|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
18.1.2013 13:39:13   
Olga75
meni su radili ( svim porodiljama ) UZ i dr rece da je potrebna revizija i kad sam otisla dole gde rade kazem ja hocu anesteziju a on ce meni : ma hajde , budi hrabra , to traje samo pet minuta
rekoh : dr , nikako na zivo , hocu totalnu anesteziju , bas me briga da li ce mi se tri dana posle toga vrteti u glavi
i tako ja dobih totalnu i ne secam se svog iskustva user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
18.1.2013 13:48:58   
jovana13
kod mene je dr videla odmah da nesto nije u redu ali kako je bilo 2h nocu otisla je da spava. Da mi je neko rekao nisam luda da dozvolim na zivo da mi rade. Moja je greska sto sam mislila da ce samo pregled da uradi dr i to sam pitala kad sam se popela na sto, dr je rekla videcemo i bez reci pocela reviziju. Ta koja me je poradjala i koja je radila reviziju vaze za 2 najgore kod nas. I to je dr koja me je poradjala zvala moju dr i rekla da sam dosla ova joj je rekla da se pobrine da bude sve ok kad je cula sta se desilo nije verovala, da su mi uradili bez anestezije. Nego ajde bilo proslo i nece da se ponovi user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 19:43:10   
dunja RR
Hankić, da li je tebi bio krenuo spontani?
IZVORNA PORUKA: hanka

Radjena mi je kiretaza sa lokalnom anestezijom zbog spontanog.Revizija nije bila potrebna s obzirom da sam krvarila kao luda,tako su mi bar objasnili.Bolelo je nevidjeno kao da mi vade sve iz stomaka,drzale me dve sestre i to jedva.Od sve muke koja me je snasla na kraju kad su mi radili onaj vakum sam htela da poludim.Odlezala sam 2 sata i krenula u obilazak Sarajeva na -5 i cevape na Bascarsiji
Sve pohvale za dr Slavicu i ostalo osoblje u KBC Kasindo u Istocnom Sarajevu user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 19:45:40   
dunja RR

Da li je neko radio kiretažu na Zvezdari? Da li se ostaje tog dana u bolnici ili mogu kući?

Inače, skontala sam da mi je jedina spavaćica koju imam bila na pranju ..Uključih mašinu, prostreh veš, nadam se da će se osušiti, pretpostavljam da moram ići u spavaćici? Nešto ne volem pidžame po bolnicama, zbog WC-a, i nogavica user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 19:48:45   
Anoniman
dunja, mislim da ti ne treba spavacica, barem meni nije trebala jer se ne zadrzavas dugo tamo, a dok si u operacionoj sali si u onom njihovom.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 19:51:11   
dunja RR

Hvala Ksena! Ja se ne sećam kada si imala spontani, jel ovde ili u Gr?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:02:38   
Štetica
Dunja za to vreme si u njihovoj spavacici,a za Zvezdaru neznam dal rade u okviru dnevne bolnice ili se ostaje da prenocis. Za svaki slucaj spakuj kesu sa osnovnim stvarima. Moj ti je savet da uzmes mrezaste uloske,da budu do tebe,ako nisi sigurna u njih,na ves stavi neki sa krilcima pa preko mrezasti. Ja sam radila u Visegradskoj,bila sam 3 dana,prvi dan prijem,drugi kiretaza u totalnoj anesteziji i treci dan kuci.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:05:51   
dunja RR
Hvala Štetice, a 3 dana je baš punooo, pa toliko sam ostajala kada sam radila laparo :(
Ne ostaje mi se tamo uopšte, nije i jasno zašto se negde ostaje negde ne.

Sećam se kada sam pre 4 godine radila laparo, jedna devojka je ostala na spavanju posle kiretaže. A meni je bolnica na 5 minuta od kuće, ja bi kući ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:15:19   
Štetica
Ni meni to nije jasno al tako je,Kad sam isla na hsg bile su dve zene na kiretazi i obadve ostale da prenoce(Valjevo), kad se radi u totalnoj znam da se ostaje u bolnici zbog anestezije,navodno nesmeju da daju otpusnu listu taj dan,a i da nebi doslo do komplikacija. A taj treci dan su mi radili i vaginalni ultrazvuk,to mi je bilo gore od kiretaze,jer me bolelo uzas,i tek kad su na uz videli da je sve ok dobila sam otpusnu listu,oko 13.30h. Opet kazem to je bilo u Visegradskoj,za Gradsku nemam pojma kako rade. I nepristaj da ti rade u lokalnoj anesteziji,vec samo totalna.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:20:59   
Biki34
Dunja jako mi je zao sto se sve tako zavrsilo...
Pre par godina mi je nakon spontanog radjena kiretaza na Zvezdari.Primljena sam u utorak popodne a pustena u cetvrtak.Radili su mi u lokalnoj anesteziji,pravili su mi problem zbog kasicice meda pojedene par sati pre kiretaze(tako da nemoj nista da jedes pre intervencije).Koristila sam njihovu spavacicu. Ponesi mrezaste uloske i paracetamol...Jednom ce sve ovo biti daleko iza tebe...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:22:41   
Trcosava
Dunja, misliš na onu u Rifata Burdževića? Tamo sam ja radila pre skoro 10 god (prva kiretaža), radila sam u totalnoj, oko 3 popodne sam došla, kad sam se osvestila nekih pola sata sam ležala i odvedoše me kući. Ali, ja sam tada išla preko veze. Sećam se samo divnog doktora čiji pregled ni oset_ila nisam (za razliku od koze koja je bila moj tadašnji ginekolog)

EDIT: To ostajanje je koliko ja vidim, zavisno od doktora i bolnice. Mene bi inače svuda zadržavali posle totalne ili sad ovo u aprilu, ali sam ja insistirala da idem kući. Prvi put zbog totalne su hteli da me zadrže (posle operacije vena), a sad u aprilu čisto da vide krvarenje i kako se ja osećam.

