|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
4.11.2009 11:21:24   
cicko
Ja ove nedelje osecam bebana, cini mi se, stalno. Veoma smesan osecaj, kao ribica kad pliva...user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
4.11.2009 11:43:26   
sanji
user posted image user posted image user posted image Tek ćeš da osećaš!, Sad će iz nedelje u nedelju biti sve jači. Ja sam jedva dočekala da osetim moje (tamo negde oko 20.) a sad ih često molim da se smire! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
4.11.2009 11:46:54   
cicko
Joj, da znas da jedva cekam... Sad kad ih osetim pocnem da se smejem kao blesava. Mm me gleda pa se cudi sta mi je sad smesno. Kaze mi drugarica koja je sada 34. nedelja da je pre neki dan plakala koliko ju je bolelo bebino sutiranje... Verovatno to i nije bas prijatno.


IZVORNA PORUKA: sanji

user posted image user posted image user posted image Tek ćeš da osećaš!, Sad će iz nedelje u nedelju biti sve jači. Ja sam jedva dočekala da osetim moje (tamo negde oko 20.) a sad ih često molim da se smire! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
4.11.2009 12:03:13   
sanji
IZVORNA PORUKA: cicko

Joj, da znas da jedva cekam... Sad kad ih osetim pocnem da se smejem kao blesava. Mm me gleda pa se cudi sta mi je sad smesno. Kaze mi drugarica koja je sada 34. nedelja da je pre neki dan plakala koliko ju je bolelo bebino sutiranje... Verovatno to i nije bas prijatno.

Uglavnom je prijatno! Sad kad su već veliki desi se da me šutnu da zaboli. I pre par nedelja kad se ovo jedno okretalo povraćala sam ceo dan (prvi put u trudnoći)! Valjda imaju sve manje mesta pa se bune i rastežu me na sve strane!user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:39:27   
Anck Su Nmaun
Jooj mi smo toliko nestrpljivi da osetimo bebino  mrdanje ... evo me u 18 nedelji ... buduci tata svaki dan slusa na stomacic cuje li se sta user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:44:27   
LillyT
Hehehee, bas sam se hvalila na chatu kako sam dobila batine. Sinoc smo legli nesto ranije, dragi se nije bas najbolje osecao, i skoro je zaspao, a cujes samo mene, auuu, izgleda me ova moja mlati. Kako je skocio!!! Pa kada je pipnuo on stomak, ova jos vise, stomak samo skakuce. Cele noci tako, evo malo se primirila sada.
Anck, mi smo koristili neki stari stetoskop (od aparata za pritisak), tako smo vec ranije slusali bebu. Fora je samo da znas sta treba da oslusnes, to je onaj zvuk u pozadini.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:51:36   
Anoniman
Lillyt videla sam da je beba pocela...

Jupi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je danas iskocio stomak prvi put...Probudila se, mm se sprema za posao a nesto tvrdo na stomaku iskocilo...ja pipam...kao koleno ili stopalo...Zovem muza...on pipnuo, odlepio je...Boze kako cudno...
Vratilo se posle 5 minuta...

Ali bas tvrdo...uvrnuto

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:52:12   
Anoniman
Lilllyt, je l da  da je divan osecaj?
predivan...


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:54:25   
Anck Su Nmaun
Jao kako je to divno ...jedva cekam da osetim bebaca user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:55:01   
Anoniman
pa i ti ces uskoro...za tri cetiri nedelje...user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 10:58:28   
LillyT
Nemojte da me spalite kao vesticu, ali nisam bas sada nesto raspamecena tim osecajem user posted image user posted image user posted image Vise me raduje cinjenica da se javila na spoljne podsticaje jer smo imali preslatku goscu koja je dosla da vidi svoju ujnu i bebu i stalno je pitala sta radi beba i da li sme da pomazi stomak. Cim sam se malo primirila, beba se javila, bice nocna pitica na mene user posted image user posted image user posted image

Anck, meni je na zadnjem zidu, kazu da se tada slabije osete udarci u stomak, jer tada malti po ledjima


< Poruku je uredio LillyT -- 27.11.2009 10:59:36 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 11:01:01   
Anoniman
"zena bez osecaja"

cekaj, cekaj..samo polako...ima da nam kmecis ovde kad te bude snasao osecaj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 11:05:57   
LillyT
IZVORNA PORUKA: OTI

"zena bez osecaja"

cekaj, cekaj..samo polako...ima da nam kmecis ovde kad te bude snasao osecaj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Cuti, znam sve, evo cekam da krene cesma. Momak me vec zvao da cuje sta radi bebica, tu sam se raspilavila user posted image user posted image user posted image
Kada me uhvati, nemojte da me zezate, znas i sama kako je kada drpe hormoni


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 11:08:09   
Anoniman
ima da te zezam...ali nezno...

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:06:14   
Shishica
E ja vec neko vreme osetim, obicno kad legnem, kao da me mala nogica kucne..i uvek je to na istom mestu..na desnoj strani gde i mislim da je beba.

Mislim da je desno jer kad se zgrcio stomak tako smo je jasno osetili i tacno polozaj odredili..ide do pupka i malo vise u desno..

