|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada strah od porodjaja predje u opsesiju...
19.3.2015 10:27:13   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Moje pitanje ne odgovara ovoj temi bas, ali ne znam gde bih napisala. Elem strah od trudnoce, ali od odrzavanja trudnoce. Zelim drugu bebu, i nadam se da cu uskoro ostati trudna, ali jako se plasim trudnoce. Ne znam ni sama zasto. Prva je prosla odlicno, porodjaj je bio savrsen, ne znam zasto se sad plasim druge trudnoce. Ima li neko slicno neko iskustvo?



Ja bih rekla neko svoje iskustvo od skoro ali mislim da nije primereno reci ti to sada kada si u toj fazi kada razmisljas i kada strahujes.
Zapravo, plasi me obmmotavanje pupcane vrpce user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kada strah od porodjaja predje u opsesiju...
19.3.2015 11:36:14   
Modessty
sanjalice to je sve normalno! user posted image Kreneš da mozgaš, naročito je opasno noću kad ne možeš da spavaš, jer onda razmišljaš o stvarim akoje ti po danu nikada ne bi pale na pamet! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kada strah od porodjaja predje u opsesiju...
19.3.2015 11:41:59   
degu
sanjalice meni je cela trudnoca prosla u strahu,sad mi je zao sto nisam vise uzivala. Pred porodjaj sam bila u panicnom strahu, ne za sebe,nego za bebu. Joj kad sam je ugledala shvatila sam koliko sam bespotrebno brinula,samo sam trebala da verujem u nju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here