< Poruku je uredio Trcosava -- 28.5.2013 20:24:54 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:23:34   
dunja RR
Biki thanks. Ništa..nadala sam se da ću izaći istog dana, kao što devojke u Frontu odu kući odmah to veče posle HSG-a, a i on se radi u totalnoj, zar ne?

Dr. mi rekao da ga večeras nazovem posle 21, pa ćemo se dogovoriti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:25:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Dunja, misliš na onu u Rifata Burdževića? Tamo sam ja radila pre skoro 10 god (prva kiretaža), radila sam u totalnoj, oko 3 popodne sam došla, kad sam se osvestila nekih pola sata sam ležala i odvedoše me kući. Ali, ja sam tada išla preko veze. Sećam se samo divnog doktora čiji pregled ni oset_ila nisam (za razliku od koze koja je bila moj tadašnji ginekolog)


Jeste, sadašnja Preševska. I ja idem preko veze, danam se onda da ću moći kućiiii.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 20:33:21   
Trcosava
Ja to sve po staromnazivu user posted image (nisam ni znala da je ime promenjeno). Uglavnom, ako si preko veze trebalo bi da te puste isti dan, nadam se da hoće. Ljubim te odavde do neba, a sad idi mozak odmori uz Đokovića user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 21:11:32   
dunja RR

Čula sam se sa dr., u Zvezdari ne radi aparat za totalnu anesteziju tako da je reko da idem u Front, ali da sutra dođem kod njega da me pregleda. Zvaću i front ujutrud da se raspitam sve ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 21:36:38   
dunja RR
E da, kaže mi čovek, ne pada mi na pamet da vam radim u lokalnoj, pa vaš organizam je pretrpeo dva šoka, prvo VTO, pa zatim blighted, još vaš samo fali kiretaža u lokalnoj ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 21:45:26   
Trcosava
Fala Bogu, normalan čovek. Ja još ne čuhda se kiretaža/abrazija rade u lokalnoj.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

E da, kaže mi čovek, ne pada mi na pamet da vam radim u lokalnoj, pa vaš organizam je pretrpeo dva šoka, prvo VTO, pa zatim blighted, još vaš samo fali kiretaža u lokalnoj ..



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 21:48:07   
dunja RR

Joj, ma ja mislim da se radi, pisale su devojke Trco, mislim baš na ovoj temi. Ja se ne bih usudila ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 21:50:31   
Anoniman
Meni je radjena kiretaze u potpunoj anesteziji i nerazumljivo mi je da neke moraju da preživljavaju lokalno strasno...Dunjice mislim na tebe user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 22:03:24   
Trcosava
Predugo sam u Sloveniji... abrazija=revizija

Znam da sam čitala da su im radili na živo (te doktore bi streljala), ali za lokalnu nisam čitala (ili jednostavno nisam obratila pažnju)

< Poruku je uredio Trcosava -- 28.5.2013 22:04:20 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 22:05:27   
dunja RR

Ma ja kontam da je lokalna isto što i na živo, nema tu neke razlike ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 22:08:00   
Modessty
Radi se Trco ovde i "na živo" pa ti i lokalna dodje ko da te časte! Na žalost ja preživela to na živo, a prošle godine mi data lokalna jer nije bilo vremena za totalnu. Preživi se i to.
ALi bolje totalna jer ne razmišljaš o onome što se dešava i ništa ne čuješ i ne vidiš.
U privatnim klinikama rade pod totalnom i ideš kući nakon najviše sat vremena. U državnim bolnicama je drugačije.- Možda je i bolje da ostaneš makar jednu noć, čisto za svaki slučaj.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
28.5.2013 22:09:29   
Modessty
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Ma ja kontam da je lokalna isto što i na živo, nema tu neke razlike ..


ima cico ima ite kako! Veruj mi! ne bi želela da ti rade bez ikakve anestezije!
Ja nisam ništa oset_ila pod lokalnom. Kao da mi je taj deo tela bio oduzet totalno. ALi bolje da te uspavaju. da se ne ponavljam

< Poruku je uredio Modessty -- 28.5.2013 22:10:10 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
29.5.2013 8:04:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Hvala Ksena! Ja se ne sećam kada si imala spontani, jel ovde ili u Gr?


u Gr, pre 3 godine, u 10oj nedelji, u potpunoj anesteziji i kao i Trca nekih pola sata posle osvescivanje otisla kuci. Naravno, obavezno uloske, ja sam ove obicne always.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razlika kiretaža / revizija?
29.5.2013 15:44:26   
Anoniman
Dunjice kako si mislim na tebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here