Sinoc smo gledali utakmicu i ja lezim i pocne da kucka.. i par puta tako i jednom malo jace.. i ja kazem MV da stavi ruku, steta da ne oseti, bas je krenulo bebce da igra.. i mislila sam da nece osetiti, ali jeste jednom... iznenadio se i pogledao me.. i nastavio da gleda utakmicu user posted image

E sad, da su creva, ne bi stalno bilo tu, a i nekako drugacije osetim..bas kao da me lupne mali baloncic..kao da kucne...ili kako vec da kazem...

Mama mi ne veruje..kaze rano je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:10:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

E ja vec neko vreme osetim, obicno kad legnem, kao da me mala nogica kucne..i uvek je to na istom mestu..na desnoj strani gde i mislim da je beba.

Mislim da je desno jer kad se zgrcio stomak tako smo je jasno osetili i tacno polozaj odredili..ide do pupka i malo vise u desno..

Sinoc smo gledali utakmicu i ja lezim i pocne da kucka.. i par puta tako i jednom malo jace.. i ja kazem MV da stavi ruku, steta da ne oseti, bas je krenulo bebce da igra.. i mislila sam da nece osetiti, ali jeste jednom... iznenadio se i pogledao me.. i nastavio da gleda utakmicu user posted image

E sad, da su creva, ne bi stalno bilo tu, a i nekako drugacije osetim..bas kao da me lupne mali baloncic..kao da kucne...ili kako vec da kazem...

Mama mi ne veruje..kaze rano je user posted image



joiooooooooooj draga kako je to divno kada osetiš prvi put da ti se nešto meškolji u stomaku user posted image user posted image user posted image


nije rano........ nisu neki konkretni pokreti ali možda ti beba kija? user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:11:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Hehehee, bas sam se hvalila na chatu kako sam dobila batine. Sinoc smo legli nesto ranije, dragi se nije bas najbolje osecao, i skoro je zaspao, a cujes samo mene, auuu, izgleda me ova moja mlati. Kako je skocio!!! Pa kada je pipnuo on stomak, ova jos vise, stomak samo skakuce. Cele noci tako, evo malo se primirila sada.
Anck, mi smo koristili neki stari stetoskop (od aparata za pritisak), tako smo vec ranije slusali bebu. Fora je samo da znas sta treba da oslusnes, to je onaj zvuk u pozadini.




user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:12:56   
Shishica
Mozda kija user posted image
Moracu da isprobam kao LillyT da slusam sa stetoskopom! user posted image Ne znam samo kako cu prepoznati..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:17:35   
Anoniman
naqjbolje nju da pitaš... za neke konkretne udarce, sačekačeš još malo.... user posted image a kad počne da gruva poludećeš ! user posted image

jooooooooj srce malo!user posted image user posted image

nego draga, jel osećaš pol bebe?user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:19:28   
Shishica
Ne.. user posted image Ma garant je pisonja.. A ja bi pisuru... Al sta bude da bude.. user posted image

U utorak mozda saznam, ako se ne bude bebaron opet stideo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:45:11   
gagins
Ja sam sa prvom trudnocom prve pokrete osetila u 16.nedelji,a sada malo ranije jer sam znala kakav je osecaj.Sada se bebce vec lupa posteno,narocito kad legnem da se ja malo opustim.
To je najlepsi osecaj na svetu!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:46:36   
sephora
u obe trudnoće mislim da je bilo isto, neko čudno muljanje u stomaku sa 3 meseca a jasne pokrete tek u 5. mesecu...

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:49:25   
sephora
e samo da dodam, meni su obe bebe negde oko 6. ili 7. meseca pa do kraje trudnoće strašno ŠTUCALE u stomaku...to je baš smešan osećaj...ali su znale jadničci mali da štucaju i po pola sata...
negde sam kasnije čula da se one nagutaju plodove vode i onda štuckaju, a sve je to proces razvijanja refleksa za sisanje...

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 15:53:59   
buhla
ja sam pre jedno 2-3 nedelje osetila kao golicanje u stomaku, a sada vec skoro svako veče kad legnem osećam kako se okreće. defitino je nisko i na prednjem delu tako da i kad pipnem stomak i malo pritisnem, osetim poga miša. jooooooooooj i uvek se raspilavim i krenem da mu pričam, pevam a nekad i plačem user posted image

p.s. sada čitam kako se i vaši muževi, verenici, momci i ... obraduju i pipaju stomak da i oni osete, a eto ovaj moj dodje jednom u mesec dana, pa do sad nije imao prilike da vidi i oseti, nadam se da će noćas da vidi.
uh sad se izbedačih...


< Poruku je uredio buhla -- 27.11.2009 15:56:40 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kada ste prvi put osjetili bebino pomijer...
27.11.2009 16:02:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

ja sam pre jedno 2-3 nedelje osetila kao golicanje u stomaku, a sada vec skoro svako veče kad legnem osećam kako se okreće. defitino je nisko i na prednjem delu tako da i kad pipnem stomak i malo pritisnem, osetim poga miša. jooooooooooj i uvek se raspilavim i krenem da mu pričam, pevam a nekad i plačem user posted image

p.s. sada čitam kako se i vaši muževi, verenici, momci i ... obraduju i pipaju stomak da i oni osete, a eto ovaj moj dodje jednom u mesec dana, pa do sad nije imao prilike da vidi i oseti, nadam se da će noćas da vidi.
uh sad se izbedačih...



Znam draga da ti je teško ali biće prilika, eto večeras već.......user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here