|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina dece
14.4.2016 15:21:01   
choopa choops
M 5g i 8mj Visina 121,5cm i težina 23,5kg.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Visina dece
9.6.2016 0:57:47   
dunja RR
S, 5 dana pre 2. rođendana

Visina 93 cm (kaže dr da je visok, na gornjoj granici)
Težina 12,5 kg (kaže dr ok, može i više da ima, ali nije malo, sasvim ok)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Visina dece
9.6.2016 6:39:46   
serpica
Toma sa 2 god i 8m ima 14kg i 98cm

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Visina dece
9.6.2016 8:46:31   
isidora88
Mateja 5 ipo godina, visina 124cm, tezina 20kg

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Visina dece
9.6.2016 9:45:44   
Sunce_ljubavi
Za koji dan punih 6 godina, Petra 123cm/ 21kg Sara 125cm /22kg

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Visina dece
9.6.2016 10:59:20   
NadaR
M - 7godina i 8 mjeseci 142 cm , tezina 41kg user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sunce_ljubavi)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Visina dece
9.6.2016 19:07:08   
choopa choops
Nado!user posted image

L 7g. i 9mj

visina 132cm

težina 25kg

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Visina dece
9.6.2016 19:10:33   
lesica
Joooj, otkad ne pisah...

L je visoka 121cm, teska 21-22kg kako kad, 6 godina i mesec dana nepunih doduse.
D... ne znam, valjda cemo nekad ikad biti dovoljno zdravi da odemo u savetovaliste na merenje.

< Poruku je uredio lesica RR -- 9.6.2016 19:11:30 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Visina dece
9.6.2016 19:19:10   
Mala Elena
Elena , visina 90cm i oko 11kg, sami merili jer smo par dana pre drugog rodj.otisli na sistematski i vratili nas, rekli nam da dodjemo u septembru tek user posted image ali mi cemo je odvesti krajem jula, jer u septembru nismo tu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Visina dece
9.6.2016 20:35:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

S, 5 dana pre 2. rođendana

Visina 93 cm (kaže dr da je visok, na gornjoj granici)
Težina 12,5 kg (kaže dr ok, može i više da ima, ali nije malo, sasvim ok)


Dunjči, odličan je Sava user posted image lepi dečak user posted image

I Mare je bio visok u tom uzrastu, čini mi se 96 cm i 15kg user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Visina dece
9.6.2016 23:05:55   
serpica

IZVORNA PORUKA: Nada RR

M - 7godina i 8 mjeseci 142 cm , tezina 41kg user posted image




Nado bravo ja kad vidim ovakve cifre place mi se jer mislim da ce moja Lena da ima 41kg kad se bude udavala jer sada sa 11god ima 29kg i 150cm user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Visina dece
9.6.2016 23:12:35   
Mala Elena
A jel se kod vece dece isto gleda ona razlika od 110? (visina - 110= idealna tezina)...ako se gleda, Serpi tvojoj fali koje kilo...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Visina dece
9.6.2016 23:14:44   
serpica

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A jel se kod vece dece isto gleda ona razlika od 110? (visina - 110= idealna tezina)...ako se gleda, Serpi tvojoj fali koje kilo...




ME ako se tako racuna ne fali koje kilo nego mnogo kila 150-110 je 40kg a ona ima 29 mislim da nije kod dece tako..ona bi trebalo da ima oko 35,36kg valjda

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Visina dece
9.6.2016 23:21:18   
Anarunika
Šerpice nikad se to ne zna. A ako trba da biram iz,eđu mršavosti i gojaznosti, više bih volela uvek da mi dete bude mršavije da posle kada se razvije ne mora muku da muči.
Ja sa 11 god. imala 42 kg,a imala sam drugaricu koja je bila bukvalno kao prut, ono kolena iskočila i tako to...sa 16 godina ribetina! (da izviniš). Duge noge ,ne previsoka ali taman ...tako da ne sekiraj se ti ništa ima da se zabezekneš kada ti dete izdžiglja odjednom.
P.S. Da se razumemo ni ja ništa manje nisam ribetina user posted image

