|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:15:32   
Anck Su Nmaun
Kad rastegnemo teme o pravljenju beba, porodaju, deci..nikad kraja.
Ali volim i druge teme ne vezano za to, jer ljudima koji nemaju decu to naravno nije Top tema i smara ih.

O medjuljudskim odnosima...ljubavi, sexu user posted image Putovanjima, poslu...

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:22:46   
Misha i Ljisha
zene o porodjaju a muskarci o vojsci (ja se zezam kao onaj iz mucki During the war) hahah...

Najgora sam moram priznati i o svemu imam misljenje tako da tema nije bitna. Iritiram nekad ljude zbog toga ali bih na dupe progovorila kad ne bih iznela svoj stav.user posted image .

U poslednje vreme najvise naravno pricam o bebama, ali volim da pricam o djacima, dogodovstinama iz skole, iz mog zivota volim da slusam ljude koji pricaju gde su putovali i kako im je bilo ali ne volim da mi pricaju o znamenitostima. To mogu da procitam sve kad god hocu, ja volim da cujem kakvi su ljudi na drugim mestima.

Kad sam se vratila iz Belgije ja pricam punom parom sa tatom i kaze meni tata " Pa dobro sine jesi ti isla da vidis tamo neki istorijski spomenik ili si se samo provodilauser posted image , moj kolega kad se vrati s putovanja moze satima da prica o Ajfelovoj kuli a ti samo kazes da je ogromna gvozdjurija"user posted image

Meni su ljudi zanimljivi sta da kazem

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:23:23   
NadaR
O dizajnu i uredjenju kuce . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:25:27   
Anck Su Nmaun
Mi LJ dobra si, meni kad je tema strana volim da izbegnem , bolje nego da se petljam pa ispadnem duduk user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:30:30   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi LJ dobra si, meni kad je tema strana volim da izbegnem , bolje nego da se petljam pa ispadnem duduk user posted image


volim da mislim da sam dobro informisanauser posted image (vec godinama citam svakodnevno novine) opsta kultura mi je na ok nivou pa mogu da se ubacim bar jednom recenicom heheheh...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:33:08   
milicicak
O kolacima i receptima za iste... o hrani uopste...
i o poslu, mnogooo pricam o poslu... narocito kada me deca izlude... a volim i da podelim njihove bisere user posted image
i o knjigama...imam par prijatelja koji citaju iste stvari mozemo satima da razglabamo

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:36:19   
vikiveki
Ja volim da pričam o svemu i svačemu...uglavnom o temama o kojima sam upoznata...onde gde neznam ja se ne mešam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: O čemu volimo da pričamo?
25.11.2013 10:42:03   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi LJ dobra si, meni kad je tema strana volim da izbegnem , bolje nego da se petljam pa ispadnem duduk user posted image


volim da mislim da sam dobro informisanauser posted image (vec godinama citam svakodnevno novine) opsta kultura mi je na ok nivou pa mogu da se ubacim bar jednom recenicom heheheh...


Ja sam jedno vreme svaki dan citala , ali toliko crnjaka ima po novinama da mi je lose bilo nakon procitanih (pogotovo dnevnih) novina da sam jednostavno prestala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: O čemu volimo da pričamo?
2.9.2014 22:27:30   
NadaR
Mnogo me smara prica o politici . Kod nas su uskoro izbori pa svi sve znaju . user posted image

Satima mogu da pricam o uredjenju kuce , knjigama , receptima ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: O čemu volimo da pričamo?
2.9.2014 22:32:23   
Torbica
Deca, kuhinja, dogodovstine, putovanja!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: O čemu volimo da pričamo?
2.9.2014 22:40:36   
serpica
Kad imate dobrog sagovornika nije bitno o cemu pricate,to mogu da budu razne gluposti a i ozbiljne teme.ja volim da pricam o stvarima u kojima se pronalazim,posao,deca,filmovi,razna zivotna iskustva...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: O čemu volimo da pričamo?
3.9.2014 11:00:41   
branki*
o svemu mogu da pricam,ako se razumem u tematiku..
volim da pricam o kuvanju,o modi,garderobi,sminki,momcima,o desavanjima u mojoj skoli,uredjenju stana,lokalnim tracevima....


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: O čemu volimo da pričamo?
3.9.2014 11:27:35   
Olga75
ovih dana bolje da cutim user posted image
volim da razglabam o svemu i svacemu , cak i o NLO , smislu zivota , religiji , Kastanedi ( volem fantazirat vise nego nokte lakirat )
al volim i da sam u pravu user posted image
i tako to

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: O čemu volimo da pričamo?
3.9.2014 12:14:27   
Klarita
O svemu sto razumem. Kad se nadjem u drustvu u kom se prica o necem sto ne razumem ili jezikom koji ne razumem, strasno se iznerviram. Tako sam definitivno resila da upisem kurs grckog jezika user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: O čemu volimo da pričamo?
3.9.2014 13:31:23   
Modessty
o deci, naročito svojoj user posted image
o knjigama
o aikidou
o hrani
o ma o svemu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: O čemu volimo da pričamo?
3.9.2014 13:45:30   
Mala Elena
Kao i skoro svako zensko volim da podelim neki dobar i isproban recept, da komentarisem stvarcice u izlogu , o kozmetici, knjigama, putovanjima... uz kaficu i takve teme eto i opustanja .user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: O čemu volimo da pričamo?
3.9.2014 17:54:20   
nata11
o zivotinjama
o ekologiji
o modi
frizurama
kozmetici
receptima
....

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 13:39:57   
mali_mis
Ma moze o svemu, samo da se prica user posted image
Na sportu sam slaba, osim formule 1, gde i nesto znam. O sexu volim opusteno da pricam, samo u poslednjih nekoliko godina tesko da sam nasla nekog ko sme otvoreno da prica. Svi se nesto stide i sramota ih user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 14:01:05   
Dani.kv
Volim da pricam o VTO, blizancima, zdravoj ihrani, rasprodajama, kolegama

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 14:02:31   
Dani.kv
O parama

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 21:50:32   
Torbica
Ovih dana, najvise o muzici, pevam sa cerkom, sa muzem, razne zanrove, raspevali smo se

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 21:54:27   
bubulence
trudnoci, deci, hrani, sexu... zavisi od drustva i situacije...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 21:56:22   
Sanjica26 RR
Najvise o muzici. To mi je u krvi. U stanju sam i kad krenem sama do grada da pevam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 22:06:03   
Ipokrisia
najvise volim o putovanjima, da slusam iskustva i dozivljaje drugih ljudi na putovanjima i ja pricam o istima user posted image volim i o uredjenju stana, fotografiji, planovima za buducnost, naravno sad i o trudnoci posto mi je to aktuelno.Takodje, desavanja i situacije sa posla svakog iz drustva se nadje kao nezaobilazna tema.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: O čemu volimo da pričamo?
7.9.2014 22:55:51   
Mala Elena
Volim da diskutujem sa prijateljicama o obrazovanju, izlascima, letovanjima i zimovanjima, zavesama, namestaju, zivotu...user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here