|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: duda/laža/kako li se već zove
17.10.2010 22:14:14   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: marince

Snelle,mi smo UVEK koristili manju dud od one redvidjene za uzrast,kad mu dam odgovarajucuc,on pravi facu kao da ce da povrati user posted image mali folirant!
Mislim da joj nece nista faliti.



Marinče, sve se nešto razmišljam, pošto ja moje dete još uvek isključivo dojim, majku mu, pa ni moja bradavica ne raste user posted image


I ja to kazem!

Elem,mi smo pre par dana i definitivno izbacili varalicuuser posted image
Samo sam jedne noci pukla i rekla nema vise.
Od pocetka nam je sluzila samo kad spava.
Mislim da je zbog nje lose spavala.Ispadne joj iz usta u toku noci a posto nemirno spava onda ona zavrsi na podu,posle se probudi placuci i dok je ja operem ona se razbudi.
Posle sam joj stavljala po dve rezervne u dzep od ogradice pa kad joj ispadne jedna ona uzme drugu iz dzepa.
A znala je da me zeza tako sto sve 3 varalice izbaci iz kreveca pa ja usred noci ustajem i trazim,savijam se ispod kereveta i kreveca a ona mi se smejeuser posted image Zeza me dete.
Pre neko vece prelomim i resim da joj ne dajem.Tu noc je plakala prilicno dugo,sledecu noc malo manje a vec trece noci nije bilo problema.
Sad je samo spustim u krevet i ona spava.N e trazi je vise.I mnogo bolje spava od taduser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 18:18:21   
MASHKA
mene interesuje da li ostavljate bebe da vam zaspe sa dudom? mene je nešto strah pa joj vadim kada učvrsti san...user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 18:22:13   
Lu
Naravno Mashka, bebe obično izbace same dudu kad zaspu ali i ne moraju ništa im neće bitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 18:23:54   
Podrum Š.
Rea čim zaspi čvrstim snom pljune cuclu. Ponekada mi interesantno kako može tako daleko  user posted image .

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 18:44:05   
MASHKA
e hvala vam !
inače, prešli smo sa NUK-ove na AVENT-ovu dudu i mnogo joj manje ispada iz usta! user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 21:53:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MASHKA

mene interesuje da li ostavljate bebe da vam zaspe sa dudom? mene je nešto strah pa joj vadim kada učvrsti san...user posted image


A čega se bojiš? user posted image

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 23:10:51   
choopa choops
Matija neće pa neće user posted image Dodje mi da uzmem flaster pa da mu je zaljepim za obraze user posted image
Ima sutra da kupim te Avent da probamo...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: duda/laža/kako li se već zove
1.11.2010 23:14:03   
IVA 11
Luka se uspavljuje uz cuclu, bez nje nece da zaspe. Kad dobro utvrdi san samo je ispljune, ponekad isuvise daleko! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.11.2010 12:24:15   
minna

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Luka se uspavljuje uz cuclu, bez nje nece da zaspe. Kad dobro utvrdi san samo je ispljune, ponekad isuvise daleko! user posted image


E i kod nas je isto tako... user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.11.2010 12:45:52   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Matija neće pa neće user posted image Dodje mi da uzmem flaster pa da mu je zaljepim za obraze user posted image
Ima sutra da kupim te Avent da probamo...

user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam taj problem, samo da je nešto u ustima, bilo cucla, bilo krpica user posted image ... Nije nešto izbirljiva.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.11.2010 12:49:50   
gagana83
IZVORNA PORUKA: MASHKA

e hvala vam !
inače, prešli smo sa NUK-ove na AVENT-ovu dudu i mnogo joj manje ispada iz usta! user posted image


A kod nas je bilo bas suprotno.
Aventova joj nije odgovarala,kao ni Chicco,a one su istog oblika ali zato sa Nuk-ovom nismo imali problema.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: duda/laža/kako li se već zove
2.11.2010 22:25:05   
choopa choops
Podrumce user posted image
Ja zaboravila da kupim te Avent dude user posted image

Ja sam mu do sada uzimala one od kaucuka i od silikona (NUk i Canpol), ali one 'krive' user posted image

Mopzda da ipak probam sa 'ravnim'?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:00:00   
Anoniman
Jel vaša deca imaju trag od cucle? Marko ima crveni trag po rubu cucle, i mislim da bi prošlo kada bi tu makar po nekada došlo vazduha, ali on cuclu ne vadi iz usta.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:03:06   
snješka
Ja sam Tasho viđala bebe sa tim crvenim tragom. Nažalost, ja ti ne mogu pomoći, jer ja nijednom djetetu nisam dala cuclu. 