A moji klinci spadaju među više mad anisu ono baš ekstremni.Npr. Aki sada pred školu ima 127, Ika 5,5 i 123cm a Živa na poslednjem merenju imala 77cm ali od tada je porasla sigurno centimetar ili dva.
Ja imam 157 cm tako da na mene sigurno nisu user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 9.6.2016 23:22:04 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Visina dece
9.6.2016 23:21:26   
Mala Elena
E pa to , i ja bih rekla, ti znas bolje ...
Manekenke nase user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Visina dece
10.6.2016 0:43:41   
Ana RR
Šerpice, ako je zdrava onda kilogrami nisu bitni, doći će posle. Ja sam duuugo bila kao iz Etiopije, tek posle 18. godine sam se malo popravila, inače nisam mogla da nađem garderobu za sebe jer sam bila visoka a mršava, mršava...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Visina dece
10.6.2016 1:37:42   
choopa choops
šerpice kad vas vidim bude mi lakše jer nismo jedini :-))))

Nije da L ništa ne jede, iako se svaađamo svaki dan oko hrane, ali pšet na kraju ne bi trebala da je toliko mršava. Zapravo malo je počelo da me brine jer je krenula da raste brzo, a ne prati to težinom, pa se negdje bojim da ne nastane nekakav problem sa kičmom?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Visina dece
10.6.2016 6:51:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Šerpice, ako je zdrava onda kilogrami nisu bitni, doći će posle. Ja sam duuugo bila kao iz Etiopije, tek posle 18. godine sam se malo popravila, inače nisam mogla da nađem garderobu za sebe jer sam bila visoka a mršava, mršava...




Ja ne mogu da joj nadjem garderobu,sve na njoj visi a siroko. Uzimam helanke sesticu da bi joj bile tesne a onda su joj kratke i tako mucimo muku.
Ali je zdrava hvala bogu..samo joj se vide rebra tacno joj fali jos 4,5 kg bar.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Visina dece
10.6.2016 7:58:52   
Mala Elena
Choopo sta kaze dr? Koliko ima?
Serpi, helankice koje su joj bile uz nogu sada joj vise. Od guze samo pelena...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Visina dece
10.6.2016 9:54:04   
Ana RR
Choopo, to se na žalost meni desilo. Prebrzo sam izrasla i kičma mi se iskrivila. Godinama sam radila vežbe za kičmu, što na Banjici što kod kuće. I trebalo bi stalno da ih radim ali eto, zabušavam.
Dobro je što se na meni to uopšte ne vidi, ali je zeznuto svakako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Visina dece
10.6.2016 11:40:29   
choopa choops
Me pa dr kaže: "nema veze što je mršavija, vaš karton je skoro potpuno prazan, što znači da je ona zdravo dijete i kilaža s tim veze nema" user posted image

Ana, misliš da bi mogla sada već preventivno da radi neke vježbe?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Visina dece
10.6.2016 15:09:22   
Ana RR
Pa pravo da ti kažem nemam pojma, ali ne vidim zašto ne bi mogla. To su uglavnom vežbe za jačanje stomaka i kičmenog stuba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Visina dece
10.6.2016 18:33:14   
gagana83
Una sa 6 godina i 9 meseci - 121cm i oko 23 kg user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Visina dece
10.6.2016 18:45:16   
Trcosava
Moja Ana sa 6 i po godina ima 134 cm i oko 30 kg (pre je imla 30 kg, nisam je skoro merila, ali je smršala podosta od kad je krenula u školu)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Visina dece
10.6.2016 20:29:24   
isidora88
Ja sam bila bas mrsava u osnovnoj, znam da su mi helanke bile kao trenerka, sve mi spadalo, a da me vidite sad, k'o od stene odvaljenauser posted image
Bolje da su mrsaviji nego buckasti, drugarica ima problem i devojcici stalno brani da jede i ogranicava, bas mi je zao nje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here