|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:11:25   
minavb
DVa ovsija?user posted image  Prezderala si se!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:11:41   
lanajelena
Za sada sam pojela 3-4 jagode  i ne nadjoh taj vas ovsi pa sam pojela par welnes keksica jel sme taj?
za rucak cu onu neku mesavinu Italijansku ili fitnes jos nisam odlucila user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:14:01   
minavb
Joj ona fitnes je meni bljaaaak, ne volim celer. Italijanska je extra! Taj keks ima secera, ali ok, nije strasno. Ovsi imas u veru, po nekoj zdravoj hrani i mozda u maxiju, nekom vecem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:15:13   
*Alexx*
Meni se ovsi ne svidja user posted image Sve mi zastaje u grlu. A inace mogu da jedem stvarno svasta. Lanene/ovsene plocice su mi bolje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:19:59   
minavb
Pa ne moras da ga jedes. Jedi sta volis, ne treba da teras sebe da jedes ono sto ti se ne svidja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:22:08   
*Alexx*
Ma jasno mi je to, samo mi nije jasno kako se vama svima svidja, a meni ne user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:22:50   
minavb
Za dobru svinju nema lose pomije.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:25:56   
Jeca*
častila sam sebe sa 2 ovsija za doručak jer sam bila mnoooooooogo gladna...juce sam bas malo jela, a presla sam sto brzim hodom sto setajuci preko 5km

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 13:27:24   
Jeca*
meni je ovsi prelep. Luka ga obozava. Ali mm kad vidi sta jedemo ne moze da veruje user posted image   a voli recimo integralne kifle i sl
mina, kupih razani tost u hleb i kifle. Po principu manje je pakovanje od onog tamnog. Nema ko da jede to kod mene, ima 5 tosteva da se povlaci danima user posted image  a koji ti kupujes i hvalis?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 15:19:00   
gagana83
Ja volim ovsi, kao i Una i mm.
nalazim ga samo u Idei, pa kad odem tamo u kupovinu ja nakupujem nekoliko kutija ali to nestane za par dana.

Ja sam sinoc naletela na neki Imlek kapucino i naravno morala sam jutros da ga probam. Posto ima mleka i secerai za kaznu sam doruckovala samo 2 ovsija.
Uzina mi je bila 250g jaboda.
Za rucak sam spremila piletinu, krompir, tikvice i sargarepu, sve to zacinila i stavila u kesu za pecenje. Za rucak cu jesti piletinu sa povrcem a za veceru krompir sa povrcemuser posted image Mada ne znam na sta ce liciti taj hladan krompiruser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 15:23:02   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Za sada sam pojela 3-4 jagode  i ne nadjoh taj vas ovsi pa sam pojela par welnes keksica jel sme taj?
za rucak cu onu neku mesavinu Italijansku ili fitnes jos nisam odlucila user posted image


Ipak baby mix sa piletinom jedno malo parcence i tri mrve hleba(ali stvarno) ustala sam iako sam bila gladna i jos uvek sam ali se drzim one Dunjine da do mozga dodje tek za 20 minuta da si sit pa cekam i to user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 15:26:03   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lanajelena

ali se drzim one Dunjine da do mozga dodje tek za 20 minuta da si sit pa cekam i to user posted image

To je tačno. A najbolji način da ga "obavestiš" o tome je da pojedeš nešto slatko (npr. kockicu čokolade), tada zna da si završila sa daljim jelom.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 15:28:15   
lanajelena
NM nek sam skonta,ja ne umem kockicu da pojedem user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 16:47:31   
minavb
Dorucak:jagode i tresnje
uzina:par kockica ovsija
rucak:snicle od tikvica
ne znam za dalje, verovatno salata

Mozgu treba najmanje 8 minuta da skonta da jedete i da pocne sa aktivacijom osecaja sitosti. ako pojedete 200g necega u tri zalogaja za 5 minuta, ostacete gladni. Ato to isto pojedete u puno malih zalogaja, za 10 minuta, bicete siti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 16:55:16   
Verus
mina: kako pravis snicle od tikvica? Da li moraju biti velike bele tikvice ili moze i od zukinija?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 16:57:18   
minavb
SVe jedno, moze i jedno i drugo. Narendas tikvice, ocedis onu vodu koju puste kad se posole, dodas jaje ili dva, zavisi od kolicine, dodas ovsene pahulje ili ovseno brasno da poveze smesu, stavis beli luk, mirodjiju i peces ili przis. Ukusno i mirisno!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:06:04   
Verus
Super, tako ih inace  i pravim ali stavim crno brasno: jel to moze?  Moram videti da nadjem ovseno brasno....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:07:17   
minavb
Ili prosto samelji ovsene pahuljice.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:07:55   
Verus
Jel ovo rolled oats (oatmeal?)
ovo:
user posted image

IZVORNA PORUKA: minavb

SVe jedno, moze i jedno i drugo. Narendas tikvice, ocedis onu vodu koju puste kad se posole, dodas jaje ili dva, zavisi od kolicine, dodas ovsene pahulje ili ovseno brasno da poveze smesu, stavis beli luk, mirodjiju i peces ili przis. Ukusno i mirisno!


< Poruku je uredio Verus RR -- 27.5.2011 18:08:15 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:08:58   
Verus
ok...jel to moze u mlinu za kafu pretpostavljam?  Ovo inace cesto doruckujemo....
IZVORNA PORUKA: minavb

Ili prosto samelji ovsene pahuljice.user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:10:04   
minavb
Moze, ja ih sameljem u blenderu. Sa tim brasnom i palacinke pravim.
Jeste to je to.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:11:33   
Verus
user posted image  super onda, imam kuci bar jos kilu i po-a koristiti pravo, crno brasno jel podjednako zdravo?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:21:18   
minavb
Naravno, samo ovseno ima mnogo vise vlakana. Jecmene pahuljice su takodje odlicne jer sadrze superoksid dismutazu, po Japancima eliksir mladosti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:32:01   
nina26

IZVORNA PORUKA: minavb

SVe jedno, moze i jedno i drugo. Narendas tikvice, ocedis onu vodu koju puste kad se posole, dodas jaje ili dva, zavisi od kolicine, dodas ovsene pahulje ili ovseno brasno da poveze smesu, stavis beli luk, mirodjiju i peces ili przis. Ukusno i mirisno!



Mina, a ako hocu da ih pecem u rerni, jel mogu da ih prelijem uljem ? Ja na isti nacin pravim pljeskavice od mesanovg povrca samo mora da se stavi dosta brasna(stavljam crni) jer drugacije budu vodenaste.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dijetalni meni
27.5.2011 18:32:32   
nina26
E, da sta vam je to ovsi user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here