|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
20.8.2013 14:05:42   
Verolina
Adulence, svasta sam ja u svom zivotu videla, ali ovo sa "cikom" mi se uopste ne dopada.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Crna magija
20.8.2013 15:23:52   
bea83
IZVORNA PORUKA: Verolina

Torbi, sta god da je, neka mazi nekog drugog.user posted image
Od muke se smejemuser posted image


Što si bre nadžak žena user posted image  Pitaj kumicu kakav je frajeruser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Crna magija
20.8.2013 15:41:48   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: bea83

IZVORNA PORUKA: Verolina

Torbi, sta god da je, neka mazi nekog drugog.user posted image
Od muke se smejemuser posted image


Što si bre nadžak žena user posted image  Pitaj kumicu kakav je frajeruser posted image



Hhehehe.. ja sam sva pretrnula... mrziim ovakve stvrai! Trudim se da ne verujem ...al opet verujem da postoji "nesto"

Sto se ne raspitas tu 'Po selu" znaju li nekog vraca il sta vec... neznam ne razumem se... pa.... neznam .... mozda......

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Crna magija
20.8.2013 15:42:09   
Sanja90
Juuu sta sve nema....

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Crna magija
20.8.2013 23:40:42   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Verolina

Adulence, svasta sam ja u svom zivotu videla, ali ovo sa "cikom" mi se uopste ne dopada.user posted image


Sva sam se najezila. Ne volim ovakve stvari. Jeb..te kao u filmovima kada ti dete utera strah u kostiuser posted image

Verka mozda je cika dobar cim kumica ne place kada ga vidiuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Crna magija
20.8.2013 23:53:32   
Ivanka 75
Opasne su to stvari, verujte mi user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Crna magija
21.8.2013 7:42:55   
Anoniman
verka, a zasto za pocetak ne porazgovaras sa nekim svestenikom, mozda da ocita neku molitvu ili tako nesto?
a kao sto dijana rece, mozda je cika dobar.

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Crna magija
21.8.2013 9:51:50   
mali_mis
Verujem da postoji nesto, neka visa sila, da ima negativnih ljudi koji zele zlo (sto se mene tice neka idu u persun i oni i njihove zle misli). Videla sam da se sveta vodica u cvrsto zatvorenoj flasici moze pokvariti (napravi se kao slina), sad da li je visa sila ili neki hemijski proces, ko ce ga znati. I ja sam cula da bebaci i mala deca vide "stvari" koje mi odrasli ne vidimo.
Moje dete se cesto zagleda u zid i pocne da se smeje. Pre neki dan, pricam na skype sa muzem (setio se da vidi dete), bebac lezi na meni, i gleda u zid, i pocne da se smeje. Ja pitam bebu "koga ti to vidis, i kome se tako slatko smejes?", kad ce muz "koga ti to tu imas? jel to neki muskarac dosao kod tebe, pa zabavlja moje dete?" user posted image
Tako da, dok ti muz nije ljubomoran na ciku koji spava, dobro je user posted image
Upali tamjan, ili mirisljavi stapic.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Crna magija
21.8.2013 9:59:24   
Olga75
ima i tema VERUJETE LI U DUHOVE


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Crna magija
21.8.2013 17:34:33   
Snelle
E svašta user posted image
Sigurno je dobar čika čim dete kaže da je mazi. Meni padaju samo lepe stvari na pamet ko bi to mogao biti, ali bolje da ne iznosim svoje ideje ovde da me neko ne bi prijavio u ludaru user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Crna magija
22.8.2013 20:50:23   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Opasne su to stvari, verujte mi user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Crna magija
22.8.2013 21:58:23   
VVVV
Deca mastaju. Sigurno joj je nesto licilo na ciku, pa sad zapamtila i lupeta.

A sto se starije prijatelje koji 'nesto' vide bi trebalo uputiti kod neurologa. Sizofrenija i slicne bolesti nisu toliko retke i cesto su tesko prepoznatljive.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Crna magija
22.8.2013 22:06:09   
nina26
ja ipak necu citati na prethodnoh strani o cemu se radi, 'jezi mi se koza' samo kad pomislim na tako nesto...ne,ne,neuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Crna magija
22.8.2013 22:13:12   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Opasne su to stvari, verujte mi user posted image

user posted image user posted image


Bili mi u Priboju kod drugarice pre 15ak godina, odemo kod neke njene drugarice muslimanke i tamo bio neki hodža. da ne dužim priču, zapali on sveću pred nama i poče da priča, opisa našu prvu komšinku od glave do pete sa sve povlačenjem suknje na gore i češanjem user posted image . I još kaže "kad vam ulazi u kuću donosi kolače pa ih prvo ona zagrize pa vama gura u usta, nemojte to uzimati, ona vam ne misli dobro", I reče da nešto uradimo i stavimo ispod praga da poništimo dejstvo tih stvari što ona radi. Uradimo mi to, ulazi ona naredno jutro i padne preko praga, jedva se podigla. Noge je izdale nekoliko puta ali nije mogla da uđe taj prvi dan.