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:04:36   
Anoniman
Luka nije hteo dudu, a ovaj je ne vadi iz usta. Stava sam da bolje duda nego prst, jer kada malo poraste, dudu mogu baciti, a prst ne. user posted image A kada mu ne dam dudu gura prst u usta. user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:11:45   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

Luka nije hteo dudu, a ovaj je ne vadi iz usta. Stava sam da bolje duda nego prst, jer kada malo poraste, dudu mogu baciti, a prst ne. user posted image A kada mu ne dam dudu gura prst u usta. user posted image


Aaaa joooooj, ma znam ja to, ali meni nekako lakše bez dude, vjerovala ili ne. Kad pomislim na to da bih morala noću ustajati da dodajem dudu svaki čas...uh. A Seleni kad sam prvi put probala dati dudu izbacila je toliko daleko kao iz katapulta, a ni nije prst nikada stavljala u usta, nadam se da ni Vik neće. Sada gura čitavu šačicu, ono napravi "šipak" i kao fol cucla, kao kad sisa user posted image . Nadam se da to neće preći u cuclanje prstauser posted image

Probaj Marku malo taj trag namazati Pavlovićevom, ili mješavinom Pantenola i Jekoderma. Nama je to super stvar za sve ojede i slične problemčiće.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:15:12   
sneza24
Neznam šta da ti kažem Tasho.David i nije bio nešto oduševljen cuclom.Koristili smo je samo za uspavljivanje i to ne uvek a sa 8 meseci smo je skroz izbacili iz upotrebe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:17:23   
Anoniman
Fora je što ima ekcem na licu. Pisala sam u temi o ekcemu, i sada mažem celo lice Linola Gamma kremom. I svuda se povuklo već posle drugog mazanja user posted image , ali imam utisak da se samo pod cuclom pojačalo... valjda što koža ne diše.
Razmišljala sam da kupim skroz silikonsku cuclu, sada koristi Nuk-ovu... možda se pod silikonom ne bi to pojavljivalo kao pod plastikom Nuk-ove cucle. user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:20:44   
MERYEN
Probaj sa tom silikonskom!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:21:34   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

Fora je što ima ekcem na licu. Pisala sam u temi o ekcemu, i sada mažem celo lice Linola Gamma kremom. I svuda se povuklo već posle drugog mazanja user posted image , ali imam utisak da se samo pod cuclom pojačalo... valjda što koža ne diše.
Razmišljala sam da kupim skroz silikonsku cuclu, sada koristi Nuk-ovu... možda se pod silikonom ne bi to pojavljivalo kao pod plastikom Nuk-ove cucle. user posted image



Pa ništa Tashke, ostaje ti da probaš. Nećeš znati dok ne probaš. A Selena je imala ekcem i mi smo za njega koristili ovu mješavinu Pantenola i Jekoderma, kao i Stelatopia kremu od Mustele koja je stvarno najbolja.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:22:54   
Anoniman
Da se ne udubljujem u temu o ekcemu, samo kratko... dr reče da nije ozbiljno, pa za sada ne bi davala ništa specijalno, čak ne bi ni davala kolekciju kupki i kremi za ekcem... 

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:26:04   
Nensi*
Ja cu malo off,ali za tu Linola Gamma kremu sam cula da je super,i otkad mu mazem nije se pojavljivalo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:26:32   
snješka
Ma i nije. I nama je dr rekao da to ima svaka treća beba i da brzo prođe, kao što jeste. Seleni je nestao prije prvog rođendana. Ja sam više insistirala, jer mi je bilo ružnjikavo.user posted image   E sad ja vjerujem da je to prošlo samo od sebe, a ne zbog tamo nekih krema koje su, možda, samo malo ubrzale proces. Ne sikiraj, ništa strašno.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:27:25   
MERYEN
Pa naravno samo kupanje i mazanje standardnim kupkama i kremicama!Ti si jedna pametnica draga moja i ti to sve znas,ja samo ne znam sta tebe moze da muci?Ljubim teeee!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: duda/laža/kako li se već zove
11.11.2010 23:28:27   
Anoniman
Nisi me razumela. user posted image I Luka je imao, znam da će proći kada samo bude htelo da prođe, a i ja mažem jer mi je ružno. Nego je ona rekla da nije ozbiljniji oblik kod njega pošto je samo na licu, i to na licu nije toliko ozbiljno, pa bi ona da proba da se to sredi bez neke posebne kozmetike. 

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here