|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba i fakultet
20.11.2012 11:37:18   
Trbica
Jao Olga user posted image I hvala ti na lepom misljenju! Kad ode na spavanje ja se zaglupljujem. Odgledam 2 filma, niposto drame ili bilo sta sto me tera da mislim. Neki Betmen i slicno. Nikakva televizija i dubokoumne rasprave sa muzem. I svi srecni user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Beba i fakultet
20.11.2012 21:43:39   
New Mom
Ja ne samo da sam zaglibila u blato već sam se i pokrila zemljom preko.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Beba i fakultet
20.11.2012 22:07:23   
isidora88
sta je bilo NM?

ja pojma nemam kako cu stici sve da naucim, imam gomilu kolokvijuma ovaj i sledeci mesec, a mateji je rodjendan u decembru, ima da odlepim, i jos plus mm radi i nikad nije kod kuceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Beba i fakultet
21.11.2012 11:14:19   
Zemunka85
Ja sam na EKOFu u BGu. Obustavila sam do daljnjeg user posted image , a jos par ispita do kraja user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Beba i fakultet
21.11.2012 11:30:41   
New Mom
Loše se organizujem, nemam kontinuitet ili ako se sve i poklopi, neko od njih je baš pred rok bolestan.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Beba i fakultet
23.12.2013 16:02:44   
IVA 11
Vidim tema nije aktivna, ali bih voljela ovom prilikom da podržim sve mame koje uporedo sa djecom imaju obaveze i na fakultetu. user posted image Uz dobru volju i organizaciju se može sve! Moj muž je bio dugo u Americi, a dok je bio ovdje dosta je radio, nismo se pratično ni gledali. Uz to ja sam svo vrijeme bila sama sa sinom, bez ičije pomoći, bez vrtića i baka-deka servisa. Imala sam volju da završim fakultet, i to sam i uradila. user posted image Tako da podška svima, jer sve se može kad se hoće user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Beba i fakultet
23.12.2013 16:07:33   
New Mom
Nije aktivna kad me sramota sto i dalje mogu u njoj da pisem umesto da sam vec zavrsila.
Ja sam se realno pomirila da od te diplome verovatno nema nista i to je. Imam rok godina dana da zavrsim (stari program), rokove furam il sto budu bolesni (u tim momentima niko nece da ih cuva) il sto sam recimo zapocela trudnocu sa povracanjima, mucninama, bolovima.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Beba i fakultet
23.12.2013 17:02:49   
mihi
New Mom želim da te ohrabrim da ipak pokušaš kad se stabiliyuje stanje sa trudnoćom i da ti kažem da ja kao prof na fakultetu i mama uvek blagonaklono gledam na trudnice i mame studentknje. user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Beba i fakultet
23.12.2013 18:16:00   
adulence
Ja eto mogu da se pohvalim bolje mi fakultet ide od kada imam ivu...i nadam se diplomi u 2014 do duse ne znam sta cu sa njom ali nrma veze...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Beba i fakultet
24.12.2013 8:31:04   
jovicaa
new mom, sto je blizi kraj to je teze, mada meni nije blizu kraj, ali nazire seuser posted image
bila bi prava steta da ostanes na pet ispita do kraja, zelim ti da sve polozisuser posted image
mozda nekako mozes da produzis taj rok od godinu dana... ? uvek nesto moze da se izmuva, znas kakve su rupe u zakonima kod nas...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Beba i fakultet
24.12.2013 8:39:40   
Peace*
NM šta pričaš to!? Kako nema ništa od diplome!? Da te nisam čula da tako nešto ponovo kažeš! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Beba i fakultet
24.12.2013 9:48:45   
ivaMark
NM, zelim da ti se kockice sve sklope i da na kraju zavrsis. user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Beba i fakultet
29.1.2014 15:34:50   
jovicaa
evo ja samo da javim da sam polozila 2 ispita, jedan sa desetkom, a za drugi cu jos videti koja je ocenauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Beba i fakultet
29.1.2014 15:37:31   
madre
bravo, joviceeeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Beba i fakultet
29.1.2014 15:43:11   
pocahontas
bravooooo! svaka cast!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Beba i fakultet
29.1.2014 16:01:16   
New Mom
Hip, hip, huraaa!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Beba i fakultet
29.1.2014 16:41:03   
adulence
Svaka cast jovicce ...i ja se nadam da ce moja iva uskoro da ozdravi pa cu i ja da se bacim na ucenje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Beba i fakultet
29.1.2014 17:58:53   
jovicaa
hvala zene user posted image
tek je pocetak roka bice jos rezultata, nadam se pozitivnih!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:17:18   
Leptiric123
Nato, evo ovde. Ima i nas koji radimo i studiramo...ja sam se npr odmah posle srednje zaposlila i studiram, i to sam u stalnom radnom odnosu, puno radno vreme...samo ima mnogo onih koji kazu da ne mogu da rade i studiraju a sve se moze kad se hoće i onih koji studiraju sto godina a ništa ne rade...tako da...nije baš uvek nema posla daj da studiram.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:21:18   
anci kv
Leptirko,nekome je i studiranje posaouser posted image
Nismo svi isti

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:28:17   
lesica
Evo vam nekih temica koje mogu da vam budu zabavne a tiču se i školovanja i koječega. Šta i za koje pare se isplati raditi u današnje vreme? i Ne doktorira samo onaj ko neće


A ako vam treba pomoć da neku temu koja je adekvatna nađete, pa pišite u Vodiču..