Eto, to je moje iskustvo...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Crna magija
22.8.2013 22:27:29   
Verolina
Ivanka, ta tvoja komsika je bar u svetu zivih.
VVVV ne kazem ja, mozda je stvarno tako, ali Dosao cika...user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Crna magija
22.8.2013 22:35:01   
Ivanka 75
Kad je moja sestra dobila novi auto, sanja ona našeg pokojnog dedu koji joj kaže "došao sam da me malo provozaš", provozaše se njih dvoje a on joj kaže "sad moram da idem", ona njemu odgovori kako bi mogla da ga odveze tamo gde ide aon će njoj "tamo gde ja idem ti ne možeš, nije ti još vreme", nije magija ali jeste neka sila....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Crna magija
28.9.2013 19:25:51   
Olga75
Verolino , kako se razvija situacija sa tim "cikom "?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Crna magija
28.9.2013 22:03:56   
Misha i Ljisha
oh o ovom bih mogla pricati kolko hocete verovali ili ne posto je moja tetka (zenu jako volim ali ne moze bas da prihvati neke stvari) ima cerku (moju sestru) koja prosto nije dobar covek i koja o nikom nema nista lepo da kaze, odrekla se svog deteta i td, ubedjena da je njoj neko nesto "naradio". Tako da sam je ja vozala ko zna gde od travara do vidovitih i ko zna kojih.

U svakom slucaju ja ostanem u kolimauser posted image

Ne znam da li je za temu ali sam ja cesto pa sve do pre par godina prizivala duhove sa drugaricom. Iskreno palo mi to pre neki dan na pamet jer kad god smo pitale da li cu doziveti 30tu duh bi rekao NE user posted image khm khm ja cu u decembru napuniti 30 nadam seuser posted image

eh da i uvek pitam iz zezancije da li ce mi ta drugarica doci na sahranu i duh uvek kaze NE (ona odlazi u Irsku narednog meseca user posted image )

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 28.9.2013 22:05:57 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Crna magija
29.9.2013 16:24:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Modessty

Ja se slažem sa Olgom. I ja ne verujem u sve to.
Slažem se da ima ljudi kojišire negativnu energiju ali madjije i ostalo... Mislim samo da je stvar u tome koliko pridaješ značaju to što neko priča o tebi.


Spadam u tu grupu nevernih Toma. Meni su to sve gluposti za dokone. I dobar biznis u nasim krajevima za lakoverne. A totalni mi je kontrast, ako verujes u Boga i ides u crkvu/dzamiju odkud sad ta paganska verovanja u mracne i bele sile? Zar to ne bi trebalo da iskljucuje jedno drugo? Zar ne bi post, pricesce, redovan odlazak u crkvu i molitve trebao da spere sve te mracne sile u svetu oko nas? Kako znate da taj sto kaze da je "bela magija" praktikant nije u stvari "crna magija" praktikant? Jeste li sasvim sigurne kad bi otisle kod nekog ko baja/prorice/gata i sl. da u stvari ne radi za stranu necastivog? Meni je to samo dobar nacin da se zarade pare i prevare ljudi kroz maksumu "daj koliko das".

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Crna magija
29.9.2013 17:41:45   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Modessty

Ja se slažem sa Olgom. I ja ne verujem u sve to.
Slažem se da ima ljudi kojišire negativnu energiju ali madjije i ostalo... Mislim samo da je stvar u tome koliko pridaješ značaju to što neko priča o tebi.


Spadam u tu grupu nevernih Toma. Meni su to sve gluposti za dokone. I dobar biznis u nasim krajevima za lakoverne. A totalni mi je kontrast, ako verujes u Boga i ides u crkvu/dzamiju odkud sad ta paganska verovanja u mracne i bele sile? Zar to ne bi trebalo da iskljucuje jedno drugo? Zar ne bi post, pricesce, redovan odlazak u crkvu i molitve trebao da spere sve te mracne sile u svetu oko nas? Kako znate da taj sto kaze da je "bela magija" praktikant nije u stvari "crna magija" praktikant? Jeste li sasvim sigurne kad bi otisle kod nekog ko baja/prorice/gata i sl. da u stvari ne radi za stranu necastivog? Meni je to samo dobar nacin da se zarade pare i prevare ljudi kroz maksumu "daj koliko das".


E draga moja... pa jel stavljanje najdražih predmeta pokojnika u kovčeg hrišćanski? user posted image

Da ne budem ot - ne verujem u cm

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Crna magija
29.9.2013 17:43:43   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Verolino , kako se razvija situacija sa tim "cikom "?

Ne razvija se, jer se sa kumcetom vidjam kod njih kuci, a kod njih ne dolazi cikauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Crna magija
29.9.2013 18:27:22   
Lu
user posted image
Ako kome zatrebauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Crna magija
29.9.2013 18:47:38   
Verolina
Ha ha ha..Ne verujemuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Crna magija
30.9.2013 9:53:30   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Trcosava

E draga moja... pa jel stavljanje najdražih predmeta pokojnika u kovčeg hrišćanski? user posted image

Da ne budem ot - ne verujem u cm


Nemam pojma kod mene u porodici to ne rade. A jesam gledala kod Kuste u filmu user posted image

Samo kazem da je kontradiktorno za one koji kazu da su vernici i da kazu da veruju u crnu magiju... Zar jedno ne treba da iskljucuje ono drugo?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Crna magija
30.9.2013 10:25:27   
Shishica
Au Verka... sad tek citam sve..

A ovaj cenovnik, mislim stvarnoooo.. cega sve nema, Boze sacuvaj. Fuj.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here