|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: duda/laža/kako li se već zove
31.12.2010 10:47:21   
Olga75
mirks , jos ce dugo , dugo trpati rucice u usta . Kod dece je ta oralna faza jako izrazena user posted image nema svrhe da se nerviras

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: duda/laža/kako li se već zove
31.12.2010 11:09:58   
mirks
e olga bas me utesi sad... user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: duda/laža/kako li se već zove
31.12.2010 11:29:20   
minna
I Vladi su non stop ruke u ustima, a jos + voli i dudu, pa nekad sisa celu ruku, nekad prst, a nekad dudu, tako da ce verovatno preci na prst kad se odvikne od dudeuser posted image

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: duda/laža/kako li se već zove
5.1.2011 23:58:07   
popi
koliko puta na dan sterilisete jednu dudu, recimo da li dajete istu dudu ujutru bebi ako je ispljunula u toku noc pored sebe,i ili je prvo sterilisete,.. i ako padne sa strane da li je properete kroz vodu ili je sterilisete,.. i do kog mesea sterilisete dude i bocice,m..

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: duda/laža/kako li se već zove
6.1.2011 0:19:18   
Crvenkapa85
mi smo dudu koristili preko godinu dana.....kad je krenula sa god.dana u vrtic,koristili su je samo kad se spava.....kod kuce non stop....
onda se razbolela,zapusen nosic,kasljala je....i  tada je sama izbacila dudu jer nije mogla da dise...posle je ponovo uzela,ali joj je neko od ukucana rekao kako joj je gadna duda,i bljak,fuj....i ona je izgleda zafrljecila u kantu,posto je vise niko nije nasao ni daN DANAS:)user posted image

(odgovor članu popi)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.1.2011 11:04:16   
bebablue
Mi smo nabavili novu dudu Nukovu od 6-18 meseci, ali Simona nece da je prihvati, izgura je jezikom iz usta, a svoju staru, malu, hoce, sto se mene tice, bilo bi najbolje da nece u opste, ali sad bas razmisljam da li treba da joj nudim tu vecu, ili da probam od nekog drugog proizvodjaca? Tako isto, nece na flasici iz koje pije sada vodu, da prihvati novu cuclu, u odnosu na svoj "uzrast" vec hoce staruuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.1.2011 12:02:18   
isidora88
mateja obozava dudu,koristimo bibi marku i odlicna je(to smo iz svajcarske dobili)ovde ih nisam vidjaja a ja bi mu kupila jos kojuuser posted image
inace kad je ta prljava koristimo nukovu ali nije odusevljen sa njom i bas mu ostaje trag oko usta a od bibi nista,savrsena jeuser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.1.2011 12:36:10   
bebablue
Mi od pocetka koristimo Nuk, a ova sad veca je nekako bas dosta veca i jednostavno je nece, nisam probala Avent, niti bilo koju drugu marku duda, jer sam bila ubedjena da ce bez problema prihvatiti vecu Nukovu, ali sam se z.user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.1.2011 12:49:46   
isidora88
mateja ovu nukovu bas nesto i nece jer je jako mala a ova druga je veca i nju obozava iako su obe do 6 meseci

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: duda/laža/kako li se već zove
19.1.2011 13:01:05   
Anoniman
Mateja obozava varalicu,galama je kada mu nocu ispadne.user posted image Koristimo Nuk-ovu,iiiiii ne znam koja je ona druga,ali nju vise voli,Nuk-ova ga nazulja na obraze.Poceo je i rukicu da couser posted image kce.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.1.2011 9:47:14   
Anoniman
Moj s nepuna 4 m koristi Dr Brown 6+...stvarno je krupna beba tako da mu ova duda izgleda odgovara, drzi je bez problema, a manju 3+ nece, izbacuje je momentalno,a ista je,tj isti je proizvodjac.

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.1.2011 9:50:17   
Panicarka
Mi jos koristio nukovu malu, nece 6+, imamo 4, dve smo odstranili user posted image
Prvu je tata doneo jos u porodiliste i odma je lepo prihvatio, sad se trudim da mu dajem dudu samo dok spava, vec je on veliki momakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: duda/laža/kako li se već zove
26.1.2011 9:56:55   
Trudnicica83
Lana nece uopste lazu, od rodjenja je samo malo zvacka i odmah izbaci. A kupovala sam joj i silikonske i od kaucuka i od vise proizvodjaca..i nece da cuje. Prst je skapirala jedno vreme, pa je sisala, a sad ga sisa jedino nocu kad se probudi, pa se tako sama uspava.. A ovako ni prst ne sisa. Nece nista. Sto je ok, jedino sto nemam opciju za smirivanje, osim sike.. user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Panicarka)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 13:37:56   
Capa
Kada se bebe odvikavaju od cucli, tj.kada bi trebalo da prestanu da ih koriste ? Moja Kaća obožava cuclicu, imamo neku Nipovu, anatomsku, od silikona, sa rupicama na obrazima (za ventilaciju)...  Nešto razmišljam da li čće mi biti teško da je odviknem od nje, kad početi sa odvikavanjem ?

