|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 16:50:03   
minavb
Ma ok, treba nekad nesto i prodinstati.
Ja sam danas naopako jela posto sam isla nesto na posao.
dorucak: kokice koje mm sinoc nije dokrajcio
uzina/rucak: tresnje
ne znam da li cu i sta kasnije jesti. Ubise me kokice, zedna sma i jede mi se voce.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 18:36:33   
Verus
ja ovde ne pisem jer moj nacin ishrane nije bas dijetalan naspram svih vas; ali evo danasnji dan:

dorucak: 2 mala prceta crnog hleba, 2 parceta curecih prsa, i 1 parcence sira
uzina: 1 velika jabuka
rucak: puna posuda zelene salate, mali komad bifteka i jedno 5 struka asparagusa (ne mogu da se setim kako se to tu zove).
uzina: 1 jabuka
vecera: jos ne znam, verovatno salata i malo cureceg mesa

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 19:16:35   
snješka
Verus, što se mene tiče dijetalno je, samo je količinski mnogo čak i za mene user posted image . Šala.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 20:03:40   
Verus
Ja iskreno da jedem tako jako malo srusila bih se vec u 10 ujutruuser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 20:47:04   
Lu
Šta jedete na dvopeku za doručak, ko jede dvopek?
Našla sam neki super što se meni sviđa, sa dodatkom ruzmarina i bosiljkauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 20:48:32   
Verus
Cureca prsa i sir=al ne slusaj mene, ja imam onu hiperblablablaciju sto je mina spominjalauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 21:37:39   
Tea2
Ovo je tema za mene.Pocela sam da redukujem ishranu,bebu jos uvek dojim pa ne smem rigorozno-ali vise nema prejedanja.Negde sam procitala da je za pokretanje metabolizma dobro za dorucak ili do 12 jesti voce.Tacno ili ne?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 22:57:38   
madre
danas
dorucak: 2 virsle i solja balans jogurta
rucak: grilovano povrce (paradajz, tikvice, luk, sampinjoni, paprika)
vecera: paradajz sa lukom i sirom.
inace, primetila sam da pijem vise kafe, a da voce skoro nikako ne jedem, nisam ljubitelj, ali redovno cedim pomorandju i limun, pa to kao tako nadoknadjujem. nateram se da pojedem neku jagodu, koje svi obozavaju, pa vi viditeuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dijetalni meni
26.5.2011 23:41:24   
sneza24
Neznam koliko je dijetalno ali ja sam danas dinastala luk pa dodala rendane tikvice pa malo mesa i to sam jela 2 puta za ceo dan i pila sam dosta vode.user posted image
Nadam se da cu sutra jesto normalno tj tri obroka.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 2:26:03   
minavb
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja iskreno da jedem tako jako malo srusila bih se vec u 10 ujutruuser posted image

To uopste nije malo, a i jesi li probala tako da jedes?user posted image
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Šta jedete na dvopeku za doručak, ko jede dvopek?
Našla sam neki super što se meni sviđa, sa dodatkom ruzmarina i bosiljkauser posted image

Dvpoek ne jedem iz vise razloga, ali kada bih ga jela, verovatno bih ga kombinovala kao i tost-sa karbofiksom(ella sir), salatama raznim ili sa jogurtom.
IZVORNA PORUKA: Tea2
Negde sam procitala da je za pokretanje metabolizma dobro za dorucak ili do 12 jesti voce.Tacno ili ne?

Nije taco. Metabolizam se najbolje ubrzava povecanim unosom proteina i iskljucivanjem UH, pa i voca. To nije zdrav nacin ishrane. Vazno je dan zapoceti zitaricama i sto ranije krenuti sa obrocima.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:14:18   
Lu
Mina ja bila sigurna da si ti rekla dvopek da jedešuser posted image
Ok, tost, pa kad ga tostiraš to je to jeluser posted image
Eeee sad sam samu sebe zbunila, a šta je prepečenac dvopek ili tost, miša mu?
Dobro znam, tost je normalan kruh napravljen za toster ili sendviče, a prepečenac je dvopek, jeluser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 27.5.2011 8:19:13 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:22:12   
minavb
Ja jedem tost hleb. On je mek. Pecem ga u tosteru. Razlika izmedju dvopeka i tost hleba je u tome sto je dvopek cesto obogacen dodatnim masnocama a i brate , mnogo je tvrd pa oderem nepce.
Evo Jecinog dijetalnog menija
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:25:02   
Lu
Haha jesi luda, nosi to odavdeuser posted image
E sad te razumijem, na ovom mom piše da sadrži maslinovo ulje, bosiljak i ruzmarin, zato je on meni tako primamljivuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:28:16   
minavb
To ti je skoro kao da jedes one mareti drangulije. Lebac je lebac, sve drugo su grickalice.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:31:36   
lanajelena
Koje vi pahuljice kupujete,davno sam citala da za moju krvnu grupu(A)treba izbegavati ovsene user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:39:20   
minavb
Pusti krvne grupe, ovas je odlican za detoksikaciju, hranljiv, zdrav... po meni su ovsene i jecmene najbolje ali ih trenutno ne jedem jer su mi zeludac i creva u nekom cudnom stanju, ali cu sad da ih ubacim u snicle od tikvica.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 8:44:33   
Diabla
Šparogeuser posted image