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:29:20   
nata11
Nasla sam te tu si. user posted image

Pa ono sto sam htela kasti nije ni za ovu temu ali nema veze. Ovo je tema za one koji hoce da studiraju i to je samo pohvala u isto vreme imati bebu i studirati.

Ali iz licnog iskusta mnogo je onih, posebno pre Bolonje bilo koji su u fazonu nemogu da nadjem OK posao pa ajde da studiram. I to je karakteristicno za Balkan, Spaniju, Grcku, Italiju. U Norveskoj su (sad cu da lupim ali neki minimalan procenat znam da je) 15% diplomiranih Norvezani, sve ostalo su stranci. Zasto- pa zato sto imaju posao. U Austriji kada zavrsis srednju nalaze ti posao- a ako hoces visu radis pola radnog vremena a ostalo si na faxu.

Ja sam dipl. e. a mm ima srednju i ima 2x vecu platu od mene. Ne zavisi bas uvek u zivotu koliku ces platu imati od doplome. Ono sto sam radeci godinama kod privatnika naucila da privatnika boli d*** da li ti imas menadzment, pravo ili ekonomiju ako ti njemu organizujes i radis kao konj cenice te. U drzavnom se naravno trazi odgovarajuca diploma i ne bi ni valjalo da je drugacije.

_____________________________





(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:38:58   
Ushtipak
Pa dobro, ima i takvih slucajeva, ali ja znam i dosta svojih poznanika i prijatelja kojima je zavrsetak fakulteta promenio zivot. Postoje pozicije za koje ti treba diploma i tacka. Ne moze tebe privatnik da zaposli kao pravnika, ako nisi pravnik i ne mozes da lecis ljude ako nisi lekar, i uglavnom ti nece dozvoliti da projektujes most, ako nisi gradjevinski inzenjer. Prema tome, za nesto treba, za nesto ne. Ja sam zavrsila fakultete (dva) pre trudnoca, ali ostalo mi je da doktoriram, jer radim na fakultetu i to mi je uslov za posao, pa guram nekako uz malo dete i stomak do zuba. Mislim da je dobra filozofija kada trudnica ili mlada mama treba da studira, da malo olaksa sebi i ne postavlja iste kriterijume kao neko ko nema porodicne obaveze. Ne savetujem zabusavanje, da me neko ne razume pogresno! Samo, bolje je otici do profesora i pitati, npr, mogu li ja zbog objektivnih razloga da ne dolazim na sva predavanja, a da to nadoknadim seminarskim ili dodatnim ispitnim pitanjima? Da li mogu da dobijem spisak literature na pocetku semestra, kako bih mogla da na vreme procitam sve, jer necu moci kao svi ostali da sedim u biblioteci po citav dan tokom ispitnog roka? I tako, neke male ustupke covek mora da pravi. Ja sam, recimo, odabrala temu koja mi je najlaksa jer se njome bavim na poslu, a ne neku koja me dubinski i sustinski interesuje. Doktorat je deo mog posla, i tako mu pristupam. Sto se mora, nije tesko user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:42:36   
Ushtipak
Samo da kazem da poznajem zenu iz Zrenjanina, Zdravku..., koja je dosla sa 15 godina u Zr iz Bosne, vec udata za podoficira i sa nezavrsenom osnovnom skolom, maltene nepismena. Jedino je umela da strika, pa je prodavala dzempere. Dobila dvoje dece do 19, zavrsila osnovnu vecernju skolu. Upisala srednju skolu, dopisno. Zavrsila. Upisala visu poslovnu, zavrsila, sve tako strikajuci i gajeci decu. Da skratim, zavrsila je pravni fakultet, magistrirala, doktorirala i postala je profesor na Pravnom fakultetu u novom Sadu (u penziji je sad). user posted image

(odgovor članu Ushtipak)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Beba i fakultet
7.2.2014 13:45:16   
Leptiric123
Jeste nato...ali ne znam onda u kome je problem. A opet znam gomilu ljudi za koje je ponizenje da rade sa srednjom pa samo studiraju...i onda svi su im krivi što ne nadju posao.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here