   
doktorkakristal
BRANKI jeste i bez sulfata

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 11:16:24   
Sanjalica1980
Kris bas je lepo cuti da koristis profi Loreal boje. Ja ih obozavam. Inoa je najbolja boja koja postoji. Ustvari volim sve proizvode. Tebi bi odgovarala i Inoa linija za kosu. Sampon i maska. Bez sulfata i parabena su a na bazi arganovog ulja i zelenog caja.
Imas jos nekoliko linija koje su isto za kosu tretiranu keratinom.
Ako nekad probas pa bas javi sta mislis. user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 15:38:44   
doktorkakristal
sanjalice bas mi je drago da se jos neko farba sa njom user posted image ,opet kazem ja sam prezadovoljna ,od preparata kod mog frizera ima sve to jer je jedini distributer u gradu za Loreal,a ovaj sampon i masku koju koristom je nesto slicno isto narucujem preko njega jeftinije je a ima isti efekat

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 17:46:25   
Anoniman
DK, koliko dugo ti traje keratin kada stavis na kosu, posle pranja ne moras ili moras kod frizera?

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 312
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.9.2014 21:10:18   
doktorkakristal
UM meni traje bas dugo prosli put oko 5 do 6 meseci,kad ga stavim ne moram kod frizera na feniranje operem kosu dok susim kosu samo je cesljam i malo krajeve izvucem na kraju cetkom sve u svemu gotova za 10 min,opet kazem zavisi od tipa kose mojoj ogovara popuni dlaku izgleda zdravo i uvek imam frizuru sto je bitno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.9.2014 10:14:22   
Jole84
Meni je kosa od kako sam se porodila,katastrofa user posted image U trudnoći sam se farbala samo farbama bez amonijaka,a 40 dana sam je odmarala,nisam se ni farbala ni peglala,htela sam da iskoristim to ostajanje u kući,a ono ispalo suprotno! Možda zato što mi je stalno vezana u onu kućevnu punđu,pa se slomila. Podhitno šišanje...mada to pričam već dva meseca i nikako da odem user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.9.2014 17:15:08   
gagana83
Ja sam moju kosu ostecenu farbanjem jakim farbama oporavila za mesec dana.
Jesam je intenzivno negovala ali ne nekim skupim preparatima, uglavnom uzimam preparate koji sluze za profesionalnu upotrebu i to se ispostavilo kao pun pogodak. Kvalitetno a jeftino.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.9.2014 17:35:13   
eca89
Cure, da se i ja oglasim u vezi kose. Vec sam se žalila kako mi kosa nenormalno opada sad trudnoci i da sa pocela koristiti ono ricinusovo ulje i mogu reci da mi vise ne opada onoliko kao prije i da je dosta jačauser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.9.2014 17:43:30   
SunFlower
Ja sam pocela sa onim smuckanim samponom predve nedelje i mogu reci da takodje vidim veeeliko poboljsanjeuser posted image uz sampon, koristim i pakovanje obicno garnierovo, zatim na mokru kosu utrljam malo ovog ulja sto su devojke ovde nahvalile (isto od ganiera), a takodje sam i napravila neki tonik od koprive, kamilice i sirceta - njega utrljam u koren pomalo svako vece pre spavanja. Uz sve to jos skratila malo krajeve (to sama radim), i cini mi se da mi je kosa super, nije vise suva, ne masti se u korenu, izdrzavam da je perem svaki 4.dan. I mnogo manje opada, ne vidjam dlake koje vise sa mene, jedino kad se pocesljam vidim do 10 dlaka najvise.
E sad, sad sam u drugom tromesecju pa je mozda i do nivoa hormona, ali kako god ja sam zadovoljna!

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.10.2014 18:30:24   
Mala Elena
SF, koji smuckani sampon si pocela da koristis?

Da li neko koristi kristale za kosu?

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.10.2014 18:51:19   
nata11
SF daj i ti recept user posted image
Ja koristim za krajeve inace mi umasti kosu. Narucujem u avonu.

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.10.2014 21:02:25   
Mala Elena
Znaci kao ulje je? Nisam do sada imala ali sam videla u nekom katalogu pa planiram da kupim, ne znam napamet marku ali 680 din je 50ml. Imala sam arganovo ulje iz Avona pa potrosila...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.10.2014 0:23:57   
SunFlower

IZVORNA PORUKA: SunFlower

Potrebni sastojci za šampon za brži rast kose:

1.Šampon od koprive (običan litarski)
2.Pantenol 100 ml (vodeni rastvor)
3.Kapi od koprive 30 ml (jedna bočica)
4.AD kapi, vodeni rastvor (jedna bočica)
5.Ricinus ulje 50ml

U 750 ml šampona od koprive, umešati celu bočicu pantenola 100 ml, celu bočicu koprivinih kapi 30ml, celu bočicu AD kapi i ricinusovo ulje (za prirodnu, netretiranu kosu - pola bočice ricinusa, a za farbanu, suvu kosu- cela bočica).

Šampon je vodenaste strukture pa ga pre svake upotrebe dobro promućkajte.

Da znas da cu i ja opet da smuckam! Sve sami korisni sastojci za kosu i kozu glave, ne moze da skodi. Samo, bude jako suva kosa posle pranja, regenerator je obavezan!





_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.10.2014 12:42:26   
nata11
SF hvala user posted image
Da ta je cena otprilike. Nanosis ga na vlaznu ili suvu kosu.

_____________________________





(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.10.2014 20:55:03   
branki*
moja kosa je toliko ocajna i toliko me nervira da cim budem imala visak para ima da kupim periku i imam frzuru uvek!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Zdrava i lepa kosa
16.10.2014 22:35:21   
Leptiric123
Mislim da frizer igra glavnu ulogu...Ja sam bolesno zaljubljena u svoju kosu,krajeve kratim na dva meseca a siske na nedelju dve....frizera imam jednog jedinog i to moju najbolju drugaricu iz detinjstva,ona je jedan od onih frizera sto kad dodjes i kazes hocu da budem ovakva ona ti kaze ne moze,bices spaljena,za mesec ces se sisti na paz,iypasces zuta zelena i td...pre bi odbila musteriju nego isfusarila jer js neka zena zamislila da moze preko noci da bude nenznam kakva....Drugo toliko dobro sisa da nemam reci.Sampone menjam,masku jednu vec par godina,ali kosu peglam vec 10-11 god svaki drugi dan,crnka sam prirodno a bila sam i plava k crvena....ali moja kosa izgleda kao sa reklame,ne zajebavam se,sija,nikad ispucala...i stvarno mislim da je do pravilnog sisanja,jer dok nije ona pocela da ms sisa kosa mi je bila metla bukvalno....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.1.2015 21:05:48   
gagana83
Zenske, treba mi preporuka za dobru cetku za feniranje za srednju duzinu kose (malo preko ramena)user posted image
Nisam nasla adekvatniju temu gde bih pisala.

< Poruku je uredio gagana83 -- 27.1.2015 21:06:32 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here