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 13:44:54   
bokicans
Capa da ti kazem sada nesto ovako iskusnauser posted image Svi su mi govorili ,tesko ces je odvici od sisanja.tesko od cucle ,tesko od pelena

A ovako je bilo:od sisanja se odvikla dan posle prvog rodjendana,bez ikakvih problema,od cucle sa 2 godine 3 dana malo kenkavljenja i to je to.pelene sa 18 meseci skinula.Tada sam rekla za nista se ne brinem vise ,jel sve ide samo od sebe.E da a zubice ima jako lepe,bez i jednog kvarnog,od cucle.Samo cuclu joj daj za spavanje i kada je jako uznemirena,nemoj da joj dajes ,ako nema neke preke potrebe.

< Poruku je uredio bokicans -- 29.6.2011 13:45:18 >

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 13:47:13   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: bokicans

Capa da ti kazem sada nesto ovako iskusnauser posted image Svi su mi govorili ,tesko ces je odvici od sisanja.tesko od cucle ,tesko od pelena

A ovako je bilo:od sisanja se odvikla dan posle prvog rodjendana,bez ikakvih problema,od cucle sa 2 godine 3 dana malo kenkavljenja i to je to.pelene sa 18 meseci skinula.Tada sam rekla za nista se ne brinem vise  ne,jel sve ide samo od sebe.E da a zubice ima jako lepe,bez i jednog kvarnog,od cucle.Samo cuclu joj daj za spavanje i kada je jako uznemirena,nemoj da joj dajes ,ako nemake preke potrebe.

user posted image user posted image user posted image user posted image ni ja se ne opterecujem, kad izbacimo izbacicemo cuclu, isto sa pelenama, nema sanse da dete od devet mesec trpam na nosu, kad to vidim, dize mi se kosa na glavi


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 13:57:37   
Capa
Hvala vam na odgovorima, drage RR tete user posted image

A ja mislila da je već odvikavam.
Lepo meni kaže mama: "Ti zaboravljaš da ona ima samo dva meseca" user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 14:07:54   
mama_na_godisnjem
slučajno sam otvorila temu ne videvši da ova postoji user posted image

elem, kakva su vaša iskustva i koje marke koriste vaši mališani? :)

ja sam otkrila neki Nip, ima ga u Lilly-u i Aksi. Baš je super laža, proizvode je čak za klince preko 2 godine (čime se moj M oduševio) plus je jeftinija od svega sličnog što sam gledala.

Kupila sam metalik sa zekom i svi smo oduševljeni. user posted image

< Poruku je uredio mama_na_godisnjem -- 29.6.2011 14:15:21 >

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:01:09   
bokicans
Moje deca cuclaju Nuk,i super su mi,a svuda ih mozes naci.Nece one iz dm-a. 

(odgovor članu mama_na_godisnjem)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:03:26   
pepeljuga
Koliko vidim, vecina beba voli Nuk. Moje dete nije htelo Avent ni pod razno (a imamo sve njihove flasice, pa smo imali i dude), pa mi je neko rekao da bebe koje sisaju vise vole kaucuk dude, probali smo Nuk i nju je prihvatio, ne znam da li zbog toga ili zbog oblika user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:10:44   
liliana
Moja beba nije htela NUK. Uvek je imala  Avent lažu i to isključivo onu od 0-6 meseci. Nije htela veću. Sada bih da je polako odvikavam od laže, pa me zanima da li neko zna  koje veće  Avent laže imaju. Znam da ima ona od 6-9 meseci i od 9-12 meseci. da li ima , eventualno , 12+?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:12:27   
IVA 11
Ima od 6 do 18 mjeseci, te mi koristimo. user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:14:04   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: bebablue

Mi od pocetka koristimo Nuk, a ova sad veca je nekako bas dosta veca i jednostavno je nece, nisam probala Avent, niti bilo koju drugu marku duda, jer sam bila ubedjena da ce bez problema prihvatiti vecu Nukovu, ali sam se z.user posted image


i meni je andrijana u pocetku pljuvala cuclu od 6-12 mes. dok se nije navikla

mi od pocetka koristimo nuk-flasice jer su staklene pa smo kupili i njihove cucle (1 za prvih 6 mes. i sad ima 1 za period 6-12 mes.)

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:16:42   
liliana
E, prijo, hvala!user posted image Ma, ona nije htela veču samo onu 0-6.user posted image Sad kad videh što je Bokica napisala,  ipak ću je možda pustit da se sama odvoji od laže. Ostavit će je kad-tad; uglavnom, neče u školu poć sa lažom!!!user posted image
Uzgred, ovo nam je već 4. laža za 15 dana. Rastu zubi, pa ih sve izgrize.


< Poruku je uredio liliana -- 29.6.2011 16:17:31 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: duda/laža/kako li se već zove
29.6.2011 16:18:21   
isidora88
mateja obozava dudu,koristimo neku bibi,svajcarski proizvodjac ja mislim,ovde ih nigde nisam videla a treba nam veca,pa ako je neko video da ih negde ima neka mi javi user posted image
ovako izlgedauser posted image
uzme nekad nukovu ako je bas kriza,dok ja otkuvam ovuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here