IZVORNA PORUKA: Verus RR

ja ovde ne pisem jer moj nacin ishrane nije bas dijetalan naspram svih vas; ali evo danasnji dan:

dorucak: 2 mala prceta crnog hleba, 2 parceta curecih prsa, i 1 parcence sira
uzina: 1 velika jabuka
rucak: puna posuda zelene salate, mali komad bifteka i jedno 5 struka asparagusa (ne mogu da se setim kako se to tu zove).
uzina: 1 jabuka
vecera: jos ne znam, verovatno salata i malo cureceg mesa


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 9:31:23   
snješka
A ko je na slici gore? Prelijepa je.
Ja jedem one Nestle Fitnes žitarice. Dvopek ne jedem, jer oderem nepce.
Jutros ću da doručkujem te žitarice sa jogurtom, a za ručak paprike punjene krompirom i kajmakom. Nije dijetalno, lai ću da pojedem jednu i bez hljeba, samo kupus salata. Večera ništa.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 9:34:26   
minavb
Kajmak? TO se ne jede i kad nisi na dijeti.user posted image
Na slici je Jeca*

< Poruku je uredio minavb -- 27.5.2011 9:35:32 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 9:36:00   
snješka
IZVORNA PORUKA: minavb

Kajmak? TO se ne jede i kad nisi na dijeti.user posted image


Joj mina znam, ali šta da radim, stavim vrlo malo drugačije ne mogu da ih jedem. Nije opravdanje, ali ne mogu da pravim 4 različita ručka. Pa samo bih kuvala po cijeli dan.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 9:43:26   
snješka
Sad sam se predomislila, samo ću, na teflonu, da prepržim paprike. Te sa kajmakom i krompirom neću ni da pravim.
U pravu si mina.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 9:46:47   
minavb
Uuu, al sam uticajna.user posted image  Ja paprike punim dinstanim lukom, sargarepom i tikvicama.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 9:59:04   
snješka
IZVORNA PORUKA: minavb

Uuu, al sam uticajna.user posted image  Ja paprike punim dinstanim lukom, sargarepom i tikvicama.user posted image


user posted image O da. Ja cijenim tuđe znanje. Ma skontala sam, ako hoću da smršam stvarno treba da se odreknem mnogo čega, ali i da se potrudim. Ha, pa bez muke nema nauke. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 12:16:34   
Verus
Pa jesam mina, zato i pobegoh iz kombinacije, meni je to jaaaako malo hrane.  Nisam u zivotu tako malo jela...jednostavno mi vise odgovara vise proteina iz mesa, zasiti me bolje...
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja iskreno da jedem tako jako malo srusila bih se vec u 10 ujutruuser posted image

To uopste nije malo, a i jesi li probala tako da jedes?user posted image
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Šta jedete na dvopeku za doručak, ko jede dvopek?
Našla sam neki super što se meni sviđa, sa dodatkom ruzmarina i bosiljkauser posted image

Dvpoek ne jedem iz vise razloga, ali kada bih ga jela, verovatno bih ga kombinovala kao i tost-sa karbofiksom(ella sir), salatama raznim ili sa jogurtom.
IZVORNA PORUKA: Tea2
Negde sam procitala da je za pokretanje metabolizma dobro za dorucak ili do 12 jesti voce.Tacno ili ne?

Nije taco. Metabolizam se najbolje ubrzava povecanim unosom proteina i iskljucivanjem UH, pa i voca. To nije zdrav nacin ishrane. Vazno je dan zapoceti zitaricama i sto ranije krenuti sa obrocima.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:02:41   
Jeca*
Loodača stvarno stavila sliku user posted image  hvala snješka na komplimentu user posted image
ja sam danas dotakla dno sa svojom kilažom..imam tačno 59kg na 175cm. Znači žene, slušajte minu i srežite količine..stvarno ima efekta! ne vredi, što veće količine hrane više kalorija unosimo. Meni je draže da uzmem mali paradajz, mali krastavac i komadic (30ak grama) sira i od toga napravim lepu salatu koju ću večerati, nego da nabacam tonu nepotrebnih kalorija sa nekim dodacima. Ali kako ko može...ja imam stav da je volja kičma karaktera i da ako nešto jako želiš to i možeš..da se razumemo, nisam uvek takva bila i verovatno ću i ja negde posustati, ali posle ovog iskustva, sad kad znam recept, mnogo je lakše i mnogo se bolje osećam

elem, danas na meniju (pošto imam svadbu večeras i moram da se udenem u skroz usku kratku haljinu user posted image ):
doručak: 2 ovsija, pola paradajza, 20g praške šunke i 20g sira
užina: jabuka
ručak: druga polovina paradajza, komadic sira i 1 raženi tost hleb
užina: 10 blaširanih badema



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here